Gry Dragon Ball Z

 • Atak Naruto
  Atak Naruto
  Zagrano 1708 razy

  Naruto, młody ninja z popularnego serialu anime i serii manga nazwanej jego imieniem, został sklonowany. Teraz jego klony panoszą się po okolicy. Dołącz do odważnego samuraja, który ich po kolei eliminuje. Niestety na usunięcie pierwszego gangu Naruto ma tylko 10 minut. Pomóż mu ukończyć jego misję w tej eksytującej grze o ninja.

 • One piece: Ostra walka
  One piece: Ostra walka
  Zagrano 691 razy

  Wyrusz na morze z ulubionymi bohaterami w tej nowej bijatyce z serii One Piece. Ostra walka jest wyjątkowa w całej serii One Piece: jest tu więcej postaci, kombinacji i etapów do odkrycia. Odblokuj ukryty potencjał każdej postaci i zostań najlepszym wojownikiem na ringu. Dasz sobie radę?

 • One Piece vs Naruto 3
  One Piece vs Naruto 3
  Zagrano 2663 razy

  Spotkaj się z bohaterami 3. wersji tej popularnej serii. Zmierz się z komputerem lub ze znajomym w tej grze akcji i wybieraj spośród jeszcze większej liczby postaci, takich jak Beard i Hawkey. Wojownicy z One Piece i Naruto wiedzą, jak zadawać ciosy. Tocz walki pomiędzy nimi, aby sprawdzić swoje umiejętności.

 • The Anime World
  The Anime World
  Zagrano 1044 razy

  Sasuke został porwany przez Orochimaru, a zdesperowana Sakura zwraca się do Luffy'ego z prośbą o pomoc w jego uratowaniu. Bohatera One Piece czeka prawdziwa przygoda! The Anime World to bijatyka, w której twoi ulubieni bohaterzy pomagają ci pokonywać kolejne wyzwania na 15 niełatwych poziomach.

 • Bleach Vs Naruto 2.4
  Bleach Vs Naruto 2.4
  Zagrano 932 razy

  Powrót Bleach vs Naruto wer. 2.3 z 2 nowymi postaciami i przyzywaną postacią. Po stronie Naruto walczy Deidara, specjalista od eksplozji i członek Akatsuki. Po stronie Bleach - Ikkaku Madarame, żołnierz 3 rangi. w 11. oddziale Gotei 13. Przyzywaną postacią jest Yachiru Kusajishi (Bleach), różowowłosa porucznik 11. oddziału Gotei 13. Jedna z najlepszych bijatyk z postaciami z kultowych anime!

 • Anime Battle 1.8
  Anime Battle 1.8
  Zagrano 1310 razy

  Anime Battle, bijatyka z największą liczbą postaci do wyboru (43), powraca z kilkoma nowymi elementami. 2 nowe postaci: Link, bohater w zielonym kapeluszu z gry Zelda i nowa wersja Kirito, Czarny szermierz ze Sword Art Online. Do tego 4 ukryte postaci z poprzedniej części: Madara Uchiha (Naruto), Saber (Fate/Stay Nigt), Kenshin Himura i Acqua of the Back. W wersji 1.8 jest też nowy ohydny boss.

 • Anime Battle 1.6
  Anime Battle 1.6
  Zagrano 505 razy

  let see how great you are, show your skill and fight like Anime Star !

 • Anime Battle 1,4
  Anime Battle 1,4
  Zagrano 358 razy
 • Anime Battle 1.2
  Anime Battle 1.2
  Zagrano 285 razy
 • Anime Legends
  Anime Legends
  Zagrano 1046 razy

  Wybierz swoją ulubioną postać anime i przygotuj się do walki!

 • Ubieranka: Dragonball
  Ubieranka: Dragonball
  Zagrano 1257 razy

  Goku szuka nowego stroju na swoją kolejną bitwę. Który powinien wybrać?

 • Szalone zombiaki: Bohater ostateczny
  Szalone zombiaki: Bohater ostateczny
  Zagrano 1651 razy

  Ludzkość nie ocali się sama. Wybierz bohatera i rozpocznij eksterminację potworów.

 • Super Smash Flash 2
  Super Smash Flash 2
  Zagrano 27078 razy

  Przygotuj się na widowiskowe walki! Masz nieograniczone możliwości – aż 28 klasycznych postaci do wyboru!

 • Flappy Goku
  Flappy Goku
  Zagrano 405 razy

  Tak, tak... Dragon Ball Z też gra we Flappy Bird!

 • Anime Star Fighting
  Anime Star Fighting
  Zagrano 1821 razy

  Gwiazdy anime spotkały się w jednym celu: wygrywa ostatni na placu boju!

Dragon Ball Z to japoński serial anime oraz filmy na jego podstawie. Od wielu lat jest uznawany za najlepszy serial animowany na świecie. Serial opowiada o wojowniku Goku, który został wysłany, aby zniszczyć Ziemię, ale zamiast tego broni jej przed intergalaktycznymi najeźdźcami, niebezpiecznymi robotami i innymi magicznymi stworzeniami. W kontynuacji serialu Dragon Ball Goku jest dorosły i ma syna o imieniu Gohan. W jego przygodach raz pomagają, a raz przeszkadzają mu rywale Piccolo i Vegeta, którzy z czasem zostają jego przyjaciółmi. Wszyscy mają saiyańskie supermoce, co przysparza im nieprzejednanych wrogów (a czasami tworzy im szalone blond fryzury). Właśnie w taki świat wkraczasz, gdy grasz w nasze gry Dragon Ball. Podobnie jak znane ci być może gry Nintendo albo platformówki Dragon Ball, nasze gry Dragon Ball Z są regularnie aktualizowane. Możesz ćwiczyć ruchy, walczyć z wrogami jako ojciec lub syn albo grać jako Goku w grach z odgrywaniem ról. Możesz też przenieść naszego bohatera do świata współczesnego i wybrać się na przejażdżkę gokartem w stylu Goku!