Gry dla chłopców

 • A Gun, in Time
  A Gun, in Time
  Zagrano 341 razy

  Czy Odyn dał ci swe błogosławieństwo? Czego mógłby dokonać ten potężny wiking, jeśli w tamtych czasach miałby pistolet? Walcz z wrogami, wilkami, trollami oraz czarodziejami, używając specjalnych mocy i ulepszeń, by opóźnić przejście do Walhalli.

 • Piekło Hobo 6
  Piekło Hobo 6
  Zagrano 4048 razy

  Szatan staje się coraz większym problemem dla tego hobo, więc spróbuj się go pozbyć. Jednak by dostać się do szatana, musisz najpierw stoczyć walkę z piekielnymi zastępami!

 • Siódme niebo włóczęgi
  Siódme niebo włóczęgi
  Zagrano 4839 razy

  Ten obieżyświat nawet po pokonaniu Szatana nie może sobie pozwolić na chwilę odpoczynku w niebie. Po raz kolejny musisz zmierzyć się z natrętnymi aniołami w grze Siódme niebo włóczęgi!

 • Robot Król Lew
  Robot Król Lew
  Zagrano 3552 razy

  Złóż własnego potężnego robota Króla Lwa. Wpasuj wszystkie części we właściwe miejsca i zobacz, jak bestia ryczy i rządzi z żelazną siłą!

 • Robot-wojownik
  Robot-wojownik
  Zagrano 11126 razy

  Złóż i zrób własnego potężnego robota-wojownika. Wpasuj wszystkie części na właściwe miejsca, aby stworzyć żołnierza o żelaznej sile!

 • Ironman Hulkbuster
  Ironman Hulkbuster
  Zagrano 331 razy

  Któż nie lubił Hulkbustera w Avengers Age of Ultron?!? Teraz możesz się poczuć jak Tony Stark i stworzyć własnego Hulkbustera od podstaw.

 • Kierowca bez grawitacji
  Kierowca bez grawitacji
  Zagrano 22075 razy

  Pokonaj grawitację mocą swojego silnika! Jedź przez tunele, skręcaj na boki i odwracaj się do góry nogami, aby uniknąć zderzenia!

 • Ostrza miłości
  Ostrza miłości
  Zagrano 82 razy

  Czy ten bohater da się złapać w miłosną pułapkę? Zmiażdż wybranka siłą swoich uczuć, zanim przebiegnie pod tobą!

 • Villainous
  Villainous
  Zagrano 4705 razy

  To bardzo oryginalna i całkiem nowa gra w anty-obronę wieży, w której wcielisz się w rolę wroga gier w obronę wieży i spróbujesz dotrzeć do wyjścia, unikając wież i chroniąc swoje jednostki!

 • Grobowiec Xenosów
  Grobowiec Xenosów
  Zagrano 7105 razy

  Uwolnij świętych wojowników Xenosów z rozmaitych grobowców, aby przywrócić pokój i usunąć Złe Światło. Zbieraj różne klucze i wskazówki, aby odblokować awanturniczy potencjał Xenosów!

 • Sands of the Coliseum
  Sands of the Coliseum
  Zagrano 15131 razy

  Sands of the Coliseum to czadowa, turowa, siekana bijatyka, w której dowodzisz armią odważnych gladiatorów, a twoim zadaniem jest wygrywać w epickich walkach z zawodowymi wojownikami! Niech pośród krwi i piachu wygra najlepszy!

 • Robot Tank
  Robot Tank
  Zagrano 29771 razy

  Czy lubisz roboty i czołgi? W takim razie ta gra jest w sam raz dla ciebie! Zniszcz roboty przy pomocy różnych czołgów i wypowiedz wojnę wrogom w tej fajowej grze!

 • Władcy Vandarii
  Władcy Vandarii
  Zagrano 3363 razy

  Król Nirvany wyzwał Edeniona na wojnę! Dołącz do armii Zur, sojusznika w armii przeznaczenia, i podbij zagarnięte zamki, przejmij zasoby wroga oraz walcz, powiększając swoje armie i zasoby.

 • Mercenaries 2: World in Flames
  Mercenaries 2: World in Flames
  Zagrano 15231 razy

  Ten, kto zaoferował najwyższą cenę, wynajął cię, byś wziął udział w misji i pogrążył cały świat w ogniu. Teraz przetestują cię do granic wytrzymałości, aby sprawdzić, czy jesteś człowiekiem czy tchórzliwą myszą. Zgromadź różne rodzaje broni i amunicji. Ta utrzymana w komiksowym stylu snajperska strzelanka pochłonie cię na długie godziny. To gra akcji dla ludzi o mocnych nerwach!

 • BMX: Akrobacje dla zawodowców
  BMX: Akrobacje dla zawodowców
  Zagrano 22492 razy

  Spróbuj zrobić niesamowite akrobacje na BMX-ie, wykonuj akrobacje w powietrzu oraz salta w przód i w tył. Baw się jeszcze lepiej, osiągając przynajmniej minimalny wynik na każdym poziomie. Zdobywaj coraz lepsze rowery i pokaż, że jesteś zawodowcem!

 • Bieg po Dzikim Zachodzie
  Bieg po Dzikim Zachodzie
  Zagrano 7987 razy

  Iii-ha! Przygotuj broń i załóż kowbojki, ponieważ w tej grze będziesz ścigać szalonych bandytów! W żadnej innej grze nie musisz skakać i ślizgać się przez gromadę niebezpiecznych i wrogich stworzeń, które będą pełzać i latać, by cię powstrzymać! Weź na cel bandytę, który napadł na bank i pokonaj go w imię sprawiedliwości!

 • BMX Ramp 2
  BMX Ramp 2
  Zagrano 4138 razy

  Przygotuj się na zupełne szaleństwo! Wszyscy mówią o twoich niesamowitych umiejętnościach w grze BMX Ramp i chcą, byś znowu je zaprezentował w drugiej części gry! Dzięki ulepszonej grafice i poprawionemu sterowaniu możesz obserwować i wykonywać najbardziej szalone akrobacje. Graj w pojedynkę lub przeciwko znajomemu i zdobądź jak najwięcej punktów, by popisać się przed całym światem!

 • Atak Optimusa
  Atak Optimusa
  Zagrano 14547 razy

  Czołgi zaraz otoczą i zniszczą Optimusa. Zmodernizuj wyposażenie Optimusa i zmień go w autobota, aby uczynić go jeszcze silniejszą maszyną, która uwolni bohatera. Czy jesteś gotowy na transformację w tym wybuchowym świecie?

 • One Piece vs Naruto 3
  One Piece vs Naruto 3
  Zagrano 2749 razy

  Spotkaj się z bohaterami 3. wersji tej popularnej serii. Zmierz się z komputerem lub ze znajomym w tej grze akcji i wybieraj spośród jeszcze większej liczby postaci, takich jak Beard i Hawkey. Wojownicy z One Piece i Naruto wiedzą, jak zadawać ciosy. Tocz walki pomiędzy nimi, aby sprawdzić swoje umiejętności.

 • The Legend of El Dorado
  The Legend of El Dorado
  Zagrano 164352 razy

  Dołącz do Doktora von Huttena i jego zespołu w czasie ekspedycji przez lasy deszczowe Ameryki Południowej w grze The Legend of El Dorado Deluxe. Mapa konkwistadorów pokaże ci drogę do świątyń słońca. Czy złoto z El Dorado naprawdę istnieje, czy to tylko mit? Użyj umiejętności i strategii i poszukaj złota w tej grze przygodowej!

 • Łapać złodzieja
  Łapać złodzieja
  Zagrano 1320 razy

  Złap złodzieja, jeśli potrafisz! Teraz jest tutaj, a za chwilę znika! Pędź jak wiatr, by złapać złodzieja! Unikaj przeszkód i poprawiaj własne rekordy. Łap złoczyńców i baw się w tej śmiesznej grze w pościg.

 • Superauto: Ostra jazda 2
  Superauto: Ostra jazda 2
  Zagrano 41003 razy

  Gaz do dechy! Nie daj szans rywalom w tej odlotowej grze wyścigowej!

 • Fever For Speed
  Fever For Speed
  Zagrano 52845 razy

  Fever for Speed to wspaniała gra wyścigowa 3D. Musisz prowadzić swój pojazd po torze wyścigowym najszybciej jak to możliwe, aby zdobywać pieniądze i kupować odjazdowe ulepszenia. Unikaj przeciwników oraz przeszkód i spróbuj osiągnąć jak najlepszy czas na torze.

 • Cannons and soldiers
  Cannons and soldiers
  Zagrano 51283 razy

  Strzelaj do wrogów, ustawiając siłę i kąt salwy swojego działa. Im mniej strzałów, tym lepiej.

 • Szalony dzień 2: Zemsta
  Szalony dzień 2: Zemsta
  Zagrano 6212 razy

  Komandos, Fluffy i jego kałamarnica byli na imprezie urodzinowej, która została przerwana przez wielką inwazję kosmitów. Co gorsza kosmici porwali Fluffy'ego i uciekli swoim statkiem kosmicznym. Pora chwycić za broń, dobrze się przygotować i rozpocząć walkę. Szybko, nie ma czasu do stracenia. Tylko ty możesz pospieszyć na ratunek!

 • Ninja Otoshi
  Ninja Otoshi
  Zagrano 2060 razy

  W tej ekscytującej grze jesteś wspaniałym kapitanem ninja, który właśnie rozpoczyna kolejną misję. Niebezpieczna pagoda samurajów leży na zachodzie i pełno w niej wrogich wojowników ninja i innych. Złap miecz samuraja i czarną maskę, pamiętaj, by zabrać shurikeny i przygotuj się na wspaniałą przygodę

 • Potyczka w górach
  Potyczka w górach
  Zagrano 1454 razy

  Jesteś ostatnim ocalałym wojownikiem klanu ninja. Twoi wrogowie, diaboliczna Drużyna Czerwonych Ninja, zaatakowali ciebie i twoich przyjaciół ubiegłej nocy. Nadszedł czas, by się zemścić! Idź w góry i jak najszybciej wyeliminuj wszystkich Czerwonych Ninja w tej ekscytującej i krwawej bijatyce.

 • Rampa dla BMX-ów
  Rampa dla BMX-ów
  Zagrano 8074 razy

  Załóż kask, rękawiczki i przygotuj się do wejścia w świat gier o rowerach BMX! W grze Rampa dla BMX-ów możesz pochwalić się przed światem profesjonalnym talentem, wykonując kaskaderskie popisy. Zaproś do rywalizacji przyjaciela! Zdobądź najwyższy wynik na świecie i pokaż, co potrafisz!

 • Naruto Ninja world storm 2
  Naruto Ninja world storm 2
  Zagrano 1691 razy

  Pokaż swoją moc w nowej bijatyce Naruto, w której możesz zagrać postaciami z 8 ulubionych serii manga: Naruto, Haruno, Sasuke, Goku Naruto, Yamato, Sai, Kabudou albo Orochimaru. Osiem postaci, trzy poziomy trudności i 13 plansz do wyboru, a do tego możliwość gry przeciwko komputerowi lub innemu graczowi.

 • Anime Fighters CR: Sasuke
  Anime Fighters CR: Sasuke
  Zagrano 947 razy

  W tej bijatyce możesz znaleźć wiele swoich ulubionych postaci anime. Każda z nich chce poprawić swoje umiejętności i przydałaby się im pomoc w treningu. Czy chcesz nauczyć Monkey D. Luffy albo pokazać Goku z Dragonballa, jak wykonać wspaniały wykop? Wybierz ulubionego wojownika i bierz się do pracy.

 • Forklift License
  Forklift License
  Zagrano 11761 razy

  Oto bezpłatna gra o ciężarówkach! Pora pokierować tą gigantyczną ciężarówką! Pokaż, jak szybko uda ci się ułozyć stos z pudeł!

 • Wolverine i X-Meni: Znajdź i zniszcz
  Wolverine i X-Meni: Znajdź i zniszcz
  Zagrano 23647 razy

  Magneto znowu coś knuje. Pomóż Wolverine i X-Menom dać mu nauczkę, której nigdy nie zapomni.

 • Policyjne szkolenie snajperskie
  Policyjne szkolenie snajperskie
  Zagrano 20589 razy

  Myślisz, że możesz zostać elitarnym snajperem? Pora to udowodnić...

 • Parkowanie samochodu 2
  Parkowanie samochodu 2
  Zagrano 7194 razy

  Wskocz za kółko i zaprezentuj swoje umiejętności parkowania. Tylko nie zarysuj lakieru!

 • Wspaniałe samochody
  Wspaniałe samochody
  Zagrano 4270 razy

  Brak hamulców, wybuchowy zbiornik na paliwo i nitro odpalane poprzez salto. Wspaniale.

  • Drużyna snajperów
   Drużyna snajperów
   Zagrano 49951 razy

   Kiedy wróg rozpoczyna atak i robi się gorąco, najlepszym wyborem będzie drużyna snajperów!

  • Truck Mania
   Truck Mania
   Zagrano 30603 razy

   Prawdziwy kierowca ciężarówki potrafi utrzymać swój ładunek niezależnie od warunków na drodze...

  • Auta na wypasie 3
   Auta na wypasie 3
   Zagrano 27379 razy

   Bandyci też lubią wypasione, ponadczasowe auta.

  • Auta na wypasie 2
   Auta na wypasie 2
   Zagrano 49080 razy

   Baw się dobrze w letnim słońcu, jadąc swoim klasycznym amerykańskim samochodem!

  • Wypasione Samochody
   Wypasione Samochody
   Zagrano 42502 razy

   Te wyścigowe maszyny potrafią mknąć jak rakieta!

  • Demolka w Monster Trucku
   Demolka w Monster Trucku
   Zagrano 359160 razy

   Lepiej zapnij pasy!

  • Auta vs. Zombie
   Auta vs. Zombie
   Zagrano 3138 razy

   Wyładuj swoją frustrację na zombiakach... w końcu i tak są już martwi!

  • Monster Truck 3D
   Monster Truck 3D
   Zagrano 7475 razy

   Na sprzedaż ogromny monster truck, przygotowany do siania zniszczenia!

  • Wyzwanie: Ciężarówki-Potwory
   Wyzwanie: Ciężarówki-Potwory
   Zagrano 962 razy

   Wznieś na wyżyny swoje umiejętności pokonywania przeszkód i spróbuj okiełznać swojego monster-trucka!

  • Makijaż dla Bogini Miłości
   Makijaż dla Bogini Miłości
   Zagrano 1544 razy

   Ta bogini miłości potrafi usidlić każdego faceta!

  • Atomowe Superpojazdy
   Atomowe Superpojazdy
   Zagrano 32345 razy

   Wskakuj czym prędzej do swojego zwinnego auta - każdy jego atom pragnie, by rozpoczął się wyścig...

  • Nuklearne Ludziki
   Nuklearne Ludziki
   Zagrano 3833 razy

   Przygotuj działo i wystrzel ludziki tak, aby trafiły w czerwoną tarczę!