Gry 4x4

 • Piłka nożna 4x4
  Graj
  Piłka nożna 4x4
  Zagrano 157268 razy

  Najlepszym piłkarzem na boisku został... Twój ogromny homar.

 • Wykręcony wyścig
  Graj
  Wykręcony wyścig
  Zagrano 132638 razy

  Kierowcy, uruchomcie silniki. Czas na szalony wyścig po podziemnym torze.

 • Dziki Rajd 2
  Graj
  Dziki Rajd 2
  Zagrano 129921 razy

  Zwiększ obroty silnika i ścigając się na trasie dojedź do mety jako pierwszy!

 • Extreme Off-Road Cars 2
  Graj
  Extreme Off-Road Cars 2
  Zagrano 129437 razy

  Te zdradliwe drogi górskie nie są dla kierowców o słabych nerwach. Dasz radę przejechać je wszystkie? W tej wymagającej grze samochodowej 3D musisz wybrać właściwy pojazd na każdą trasę. Do Twej dyspozycji będzie wszystko – od wojskowej ciężarówki transportowej po samochód sportowy z potężnym silnikiem.

 • Poza drogą V5
  Graj
  Poza drogą V5
  Zagrano 89929 razy

  Jedź nieprzetartym szlakiem w tej szalonej grze w wyścigi. Przedzieraj się przez pustynie, dzikie przestworza, a także wjeżdżaj na chodniki, stając w szranki z najlepszymi zawodnikami w lidze.

 • Autożercy 2: Szalone sny
  Graj
  Autożercy 2: Szalone sny
  Zagrano 63232 razy

  On jest małym samochodzikiem w świecie pełnym ciężarówek z koszmarów. Czy odnajdzie drogę do domu?

 • Russian Extreme Off-Road
  Graj
  Russian Extreme Off-Road
  Zagrano 56531 razy

  Weź udział w wyścigu i wypróbuj darmowy tryb jazdy w tej pełnej wrażeń grze w wyścigi. Ścigaj się po najbardziej hardkorowych rosyjskich torach, żwirze i innych nawierzchniach. Możesz również dostosowywać pojazd do swych potrzeb pomiędzy wyścigami.

 • Russian UAZ Offroad Driving 3D
  Graj
  Russian UAZ Offroad Driving 3D
  Zagrano 52969 razy

  Czy poradzisz sobie na najtrudniejszych drogach na świecie? Wjedź na rosyjskie autostrady i trasy w tej grze w wyścigi. Spróbuj dotrzeć do punktów kontrolnych, dostarczyć przesyłki lub po prostu sprawdzaj teren w trybie zwykłej rozgrywki.

 • Wolna amerykanka
  Graj
  Wolna amerykanka
  Zagrano 45792 razy

  Jak weźmiesz udział w tej szalonej grze w wyścigi? Wskocz za kierownicę różnych pojazdów – od buggie jeżdżących po wydmach do minivanów, a następnie wykonuj epickie akrobacje i przelatuj nad rampami.

 • Monster Truck Soccer
  Graj
  Monster Truck Soccer
  Zagrano 42673 razy

  Takiej piłki nożnej jeszcze nie było! Wskakuj za kierownicę monster trucka i przygotuj się do obrony swojego kraju w międzynarodowym turnieju, który zabierze cię w podróż dookoła świata. W tej totalnie zwariowanej grze sportowej zmierzysz się z najlepszymi kierowcami, jacy istnieją na tej planecie. Czy uda ci się wykiwać swoich rywali i zdobyć mnóstwo bramek?

 • Wyścig do Dakaru
  Graj
  Wyścig do Dakaru
  Zagrano 40911 razy

  Pędź do celu, by zostać najlepszym offroadowym kierowcą rajdowym w Wyścigu do Dakaru! Wygrywaj pieniądze za każdy wyścig, aby ulepszyć swój samochód lub kupić nowy!

 • Niszczycielska Ciężarówka-Potwór
  Graj
  Niszczycielska Ciężarówka-Potwór
  Zagrano 31886 razy

  Nie objeżdżaj swoich przeciwników. Przejedź po nich.

 • Autożercy
  Graj
  Autożercy
  Zagrano 27138 razy

  Dotrzyj do mety w tym szalonym wyścigu-demolce!

 • Racing Monster Trucks
  Graj
  Racing Monster Trucks
  Zagrano 26056 razy

  Uruchom silnik swojego wozu 4x4 i doświadcz ekscytującej atmosfery wyścigów monster trucków! Zarabiaj kasę, ulepszaj i personalizuj swój wóz, zdobywaj wszystkie trofea!

 • Russian Off-Road Pickup Driver
  Graj
  Russian Off-Road Pickup Driver
  Zagrano 24110 razy

  Russia can be a really crazy place to drive a truck and make deliveries...especially when you go off-road and you’ve got a schedule to keep! Can you get all of these crates to the right locations without losing any of them along the way? You’ll be driving down some of Russia’s most perilous roads so you’ll need to stay safe in this online racing game.

 • Car Eats Car 3: Twisted Dreams
  Graj
  Car Eats Car 3: Twisted Dreams
  Zagrano 22270 razy

  An evil clown mobile just stole his girlfriend’s pink car. Now it’s time for him to get it back.

 • Truck Toss
  Graj
  Truck Toss
  Zagrano 20575 razy

  Truck Toss to znakomite połączenie gier o podrzucaniu i wyścigów po wzniesieniach z zachowaniem zasad fizyki! W tej jednopoziomowej grze twoim zadaniem jest jak najdalej dojechać wielką ciężarówką, sterując nią i podrzucając. Zbieraj monety, kupuj ulepszenia i podrasuj swój pojazd. Miłej zabawy!

 • Ekstremalne samochody terenowe
  Graj
  Ekstremalne samochody terenowe
  Zagrano 19112 razy

  Przygotuj się na emocjonujący rajd terenowy w tej grze wyścigowej 3D. Wybierz ciężarówkę lub kampera i ruszaj po zwycięstwo. Pomiędzy poziomami możesz kupować ulepszenia, które pomogą ci trzymać rękę na pulsie podczas trudniejszych zawodów.

 • Super Rally 3D
  Graj
  Super Rally 3D
  Zagrano 16704 razy

  Wciśnij gaz do dechy i jedź najszybciej jak potrafisz, by zostać zwycięzcą w tym elektryzującym rajdzie.

 • Ciężarówka-Potwór vs. Las
  Graj
  Ciężarówka-Potwór vs. Las
  Zagrano 14300 razy

  Matce Naturze to się nie spodoba...

 • Vehicle Simulator
  Graj
  Vehicle Simulator
  Zagrano 14038 razy

  Czas na totalne szaleństwo motoryzacyjne w tej zwariowanej grze akcji online! Przejmij kontrolę nad katapultą i sprawdź, jak daleko dasz radę wystrzelić każde z tych aut. W momencie zderzenia samochody będą eksplodować i możesz zarobić mnóstwo kasy za wszystkie zniszczenia, jakich dokonają podczas wbijania się w ruch uliczny czy pobliskie budynki.

 • Car Eats Car 6
  Graj
  Car Eats Car 6
  Zagrano 13615 razy

  W tym niebezpiecznym mieście każdy człowiek i każdy samochód odpowiada za siebie! Możesz pomóc dzielnemu pojazdowi wrócić do domu w jednym kawałku w tej zakręconej grze akcji? Zmierzy się on samochodami-kanibalami i będzie ścigał ulicami pokrytymi beczkami wypełnionymi toksycznymi odpadami! Na szczęście po drodze bohater gry może zbierać pełno odjazdowych ulepszeń i broni.

 • Buggy Rider
  Graj
  Buggy Rider
  Zagrano 13456 razy

  These dune buggies are breaking away from the beach. Pick out your favorite one before you take on a group of skilled drivers in this racing game. Can you beat them across the finish lines on each one of these tracks? You can collect cash that you can use between races to upgrade your vehicle.

 • Ognista Ciężarówka 2
  Graj
  Ognista Ciężarówka 2
  Zagrano 12334 razy

  Nie istnieje przeszkoda, której nie mógłbyś pokonać, jeśli dysponujesz miotaczem ognia.

 • Truck Legend
  Graj
  Truck Legend
  Zagrano 11874 razy

  Zostań legendą i mistrzem kierownicy w tej grze wyścigowej bez końca. Pędź do mety, wykonując po drodze śmiertelnie niebezpieczne popisy kaskaderskie nad ostrymi kolcami i gorącą lawą. Ale najpierw wybierz ciężarówkę i dostosuj ją do swoich wymagań, zanim wskoczysz do kabiny i wystartujesz w wyścigu.

 • Terenowy kierowca ciężarówek
  Graj
  Terenowy kierowca ciężarówek
  Zagrano 9134 razy

  Przygotuj się na wymagającą serię zadań w tej grze polegającej na prowadzeniu pojazdów. Czy uda Ci się pokierować tymi gigantycznymi ciężarówkami na najbardziej niebezpiecznych ścieżkach i drogach gruntowych na świecie? W grze zmierzysz się też ze złymi warunkami pogodowymi oraz ze słabo zabezpieczonymi ładunkami w luku bagażowym. Chyba to nie jest dla Ciebie żaden problem?

 • Extreme Car Stunt 3D
  Graj
  Extreme Car Stunt 3D
  Zagrano 6671 razy

  You can be as extreme as you want to be in this 3D driving game. Jump behind the wheel of an awesome vehicle and get ready to perform all sorts of cool stunts. You can drive a rally car, a muscle car, or a cop car. Ever better, each one is indestructible!

 • 4 kółka: Samochody terenowe 3D
  Graj
  4 kółka: Samochody terenowe 3D
  Zagrano 5665 razy

  Te ciężarówki i jeepy potrafią poradzić sobie prawie ze wszystkim i najtrudniejszymi trasami terenowymi pod słońcem. To jednak nie znaczy, że nie będzie trzeba ich czasem ulepszać, a szczególnie gdy wylądujesz pod wodą! Przygotuj się na szaloną rozrywkę w tej grze w wyścigi 3D.

 • Rally Racer
  Graj
  Rally Racer
  Zagrano 5565 razy

  Czy masz odpowiednie umiejętności i talent, aby zostać najlepszym kierowcą wyścigowym na świecie? Zmierz się z najlepszymi i spróbuj sięgnąć po puchar w tej pierwszorzędnej grze sportowej: Rally Racer!

 • Parkowanie w terenie
  Graj
  Parkowanie w terenie
  Zagrano 4273 razy

  A wydawało Ci się, że parkowanie w mieście jest trudne! Czy dasz radę umieścić te ciężarówki we właściwych miejscach? Wyjedź w teren w tej grze symulacyjnej w parkowanie.

 • Speed Trucks
  Graj
  Speed Trucks
  Zagrano 3341 razy

  Wygraj, by zgarnąć forsę, która pomoże ci wygrać jeszcze więcej!

 • 3D Monster Truck: Icy Roads
  Graj
  3D Monster Truck: Icy Roads
  Zagrano 2891 razy

  Na stokach tej oblodzonej góry czekają na Ciebie najbardziej zwariowane tory na świecie. Wskocz za kierownicę tego monster trucka i pokonaj je w tej niezwykle odjazdowej grze w wyścigi. Ścigaj się z czasem lub ze znajomym w trybie wieloosobowym, wykonując akrobacje, robiąc pętle, zeskakując z pochylni i nie tylko!

 • Hill Riders: Off-Road
  Graj
  Hill Riders: Off-Road
  Zagrano 2107 razy

  W tej grze w wyścigi 3D czekają na Ciebie trudne tory. Czy dasz radę je pokonać? Przejeżdżaj przez rowy i zbieraj monety, jednocześnie starając się nie utknąć na trasie. Między wyścigami możesz kupować ulepszenia.

 • Offroad Transporter
  Graj
  Offroad Transporter
  Zagrano 1858 razy

  Jeśli chcesz zrobić wrażenie na tych dziewczynach, zadbaj o detale i bądź naprawdę szybki!

 • Mistrz driftu
  Graj
  Mistrz driftu
  Zagrano 1721 razy

  Czy zdołasz zostać mistrzem na tym torze wyścigowym? Kupuj ulepszenia pomiędzy zawodami i utoruj sobie drogę na szczyt w tej grze sportowej.

 • Off-Roadowy Buggy
  Graj
  Off-Roadowy Buggy
  Zagrano 1590 razy

  Czas wprawić opony w ruch i wybrać się na offroadowy wyścig!