Dziwne gry

 • Geometry Neon Dash
  Graj
  Geometry Neon Dash
  Zagrano 479411 razy

  Ten niewielki kwadracik wyruszył na poszukiwania gwiazdek w tej pasjonującej grze akcji. Pomóż mu unikać niebezpiecznych trójkątów i innych obiektów, które spowodują jego wybuch! Ile gwiazdek uda ci się zebrać?

 • Geometry Dash Online
  Graj
  Geometry Dash Online
  Zagrano 388224 razy

  Wypróbuj szybkość swojej reakcji w grze, w której trzeba za wszelką cenę unikać zderzenia z przeszkodami, przeskakując nad nimi. Ta szybka gra przetestuje twój refleks!

 • Kupkowe klikanie
  Graj
  Kupkowe klikanie
  Zagrano 87766 razy

  Zapomnij o klikaniu ciasteczek! Klikaj kupki i przekonaj się, ile kupek możesz zdobyć! Wydaj trochę punktów na usprawnienie automatycznego klikania.

 • Youtuber's Saw Game
  Graj
  Youtuber's Saw Game
  Zagrano 83809 razy

  Zabójca uprowadził najsłynniejszych celebrytów z kanału YOuTube. Tylko ty możesz go powstrzymać! Dasz radę wyśledzić zbrodniarza i wsadzić go do paki, zanim dorwie kolejną ofiarę, w tej niekończącej się grze online?

 • Hanger
  Graj
  Hanger
  Zagrano 69629 razy

  Życie tego ludka wisi na włosku. Dosłownie! Możesz utrzymać go przy życiu, gdy zwiesza się z dachów budynków jak Spiderman? Naprawdę trzeba mu pomóc, aby nie doznał obrażeń w tej szalonej grze akcji.

 • Symulator lisów
  Graj
  Symulator lisów
  Zagrano 65292 razy

  Jak wygląda życie lisa? To trudne pytanie, ale przekonaj się samemu w tym szalonym symulatorze! Dołącz do tego wirtualnego zwierzaka w poszukiwaniu pożywienia, unikaj nieznośnych gospodarzy i spróbuj pomóc tej uroczej rodzince wrócić do ich jaskini.

 • Slope
  Graj
  Slope
  Zagrano 47382 razy

  Przemierzaj neonowy świat, starając się, aby ta świecąca kula nie wypadła z toru. Omijaj krawędzie i sprawdź, jak daleko uda ci się poturlać w tej pasjonującej grze 3D.

 • Wilk na wolności: Symulator 3D
  Graj
  Wilk na wolności: Symulator 3D
  Zagrano 32260 razy

  Życie nie jest lekkie, gdy jesteś wilkiem w tym niebezpiecznym lesie. Na szczęście tuż obok jest kilka gospodarstw, które można zaatakować i gdzie upolujesz przepyszne zwierzęta. Czy potrafisz zebrać góry mięsa i monet dla głodnych wilczków czekających na Ciebie w norze, walcząc o przetrwanie w tym symulatorze 3D?

 • Wisielec
  Graj
  Wisielec
  Zagrano 21889 razy

  Ten ludek próbuje nowych supermocy. Niestety na swej drodze napotyka pełno obracających się ostrzy, które mogą rozchlastać go na milion kawałków! Możesz pomóc mu wisieć w powietrzu w tej grze online? Po drodze może zbierać monety, które wymieni na odjazdowe ubrania.

 • Poop Clicker 2
  Graj
  Poop Clicker 2
  Zagrano 17767 razy

  tmp

 • Poop It
  Graj
  Poop It
  Zagrano 17232 razy

  Ta szalona gra akcji online jest kupatalna, tzn. kapitalna. Jak szybko zdołasz przejść przez wszystkie dziwaczne i zakręcone minigry? Zgnieć kawałki kupy, dopasuj je kolorystycznie i nie tylko. Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby zmieścić się w czasie i nie wylądować w muszli klozetowej!

 • Wsady
  Graj
  Wsady
  Zagrano 15316 razy

  Jak długo potrafisz utrzymać w ruchu piłkę do kosza w tej ekscytującej grze sportowej? Wbiegnij na boisko i zrób jak najwięcej wsadów. Do tego musisz użyć wyjątkowego strzału z odbicia, ale strzały za trzy punkty nie są dozwolone!

 • Hole.io
  Graj
  Hole.io
  Zagrano 12262 razy

  W tej nieco dziwacznej i zwariowanej grze typu io albo ty zjesz, albo ciebie zjedzą! Pod swoją kontrolą masz czarną dziurę, która ma zamiar pochłonąć wszystko, co się znajduje w jej sąsiedztwie. Ale w okolicy wędruje wiele innych czarnych dziur i mogą one zechcieć pożreć ciebie! Bierz się więc żywo do połykania wszystkiego, od ławek do samochodów, walcząc o pozycję największej czarnej dziury!

 • FNAF: Afton's Nightmare
  Graj
  FNAF: Afton's Nightmare
  Zagrano 11779 razy

  Ciąg dalszy koszmaru w tej przerażającej grze, dla której inspiracją stał się świat Five Nights at Freddy’s. W tej słynnej pizzerii rozgrywa się istne szaleństwo. Czy zdołasz przetrwać cały tydzień, gdy roboty sieją znów zniszczenie? Musisz sobie też poradzić z niedziałającymi lampkami!

 • Cartapult
  Graj
  Cartapult
  Zagrano 10899 razy

  Czas na totalne szaleństwo motoryzacyjne w tej zwariowanej grze akcji online! Przejmij kontrolę nad katapultą i sprawdź, jak daleko dasz radę wystrzelić każde z tych aut. W momencie zderzenia samochody będą eksplodować i możesz zarobić mnóstwo kasy za wszystkie zniszczenia, jakich dokonają podczas wbijania się w ruch uliczny czy pobliskie budynki.

 • Bubble Guinea Pop
  Graj
  Bubble Guinea Pop
  Zagrano 9831 razy

  Świnki morskie od zawsze były ofiarami dziwnych eksperymentów. Ale uwierz: ten jest najdziwniejszy.

 • Temple Guardian
  Graj
  Temple Guardian
  Zagrano 8007 razy

  Rozmieść działa obronne tak, by odeprzeć atak dziwnych zwierząt i obiektów.

 • Geometry Rush
  Graj
  Geometry Rush
  Zagrano 6198 razy

  Aby uniknąć zmiażdżenia zielonego trójkąta, potrzebujesz refleksu i kilku świetnych ruchów. Grając w tę pełną wrażeń grę, pomóż mu ominąć kolców i pułapek.

 • Poop Clicker 3
  Graj
  Poop Clicker 3
  Zagrano 5775 razy

  Dr Halling wpadł na bardzo śmierdzące rozwiązanie, które mogłoby rozwiązać problemy z energią na całym świecie. Jest przekonany, że kupa może zasilać całą planetę! Możesz pomóc mu udowodnić tę zwariowaną teorię w tej kuptastycznej grze online? Twoim zadaniem będzie znaleźć wolontariuszy, kupić ulepszenia do laboratorium i wiele więcej!

 • Zrzut
  Graj
  Zrzut
  Zagrano 4952 razy

  Zrzucanie piłki do każdego wiadra jest trudniejsze, niż się wydaje. Czy możesz sprawić, żeby piłka nie spadła na ziemię w tej trudnej grze opartej o prawa fizyki?

 • YouTubers: Psycho Fan
  Graj
  YouTubers: Psycho Fan
  Zagrano 4204 razy

  This mentally ill fan really loves YouTube celebrities. She’s so unstable that she’s become convinced that their heads are stuffed full of candy, just like pinatas. Join her while she whacks them over and over again in this weird and wild online game.

 • Impreza owiec dla 4 graczy
  Graj
  Impreza owiec dla 4 graczy
  Zagrano 3229 razy

  Nie bądź tak baaa-rdzo wstydliwy! Zmierz się ze znajomymi lub komputerem w tej owcastycznej grze online. Czy potrafisz sprawić, że ta przecudowna owca przeskoczy przeszkodę więcej razy niż Twoi rywale?

 • Riddle School 3
  Graj
  Riddle School 3
  Zagrano 3070 razy

  Szkoła jest nudna... Ucieknij z niej, jeśli potrafisz!

 • Flip the Gun
  Graj
  Flip the Gun
  Zagrano 2980 razy

  Nie próbuj tego w domu! Jak długo potrafisz strzelać tą bronią, jednocześnie próbując zbierać pełno monet? Masz tylko ograniczoną liczbę amunicji, tak więc dobrze zaplanuj swoje strzały w tej intensywnej grze online.

 • Tanksmith.io
  Graj
  Tanksmith.io
  Zagrano 2797 razy

  W tej grze io możesz zbudować fantastyczny czołg. Twoim zadaniem będzie również obronić go przed zaciekłymi graczami z całego świata. Zbierz jak najwięcej zasobów, aby ulepszyć czołg, odpychając atak bezwzględnych wrogów.

 • While We Sleep: Slendrina is HERE
  Graj
  While We Sleep: Slendrina is HERE
  Zagrano 2688 razy

  Ciężko jest spać spokojnie, gdy tajemnicza i śmiertelnie niebezpieczna Slendrina nawiedza twoje sny! Czy uda ci się pokonać tego strasznego potwora i jej groźnych sprzymierzeńców w tej przerażającej grze 3D?

 • Whack the Serial Killer
  Graj
  Whack the Serial Killer
  Zagrano 2537 razy

  Małe miasteczko terroryzuje okrutny seryjny morderca, który właśnie zabił chłopaka tej biednej dziewczyny! Teraz ona jest przywiązana do krzesła w jego tajnej kryjówce. Na szczęście pełno tu różnego rodzaju zabójczej broni. Czy dasz radę uwolnić ją i pokazać mu, kto tu rządzi, w tej ekscytującej grze typu point and click? Masz około 20 sposobów, aby pokonać tego bezwzględnego zbrodniarza!

 • Miasto pustki
  Graj
  Miasto pustki
  Zagrano 2384 razy

  Czy zastanawiasz się czasem, jak to jest być czującą pustką z nienasyconym apetytem? Przekonaj się! Połącz swoje siły z tym tajemnym portalem do innego wymiaru w tej dziwacznej grze przygodowej w trybie przetrwania. Możesz pochłaniać wszystko, od autobusów do całych stadionów piłkarskich, rywalizując z innymi graczami, by zdobyć jak najwięcej punktów.

 • Green Mirror Escape
  Graj
  Green Mirror Escape
  Zagrano 2370 razy

  Zostałeś zamknięty w dziwnym zielonym pokoju i musisz uciec wykorzystując dostępne przedmioty!

 • Obracanie
  Graj
  Obracanie
  Zagrano 2297 razy

  Ten biedak utknął w laboratorium, w którym aż roi się od niesłychanie ostrych kolców i innych niebezpieczeństw. Na szczęście może on obracać całym miejscem, naciskając przycisk. Pomożesz mu wydostać się z laboratorium w jednym kawałku w tej ekscytującej grze akcji?

 • Yellow Blocks Escape
  Graj
  Yellow Blocks Escape
  Zagrano 1879 razy

  Zostałeś zamknięty w dziwnym pomieszczeniu i musisz zebrać wszystkie żółte przedmioty, aby się wydostać.

 • Riddle School
  Graj
  Riddle School
  Zagrano 1489 razy

  Pomóż chłopcu uciec ze szkoły sprawdzając pomieszczenia i używając odpowiednich przedmiotów.

 • Riddle School 2
  Graj
  Riddle School 2
  Zagrano 1420 razy

  Podnoś przedmioty, obserwuj mapę i wydostań się ze szkoły!

 • Riddle School 5
  Graj
  Riddle School 5
  Zagrano 947 razy

  O, nie! Czyżby to była już ostatnia gra z serii Szkoła Riddle? Dowiedz się, odkrywając głęboko skrywane tajemnice, które nigdy nie miały wyjść na jaw w najnowszej grze przygodowej: Riddle School 5. Uważaj, bo to będzie coś totalnie nieoczekiwanego!

 • Riddle School 4
  Graj
  Riddle School 4
  Zagrano 480 razy

  Odnajdź wskazówki, dzięki którym rozwikłasz tajemniczą zagadkę w tej najnowszej grze przygotowej dla dzieciaków: Riddle School 4. Czy poradzisz sobie z łamigłówką w tej dziwnej i trochę strasznej szkole?

 • Nova Xonix 3D
  Graj
  Nova Xonix 3D
  Zagrano 338 razy

  Ten turbośmigłowy robot próbuje schwytać wszystkie piłki plażowe turlające się po piaszczystych platformach. Możesz pomóc mu uwięzić je wszystkie w kilku ścianach w tej dziwacznej i zakręconej grze logicznej 3D? Po drodze możesz zbierać monety, serca i inne przydatne przedmioty.