Gry Bomb It

 • Bomb It 6
  Graj
  Bomb It 6
  Zagrano 2290946 razy

  Przygotuj swoje bomby i niech wygra najlepszy robot...

 • Bomb It 7
  Graj
  Bomb It 7
  Zagrano 1372784 razy

  Czeka Cię naprawdę bombowa przygoda. Detonację czas zacząć!

 • Bomb It 5
  Graj
  Bomb It 5
  Zagrano 787172 razy

  Czy twój robot jest największym bombowym gladiatorem? Wkrocz na arenę Bomb It i przekonaj się.

 • Bomb It 4
  Graj
  Bomb It 4
  Zagrano 766417 razy

  Wysadź konkurencję z wielkim hukiem!

 • Bomb It 2
  Graj
  Bomb It 2
  Zagrano 370727 razy

  Niszcz swojego przeciwnika na nowe sposoby i w nowych światach w sequelu popularnej gry Bomb It!

 • Bomb It
  Graj
  Bomb It
  Zagrano 365379 razy

  Wysadź w powietrze swoich przeciwników podkładając bomby! Zbieraj bonusy!

 • Bomb It 3
  Graj
  Bomb It 3
  Zagrano 356114 razy

  Podłóż bombę i roznieś swoich przeciwników w drobny mak!

 • Bomb It Mission
  Graj
  Bomb It Mission
  Zagrano 203458 razy

  Te roboty są gotowe do walki. Razem z nimi wskocz na arenę, aby wziąć udział w kolejnym starciu. Który z nich wygra w tej zwariowanej grze akcji? To zależy od ciebie!

 • Bomb It TD
  Graj
  Bomb It TD
  Zagrano 56572 razy

  Ta armia kosmitów, robotów i potworów chce położyć swe chciwe łapska na twych sercach. Powstrzymaj ich — chroń serca, strzelając z działek, zostawiając miny i stosując inne taktyki w tej grze obronnej.

 • Bomb It! Bounce Masters
  Graj
  Bomb It! Bounce Masters
  Zagrano 4083 razy

  Czy dasz radę zdobyć swój cel czy też czeka cię katastrofa w tej trójwymiarowej grze akcji? Dołącz do tych fantastycznych robotów, wybierających się na prawdziwie wybuchową wycieczkę przez miasto. Czy pomożesz im przebyć jak największy obszar, jednocześnie unikając zderzenia z budynkami i zbierając po drodze mnóstwo diamentów?

 • Ghostbombers 2
  Graj
  Ghostbombers 2
  Zagrano 1527 razy

  Ten kot właśnie kupił wymarzony zamek, ale niestety, pełno w nim podstępnych duchów. Dołącz do zespołu Ghostbombers w tej opartej na prawach fizyki grze, gdy sprzątają nowy dom. Mają ze sobą tony granatów, których duchy nienawidzą. Kilka wybuchów powinno im pokazać, kto tu rządzi!

To prawdziwie bombowa seria gier

Znasz grę Bomberman (występującą też pod nazwą Dyna Blaster)? Ta klasyczna gra w podkładanie bomb święciła triumfy w latach 80. ubiegłego wieku, ukazując się od tego czasu w ponad 60 wersjach. Dziś na stronie Gry.pl możesz zagrać w odświeżoną jej wersję zatytułowaną Bomb It. Do klasycznej zabawy bombami dodaliśmy ciekawie zaprojektowane poziomy oraz elementy logiczne, a całość ozdobiliśmy pięknymi animacjami i kolorową grafiką. Ta gra zdobyła taką popularność, że powstało już jej 7 części. Przekonaj się, co widzą w niej gracze. Obiecujemy, że nie będziesz żałować!

Zasady gry są bardzo proste: kierujesz swoją postacią i podkładasz bomby, a następnie oddalasz się na bezpieczną odległość i czekasz na eksplozję. Twoim celem jest wyeliminowanie przeciwników, którzy także znajdują się na planszy. Poziomy składają się z przeszkód i ścian, które musisz wysadzić, aby dobrać się do rywali. W ścianach są ukryte przydatne przedmioty, które pomogą Ci zwyciężyć, o ile użyjesz ich w odpowiednim miejscu i czasie. Są to między innymi granaty, którymi możesz rzucać w przeciwników, tarcze, które pozwalają Ci przeżyć eksplozję, czy też buty, dzięki którym Twoja postać szybciej się porusza i może sprawniej manewrować w labiryncie korytarzy. Wraz z kolejnymi poziomami poziom trudności rośnie i pojawiają się nowe przeszkody oraz znajdźki.

Jeśli znudzą Ci się wszystkie „normalne” odsłony tej gry, wypróbuj Bomb It Mission. To po prosu arena, na której roboty walczą na śmierć i życie. W tej walce wszystkie chwyty są dozwolone (o ile są zgodne z zasadami gry Bomb It). Tym razem masz do dyspozycji szerszy arsenał broni i dodatków, jak na przykład bazookę, z której możesz strzelać w przeciwników, czy też żabę, na której możesz podróżować, siejąc zniszczenie.

Warto odwiedzić stronę Gry.pl, aby zagrać w gry z cyklu Bomb It. Zebraliśmy wszystkie części tej wspaniałej serii i udostępniliśmy je graczom za darmo. Gry Bomb It to świetna zabawa i wielkie emocje. Zobaczysz, że gdy zagrasz w jedną z nich, będzie Ci mało i sięgniesz po następne!