Dziwne gry

 • Geometry Neon Dash
  Graj
  Geometry Neon Dash
  Zagrano 422426 razy

  Ten niewielki kwadracik wyruszył na poszukiwania gwiazdek w tej pasjonującej grze akcji. Pomóż mu unikać niebezpiecznych trójkątów i innych obiektów, które spowodują jego wybuch! Ile gwiazdek uda ci się zebrać?

 • Geometry Dash Online
  Graj
  Geometry Dash Online
  Zagrano 340758 razy

  Wypróbuj szybkość swojej reakcji w grze, w której trzeba za wszelką cenę unikać zderzenia z przeszkodami, przeskakując nad nimi. Ta szybka gra przetestuje twój refleks!

 • Kupkowe klikanie
  Graj
  Kupkowe klikanie
  Zagrano 83224 razy

  Zapomnij o klikaniu ciasteczek! Klikaj kupki i przekonaj się, ile kupek możesz zdobyć! Wydaj trochę punktów na usprawnienie automatycznego klikania.

 • Youtuber's Saw Game
  Graj
  Youtuber's Saw Game
  Zagrano 80305 razy

  Zabójca uprowadził najsłynniejszych celebrytów z kanału YOuTube. Tylko ty możesz go powstrzymać! Dasz radę wyśledzić zbrodniarza i wsadzić go do paki, zanim dorwie kolejną ofiarę, w tej niekończącej się grze online?

 • Hanger
  Graj
  Hanger
  Zagrano 63757 razy

  Życie tego ludka wisi na włosku. Dosłownie! Możesz utrzymać go przy życiu, gdy zwiesza się z dachów budynków jak Spiderman? Naprawdę trzeba mu pomóc, aby nie doznał obrażeń w tej szalonej grze akcji.

 • Symulator lisów
  Graj
  Symulator lisów
  Zagrano 56016 razy

  Jak wygląda życie lisa? To trudne pytanie, ale przekonaj się samemu w tym szalonym symulatorze! Dołącz do tego wirtualnego zwierzaka w poszukiwaniu pożywienia, unikaj nieznośnych gospodarzy i spróbuj pomóc tej uroczej rodzince wrócić do ich jaskini.

 • Slope
  Graj
  Slope
  Zagrano 34019 razy

  Przemierzaj neonowy świat, starając się, aby ta świecąca kula nie wypadła z toru. Omijaj krawędzie i sprawdź, jak daleko uda ci się poturlać w tej pasjonującej grze 3D.

 • Wilk na wolności: Symulator 3D
  Graj
  Wilk na wolności: Symulator 3D
  Zagrano 21897 razy

  Życie nie jest lekkie, gdy jesteś wilkiem w tym niebezpiecznym lesie. Na szczęście tuż obok jest kilka gospodarstw, które można zaatakować i gdzie upolujesz przepyszne zwierzęta. Czy potrafisz zebrać góry mięsa i monet dla głodnych wilczków czekających na Ciebie w norze, walcząc o przetrwanie w tym symulatorze 3D?

 • Wisielec
  Graj
  Wisielec
  Zagrano 20044 razy

  Ten ludek próbuje nowych supermocy. Niestety na swej drodze napotyka pełno obracających się ostrzy, które mogą rozchlastać go na milion kawałków! Możesz pomóc mu wisieć w powietrzu w tej grze online? Po drodze może zbierać monety, które wymieni na odjazdowe ubrania.

 • Poop It
  Graj
  Poop It
  Zagrano 16881 razy

  Ta szalona gra akcji online jest kupatalna, tzn. kapitalna. Jak szybko zdołasz przejść przez wszystkie dziwaczne i zakręcone minigry? Zgnieć kawałki kupy, dopasuj je kolorystycznie i nie tylko. Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby zmieścić się w czasie i nie wylądować w muszli klozetowej!

 • Poop Clicker 2
  Graj
  Poop Clicker 2
  Zagrano 15859 razy

  tmp

 • Bubble Guinea Pop
  Graj
  Bubble Guinea Pop
  Zagrano 9784 razy

  Świnki morskie od zawsze były ofiarami dziwnych eksperymentów. Ale uwierz: ten jest najdziwniejszy.

 • Wsady
  Graj
  Wsady
  Zagrano 8484 razy

  Jak długo potrafisz utrzymać w ruchu piłkę do kosza w tej ekscytującej grze sportowej? Wbiegnij na boisko i zrób jak najwięcej wsadów. Do tego musisz użyć wyjątkowego strzału z odbicia, ale strzały za trzy punkty nie są dozwolone!

 • Temple Guardian
  Graj
  Temple Guardian
  Zagrano 7897 razy

  Rozmieść działa obronne tak, by odeprzeć atak dziwnych zwierząt i obiektów.

 • Hole.io
  Graj
  Hole.io
  Zagrano 7319 razy

  W tej nieco dziwacznej i zwariowanej grze typu io albo ty zjesz, albo ciebie zjedzą! Pod swoją kontrolą masz czarną dziurę, która ma zamiar pochłonąć wszystko, co się znajduje w jej sąsiedztwie. Ale w okolicy wędruje wiele innych czarnych dziur i mogą one zechcieć pożreć ciebie! Bierz się więc żywo do połykania wszystkiego, od ławek do samochodów, walcząc o pozycję największej czarnej dziury!

 • Cartapult
  Graj
  Cartapult
  Zagrano 7315 razy

  Czas na totalne szaleństwo motoryzacyjne w tej zwariowanej grze akcji online! Przejmij kontrolę nad katapultą i sprawdź, jak daleko dasz radę wystrzelić każde z tych aut. W momencie zderzenia samochody będą eksplodować i możesz zarobić mnóstwo kasy za wszystkie zniszczenia, jakich dokonają podczas wbijania się w ruch uliczny czy pobliskie budynki.

 • FNAF: Afton's Nightmare
  Graj
  FNAF: Afton's Nightmare
  Zagrano 6771 razy

  Ciąg dalszy koszmaru w tej przerażającej grze, dla której inspiracją stał się świat Five Nights at Freddy’s. W tej słynnej pizzerii rozgrywa się istne szaleństwo. Czy zdołasz przetrwać cały tydzień, gdy roboty sieją znów zniszczenie? Musisz sobie też poradzić z niedziałającymi lampkami!

 • Geometry Rush
  Graj
  Geometry Rush
  Zagrano 5763 razy

  Aby uniknąć zmiażdżenia zielonego trójkąta, potrzebujesz refleksu i kilku świetnych ruchów. Grając w tę pełną wrażeń grę, pomóż mu ominąć kolców i pułapek.

 • Poop Clicker 3
  Graj
  Poop Clicker 3
  Zagrano 5512 razy

  Dr Halling wpadł na bardzo śmierdzące rozwiązanie, które mogłoby rozwiązać problemy z energią na całym świecie. Jest przekonany, że kupa może zasilać całą planetę! Możesz pomóc mu udowodnić tę zwariowaną teorię w tej kuptastycznej grze online? Twoim zadaniem będzie znaleźć wolontariuszy, kupić ulepszenia do laboratorium i wiele więcej!

 • Zrzut
  Graj
  Zrzut
  Zagrano 4882 razy

  Zrzucanie piłki do każdego wiadra jest trudniejsze, niż się wydaje. Czy możesz sprawić, żeby piłka nie spadła na ziemię w tej trudnej grze opartej o prawa fizyki?

 • YouTubers: Psycho Fan
  Graj
  YouTubers: Psycho Fan
  Zagrano 3664 razy

  This mentally ill fan really loves YouTube celebrities. She’s so unstable that she’s become convinced that their heads are stuffed full of candy, just like pinatas. Join her while she whacks them over and over again in this weird and wild online game.

 • Riddle School 3
  Graj
  Riddle School 3
  Zagrano 2996 razy

  Szkoła jest nudna... Ucieknij z niej, jeśli potrafisz!

 • Flip the Gun
  Graj
  Flip the Gun
  Zagrano 2946 razy

  Nie próbuj tego w domu! Jak długo potrafisz strzelać tą bronią, jednocześnie próbując zbierać pełno monet? Masz tylko ograniczoną liczbę amunicji, tak więc dobrze zaplanuj swoje strzały w tej intensywnej grze online.

 • Tanksmith.io
  Graj
  Tanksmith.io
  Zagrano 2594 razy

  W tej grze io możesz zbudować fantastyczny czołg. Twoim zadaniem będzie również obronić go przed zaciekłymi graczami z całego świata. Zbierz jak najwięcej zasobów, aby ulepszyć czołg, odpychając atak bezwzględnych wrogów.

 • While We Sleep: Slendrina is HERE
  Graj
  While We Sleep: Slendrina is HERE
  Zagrano 2580 razy

  Ciężko jest spać spokojnie, gdy tajemnicza i śmiertelnie niebezpieczna Slendrina nawiedza twoje sny! Czy uda ci się pokonać tego strasznego potwora i jej groźnych sprzymierzeńców w tej przerażającej grze 3D?

 • Impreza owiec dla 4 graczy
  Graj
  Impreza owiec dla 4 graczy
  Zagrano 2565 razy

  Nie bądź tak baaa-rdzo wstydliwy! Zmierz się ze znajomymi lub komputerem w tej owcastycznej grze online. Czy potrafisz sprawić, że ta przecudowna owca przeskoczy przeszkodę więcej razy niż Twoi rywale?

 • Green Mirror Escape
  Graj
  Green Mirror Escape
  Zagrano 2370 razy

  Zostałeś zamknięty w dziwnym zielonym pokoju i musisz uciec wykorzystując dostępne przedmioty!

 • Obracanie
  Graj
  Obracanie
  Zagrano 2261 razy

  Ten biedak utknął w laboratorium, w którym aż roi się od niesłychanie ostrych kolców i innych niebezpieczeństw. Na szczęście może on obracać całym miejscem, naciskając przycisk. Pomożesz mu wydostać się z laboratorium w jednym kawałku w tej ekscytującej grze akcji?

 • Whack the Serial Killer
  Graj
  Whack the Serial Killer
  Zagrano 2134 razy

  Małe miasteczko terroryzuje okrutny seryjny morderca, który właśnie zabił chłopaka tej biednej dziewczyny! Teraz ona jest przywiązana do krzesła w jego tajnej kryjówce. Na szczęście pełno tu różnego rodzaju zabójczej broni. Czy dasz radę uwolnić ją i pokazać mu, kto tu rządzi, w tej ekscytującej grze typu point and click? Masz około 20 sposobów, aby pokonać tego bezwzględnego zbrodniarza!

 • Yellow Blocks Escape
  Graj
  Yellow Blocks Escape
  Zagrano 1846 razy

  Zostałeś zamknięty w dziwnym pomieszczeniu i musisz zebrać wszystkie żółte przedmioty, aby się wydostać.

 • Riddle School
  Graj
  Riddle School
  Zagrano 1370 razy

  Pomóż chłopcu uciec ze szkoły sprawdzając pomieszczenia i używając odpowiednich przedmiotów.

 • Riddle School 2
  Graj
  Riddle School 2
  Zagrano 1329 razy

  Podnoś przedmioty, obserwuj mapę i wydostań się ze szkoły!

 • Riddle School 5
  Graj
  Riddle School 5
  Zagrano 861 razy

  O, nie! Czyżby to była już ostatnia gra z serii Szkoła Riddle? Dowiedz się, odkrywając głęboko skrywane tajemnice, które nigdy nie miały wyjść na jaw w najnowszej grze przygodowej: Riddle School 5. Uważaj, bo to będzie coś totalnie nieoczekiwanego!

 • Riddle School 4
  Graj
  Riddle School 4
  Zagrano 406 razy

  Odnajdź wskazówki, dzięki którym rozwikłasz tajemniczą zagadkę w tej najnowszej grze przygotowej dla dzieciaków: Riddle School 4. Czy poradzisz sobie z łamigłówką w tej dziwnej i trochę strasznej szkole?

 • Snowman Jam
  Graj
  Snowman Jam
  Zagrano 136 razy

  Przystrój bałwana w najdziwaczniejszy sposób na świecie!

 • Shamaniac
  Graj
  Shamaniac
  Zagrano 57 razy

  Ten mistyczny szaman ma ogromną wiedzę na temat życia, wszechświata i właściwie wszystkiego. Niestety nie może podzielić się nią bez pomocy swoich pięciu magicznych pomocników. Czy możesz odnaleźć ich w tej zaczarowanej grze online? Nie ma zielonego pojęcia, gdzie się podziali!