Gry Kosmiczne

 • Cosmos Quest
  Graj
  Cosmos Quest
  Zagrano 92097 razy

  Ta planeta wygląda, jakby nadal tkwiła w epoce kamienia łupanego. Czy jesteś gotowy pomóc jej się rozwinąć? Używaj z głową jej zasobów naturalnych, gdy tworzysz cywilizację, która przetrwa próbę czasu w tej wyjątkowej grze symulacyjnej?

 • Warin.Space
  Graj
  Warin.Space
  Zagrano 60808 razy

  Czy twoja drużyna wygra tę epicką, kosmiczną bitwę? Jest tylko jeden sposób, aby się przekonać. Ta wieloosobowa gra pełna akcji pozwoli ci wejść na statek i przygotować się na walkę do samego końca!

 • Whooly 2
  Graj
  Whooly 2
  Zagrano 55849 razy

  Foksio musi ocalić statek od pewnej zguby...

 • Kosmiczny Teemo
  Graj
  Kosmiczny Teemo
  Zagrano 38301 razy

  Kosmiczny Teemo odkrywa labirynt gwiazd i monet, przemierzając gwiezdne szlaki! Pomóż tęczowemu bohaterowi wzbić się jak najwyżej w przestrzeń kosmiczną i zebrać jak najwięcej monet na zakup fantastycznych aktualizacji. Strzeż się niebezpieczeństw, jeśli nie chcesz się usmażyć lub zamrozić. Wspaniała zabawa w przestworzach czeka!

 • Duck Life: Space
  Graj
  Duck Life: Space
  Zagrano 36148 razy

  Ta odważna kaczka poczuła się jak pan i władca świata po wygraniu serii epickich wyścigów. Niestety zjawiło się złowieszcze ptaszysko, które ukradło jej koronę mistrza! Możesz pomóc kaczce odzyskać ją w tej międzygwiezdnej grze w wyścigi? Dołącz do nieustraszonej bohaterki, gdy pędzi przez galaktykę.

 • Xeno Tactic
  Graj
  Xeno Tactic
  Zagrano 31758 razy

  Rozmieść działa tak, by pokonać obcych.

 • My New Town
  Graj
  My New Town
  Zagrano 29692 razy

  Stwórz swoje własne miasteczko, metropolię lub podwodny świat w tej zabawnej grze o dekorowaniu!

 • Run
  Graj
  Run
  Zagrano 20919 razy

  Mały spacer w przestrzeni kosmicznej? Jak najbardziej, ale lepiej nie spaść poza krawędź...

 • Starożytna planeta
  Graj
  Starożytna planeta
  Zagrano 17310 razy

  Siądź za sterami tego międzygalaktycznego statku i przeżyj ekscytującą przygodę w dalekim kosmosie.

 • Epic Boss Fighter
  Graj
  Epic Boss Fighter
  Zagrano 13580 razy

  Koniec bycia miłym. Czas stanąć do walki...

 • Spaceman Bob
  Graj
  Spaceman Bob
  Zagrano 13507 razy

  Bob musi zebrać wszystkie złote elementy i przy tym nie dać się zranić!

 • W kosmos! 2
  Graj
  W kosmos! 2
  Zagrano 13295 razy

  Wejdź na pokład swojego statku kosmicznego i przygotuj się na podróż w stronę nieskończoności i poza nią!

 • Hobo 5: Space Brawl
  Graj
  Hobo 5: Space Brawl
  Zagrano 12766 razy

  Nasz przyjaciel, bezdomny włóczęga, utknął na pełnym dziwnych kosmitów statku kosmicznym... Pomóż mu się wydostać i powrócić na jego ulice, gdzie będzie bezpieczny, zadowolony i znowu bez dachu nad głową!

 • Parking Space
  Graj
  Parking Space
  Zagrano 12714 razy

  Znalazłeś idealne miejsce parkingowe... obyś tylko się tam zmieścił!

 • Księżniczki w kosmosie
  Graj
  Księżniczki w kosmosie
  Zagrano 10948 razy

  Ariel i jej przyjaciółki wybierają się na ekscytującą przygodę w kosmosie. Czy zanim wystartują pomożesz wybrać dla nich niesamowite stroje międzygwiezdne w tej grze w ubieranki?

 • Starblast Io
  Graj
  Starblast Io
  Zagrano 9634 razy

  W tym polu asteroidów rozegra się spektakularna walka z Twoim udziałem. Przejmij kontrolę nad międzygwiezdnym myśliwcem i przygotuj się na pojedynek z ziemskimi graczami, a także przybyszami z innych planet. Jak długo uda Ci się przetrwać ataki blasterów i innej broni w tej epickiej grze io?

 • Astrocreep
  Graj
  Astrocreep
  Zagrano 8913 razy

  Ten ambitny ufoludek wkradł się na stację kosmiczną, wypełnioną głupawymi astronautami. Czy pomożesz mu zmutować do formy ludzkiej i przejąć kontrolę nad stacją w tej międzygwiezdnej grze typu „wskaż i kliknij”?

 • Zniszcz asteroidy
  Graj
  Zniszcz asteroidy
  Zagrano 8727 razy

  W każdym sektorze tego zakątka wszechświata aż roi się od niebezpiecznych grup asteroid. Twoja misja polega na zniszczeniu jak największej ich liczby w tej pełnej akcji grze logicznej typu Połącz 3. Wskocz do kokpitu myśliwca i rozpocznij ostrzał!

 • Hitz!
  Graj
  Hitz!
  Zagrano 8476 razy

  Wystrzel swoje kule w kosmos i zniszcz księżyc i gwiazdy.

 • Spect
  Graj
  Spect
  Zagrano 6820 razy

  SPECT to wciągająca kosmiczna strzelanka. Strzelaj bez przerwy, odpalaj rakiety i używaj tarczy, aby chronić swój statek kosmiczny przed statkami wroga i asteroidami. Jak długo zdołasz przetrwać? Wykaż się refleksem i stale poprawiaj swoje wyniki!

 • Azul Baronis
  Graj
  Azul Baronis
  Zagrano 5498 razy

  Pilotuj swój statek kosmiczny, obserwuj radar i zniszcz siły wroga!

 • Astronauta Max
  Graj
  Astronauta Max
  Zagrano 5478 razy

  Astronauta Max przeżywa najgorszy koszmar dla każdego astronauty: utknął w wulkanie!

 • Spaceone.io
  Graj
  Spaceone.io
  Zagrano 5424 razy

  Ten zakątek kosmosu to bardzo niebezpieczne miejsce! Czy potrafisz uchronić swoją flotę myśliwców przed rozwaleniem na kawałki w tej międzygwiezdnej grze io? Zmierzysz się z wojowniczymi graczami z całego świata, dlatego koniecznie skup się na grze.

 • Space1.Io
  Graj
  Space1.Io
  Zagrano 5179 razy

  Jak długo uda ci się przetrwać w tej grze wieloosobowej o nieustającej akcji? Zbuduj potężną flotę statków kosmicznych i zbierz jak najwięcej ulepszeń, walcząc z graczami z całego świata.

 • Skala wszechświata 2
  Graj
  Skala wszechświata 2
  Zagrano 4686 razy

  Zastanawiałeś się kiedyś, jak wielki jest wszechświat w porównaniu z tym, co się w nim znajduje? Teraz możesz się przekonać dzięki tej grze edukacyjnej.

 • Exocraft.io
  Graj
  Exocraft.io
  Zagrano 4297 razy

  Galaktyka jest plądrowana w tej epickiej grze io! Zbieraj potężne klejnoty i napadaj na wraki statków, unikając ostrzału myśliwców wroga. Jeśli jednak będą działać Ci na nerwy, sprzątnij je kilkoma dronami.

 • Kosmiczna Flota
  Graj
  Kosmiczna Flota
  Zagrano 4123 razy

  Oto baza wszystkich statków kosmicznych: poślij jej podopiecznych na wielką, kosmiczną bitwę!

 • Space Bounty
  Graj
  Space Bounty
  Zagrano 3860 razy

  Przeniknij do bazy wroga i zniszcz ją nie zostawiając żadnych świadków!

 • Space Girls Band
  Graj
  Space Girls Band
  Zagrano 3805 razy

  Klikaj na przyciski i obejrzyj występ dziewczyn!

 • Gry wojenne: Kosmiczny obłęd
  Graj
  Gry wojenne: Kosmiczny obłęd
  Zagrano 3588 razy

  Galaktyka KM-Lot potrzebuje twojej pomocy. Flota wrogich statków kosmicznych przyleciała do zewnętrznego sektora i stanowi zagrożenie dla planet. Zamelduj się szybko na swoim statku i przygotuj się do wielkiej bitwy. Wysadzaj statki wroga, zbieraj pieniądze i ulepszenia.

 • Bombay Taxi 2
  Graj
  Bombay Taxi 2
  Zagrano 3185 razy

  Zaparkuj taksówkę w wyznaczonym miejscu nie dotykając przy tym inych samochodów.

 • Flash X Agon
  Graj
  Flash X Agon
  Zagrano 3084 razy

  Najwyższa pora obmyślić strategię na zajęcie jak największej powierzchni!

 • SpaceSymbols.io
  Graj
  SpaceSymbols.io
  Zagrano 3035 razy

  An epic battle is taking place on the edges of outer space. Can you conquer your opponents while you gobble up planets and adopt the forms of different shapes in this weird and wild io game?

 • Destinaton Kepler!
  Graj
  Destinaton Kepler!
  Zagrano 2776 razy

  Kosmiczna armia szuka rekrutów! Jaka jest twoja misja? Przemierzyć galaktykę w poszukiwaniu surowców. Po drodze dostępnych jest mnóstwo szalonych misji i możliwości rozwoju. Zatrudnij swoją załogę, rób badania i decyduj jak wydać swoje ciężko zarobione pieniądze i surowce.

 • Intergalactic Gold Rush
  Graj
  Intergalactic Gold Rush
  Zagrano 2335 razy

  Intergalactic Gold Rush

 • YORG.io
  Graj
  YORG.io
  Zagrano 2289 razy

  W tej intensywnej grze io Twoim zadaniem będzie obronić bazę przed hordą wygłodzonych zombiaków. Zbierz wszystkie kryształy, aby zdobyć zapasy potrzebne do zbudowania budowli chroniących Cię przed niebezpieczeństwem. Musisz działać szybko. Zombie zjawią się tuż po zmroku!

Galaktyczne wojny i podróże

Kosmos… Przerażająca, nieodgadniona przestrzeń bez granic, pełna planet, gwiazd i być może innych form życia. Fascynuje nas od niepamiętnych czasów i stał się tłem wielu książek i filmów, żeby wspomnieć dziewiętnastowieczne powieści Juliusza Verne’a czy bardziej nam współczesne telewizyjne i kinowe sagi „Star Trek” i „Gwiezdne wojny”. Na stronie Gry Kosmiczne możesz wyruszyć w międzygalaktyczną podróż, podczas której czekają na Ciebie rzeczy niesamowite!

Ziemi w każdej chwili grozi zagłada z rąk samej ludzkości. Dlatego trwają poszukiwania planet, na których moglibyśmy przeżyć. Wciel się w kapitana międzygwiezdnej ekspedycji i zbierz załogę w Destination Kepler! Deleguj swoich ludzi do różnych zadań w trakcie lotu, zbierając surowce i pracując w laboratorium nad kolejnymi projektami. 

Pierwszym zwierzęciem w kosmosie była suczka Łajka. Najwyższy czas, żeby również inni przedstawiciele ziemskiej fauny zobaczyli trochę szerokiego (wszech)świata. Włącz Hedgehog Launch i spróbuj wystrzelić na orbitę jeża, ulepszając stopniowo wyrzutnię i wyposażenie swojego kolczastego astronauty. Albo przenieś się do Króliczej Republiki Galaktycznej i walcz z hordami kosmicznych wilków w Ragdoll Space Shooter.

Pilotowanie statku kosmicznego nie jest łatwe, zwłaszcza jeśli trzeba jednocześnie strzelać lub się bronić. Spróbuj swoich sił w SuperOrbit.io i sprawdź się w wieloosobowej rozgrywce na tle innych graczy. Albo włącz Mission to Venus i przekonaj się, jak daleko zajdziesz w przestrzeni kosmicznej. A co będzie, gdy już wylądujesz? Przygotuj się do eksploracji planet, trenując jazdę łazikiem w Mars Buggy. Tylko nie przesadzaj z ewolucjami!

Kosmos to wymagający teren – żeby tam przeżyć, trzeba czasem nieźle się nagłówkować! Jeśli lubisz zagadki logiczne, włącz Samorost i przechodź kolejne plansze tej pięknie ilustrowanej gry, używając w odpowiedni sposób interaktywnych elementów grafiki. Możesz też pomóc obcemu uciec ze strychu w Doctor Ku Alien Room, łącząc ze sobą znalezione obiekty, żeby wykorzystać ich przydatne cechy. Eksploracja eksploracją, ale astronauci i wszyscy inni mieszkańcy przestrzeni kosmicznej też muszą jeść. Spróbuj na tym zarobić i poprowadź kosmiczny supermarket w Milkyway Market, żeby zdobyć pieniądze na wizytę u dziadka w sąsiedniej galaktyce.

Gry Kosmiczne to Twoje gwiezdne wrota do nieziemskiej rozrywki. Sięgaj gwiazd i przemierzaj wszechświat razem z nami!