Gry średniowieczne

 • Warbanner
  Warbanner
  Zagrano 414349 razy

  Nadszedł czas wojny i musisz zadbać zarówno o swoją armię, jak i osadę! Wyszkol swoje oddziały i rekrutuj więcej jednostek, jednocześnie rozwijając swoją osadę i budując nowe budynki obronne. Podziwiaj, jak twoje wyszkolone oddziały wojskowe rozprawiają się z przeciwnikami i miastami wrogów w strategicznej grze online, Warbanner!

 • Potyczki z nieumarłymi
  Potyczki z nieumarłymi
  Zagrano 12880 razy

  Zbliżają się legiony nieumarłych. Obroń granice średniowiecznego królestwa przed napaścią.

 • Gods of Arena
  Gods of Arena
  Zagrano 41734 razy

  Wracasz na swoją ziemię i dowiadujesz się, że zmarł Twój ojciec, który nie zostawił ci ani grosza w spadku. Przywrócisz honor swej rodzinie w tej grze akcji? Zbierz grupę mocarnych gladiatorów i przygotuj się na podbicie aren w całym cesarstwie. Dasz radę poprawić sposób walki gladiatorów przy pomocy potężnych zbroi i broni, które możesz zakupić podczas podróży?

 • Legend of the Void 2
  Legend of the Void 2
  Zagrano 2148 razy

  W najnowszej części tej legendarnej serii gier akcji walka wciąż trwa. Możesz wybrać dla siebie postać maga, wojownika, lub łotra, przed powrotem do walki z arcymagiem Gazzenem i jego legionami nieumarłych.

 • Sands of the Coliseum
  Sands of the Coliseum
  Zagrano 4321 razy

  Sands of the Coliseum to czadowa, turowa, siekana bijatyka, w której dowodzisz armią odważnych gladiatorów, a twoim zadaniem jest wygrywać w epickich walkach z zawodowymi wojownikami! Niech pośród krwi i piachu wygra najlepszy!

 • Zombie: Podróż w czasie
  Zombie: Podróż w czasie
  Zagrano 3631 razy

  Zombiaki opanowały teraźniejszość i przeszłość i nic już nie będzie takie samo! Utoruj sobie drogę przed hordy nieumarłych za pomocą różnych rodzajów broni i ulepszeń!

 • New World Empires
  New World Empires
  Zagrano 12372 razy

  Odkrywaj cztery stulecia światowych potyczek w tej grze MMO. Stawiaj pomniki, które przetrwają próbę czasu, zdobywaj kontynenty, na którym nie stanęła stopa ludzka, i stawaj w szranki z największymi strategami wojennymi w historii ludzkości. Czy uda ci się pokonać oddziały Napoleona, a może dotrzeć do Ameryki szybciej niż Kolumb?

 • Dodgeball Medieval
  Dodgeball Medieval
  Zagrano 1733 razy

  Nawet w czasach rycerzy i zamków grano w słynnego zbijaka. Przesuwaj rycerza pomiędzy nadlatującymi piłkami, zbieraj diamenty i zdobywaj punkty.

 • Medieval Jousting
  Medieval Jousting
  Zagrano 1865 razy

  Rycerski pojedynek wymaga prędkości, celności... i przede wszystkim wyczucia odpowiedniego momentu.

 • Średniowieczny Łucznik 2
  Średniowieczny Łucznik 2
  Zagrano 1044 razy

  Czas na stare dobre strzelanie do celu!

 • Battle Towers
  Battle Towers
  Zagrano 4675 razy

  Armia goblinów szykuje się do splądrowania królestwa. Chyba im na to nie pozwolisz, prawda? Zbierz swoich rycerzy i za wszelką cenę uratuj królestwo w tej obronnej grze 3D.

 • Medieval Shark
  Medieval Shark
  Zagrano 723 razy

  Siej spustoszenie na tych spokojnych wodach jako najbardziej niebezpieczne morskie stworzenie, Średniowieczny Rekin! Zbierz dodatkowe moce, aby wyrządzać więcej szkód i tworzyć większy chaos, grając w tę niesamowitą grę zręcznościową!

 • Sparta: War Of Empires
  Sparta: War Of Empires
  Zagrano 8799 razy

  Król Persji, Kserkses, zebrał gigantyczną armię, która maszeruje wprost na twoje miasto! Broń murów swojego miasta i poprowadź swoich ludzi ku chwale i zwycięstwu w tej grze MMO.

 • Medieval Rampage 3: The Rise of Dragons
  Medieval Rampage 3: The Rise of Dragons
  Zagrano 1757 razy

  Wyzwól moc potężnego smoka i wytycz szlak do zwycięstwa.

 • Warlords 2: Powstanie demonów
  Warlords 2: Powstanie demonów
  Zagrano 1768 razy

  Tylko ty możesz przywrócić porządek w świecie pełnym chaosu i konfliktów... albo wywołać całkowitą destrukcję! Rozegraj wiele rozmaitych wyścigów, aby podbić świat!

 • Hero Simulator 1
  Hero Simulator 1
  Zagrano 1243 razy

  Create the Ultimate Hero, complete quests, upgrade your gear, buy weapons and then take on all of the challenges in this fun medieval fantasy adventure!

 • Sentry Knight
  Sentry Knight
  Zagrano 750 razy

  Armia potworów przybyła z Nethersfery i planuje przejąć całe królestwo. Pozwolisz im na to? Oczywiście, że nie! Walcz ostro i broń skutecznie w tej emocjonującej grze akcji.

 • Guns n Glory Heroes
  Guns n Glory Heroes
  Zagrano 6678 razy

  Rycerz i jego przyjaciele zaraz rozpoczną niesamowite przygody w magicznym królestwie. Jakie jest ich pierwsze zadanie? Obrona wieży i innych budynków w wiosce przed bandą bezlitosnych wojowników. Pomóż im wykonać wszystkie misje w tej strategicznej grze akcji.

 • Third Kingdom
  Third Kingdom
  Zagrano 549 razy

  Obroń swoje królestwo przed atakującą armią najeźdźców w tej niesamowicie wciągającej grze, polegającej na obronie wież: Third Kingdom. Pamiętaj o modernizacji wież, aby zwiększyć ich moc!

 • Wehikuł Czasu: Średniowieczne Gotowanie
  Wehikuł Czasu: Średniowieczne Gotowanie
  Zagrano 882 razy

  Podaj parę smacznych posiłków w średniowiecznym stylu!

 • Age Of Defense 5
  Age Of Defense 5
  Zagrano 1387 razy

  Zadecyduj o tym, jak chcesz powiększyć swoje królestwo w nowej, darmowej grze defensywnej — Age of Defense 5. Ulepszaj swoją armię i wysyłaj ją do podbijania pobliskich miast, żeby zdobywać większą władzę!

 • Medieval Warriors
  Medieval Warriors
  Zagrano 582 razy

  Co robisz, kiedy jakiś młodzian obraża twój status wojownika? Urządzasz mu jesień średniowiecza.

 • Zburz zamek 2
  Zburz zamek 2
  Zagrano 848 razy

  Zagraj w grę Zburz zamek 2, w której musisz użyć wielu rozmaitych broni dalekiego zasięgu, aby zniszczyć wroga!

 • Hero Simulator
  Hero Simulator
  Zagrano 1450 razy

  Czy stworzysz idealnego wojownika, który zmierzy się z wyzwaniami w tym ogromnie chaotycznym świecie?

 • Imperia Online
  Imperia Online
  Zagrano 13164 razy

  Z grą Imperia Online przenosisz się do świata przed wynalezieniem prochu. To czas legendarnych wojowników, podbijających przepełnione bogactwem i zaawansowane gospodarczo królestwa. Czas zawierania potężnych sojuszy i pokonywania przeciwników, by zdobyć absolutną dominację na świecie.

 • Legions Io
  Legions Io
  Zagrano 1821 razy

  Możesz walczyć jako czarodziej, rycerz lub łucznik w tej grze retro typu io. Zadawaj ciosy mieczem, strzelaj z łuku lub rozgramiaj wrogów za pomocą czadowych piorunów. Jak długo uda Ci się przetrwać na tej średniowiecznej arenie walki?

 • Dreamsdwell Stories
  Dreamsdwell Stories
  Zagrano 1200 razy

  Połącz kule i zarabiaj... bo nawet w średniowiecznych miasteczkach trzeba najpierw zainwestować, aby zarobić!

 • Zwycięzca 2
  Zwycięzca 2
  Zagrano 626 razy

  Strzelaj do wroga ze wszystkich dział w elektryzującej strzelance Zwycięzca 2!

 • Życie w średniowieczu
  Życie w średniowieczu
  Zagrano 755 razy

  Księżniczka została uwięziona w wieży w krainie pełnej magicznych stworzeń i alchemii. Znajdź odpowiednie zakończenie gry – wszystko zależy od podejmowanych przez ciebie decyzji. Czy znajdziesz właściwe rozwiązanie i kombinację obrazków, która doprowadzi do szczęśliwego zakończenia tej zabawnej gry logicznej?

 • Pirate Hunter 2
  Pirate Hunter 2
  Zagrano 636 razy

  Dopadnij tych wstrętnych piratów i pokonaj ich w najnowszej grze akcji: Pirate Hunter 2. Przemierzaj siedem mórz wraz ze swoją załogą i zwyciężaj paskudnych piratów!

 • Knight of the Day
  Knight of the Day
  Zagrano 892 razy

  Rozwiązuj łamigłówki, dzięki czemu będziesz jeszcze silniejszy w tej grze polegającej na dopasowywaniu mikstur, pomieszanej z grą przygodową Knight of the Day. Podróżuj przez dalekie krainy królestwa w tej grze o świetnej grafice 2D!

 • Blacksmith Lab
  Blacksmith Lab
  Zagrano 527 razy

  Jesteś nowym kowalem w miasteczku i musisz robić tarcze, miecze i inną średniowieczną broń. Zdobądź odpowiednie umiejętności i zasoby, aby móc wypełnić swoje obowiązki w tej zabawnej grze.

 • Sorcery Quest
  Sorcery Quest
  Zagrano 837 razy

  Wyprawa jest niewiadomą, której rozwiązaniem jest magia.

 • Royal Warfare 2
  Royal Warfare 2
  Zagrano 3361 razy

  Przejmij kontrolę w tej niesamowitej przeglądarkowej grze strategicznej! Będziesz godzinami przebywać w świecie fantazji, grając w Royal Warfare 2!

 • Zagubiony rycerz
  Zagubiony rycerz
  Zagrano 9878 razy

  Ten męski rycerz marzy o przygodzie. Wyrusz z nim w misję, aby odzyskać wszystkie przedmioty, których potrzebuje, aby wziąć udział w nadchodzącym królewskim turnieju. Pomóż mu znaleźć zbroję oraz miecz, gdy podróżuje do zamku i omija na swej drodze nieustraszone potwory w tej grze strategicznej.

 • Hero Simulator: Idle Adventure
  Hero Simulator: Idle Adventure
  Zagrano 9031 razy

  Ustaw tego rycerza na drodze, by wypełniał swoje misje i walczył z potworami, a ty zajmuj się własnymi sprawami z dala od komputera. Potem wróć i sprawdź, jaki stał się potężny.

  • Swords & Potions 2
   Swords & Potions 2
   Zagrano 4483 razy

   Poprowadź własny warsztat świecie fantasy. Zaprojektuj go tak, aby pasował do twojego stylu. Zagraj z przyjaciółmi i stwórzcie kooperatywę, aby zbudować najpotężniejsze miasto w całym królestwie!

  • Vietnam War: The Last Battle
   Vietnam War: The Last Battle
   Zagrano 250 razy

   W tej wieloosobowej grze akcji możesz wybrać się w podróż w czasie do jednego z największych konfliktów w historii. Jak długo uda ci się przetrwać, mierząc się z graczami z całego świata? Możesz walczyć u boku sił amerykańskich lub żołnierzy z Wietkongu.

  • Historia Miasmy
   Historia Miasmy
   Zagrano 31 razy

   Wykorzystaj moc swojego miecza i swoich ludzi, grając w tę przeglądarkową grę RPG. Nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z tak strasznym potworem i tak potężną magią!

  • Imperium leniucha
   Imperium leniucha
   Zagrano 27 razy

   Jak daleko i jak szybko zdołasz rozszerzyć granice swojego imperium? Sprawdź to w grze Imperium leniucha! Ulepszaj zamek mocą kliknięć, aby zdobyć jak najwięcej pieniędzy i punktów doświadczenia!

  • My Little Farmies
   My Little Farmies
   Zagrano 125 razy

   Jak dobrze uda Ci się zaplanować zabudowę średniowiecznego miasta? Przygotuj się na podróż do przeszłości!

  • Elona
   Elona
   Zagrano 46 razy

   Broń rodzinę i przyjaciół przed wściekłymi potworami w tej słodkiej pikselowej grze przeglądarkowej dla graczy w każdym wieku. Ładuj broń, graczu!

  • Król Rolla
   Król Rolla
   Zagrano 31 razy

   Ten dobry król chce się pozbyć owiec z zamku i tylko ty możesz mu w tym pomóc, grając w tę śmieszną, przeglądarkową łamigłówkę. Walcz o zwycięstwo!

  • Średniowieczny Łucznik 3
   Średniowieczny Łucznik 3
   Zagrano 403 razy

   Ćwiczenia w strzelaniu do celu przy użyciu kultowej średniowiecznej broni...

  • Shadowless
   Shadowless
   Zagrano 305 razy

   Czeka cię pasjonująca wyprawa przez magiczną krainę Shadowless! Przeskakuj przez śmiertelne pułapki i pokonuj czyhające na ciebie potwory przy użyciu klawiatury lub kontrolera w tej niesamowitej grze przygodowej!

  • Hero Simulator
   Hero Simulator
   Zagrano 15 razy

   Zostań średniowiecznym bohaterem i przeżyj epicką przygodę!

  • Zamek w opałach
   Zamek w opałach
   Zagrano 59 razy

   Zburz mury wroga za pomocą potężnych skał i wielkich kamieni! W tej śmiesznej grze platformowej trzeba starannie namierzyć cel i wystrzelić pocisk. Broń się z honorem!

  • A Gun, in Time
   A Gun, in Time
   Zagrano 79 razy

   Czy Odyn dał ci swe błogosławieństwo? Czego mógłby dokonać ten potężny wiking, jeśli w tamtych czasach miałby pistolet? Walcz z wrogami, wilkami, trollami oraz czarodziejami, używając specjalnych mocy i ulepszeń, by opóźnić przejście do Walhalli.