Gry Duch

 • Five Nights at Freddy's
  Graj
  Five Nights at Freddy's
  Zagrano 889325 razy
 • Five Nights at Freddy's 2
  Graj
  Five Nights at Freddy's 2
  Zagrano 499075 razy

  Freddy Fazbear's Pizza is open for business again. What could possibly go wrong? Find out how long you can survive the night shift at the dangerous pizzeria in this thrilling action game.

 • FNAF World
  Graj
  FNAF World
  Zagrano 360928 razy

  Dziwne rzeczy dzieją się w tym królestwie pełnym animatronicznych zwierząt. Uważaj na potwory-roboty, gdy siedzisz na samym krańcu fotela w tej grze retro online. Inspiracją dla postwania gry była popularna przerażająca gra w przetrwanie — Five Nights at Freddy’s.

 • Five Nights at Freddy's 4
  Graj
  Five Nights at Freddy's 4
  Zagrano 247581 razy

  Freddy Fazbear, Bonnie i ich wszyscy śmiertelnie niebezpieczni przyjaciele roboty, wracają do swoich starych sztuczek. Jak długo uda ci się wytrzymać podczas ich demolki w tej strasznej grze akcji?

 • Five Nights at Freddy's 3
  Graj
  Five Nights at Freddy's 3
  Zagrano 233625 razy

  Zaraz zaczynasz kolejną zmianę w pizzerii. Pojawiło się kilka nowych atrakcji, więc musisz się bardzo postarać, żeby przetrwać jeszcze jeden straszny tydzień.

 • Five Nights at Freddy's: Sister Location
  Graj
  Five Nights at Freddy's: Sister Location
  Zagrano 209913 razy

  Nadeszła nowa fala zła. Czy masz wystarczająco odwagi, aby przejść przez niebezpieczne korytarze pod pizzerią i zmierzyć się tam z hałaśliwymi robotami? Jeśli tak, wejdź do windy i przygotuj się na kolejną rundę terroru w tej śmiesznej, ale i przerażającej grze online.

 • FNAF: Sister Location Custom Night
  Graj
  FNAF: Sister Location Custom Night
  Zagrano 168805 razy

  Dasz radę zorganizować wieczór w tej kultowej i przerażającej pizzerii? Pobaw się ustawieniami tych wszystkich śmiercionośnych robotów, zanim wsiąkniesz w świat akcji w tej grze online.

 • Bańki widmo
  Graj
  Bańki widmo
  Zagrano 140176 razy

  Wkrocz na cmentarz i przygotuj się na znalezienie kilku duchów i przebicie kilku baniek! Przejmij kontrolę nad działem i walcz z armią upierdliwych duchów w tej grze.

 • FNAF - Sister Location Custom
  Graj
  FNAF - Sister Location Custom
  Zagrano 98059 razy

  Możesz dostosować ustawienia w tej wersji popularnej i niezwykle szalonej serii gier wideo. Jak długo przeżyjesz starcie z tymi żądnymi krwi robotami?

 • FNAF - Sister Location Nights 2
  Graj
  FNAF - Sister Location Nights 2
  Zagrano 97779 razy

  Sprawy wymykają się spod kontroli! Sprzęt bezpieczeństwa szwankuje, światła padły i nie wiadomo, kto włóczy się po korytarzach. Jak długo przetrwasz w tej przerażającej grze internetowej?

 • Five Nights at Candy's
  Graj
  Five Nights at Candy's
  Zagrano 95602 razy

  Ta restauracja z burgerami ostatnio miewa kłopoty ze swoimi robotami, ale nie ma się czym martwić, prawda? Przygotuj się na nową pracę jako nocny stróż w tej niesamowitej grze Halloween, zainspirowanej słynną grą Five Nights at Freddy's.

 • Five Night's at Golden Freddy's
  Graj
  Five Night's at Golden Freddy's
  Zagrano 93231 razy

  Coś jest nie tak z tą rodzinną restauracją i musisz dowiedzieć się, o co chodzi! Przełączaj między różnymi kamerami, aby poznać, który potwór chce cię dopaść w tej strasznej grze pełnej adrenaliny: Five Night's at Golden Freddy's!

 • Zabójca: Edycja zimowa
  Graj
  Zabójca: Edycja zimowa
  Zagrano 61439 razy

  Ta gra-horror, widziana oczami jej głównego bohatera, nie jest dla ludzi o słabych nerwach. Czy zdołasz uciec przed Zabójcą? Wejdź w mroczny świat miejskiej legendy i wybierz wyzwanie czasowe. A może jesteś już w trybie przetrwania? Edycja zimowa na pewno przyprawi cię o gęsią skórkę. Możesz uciekać, ale czy uda ci się ukryć? Uwaga, nadchodzi Zabójca!

 • Freddy's Bomb
  Graj
  Freddy's Bomb
  Zagrano 27988 razy

  Czy może być coś gorszego niż pierwszy dzień w nowej pracy w roli nocnego stróża w pizzerii pełnej zabójczych robotów? Masa rzeczy, ale ty na szczęście masz torbę pełą bomb. Sprawdź, czy dasz radę pozostać przy życiu przez tydzień, torując sobie drogę w stronę wyjścia w tej przerażającej grze online.

 • Slender Man
  Graj
  Slender Man
  Zagrano 18418 razy

  Wychodząc z cienia starego lasu, dobrze wiesz, że Slender Man jest na twoim tropie, więc żeby przetrwać, musisz uciekać! Pokonuj pułapki i przeszkody, uciekając przed straszliwym niebezpieczeństwem.

 • Google Doodle Halloween
  Graj
  Google Doodle Halloween
  Zagrano 17685 razy
 • Princess Juliet: Ghost Castle
  Graj
  Princess Juliet: Ghost Castle
  Zagrano 14873 razy
 • Timore
  Graj
  Timore
  Zagrano 13903 razy

  Jesteś w przerażającym miejscu i masz do dyspozycji tylko latarkę. Co gorsza, ściga Cię potwór o imieniu Timore. Dasz radę wyrwać się z jego szpon i uniknąć śmierci w piekle w tej niekończącej się grze akcji z perspektywy pierwszej osoby?

 • Bombowe duchy 2
  Graj
  Bombowe duchy 2
  Zagrano 12793 razy

  Do oryginalnej gry dodano więcej poziomów i duchów. Pozbądź się tych duchów, rzucając w nie, uderzając albo wysadzając w powietrze. Wyślij duchy z powrotem do przeszłości, gdzie ich miejsce. Ale nie szalej za bardzo, żeby nie zniszczyć cennych przedmiotów. Wyzwanie polega na tym, żeby użyć ograniczonej liczby amunicji i zachować cenne artefakty. Niewidzialne niebezpieczeństwa są niesamowite!

 • Adam i Ewa: Duch Adam
  Graj
  Adam i Ewa: Duch Adam
  Zagrano 12680 razy

  Adam wyrusza na emocjonującą przygodę, aby nieźle nastraszyć ludzi na całym świecie. Czy pomożesz mu przerazić nurków, turystów, a nawet zakonnice, w tej komicznej grze typu „wskaż i kliknij”? Będzie potrzebować twojej pomocy przy pokonywaniu przeszkód pomiędzy nim a osobami, którym chce spłatać figla.

 • Ghost Sniper
  Graj
  Ghost Sniper
  Zagrano 11816 razy

  Ghost Sniper

 • Zombie Vacation
  Graj
  Zombie Vacation
  Zagrano 9170 razy

  Niektórzy na wakacje wolą pojechać na wyspy tropikalne, na których w ogóle nie ma zombie. Co za nudy! Przyłącz się do tego odważnego żołnierza, jak zażywa odpoczynku i relaksu podczas dynamicznej walki z niezliczonymi hordami ożywieńców. Pomożesz mu przetrwać jak najdłużej w tej całkiem szalonej grze akcji?

 • Rolling Ghosts
  Graj
  Rolling Ghosts
  Zagrano 8696 razy

  Duchy wcale nie są straszne, kiedy już przywróci się je do życia!

 • Opuszczona wyspa
  Graj
  Opuszczona wyspa
  Zagrano 8580 razy

  Wujek John zaginął na tej tajemniczej wyspie położonej obok wybrzeża Kanady. Znajduje się tam pełno opuszczonych budynków, dziwnych sekretów, a może i nawet wściekłych potworów. Czy uda ci się go znaleźć, zanim będzie za późno?

 • Virtual Voodoo
  Graj
  Virtual Voodoo
  Zagrano 6843 razy

  Masz zły dzień? Wyładuj swą frustrację na tej lalce voodoo. Kłuj ją patykiem, wbijaj w głowę szpilki, podpal ją i zrób z nią wiele innych rzeczy w tej przerażającej grze. Nie przejmuj się, lalka wytrzyma wszystko!

 • Podróż ducha
  Graj
  Podróż ducha
  Zagrano 4312 razy

  Nigdy nie jest zbyt różowo, nawet gdy już nie żyjesz. Czy znasz to uczucie, że powinieneś być w innym miejscu?

 • Undead 2048
  Graj
  Undead 2048
  Zagrano 4024 razy
 • Pękające duszki
  Graj
  Pękające duszki
  Zagrano 3429 razy

  W to popołudnie zgraja pogromców duchów ma ręce pełne roboty. Możesz pomóc im złapać wszystkie natrętne zjawy, które nawiedziły ich dzielnicę? Naprawdę przydałaby się im twoja pomoc w tej grze w układanki.

 • Ghostbombers 2
  Graj
  Ghostbombers 2
  Zagrano 1496 razy

  Ten kot właśnie kupił wymarzony zamek, ale niestety, pełno w nim podstępnych duchów. Dołącz do zespołu Ghostbombers w tej opartej na prawach fizyki grze, gdy sprzątają nowy dom. Mają ze sobą tony granatów, których duchy nienawidzą. Kilka wybuchów powinno im pokazać, kto tu rządzi!

 • Boo the Ghost
  Graj
  Boo the Ghost
  Zagrano 939 razy

  Boo to kolorowy mały duszek, niestety niewielu jest w stanie go zobaczyć...

 • Haker-duch
  Graj
  Haker-duch
  Zagrano 506 razy

  Twój umysł został uwięziony w komputerowym świecie. Przygotuj się do walki.

 • BMX Ghost
  Graj
  BMX Ghost
  Zagrano 292 razy

  Trenując triki na wirtualnym BMXie przypomnisz sobie swoje rowerowe początki i małe wypadki!

 • Rise of the Zombies 2: Dark City
  Graj
  Rise of the Zombies 2: Dark City
  Zagrano 239 razy

  W ciemnych zakamarkach i na niebezpiecznych ulicach tego miasta aż roi się od zombie. Czy uda Ci się zniszczyć je, zanim wgryzą się w Twoje gardło? Pilnuj też swojej amunicji, gdy rozwalasz ich w tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby.

 • Colorful Ghosts
  Graj
  Colorful Ghosts
  Zagrano 219 razy

  Don't let the ghosts touch the humans in this fun puzzle game.