• Secret Garden
  Graj
  Secret Garden
  Zagrano 4344421 razy

  To był kolejny, zwykły dzień w bibliotece, gdy nagle otworzyły się sekretne wrota za sprawą magicznej księgi, pozostawionej na jednej z półek. I tak oto znalazłeś się w magicznym wymiarze. Czy uda ci się powrócić do domu w tej grze MMO?

 • Golden Valley
  Graj
  Golden Valley
  Zagrano 1578590 razy

  Golden Valley to nowa symulacja budowy miasta! Masz szansę na budowę perfekcyjnego miasta. Zbuduj duże fabryki i gospodarstwa, zabiezpiecz dobrobyt przez rozwój małego biznesu – restauracji, barów oraz sklepów, zapewnij szczęścia swoim ludziom za pomocą wielu dekoracji. Kluczowe cechy: • Piękna grafika; • Niesamowite postacie z fascynującymi historiami; • Urocza okolica z wieloma świetnymi sposobami na społeczną interakcję z przyjaciółmi. Zbuduj miasto swoich marzeń w Golden Valley!

 • Forge of Empires
  Graj
  Forge of Empires
  Zagrano 345187 razy

  Wkraczając do gry, otrzymujesz pod opiekę małą osadę z epoki kamienia. Twoim zadaniem jest rozwinięcie jej w imperium i śledzenie jej losów na przestrzeni wieków.

 • Wheely 2
  Graj
  Wheely 2
  Zagrano 202465 razy

  Uroczy samochodzik powraca do akcji. Tym razem wyruszył w poszukiwaniu miłości!

 • Rollercoaster Creator
  Graj
  Rollercoaster Creator
  Zagrano 152795 razy

  Zbuduj swój własny rollercoaster i zbierz wszystkie monety. Za zrobienie wyjątkowo ciekawego toru otrzymasz monety zadowolenia!

 • I want to be a Billionaire 2
  Graj
  I want to be a Billionaire 2
  Zagrano 141371 razy

  Kto znowu chce zostać miliarderem? Jeśli czujesz, że możesz pójść o jeden krok dalej w tej najnowszej popularnej pełnej zabawy grze zręcznościowej, załóż swoją działalność już teraz. Wykorzystaj swoje niesamowite umiejętności, aby oszacować zagrożenia, ryzyko, zakładany zysk i patrz, jak powiększa Ci się gotówka!

 • Milioner
  Graj
  Milioner
  Zagrano 141145 razy

  Czy chcesz zostać milionerem? Jeżeli masz wszystkie niezbędne atuty, to rozkręć własny biznes. Zacznij obracać dużą gotówką, analizując przy tym zagrożenia i ryzyko oraz potencjalne zyski.

 • Auteczko
  Graj
  Auteczko
  Zagrano 116890 razy

  Było sobie Auteczko, które postanowiło wziąć udział w wyścigu...

 • Budowle z klocków
  Graj
  Budowle z klocków
  Zagrano 97328 razy

  Czy uda Ci się stworzyć projekt ulicy z kolorowych klocków? Zaprojektuj piękny rząd domków lub modną kawiarnię w tej grze symulacyjnej. Możesz także dodawać ludzi oraz znaki drogowe.

 • Załaduj ciężarówkę 5
  Graj
  Załaduj ciężarówkę 5
  Zagrano 72631 razy

  Każdemu kierownikowi magazynu przydałby się taki bohater od zadań specjalnych do transportowania towarów. Szybko ułóż odpowiednio skrzynie oraz inne towary i załaduj ciężarówkę w najnowszej wersji tej popularnej gry.

 • Harry The Hamster
  Graj
  Harry The Hamster
  Zagrano 55863 razy

  Pomóż chomikowi Harry'emu dostać się bezpiecznie do domu omijając głodnego kota!

 • My Kingdom for the Princess
  Graj
  My Kingdom for the Princess
  Zagrano 42341 razy

  Prince Arthur has married a fair maiden named Fiona and now their next adventure will begin. Her father, the king, has given them his kingdom’s poorest region to rule. Can you help them realize its full potential in this time management game?

 • Let It Flow
  Graj
  Let It Flow
  Zagrano 38864 razy

  Połącz rury i klikaj na Pump It, aby woda mogła popłynąć na pole i do spragnionych zwierząt.

 • My Block World
  Graj
  My Block World
  Zagrano 37892 razy

  W tej grze możesz przenieść się do wirtualnego świata inspirowanego grą Minecraft. Czy potrafisz go zmienić i ulepszyć dzięki kolekcji unikalnych ludzi, zwierząt i wielu innych rzeczy?

 • Rev-Ups
  Graj
  Rev-Ups
  Zagrano 32655 razy

  Brrrrum, brrrrum... ta urocza gra przykuje cię do siebie na długie godziny!

 • Mini Train
  Graj
  Mini Train
  Zagrano 32459 razy

  Prawa fizyki dotyczą każdego pociągu, bez względu na rozmiar...

 • Gun Builder
  Graj
  Gun Builder
  Zagrano 26451 razy

  Putting guns together can be really complicated. Can you build all of these dangerous weapons and shoot the targets? Just be sure to take these firearms seriously and be careful while you play this online action game.

 • Imperia Online
  Graj
  Imperia Online
  Zagrano 25426 razy

  Z grą Imperia Online przenosisz się do świata przed wynalezieniem prochu. To czas legendarnych wojowników, podbijających przepełnione bogactwem i zaawansowane gospodarczo królestwa. Czas zawierania potężnych sojuszy i pokonywania przeciwników, by zdobyć absolutną dominację na świecie.

 • Woman on Top
  Graj
  Woman on Top
  Zagrano 20154 razy

  Odwiedź najwyższe budowle świata i wskocz po platformach na samą górę!

 • Klockowy świat
  Graj
  Klockowy świat
  Zagrano 19781 razy

  Zanurz się w trójwymiarowym świecie w tej grze w poszukiwanie. Teraz nawet możesz zmieniać go przy użyciu rożnych odjazdowych przedmiotów i funkcji. Sprawdź, jak długo potrafisz wytrzymać w trybie przetrwania, lub zagraj w tryb dowolny, gdzie masz więcej obszaru do badania.

 • Fabryka Ciast
  Graj
  Fabryka Ciast
  Zagrano 18988 razy

  Popatrz na przykład i klikaj na maszyny, aby zrobić dokładnie takie samo ciasto.

 • Tower Defence
  Graj
  Tower Defence
  Zagrano 18194 razy

  Nie pozwól grupom potworów dotrzeć do zamku rozstawiając swoje działa blisko drogi.

 • Urządzamy Domek na Drzewie
  Graj
  Urządzamy Domek na Drzewie
  Zagrano 18086 razy

  Nikt nie może się pochwalić tak wspaniałym domkiem na drzewie, jaki posiadasz ty!

 • Bloons Tower Defence
  Graj
  Bloons Tower Defence
  Zagrano 17079 razy

  Rozmieść wieże na planszy i nie pozwól by baloniki uciekły.

 • Garażowy Magnat
  Graj
  Garażowy Magnat
  Zagrano 14065 razy

  Ten garaż to prawdziwa żyła złota.

 • Superrobot 3
  Graj
  Superrobot 3
  Zagrano 13957 razy

  Czy dasz radę wygrać wszystkie pojedynki robotów? Najpierw musisz stworzyć swojego robota w laboratorium. Jak już będzie gotowy, zmierzysz się z pierwszym zautomatyzowanym wojownikiem, którego znajdziesz w tej futurystycznej grze akcji. Po każdej walce możesz zgarnąć monety, za które kupisz lepsze i bardziej odjazdowe aktualizacje.

 • Droga na Farmę
  Graj
  Droga na Farmę
  Zagrano 13713 razy

  Połącz całą społeczność farmerów, aby zwiększyć produktywność!

 • Dawna cywilizacja 3: Epoka marmuru
  Graj
  Dawna cywilizacja 3: Epoka marmuru
  Zagrano 12260 razy

  Ateny czy Sparta? Którą z tych starożytnych cywilizacji zechcesz poprowadzić ku bogactwu i chwale? Wybierz, ale zrób to mądrze, zanim zaczniesz budować potężne imperium w tej strategii turowej i grze symulacyjnej.

 • Demoman
  Graj
  Demoman
  Zagrano 11517 razy

  Zniszcz wszystkie okoliczne budynki używając swojej demolującej kuli!

 • Puppy Star Dog House
  Graj
  Puppy Star Dog House
  Zagrano 11092 razy

  Ten piesek chce zmienić wystrój swojego mieszkanka na bardziej luksusowy!

 • Zbuduj Most
  Graj
  Zbuduj Most
  Zagrano 10828 razy

  Użyj swoich zdolności konstruktorskich, aby pomóc temu pociągowi bezpiecznie dotrzeć do celu!

 • Flash Element
  Graj
  Flash Element
  Zagrano 10319 razy

  Ustaw wieże obronne i unieszkodliw wszystkie zwierzęta, zanim dotrą one do końca labiryntu.

 • Konstruktor mostów
  Graj
  Konstruktor mostów
  Zagrano 8749 razy

  Twórz mosty w tej zabawnej rodzinnej grze przeglądarkowej Konstruktor mostów! Buduj jak najlepsze mosty i zdobądź jak najwięcej punktów!

 • Rage War
  Graj
  Rage War
  Zagrano 8626 razy

  Po nieudanym eksperymencie przenosisz się w czasie! Teraz Twoim jedynym wyjściem jest poprowadzić wojnę w tej grze strategicznej w trybie multiplayer. Zwerbuj armię i utoruj sobie drogę przez stulecia, rywalizując z innymi graczami, lub zostań ich potężnym sojusznikiem. Dasz radę po drodze ponownie zmontować swój wehikuł czasu i dotrzeć do domu w jednym kawałku?

 • Epic City Builder 3
  Graj
  Epic City Builder 3
  Zagrano 8197 razy

  Zbuduj potężną metropolię, wybierz jeden z trudnych scenariuszy w tej grze zarządzania. Czy uda ci się zbudować najfajniejsze miasto świata?

 • Fabryka Zabawek
  Graj
  Fabryka Zabawek
  Zagrano 7740 razy

  Każda zabawka chce znaleźć dobry dom, więc dopilnuj, by wszystkie były najwyższej jakości!

Buduj i baw się dobrze

Lubisz bawić się klockami? Nawet jeśli nie jesteś już dzieckiem, zabawa w budowanie to nic wstydliwego. Wręcz przeciwnie — rozwija wyobraźnię, umiejętność planowania przestrzennego i uczy cierpliwości. Na stronie Gry.pl znajdziesz całe mnóstwo różnych gier budowlanych, w których możesz tworzyć budynki, ulice, mosty, miasta, a nawet całe światy. W czasach ogromnej popularności Minecrafta gry związane z budowaniem nie narzekają na brak fanów. Czy jesteś jednym z nich? Spróbuj zagrać i przekonaj się!

W grze „Zbuduj to: Drewniany most” Twoje zadanie polega na jak najszybszym zbudowaniu mostu z pojawiających się kolejno elementów. Samo zbudowanie mostu to jednak nie wszystko. Gdy zakończysz budowę, musisz sprawdzić, czy most spełnia swoją funkcję. Jeśli samochód da radę przejechać po Twojej konstrukcji, przechodzisz do następnego poziomu. Im szybciej to zrobisz, tym więcej punktów otrzymasz. Dodatkowo możesz upuszczać elementy tak, aby zbierać rozsiane po planszy gwiazdki. Czy uda Ci się pokonać kolejne wyzwania inżynierskie, sprytnie wykorzystując prawa fizyki?

W grze Epic City Builder widać inspiracje serią Sim City. Tu także musisz zbudować wirtualną metropolię, dbając o potrzeby jej mieszkańców, planując arterie komunikacyjne i zapewniając zasilanie poszczególnym budynkom. Przede wszystkim jednak musisz dbać o finanse swojego miasta, bo bez pieniędzy nie będziesz w stanie się rozbudowywać, a jak wiadomo, kto nie idzie do przodu, ten się cofa.

Gra „Budowle z klocków” to coś dla fanów pewnej duńskiej firmy na „L”. Spróbuj zaprojektować piękny rząd domków, modną kawiarnię, przyszłościowy samochód lub… co tylko zechcesz. Do swoich projektów możesz dodawać ludziki i dodatki, takie jak drzewa czy znaki drogowe. Do dyspozycji masz setki rodzajów klocków pogrupowanych w wielu różnych kategoriach. Gotowe budowle możesz wydrukować lub zapisać jako tapetę na pulpicie, aby chwalić się nimi przed znajomymi!

Kreuj miasta, buduj i zarządzaj swoimi projektami. Kto wie, jakie metropolie uda Ci się zbudować, kiedy wcielisz się w architekta. Gry o budowaniu to wyzwanie dla wizjonerów z wyobraźnią. Śmiało, odważ się na niebanalne rozwiązania i wciel swoje plany w życie. Zbuduj coś fajnego i pokaż znajomym. Wznieś się ponad utarte schematy i przeciętne rozwiązania. Dołącz do nas online i zacznij stawiać swoje budowle już dziś!