Gry Autobusy

 • Bus Man Parking 3D
  Graj
  Bus Man Parking 3D
  Zagrano 367026 razy

  Czy potrafisz prowadzić autobus na tyle dobrze, by poradzić sobie z tymi niełatwymi zadaniami?

 • Truck Driver Crazy Road
  Graj
  Truck Driver Crazy Road
  Zagrano 257183 razy

  Dasz radę przewieźć te ładunki kilkoma najtrudniejszymi i najniebezpieczniejszymi drogami świata? Wskocz za kółko tej ciężarówki i sprawdź, czy uda Ci się przejechać strasznymi drogami i przerażającymi ulicami w lasach, na pustyniach i w innych zdradliwych miejscach, w tej intensywnej grze symulacyjnej.

 • Long Bus Driver 2
  Graj
  Long Bus Driver 2
  Zagrano 238947 razy
 • Miejski kierowca 3D
  Graj
  Miejski kierowca 3D
  Zagrano 205454 razy

  Wyrusz na ulice tego ekscytującego miasta i przygotuj się na przejażdżkę jednym z tych fantastycznych samochodów sportowych. W tym symulatorze jazdy możesz na maksymalnym gazie i z spiskiem opon odkrywać wszystkie zakątki miasta.

 • Bus Driver Weekdays 2
  Graj
  Bus Driver Weekdays 2
  Zagrano 146504 razy
 • Kierowca tirów 3D: Przyczepy
  Graj
  Kierowca tirów 3D: Przyczepy
  Zagrano 124175 razy

  W tej grze samochodowej 3D czeka na Ciebie pełno zadań polegających na parkowaniu. Czy potrafisz przedostać się przez miasto tymi ogromnymi ciężarówkami, zanim wciśniesz je w wąskie miejsca parkingowe?

 • Busman 2 HD
  Graj
  Busman 2 HD
  Zagrano 76979 razy

  Czy zaparkujesz tyłem swój autobus w każdej z tych zatoczek? Nie jest to łatwe, kiedy jeździ się tak długim pojazdem...

 • Truck Driver Crazy Road 2
  Graj
  Truck Driver Crazy Road 2
  Zagrano 69859 razy

  W tej intensywnej grze samochodowej będziesz jeździć po nowych, naprawdę szalonych drogach. Wskocz za kółko tych ogromnych wozów i przekonaj się, czy uda Ci się dowieźć ich ładunki. Jeśli masz ochotę, możesz również przetestować swoje umiejętności parkowania w odjazdowych miejscach.

 • Bus & Subway Runner 3D
  Graj
  Bus & Subway Runner 3D
  Zagrano 56610 razy

  Jedyne, o czym ten chłopiec marzył, to przejechać się po mieście na swojej nowej deskorolce elektrycznej. Pech chciał, że napotkał wrednego policjanta, który chce go zapuszkować. Czy pomożesz mu uciec przed szponami gliniarza w tej grze akcji online?

 • Ciężkie parkowanie
  Graj
  Ciężkie parkowanie
  Zagrano 55757 razy

  W tej grze symulacyjnej w parkowanie czekają na Ciebie wielkie wyzwania. Wskocz za kierownicę tych ciężarówek z naczepą i pokieruj nimi przez tory z przeszkodami. Staraj się omijać pachołki i przeszkody, próbując zaparkować pojazdy we właściwych miejscach.

 • Londyński Autobus 2
  Graj
  Londyński Autobus 2
  Zagrano 44710 razy

  Przemierzaj londyńskie ulicy swoim własnym piętrowym autobusem!

 • Prison Bus Driver
  Graj
  Prison Bus Driver
  Zagrano 41957 razy

  Przewożenie więźniów nie jest łatwe, zwłaszcza w tym pełnym chaosu mieście. Czy uda ci się dopilnować, żeby dotarli za kratki?

 • Brzegi Jersey: Parkowanie z ładunkiem
  Graj
  Brzegi Jersey: Parkowanie z ładunkiem
  Zagrano 39904 razy

  Zostań brygadzistą w ruchliwym porcie w New Jersey. Udowodnij, że dasz sobie radę bez przestojów.

 • City Bus Simulator
  Graj
  City Bus Simulator
  Zagrano 39646 razy

  Kierowanie autobusem jest trudniejsze, niż się może wydawać! Ale oczywiście dasz sobie z tym radę, prawda? Możesz tego spróbować w tym symulatorze jazdy. Czy uda ci się manewrować autobusem przez kręte drogi tak, aby z niczym się nie zderzyć?

 • Bus Parking 3D
  Graj
  Bus Parking 3D
  Zagrano 36567 razy

  Udoskonal swoje umiejętności parkowania w nowej grze Bus Parking 3D! Zrób co w twojej mocy, żeby idealnie zaparkować autobus i ominąć wszystkie napotkane na drodze przeszkody.

 • Górski wyścig
  Graj
  Górski wyścig
  Zagrano 29415 razy

  Zapnij pasy i przygotuj się do wyścigu we wszelkich pojazdach – od hot rodów po ciężarówki z lodami. Ponad trzydzieści ekscytujących poziomów czeka na Ciebie w tej grze wyścigowej 3D. Możesz nawet ulepszyć swój zwariowany pojazd pomiędzy zawodami.

 • Jazda autobusem
  Graj
  Jazda autobusem
  Zagrano 23705 razy

  W tej odjazdowej grze w karty przygotuj się na pełną zabawy przejażdżkę. Jak długo uda Ci się pozostać w autobusie? Zbieraj monety i punkty, aby nie dać się wyrzucić!

 • School Bus License 3
  Graj
  School Bus License 3
  Zagrano 20703 razy

  Zagraj w tę zabawną symulację jazdy autobusem i zdaj podchwytliwy egzamin na kierowcę szkolnego autobusu. Zanim dostaniesz uprawnienia kierowcy autobusu, musisz nauczyć się jazdy, wykonując rozmaite zadania.

 • Ace Trucker
  Graj
  Ace Trucker
  Zagrano 16981 razy

  Myślisz, że dasz radę zostać odnoszącym sukcesy kierowcą ciężarówki? Pora się przekonać w tej grze samochodowej. Wskocz za kółko ogromnego wozu i sprawdź, czy uda Ci się go zaparkować i wykonać inne wymagające zadania.

 • Terenowy kierowca ciężarówek
  Graj
  Terenowy kierowca ciężarówek
  Zagrano 16610 razy

  Przygotuj się na wymagającą serię zadań w tej grze polegającej na prowadzeniu pojazdów. Czy uda Ci się pokierować tymi gigantycznymi ciężarówkami na najbardziej niebezpiecznych ścieżkach i drogach gruntowych na świecie? W grze zmierzysz się też ze złymi warunkami pogodowymi oraz ze słabo zabezpieczonymi ładunkami w luku bagażowym. Chyba to nie jest dla Ciebie żaden problem?

 • Rajd autobusowy
  Graj
  Rajd autobusowy
  Zagrano 14039 razy

  Czy dasz radę pokonać ten rajd terenowy, jadąc bardzo niekonwencjonalnymi pojazdami? Te tory stworzono dla terenówek i motorów, a Ty zmierzysz się z nimi w ciężarówkach i autobusach! Sprawdź, czy uda Ci się dojechać do linii mety w tej niezwykłej grze w wyścigi.

 • Mistrzowskie parkowanie 3D
  Graj
  Mistrzowskie parkowanie 3D
  Zagrano 10817 razy

  Jazda autobusem szkolnym nie należy do łatwych, a jeszcze trudniej jest je zaparkować. Dasz radę wcisnąć te wirtualne pojazdy do niezwykle wąskich miejsc, w tej grze online 3D w parkowanie?

 • Big Bus League
  Graj
  Big Bus League
  Zagrano 9628 razy

  Zakręć autobusem w powietrzu, aby zdobyć dużo punktów i utrzymuj czołową pozycję w tej najnowszej grze wyścigowej: Big Bus League! Będziesz ścigać się przez różne poziomy, które przetestują twoje zdolności wyścigowe.

 • Parking Smarty
  Graj
  Parking Smarty
  Zagrano 8711 razy

  Ten autobus nie potrafi wyjechać z zaludnionych miejsc parkingowych. Możesz pomóc kierowcy w tej grze logicznej odnaleźć bilety parkingowe potrzebne do otwarcia wszystkich bramek, a także kilka cennych klejnotów?

 • Bombay Taxi 2
  Graj
  Bombay Taxi 2
  Zagrano 7718 razy

  Zaparkuj taksówkę w wyznaczonym miejscu nie dotykając przy tym inych samochodów.

 • Dekorowanie szkolnego autobusu
  Graj
  Dekorowanie szkolnego autobusu
  Zagrano 5578 razy

  Poddaj swój autobus odjazdowej przemianie i dojeżdżaj na lekcje z klasą!

 • Taksówkarz z Bombaju
  Graj
  Taksówkarz z Bombaju
  Zagrano 4563 razy

  Pakya, taksówkarz z Bombaju, ma problemy z parkowaniem. Pomóż mu manewrować pojazdem tak, aby zmieścić się na wolnym miejscu i uważaj, by nie zahaczyć innych samochodów. Ograniczona przestrzeń parkingowa wymaga od kierowcy ogromnych umiejętności. Pośpiesz się, zaparkuj taksówkę, zanim skończy się wyznaczony czas!

 • Parkowanie na Lotnisku JFK
  Graj
  Parkowanie na Lotnisku JFK
  Zagrano 4408 razy

  Na lotniskach ważne są nie tylko samoloty!

 • Trudny transport przez wzgórza
  Graj
  Trudny transport przez wzgórza
  Zagrano 1271 razy

  Zadaniem tego nieszczęśnika jest przetransportowanie dużego ładunku po niebezpiecznej trasie, przebiegającej przez góry, a nawet pustynie. Pomożesz mu zachować zimną krew w tej wymagającej grze wyścigowej?

 • School Bus Frenzy
  Graj
  School Bus Frenzy
  Zagrano 30 razy

  When looking both ways isn’t enough, you gotta survive on fart power.