Gry Bieganie

 • Cloud Critters App
  Cloud Critters App
  Zagrano 0 razy
 • Looper
  Looper
  Zagrano 62 razy

  Podróżuj w czasie w tej bardzo fajnej i zabawnej grze w bieganie Looper! Zbieraj monety, aby przenieść się do innej epoki, ale staraj się unikać śmiertelnych pułapek!

 • Scooby-Doo: Bieg przez płotki
  Scooby-Doo: Bieg przez płotki
  Zagrano 2268 razy

  Czy Scoob prześcignie to niesamowicie szybkie widmo? Z pewnością, zwłaszcza z twoją pomocą. Dołącz do klasycznego, rysunkowego bohatera, gdy ten zbliża się do linii mety w tej darmowej grze.

 • Atak robo-jednorożca
  Atak robo-jednorożca
  Zagrano 4402 razy

  Wyrusz już teraz na zaczarowaną, bitewną przygodę z magicznym robo-jednorożcem w tej darmowej i śmiesznej grze online.

 • Euro Soccer Sprint
  Euro Soccer Sprint
  Zagrano 12281 razy

  Pokazać, która drużyna jest najlepsza na świecie i zgromadź jak najwięcej monet i punktów. Tylko uważaj na rywali!

 • Yoda's Jedi Training
  Yoda's Jedi Training
  Zagrano 22780 razy

  Luke zaraz rozpocznie trening Jedi na planecie Dagobah w Star Wars. Mistrz Yoda będzie mu pomagał doskonalić umiejętności skakania, biegania i posługiwania się mieczem świetlnym, ale twoja pomoc też się przyda.

 • Wynik
  Wynik
  Zagrano 7608 razy

  Wynik jest zawsze inny, w zależności od tego, jak rozegrasz tę niekończącą się bieganinę. Sterowanie jest proste, ale niełatwo zostać mistrzem!

 • King of Thieves
  King of Thieves
  Zagrano 54445 razy

  Wejdź do świata tej niesamowitej gry, która łączy najlepsze cechy platformówki z emocjami MMO. Projektuj smoki, ukradnij skarb i przekonaj się, czy posiadasz umiejętności godne Króla Złodziei!

 • Fanka mody na Manhattanie
  Fanka mody na Manhattanie
  Zagrano 10473 razy

  W tej nowej zręcznościowej ubierance liczą się tylko najnowsze trendy! Zbierz przedmioty potrzebne do kontynuowania podróży i baw się dobrze!

 • March of the Cards
  March of the Cards
  Zagrano 4304 razy

  Czeka na ciebie rozrywkowa, pełna akcji gra, w którą mogą grać nawet cztery osoby. Zniszcz armię przeciwnika, walcząc żołnierzami, używając wzmocnień i unikając dziury na środku! Jeśli spadniesz, przegrasz.

 • Barbie: Zabawa w szkole
  Barbie: Zabawa w szkole
  Zagrano 17284 razy

  Barbie jest gotowa do zabawy i nauki, ale jej szkołę opanowała banda wstrętnych potworów. Pomóż jej ominąć szkodniki, zbierając przydatne przedmioty w tej darmowej grze online.

 • Cows vs Sheep: Mower Mayhem
  Cows vs Sheep: Mower Mayhem
  Zagrano 28491 razy

  Czas na kolejne starcie w zagrodzie. Kto wygra tym razem?

 • Puchatkowy samochód z miodem
  Puchatkowy samochód z miodem
  Zagrano 23503 razy

  Puchatek musi dostarczyć miód swoim przyjaciołom i potrzebuje twojej pomocy w prowadzeniu samochodu! Pomóż mu najlepiej, jak potrafisz!

 • Fineasz i Ferb: Ucieczka z Kretogrodu
  Fineasz i Ferb: Ucieczka z Kretogrodu
  Zagrano 42444 razy

  Odważny duet wypróbowuje swój najnowszy wynalazek, Terrawiertło 5000. Co może pójść nie tak? Razem z nimi zbadaj podziemny świat w tej grze akcji!

 • Łupieżcy porwali mi psa
  Łupieżcy porwali mi psa
  Zagrano 16517 razy

  Banda złych kolesi porwała Scrappy'ego! Czy pomożesz Bro go odzyskać i dać bandytom nauczkę, której długo nie zapomną w tej absolutnie odlotowej grze akcji?

 • Kosmiczne porwanie babci
  Kosmiczne porwanie babci
  Zagrano 276 razy

  Wygląda na to, że Babcia nie podda się kosmitom tak łatwo! Walcz z nadciągającym wrogiem i ulepszaj Babcię dzięki zebranym monetom i klejnotom!

 • Steampunkowa misja
  Steampunkowa misja
  Zagrano 675 razy

  Przygotuj się na przygodę, która przykuje cię do przeglądarki na długie godziny. W Steampunkowej misji znajdziesz mnóstwo mechanicznych potworów i najróżniejsze rodzaje broni!

 • Bezsenność
  Bezsenność
  Zagrano 878 razy

  Przygotuj się do pełnej akcji przygody w tej niesamowicie zabawnej grze przeglądarkowej 2D! Tylko ty możesz ocalić świat przed złem.

 • Król lawiny
  Król lawiny
  Zagrano 2187 razy

  Ściganie się z wielką lawiną to nie jest bułka z masłem. Pomóż temu snowboardziście pomknąć w dół po zboczu, zbierając jak najwięcej monet w tej wspaniałej grze akcji.

 • Barbie: Wyścig na Manhattan
  Barbie: Wyścig na Manhattan
  Zagrano 16348 razy

  Barbie musi szybko dotrzeć na Manhattan i tylko ty możesz jej w tym pomóc! Zbieraj przedmioty, aby przyśpieszyć jej tempo i baw się razem z rodziną i przyjaciółmi!

 • Szaleństwo Leo na czerwonym dywanie
  Szaleństwo Leo na czerwonym dywanie
  Zagrano 3725 razy

  Leo chyba naprawdę chce dostać tego oskara! Rób, co możesz, by biegać szybciej i skakać wyżej w tej wspaniałej grze!

 • Dzikie pustkowia
  Dzikie pustkowia
  Zagrano 1152 razy

  Przeżyj na dzikich, przerażających bezdrożach, strzelając do szalonych robotów i omijając pułapki w tej ekscytującej i śmiesznej grze!

 • Bieg przez grobowce
  Bieg przez grobowce
  Zagrano 122638 razy

  Jak daleko dobiegnie profesor Jones w przygodówce Bieg przez grobowce? Biegnij, skacz, ślizgaj się, mknij i surfuj, omijając zróżnicowane przeszkody, zlokalizowane w świątyniach, egzotycznych krainach, na mostach i pod ziemią. Zbieraj klejnoty, monety i odblokuj odlotowe postacie, takie jak Lara Bones, Mumia, Agent 99, Tancerz Disco i wiele innych! Oto niekończąca się zabawa w bieganie!

 • Monster Truck: Stadion Nitro
  Monster Truck: Stadion Nitro
  Zagrano 47783 razy

  Przegazuj silnik i wskocz do tej gigantycznej maszyny, którą wszyscy uwielbiają: do monster trucka! Zgniataj samochody i bądź najlepszy!

 • Yeti Sensation
  Yeti Sensation
  Zagrano 4860 razy

  Ten yeti jest dziki i wolny, nie pozwól, by został schwytany... Media zrobią z tego ogólnokrajową sensację! Zbieraj jagody i unikaj zderzenia z przeszkodami w tej dzikiej zabawie!

 • Jump Escape
  Jump Escape
  Zagrano 528 razy

  Wskocz na górę albo zostaniesz uwięziony pod stalowymi mostami! Jak u ciebie z wyczuciem czasu? Użyj drążka i wyskocz na wolność.

 • Przygoda wśród Inków
  Przygoda wśród Inków
  Zagrano 1428 razy

  W tej zaginionej świątyni Inków jest ukryty skarb! Zbierz jak najwięcej w tej ekscytującej grze dwuosobowej z trybem kooperacji.

 • Monoliths Marioworld
  Monoliths Marioworld
  Zagrano 17987 razy

  Tak jak w naszej ulubionej grze, Mario znów śpieszy na ratunek księżniczce! Niszcz wrogów i zbieraj monety, jedzenie i kwiaty, aby wzmacniać Super Mario!

 • Sir Bottomtight
  Sir Bottomtight
  Zagrano 1552 razy

  Chcesz uchronić Sir Bottomtighta od kłopotów? Wykonuj odpowiednie czynności we właściwym momencie! Unikaj obrażeń, wykonuj podwójne skoki nad przeszkodami i strzelaj do potworów po drodze, aby uniknąć ich ataków.

 • Człowiek-beczka
  Człowiek-beczka
  Zagrano 101 razy

  Zombie zaatakowały miasto i ludzie zdobyli już całą dostępną w mieście broń. To znaczy, że musisz improwizować. Użyj beczki lub kosza i przekonaj się, czy zdołasz umknąć tej armii nieumarłych. Po drodze możesz zbierać ulepszenia, a może nawet znajdziesz jeszcze jakąś broń.

 • Hop i skok!
  Hop i skok!
  Zagrano 1981 razy

  Utoruj sobie skokami drogę do zwycięstwa w tej zabawnej grze o skakaniu, hopsaniu i kruszeniu. Omijaj przeszkody w tym świecie zbudowanym z niebezpiecznych klocków podobnych do Lego. Idealne wyczucie czasu w połączeniu ze zwinnym podskakiwaniem to twój klucz do sukcesu. Skakanie to olbrzymia frajda, więc na co jeszcze czekasz?

 • Młodzi Tytani: Akcja! Zamknięcie wieży
  Młodzi Tytani: Akcja! Zamknięcie wieży
  Zagrano 34031 razy

  Chcesz wziąć udział w słynnym programie telewizyjnym? Zbieraj klucze i pokonuj przeszkody w drodze na szczyt!

 • Gniew 3
  Gniew 3
  Zagrano 5251 razy

  Kto by przypuszczał, że ludziki z patyczków mogą być takie fajne! W grze Gniew 3 możesz wybierać spośród różnych rodzajów broni do walki wręcz i broni dystansowej. Każdy etap jest inny i aż roi się od wrogów, wyposażonych w narzędzia, które mają cię unicestwić. Zbieraj kule energii, aby naładować swój wskaźnik gniewu i zadać wrogom niewyobrażalny ból! Uderzaj szybko i mocno, jak urodzony morderca!

 • Bieg przez loch
  Bieg przez loch
  Zagrano 1109 razy

  Biegnij przez loch i uważaj na przeszkody i pułapki. Przeskakuj przez beczki, unikaj ostrych mieczy i zbierz tyle tarcz, ile tylko możesz. Zbierz jak najwięcej tarcz. Nie chodź, ale biegaj i skacz jak najwyżej!

 • Mercenaries 2: World in Flames
  Mercenaries 2: World in Flames
  Zagrano 12630 razy

  Ten, kto zaoferował najwyższą cenę, wynajął cię, byś wziął udział w misji i pogrążył cały świat w ogniu. Teraz przetestują cię do granic wytrzymałości, aby sprawdzić, czy jesteś człowiekiem czy tchórzliwą myszą. Zgromadź różne rodzaje broni i amunicji. Ta utrzymana w komiksowym stylu snajperska strzelanka pochłonie cię na długie godziny. To gra akcji dla ludzi o mocnych nerwach!

 • Rocky Beetle Truck
  Rocky Beetle Truck
  Zagrano 4160 razy

  Ten garbus to nie lada dzieło! Jego urok został zastąpiony przez moc monster trucka, która dodała temu rodzinnemu autku zadziorności. Czy uda ci się skończyć każdy poziom bez jednego wgniecenia?

  • Świąteczny świat śniegowej kuli
   Świąteczny świat śniegowej kuli
   Zagrano 1880 razy

   Pomóż kotu złapać ptaszki i szczury na 20 poziomach świątecznego świata. Przeskakuj przeszkody i na każdym poziomie znajdź klucz, aby przejść dalej. Czeka cię świąteczna zabawa!

  • Szybsi niż zombie
   Szybsi niż zombie
   Zagrano 3612 razy

   Szalony naukowiec wypuścił hordy zombie na miasto. Jednemu z jego kolegów udało się zabrać antidotum i uciec z laboratorium, ale został ranny. Tylko Aidan i Jakie mogą pobiec do budynku pełnego lekarzy, którzy są w stanie wyleczyć tę straszliwą epidemię. Dołącz do nich i prześcignij nieumarłych w tej emocjonującej grze o zombie.

  • Rainbow Poop
   Rainbow Poop
   Zagrano 3787 razy

   Dotrzyj do toalety, zanim będzie za późno! Biedna kupka czuje się kiepsko i ma coś ważnego do zrobienia. Czy pomożesz zabawnej tęczowej kupce pokonać okropne przeszkody i dotrzeć na czas do ubikacji? Unikaj brudu, skacz po platformach i uważaj na spadający papier toaletowy. Pozbądź się wszelkich frustracji w grze pełnej... ZABAWY!

  • Penn Zero: Multiverse Mayhem
   Penn Zero: Multiverse Mayhem
   Zagrano 2175 razy
  • Tom Teaser
   Tom Teaser
   Zagrano 42154 razy
  • Kowboj vs UFO
   Kowboj vs UFO
   Zagrano 617 razy

   Armia ufoludków pruje przez kosmos, a ich ścieżka destrukcji wiedzie prosto na Dziki Zachód. Tylko ty i ten odważny kowboj możecie po kolei zlikwidować ich w tej strzelance. Jego wielki pistolet ma dość nabojów, by rzucić kosmitom prawdziwe wyzwanie!

  • Kwadratowy bohater
   Kwadratowy bohater
   Zagrano 3516 razy

   Młody naukowiec superbohaterem? Brzmi jak idealny bohater komiksów! Dołącz do szkoły dla superbohaterów i użyj supermocy, aby ukończyć misję i ocalić niewinnych ludzi. Czy odniesiesz sukces i awansujesz do ligi superbohaterów? Na drodze może ci stanąć słabość albo dwie. Odnajdź swoją sekretną tożsamość w grze Kwadratowy bohater!

  • Princess Goldblade and the Dangerous Waters
   Princess Goldblade and the Dangerous Waters
   Zagrano 401 razy

   Księżniczka Goldblade musi walczyć z niebezpiecznymi wodami w tej klasycznej grze polegającej na skakaniu i bieganiu. Zbieraj diamenty i chroń księżniczkę przed różnymi istotami czającymi się w głębinach. Znajdź najbardziej logiczne rozwiązania, sprawdź swoją szybkość, precyzję i refleks i przejdź wszystkie poziomy w tej wesołej grze.

  • Bieg po Dzikim Zachodzie
   Bieg po Dzikim Zachodzie
   Zagrano 5581 razy

   Iii-ha! Przygotuj broń i załóż kowbojki, ponieważ w tej grze będziesz ścigać szalonych bandytów! W żadnej innej grze nie musisz skakać i ślizgać się przez gromadę niebezpiecznych i wrogich stworzeń, które będą pełzać i latać, by cię powstrzymać! Weź na cel bandytę, który napadł na bank i pokonaj go w imię sprawiedliwości!

  • Zimowy bieg Mario
   Zimowy bieg Mario
   Zagrano 3727 razy

   Do Grzybowego Królestwa zawitało Boże Narodzenie, ale wygląda na to, że Bowser w tym roku chce wszystko popsuć. Rozrzucił prezenty po całym królestwie, a Mario musi je wszystkie pozbierać. Poprowadź Mario przez zaśnieżone pola i zamiecie i pomóż mu raz na zawsze powstrzymać Bowsera i jego wybryki!

  • Endless Lake
   Endless Lake
   Zagrano 24718 razy

   Czy uda ci się przejść suchą stopą na drugi brzeg jeziora? Podejmij wyzwanie i spróbuj pobić swój czas w każdej z rund – ścigasz się z czasem! Zagraj już teraz w tę fajną, darmową grę.

  • Grubrunner
   Grubrunner
   Zagrano 317 razy

   Dołącz do firmy Grubhub, która specjalizuje się w dostarczaniu jedzenia i zostań specjalnym dostawcą. Pizza Paul ma wiele różnych umiejętności, zaś Burger Bob to najszybszy fast-food w mieście. A może wcielisz się w rolę bohaterskiej Sushi Sue? Odblokuj poziomy i zbieraj pieniądze za doręczone jedzenie w grze utrzymanej w stylu Mario.