Gry Bieganie

 • Dzikie pustkowia
  Dzikie pustkowia
  Zagrano 1091 razy

  Przeżyj na dzikich, przerażających bezdrożach, strzelając do szalonych robotów i omijając pułapki w tej ekscytującej i śmiesznej grze!

 • Bieg przez grobowce
  Bieg przez grobowce
  Zagrano 76612 razy

  Jak daleko dobiegnie profesor Jones w przygodówce Bieg przez grobowce? Biegnij, skacz, ślizgaj się, mknij i surfuj, omijając zróżnicowane przeszkody, zlokalizowane w świątyniach, egzotycznych krainach, na mostach i pod ziemią. Zbieraj klejnoty, monety i odblokuj odlotowe postacie, takie jak Lara Bones, Mumia, Agent 99, Tancerz Disco i wiele innych! Oto niekończąca się zabawa w bieganie!

 • Yeti Sensation
  Yeti Sensation
  Zagrano 7764 razy

  Ten yeti jest dziki i wolny, nie pozwól, by został schwytany... Media zrobią z tego ogólnokrajową sensację! Zbieraj jagody i unikaj zderzenia z przeszkodami w tej dzikiej zabawie!

 • Jump Escape
  Jump Escape
  Zagrano 20889 razy

  Wskocz na górę albo zostaniesz uwięziony pod stalowymi mostami! Jak u ciebie z wyczuciem czasu? Użyj drążka i wyskocz na wolność.

 • Przygoda wśród Inków
  Przygoda wśród Inków
  Zagrano 2818 razy

  W tej zaginionej świątyni Inków jest ukryty skarb! Zbierz jak najwięcej w tej ekscytującej grze dwuosobowej z trybem kooperacji.

 • Monoliths Marioworld
  Monoliths Marioworld
  Zagrano 27376 razy

  Tak jak w naszej ulubionej grze, Mario znów śpieszy na ratunek księżniczce! Niszcz wrogów i zbieraj monety, jedzenie i kwiaty, aby wzmacniać Super Mario!

 • Sir Bottomtight
  Sir Bottomtight
  Zagrano 6831 razy

  Chcesz uchronić Sir Bottomtighta od kłopotów? Wykonuj odpowiednie czynności we właściwym momencie! Unikaj obrażeń, wykonuj podwójne skoki nad przeszkodami i strzelaj do potworów po drodze, aby uniknąć ich ataków.

 • Hop i skok!
  Hop i skok!
  Zagrano 22649 razy

  Utoruj sobie skokami drogę do zwycięstwa w tej zabawnej grze o skakaniu, hopsaniu i kruszeniu. Omijaj przeszkody w tym świecie zbudowanym z niebezpiecznych klocków podobnych do Lego. Idealne wyczucie czasu w połączeniu ze zwinnym podskakiwaniem to twój klucz do sukcesu. Skakanie to olbrzymia frajda, więc na co jeszcze czekasz?

 • Snow Drift
  Snow Drift
  Zagrano 75685 razy
 • Młodzi Tytani: Akcja! Zamknięcie wieży
  Młodzi Tytani: Akcja! Zamknięcie wieży
  Zagrano 10342 razy

  Chcesz wziąć udział w słynnym programie telewizyjnym? Zbieraj klucze i pokonuj przeszkody w drodze na szczyt!

 • Gniew 3
  Gniew 3
  Zagrano 33487 razy

  Kto by przypuszczał, że ludziki z patyczków mogą być takie fajne! W grze Gniew 3 możesz wybierać spośród różnych rodzajów broni do walki wręcz i broni dystansowej. Każdy etap jest inny i aż roi się od wrogów, wyposażonych w narzędzia, które mają cię unicestwić. Zbieraj kule energii, aby naładować swój wskaźnik gniewu i zadać wrogom niewyobrażalny ból! Uderzaj szybko i mocno, jak urodzony morderca!

 • Bieg przez loch
  Bieg przez loch
  Zagrano 46149 razy

  Biegnij przez loch i uważaj na przeszkody i pułapki. Przeskakuj przez beczki, unikaj ostrych mieczy i zbierz tyle tarcz, ile tylko możesz. Zbierz jak najwięcej tarcz. Nie chodź, ale biegaj i skacz jak najwyżej!

 • Mercenaries 2: World in Flames
  Mercenaries 2: World in Flames
  Zagrano 14168 razy

  Ten, kto zaoferował najwyższą cenę, wynajął cię, byś wziął udział w misji i pogrążył cały świat w ogniu. Teraz przetestują cię do granic wytrzymałości, aby sprawdzić, czy jesteś człowiekiem czy tchórzliwą myszą. Zgromadź różne rodzaje broni i amunicji. Ta utrzymana w komiksowym stylu snajperska strzelanka pochłonie cię na długie godziny. To gra akcji dla ludzi o mocnych nerwach!

 • Świąteczny świat śniegowej kuli
  Świąteczny świat śniegowej kuli
  Zagrano 8971 razy

  Pomóż kotu złapać ptaszki i szczury na 20 poziomach świątecznego świata. Przeskakuj przeszkody i na każdym poziomie znajdź klucz, aby przejść dalej. Czeka cię świąteczna zabawa!

 • Szybsi niż zombie
  Szybsi niż zombie
  Zagrano 7386 razy

  Szalony naukowiec wypuścił hordy zombie na miasto. Jednemu z jego kolegów udało się zabrać antidotum i uciec z laboratorium, ale został ranny. Tylko Aidan i Jakie mogą pobiec do budynku pełnego lekarzy, którzy są w stanie wyleczyć tę straszliwą epidemię. Dołącz do nich i prześcignij nieumarłych w tej emocjonującej grze o zombie.

 • Rainbow Poop
  Rainbow Poop
  Zagrano 70931 razy

  Dotrzyj do toalety, zanim będzie za późno! Biedna kupka czuje się kiepsko i ma coś ważnego do zrobienia. Czy pomożesz zabawnej tęczowej kupce pokonać okropne przeszkody i dotrzeć na czas do ubikacji? Unikaj brudu, skacz po platformach i uważaj na spadający papier toaletowy. Pozbądź się wszelkich frustracji w grze pełnej... ZABAWY!

 • Penn Zero: Multiverse Mayhem
  Penn Zero: Multiverse Mayhem
  Zagrano 10788 razy
 • Tom Teaser
  Tom Teaser
  Zagrano 77562 razy
 • Kowboj vs UFO
  Kowboj vs UFO
  Zagrano 1777 razy

  Armia ufoludków pruje przez kosmos, a ich ścieżka destrukcji wiedzie prosto na Dziki Zachód. Tylko ty i ten odważny kowboj możecie po kolei zlikwidować ich w tej strzelance. Jego wielki pistolet ma dość nabojów, by rzucić kosmitom prawdziwe wyzwanie!

 • Kwadratowy bohater
  Kwadratowy bohater
  Zagrano 6168 razy

  Młody naukowiec superbohaterem? Brzmi jak idealny bohater komiksów! Dołącz do szkoły dla superbohaterów i użyj supermocy, aby ukończyć misję i ocalić niewinnych ludzi. Czy odniesiesz sukces i awansujesz do ligi superbohaterów? Na drodze może ci stanąć słabość albo dwie. Odnajdź swoją sekretną tożsamość w grze Kwadratowy bohater!

 • Princess Goldblade and the Dangerous Waters
  Princess Goldblade and the Dangerous Waters
  Zagrano 1441 razy

  Księżniczka Goldblade musi walczyć z niebezpiecznymi wodami w tej klasycznej grze polegającej na skakaniu i bieganiu. Zbieraj diamenty i chroń księżniczkę przed różnymi istotami czającymi się w głębinach. Znajdź najbardziej logiczne rozwiązania, sprawdź swoją szybkość, precyzję i refleks i przejdź wszystkie poziomy w tej wesołej grze.

 • Bieg po Dzikim Zachodzie
  Bieg po Dzikim Zachodzie
  Zagrano 7449 razy

  Iii-ha! Przygotuj broń i załóż kowbojki, ponieważ w tej grze będziesz ścigać szalonych bandytów! W żadnej innej grze nie musisz skakać i ślizgać się przez gromadę niebezpiecznych i wrogich stworzeń, które będą pełzać i latać, by cię powstrzymać! Weź na cel bandytę, który napadł na bank i pokonaj go w imię sprawiedliwości!

 • Zimowy bieg Mario
  Zimowy bieg Mario
  Zagrano 15981 razy

  Do Grzybowego Królestwa zawitało Boże Narodzenie, ale wygląda na to, że Bowser w tym roku chce wszystko popsuć. Rozrzucił prezenty po całym królestwie, a Mario musi je wszystkie pozbierać. Poprowadź Mario przez zaśnieżone pola i zamiecie i pomóż mu raz na zawsze powstrzymać Bowsera i jego wybryki!

 • Endless Lake
  Endless Lake
  Zagrano 149047 razy

  Czy uda ci się przejść suchą stopą na drugi brzeg jeziora? Podejmij wyzwanie i spróbuj pobić swój czas w każdej z rund – ścigasz się z czasem! Zagraj już teraz w tę fajną, darmową grę.

 • Grubrunner
  Grubrunner
  Zagrano 2508 razy

  Dołącz do firmy Grubhub, która specjalizuje się w dostarczaniu jedzenia i zostań specjalnym dostawcą. Pizza Paul ma wiele różnych umiejętności, zaś Burger Bob to najszybszy fast-food w mieście. A może wcielisz się w rolę bohaterskiej Sushi Sue? Odblokuj poziomy i zbieraj pieniądze za doręczone jedzenie w grze utrzymanej w stylu Mario.

 • Uwięzieni wśród głębin
  Uwięzieni wśród głębin
  Zagrano 4702 razy

  Kaku i Milo, młoda para, w wyniku wypadku znaleźli się na tajemniczej tropikalnej wyspie. Kaku jest ranna, więc Milo musi znaleźć sposób, aby wyleczyć jej skaleczenia. W tej grze przygodowej przyda mu się twoja pomoc w odszukaniu apteczek pierwszej pomocy. Poprowadź go przez dżunglę i dopilnuj, by nic mu się nie stało i aby znalazł zapasy, dzięki którym oboje przetrwają.

 • Łapać złodzieja
  Łapać złodzieja
  Zagrano 1253 razy

  Złap złodzieja, jeśli potrafisz! Teraz jest tutaj, a za chwilę znika! Pędź jak wiatr, by złapać złodzieja! Unikaj przeszkód i poprawiaj własne rekordy. Łap złoczyńców i baw się w tej śmiesznej grze w pościg.

 • Kryształy z głębi ziemi
  Kryształy z głębi ziemi
  Zagrano 3807 razy

  Chwyć za kilof i wyrusz w podróż w głębiny tej mrocznej niebezpiecznej kopalni. Choć brzmi to zupełnie nieprawdopodobnie, znajdiesz tam mnóstwo drogocennych błękitnych kamieni, a może nawet kilka diamentów. Pochodnie oświetlą ci drogę, chroniąc przed zejściem z właściwej ścieżki. Ile skarbów uda ci się znaleźć w tej pełnej akcji grze o kopalni?

 • Jimmy Jumper
  Jimmy Jumper
  Zagrano 3852 razy

  O nie! Dziewczyna Jimmy'ego została porwana, więc musisz skoczyć jej na pomoc! Przemierzaj niebezpieczne miejsca, pokonuj wrogów i kupuj wspomagacze, które pomogą ci osiągnąć sukces! Sprawdzaj swoje osiągnięcia i bądź najlepszy jako skoczny Jimmy!

 • Dynapuffjump
  Dynapuffjump
  Zagrano 3065 razy

  Ścigaj się i skacz, by dotrzeć do celu w skonfigurowanej przez ciebie grze Dynapuff! Zbierz jak najwięcej kulek i dotrzyj do celu w rekordowym czasie! Używaj klawiszy strzałek oraz myszy. Do startu, gotowy, Dynapuff!

 • Piraci z wysp
  Piraci z wysp
  Zagrano 2848 razy

  Hej, kapitanie korsarzy: na skaczących piratów z wyspy czekają nieprzebrane skarby! Wykonuj skoki lub podwójne skoki, pokonując dystans od jednej wirującej wysepki do drugiej i zbierając po drodze jak najwięcej złotych monet. Wyczucie czasu to istny skarb. Kapitanie, życzymy ci pomyślnych wiatrów w tej grze Dobrej Nadziei!

 • Toxic Town
  Toxic Town
  Zagrano 2271 razy
 • Dino New Adventure 3
  Dino New Adventure 3
  Zagrano 5350 razy

  W trzeciej części tej gry zręcznościowej Dino ma do ukończenia nowe przygody. Pomóż mu zebrać całe mięso i zaspokoić jego wilczy apetyt. Omijaj lub przeskakuj nad przeszkodami, szukaj kluczy i odkrywaj nowe poziomy Dino-wyzwań! Darmowe i fajne gry nigdy nie wymierają!

 • Infinity Inc
  Infinity Inc
  Zagrano 3665 razy

  Zła wiadomość: uwięziono cię w niebezpiecznym laboratorium. Dobra wiadomość: w ucieczce mogą ci pomóc całe zastępy klonów.

 • Mass Mayhem 2099 A.D
  Mass Mayhem 2099 A.D
  Zagrano 5265 razy

  Ociekająca krwią kontynuacja popularnej gry Mass Mayhem! Tym razem odbędziesz podróż do świata przyszłości pogrążonego w chaosie! Przygotuj się na szaloną przygodę, połączoną z niszczeniem absolutnie wszystkiego, co stanie ci na drodze.

 • Cyber Chaser: Counterthrust
  Cyber Chaser: Counterthrust
  Zagrano 4827 razy

  Uwaga, nadciąga wróg! Zdejmij go jak najszybciej. Korzystaj ze wskazówek, zbieraj klejnoty i skacz ponad przeszkodami, próbując przetrwać. Zbieraj bonusy w tej fajnej strzelance! Kupuj nową broń i ulepszenia dzięki zarobionym monetom i zdobytym nagrodom. Czy jesteś gotowy na cyber atak? Ukończ każdą z wymagających misji!

  • Jumper Frog
   Jumper Frog
   Zagrano 5095 razy

   Ta żaba koniecznie chce dotrzeć do jeziora. Uratuj ją przed rozjechaniem na ulicy.

  • Ninja Run
   Ninja Run
   Zagrano 40128 razy

   Ten ninja ma za zadanie zebrać jak najwięcej monet. Pomóż mu zachować bezpieczeństwo i dopilnuj, by trzymał się z dala od bomb.

  • Chin Up Shin Up
   Chin Up Shin Up
   Zagrano 588 razy

   Zagraj w grę Chin Up Shin Up. Pomóż Haru wspiąć się jak najwyżej i nie stracić punktów! Zdobądź więcej stylowych przedmiotów dla Haru, zbierając monety i odblokowując nowe elementy w sklepie. Uważaj na młoty blokujące drogę – naciskaj po prawej i lewej stronie ekranu. Nie zatrzymuj się i nie pozwól okropnemu szeryfowi złapać Haru.

  • Candy Rush 3D
   Candy Rush 3D
   Zagrano 1124 razy

   Weź udział w słodkim wyścigu przez sklep z cukierkami. Tylko uważaj na przeszkody!

  • Emolga Apple Adventure
   Emolga Apple Adventure
   Zagrano 1360 razy

   Emolga, słodki Pokemon skaczący po drzewach, zbiera jabłka w lesie. Dołącz do niego i skacz, wspinaj się i zbieraj jabłka. Spróbuj wejść jak najwyżej w jak najkrótszym czasie. Zdobądź dodatkowe punkty za zebranie ponad trzech jabłek z rzędu. Im szybciej idziesz, tym wyżej możesz się wspinać. Wygraj walkę z czasem w tej jabłkowej przygodzie ze skakaniem i wspinaczką!

  • PewCatPie The Unfair Game
   PewCatPie The Unfair Game
   Zagrano 1285 razy

   Ten szalony człowiek przemierza w podskokach ten dziwny kraj w jeszcze bardziej szalonym kostiumie kota. Masz ochotę do niego dołączyć?

  • Run Jerry Run
   Run Jerry Run
   Zagrano 10543 razy
  • Tom And Jerry:Trap in Sandwich
   Tom And Jerry:Trap in Sandwich
   Zagrano 19731 razy
  • Pudełkowy skoczek
   Pudełkowy skoczek
   Zagrano 1035 razy

   Ten robot uwielbia skakać, lecz nie znosi wody. Uważaj, by do niej nie wpadł!

  • Jumper Minion
   Jumper Minion
   Zagrano 8007 razy

   Pomóż Minionkowi wskoczyć wprost z kosmosu na platformy i uzyskać jak najlepszy wynik.

  • Pokemon Rescue 2
   Pokemon Rescue 2
   Zagrano 1211 razy
  • Dino ice age 2
   Dino ice age 2
   Zagrano 3585 razy