• Jane's Hotel
  Graj
  Jane's Hotel
  Zagrano 28408 razy

  Jane postanowiła kupić hotel. Teraz będzie trudniejsza część! Czy możesz pomóc jej uszczęśliwić wszystkich gości podczas ich pobytu? Z pewnością przyda jej się Twoja pomoc w tej grze w zarządzanie czasem.

 • Magnat hotelowy
  Graj
  Magnat hotelowy
  Zagrano 24635 razy

  Lynette jest zdeterminowana, by stworzyć imperium hotelowe. Jednak będzie musiała zacząć od skromnego pola kempingowego w tym symulatorze zarządzania. Pomożesz jej stać się prawdziwym magnatem branży hotelowej?

 • Hotel Mahjong
  Graj
  Hotel Mahjong
  Zagrano 20003 razy

  Zarezerwuj w kalendarzu czas na partię Mahjonga i układankowe szaleństwo! Dopasuj płytki na 20 piętrach wielkiego hotelu, przedstawiającego pięć wariacji na temat tej klasycznej gry. Ukończ poziom w każdym z pokoi i odblokuj jeszcze więcej zabawy w hotelowym kasynie, pokoju rekreacyjnym i tarasie na dachu. Idealna gra dla każdego, kto szuka klasycznego Mahjonga lub wyjątkowych łamigłówek.

 • Hotelowa gorączka 2
  Graj
  Hotelowa gorączka 2
  Zagrano 10804 razy

  Czy poradzisz sobie ze wszystkimi turystami w tym popularnym hotelu? Przetestuj swoje zdolności organizacyjne.

 • Theme Hotel
  Graj
  Theme Hotel
  Zagrano 10418 razy

  Wybuduj od podstaw idealny hotel dla swoich gości.

 • Hotelowe Imperium
  Graj
  Hotelowe Imperium
  Zagrano 10322 razy

  Twój mąż cię oszukał, więc czas się odegrać: wykorzystaj swoją żyłkę do biznesu i poślij go do paki!

 • Hotelowa herbaciarnia
  Graj
  Hotelowa herbaciarnia
  Zagrano 10282 razy

  Napoje z mleczną pianką i wykwintne ciastka? To musi być pora popołudniowej herbaty!

 • La Luna Hotel
  Graj
  La Luna Hotel
  Zagrano 8514 razy

  Obudziłeś się i nic nie pamiętasz - postaraj się odzyskać swoją pamięć!

 • Pierre Hotel
  Graj
  Pierre Hotel
  Zagrano 4482 razy

  Przygotuj się na przerażająco fajną grę przygodową, Pierre Hotel. Eksploruj ten nawiedziony hotel i przeżyj spotkania z makabrycznymi stworzeniami, podczas poszukiwania drogi wyjścia.

 • Escape The Hotel Room
  Graj
  Escape The Hotel Room
  Zagrano 4031 razy
 • Hotel Pasjans
  Graj
  Hotel Pasjans
  Zagrano 3141 razy

  Witaj w Hotelu Pasjans, gdzie czeka na Ciebie ponad dwadzieścia pięter z ekscytującymi grami kasynowymi. Możesz zagrać w różne ciekawe wersje tej klasycznej karcianki. Miłego pobytu!

 • Przeklęty hotel
  Graj
  Przeklęty hotel
  Zagrano 2967 razy

  Najlepsza przyjaciółka Virginii zaginęła. Ostatni raz widziano ją w tajemniczym hotelu. Czy pomożesz Virginii dowiedzieć się, co się stało, w tej emocjonującej grze z ukrytymi przedmiotami?

 • Hotel Professionals
  Graj
  Hotel Professionals
  Zagrano 2708 razy

  Donald is the front desk manager at this very busy hotel. Can you join him while he helps all of his guests? His first task of the day is fetching some forgotten passports for a family on their way to the airport. Can you find them in this hidden objects game?

 • Leaving the Country
  Graj
  Leaving the Country
  Zagrano 2392 razy

  Pomóż Sarah i Douglas rozpocząć nowe życie i znaleźć przyjaciół w ich nowym hotelu na francuskiej prowincji!

 • Travelogue
  Graj
  Travelogue
  Zagrano 1002 razy

  Podnoś przedmioty i wydostań się z hotelu.

 • The Legacy Hotel
  Graj
  The Legacy Hotel
  Zagrano 279 razy

  Odkryj nowe wskazówki i poznaj tajemnicę nieboszczyka znalezionego w pobliżu hotelu Windsor Court w Nowym Orleanie. Miller postanowił pozostawić hotel w rękach swoich dzieci. Teraz mamy na głowie sprawę morderstwa! Szukaj ukrytych obiektów, łącz wskazówki i odkryj tajemnicę morderstwa.

Hotelowe rewolucje 2.0

Każdy ma jakieś doświadczenia związane z pobytem w hotelu. Lepsze, gorsze, dziwaczne lub całkiem nieoczekiwanie – hotelarze potrafią nas zaskakiwać zarówno w pozytywny, jak i negatywny sposób. Ujście dla wszelkich frustracji czy też krótkich peanów na temat danego przybytku stanowią rozliczne fora internetowe i strony oferujące możliwość porównywania dostępnych ofert, gdzie można umieszczać recenzje – od tych najbardziej pochlebnych po te skutecznie zniechęcające innych podróżnych do odwiedzin w tym samym miejscu.

Ale jak to właściwie jest samemu być hotelarzem? Pracować w niełatwym przecież biznesie? Fascynujące spojrzenie na hotelarski świat „od kuchni” oferuje wyprodukowany przez Travel Channel program „Hotelowe rewolucje”, gdzie Anthony Melchiorri ratuje walczące o przetrwanie hotele i bez żadnych zahamowań demaskuje ich dotychczasowe niedociągnięcia. Okazuje się, że w tej branży liczba rzeczy, jakie trzeba mieć pod kontrolą, jest ogromna, a zaspokojenie wszystkich potrzeb klientów czasami graniczy z cudem.

Jeśli chcesz choć na chwilę wejść w skórę hotelowego potentata, w naszej witrynie znajdziesz grę Hotelowe imperium. To typowa gra strategiczna, w której zarządzasz własnym hotelem. Oczywiście musisz go najpierw zbudować, a jeszcze wcześniej zdobyć potrzebne na ten cel pieniądze, np. stawiając kemping, a następnie go rozbudowując. Sprawdź, czy masz w sobie żyłkę do interesów!

Nie jesteś fanem gier strategicznych i absolutnie nie marzy Ci się kariera zawodowego hotelarza? Spokojnie, w naszej kolekcji gier hotelowych mamy też inne pozycje! Wypróbuj La Luna Hotel, fascynującą grę-zagadkę, w której musisz dowiedzieć się, jak to się stało, że znajdujesz się w tym właśnie miejscu. Kolejna pozycja, Travelogue, postawi na równe nogi Twoją spostrzegawczość! Szukaj przedmiotów, uważnie je oglądaj, podnoś i znajdź te, które pomogą Ci wydostać się z hotelu!

Ostatnia pozycja na naszej liście to gra, która przypadnie do gustu zwłaszcza dziewczynkom – Leaving the Country polega na budowaniu relacji między dwójką głównych postaci a pozostałymi gośćmi przytulnego pensjonatu na francuskiej prowincji. Rozmawiaj, poznawaj nowych ludzi, przemieszczaj się i spełniaj życzenia swoich postaci. Spokojnie, gwarantujemy same miłe hotelowe doświadczenia!