• Złodziej samochodów
  Graj
  Złodziej samochodów
  Zagrano 100227 razy

  Ten złodziej właśnie robi skok życia. Dołącz do niego, gdy kradnie samochody i sieje spustoszenie w tej szalonej grze w wyścigi.

 • Blocky Trials
  Graj
  Blocky Trials
  Zagrano 24051 razy

  Ci czadowi kierowcy zaraz wjadą na najbardziej szalone tory na świecie. Przyłącz się do nich, gdy pędzą przez porty, miasta i po nieutwardzonej nawierzchni w tej grze w wyścigi. Wybierz ulubionego kierowcę, zanim podjedziesz na linię startu.

 • Crime City 3D
  Graj
  Crime City 3D
  Zagrano 19480 razy

  W mieście, w którym rządzi chaos i zbrodnia, tylko ty możesz stanąć w obronie jego spokojnych mieszkańców! Zbieraj odjazdową broń, np. granaty, eliminując opryszków w tej totalnie szalonej grze akcji.

 • Policja kontra złodziej: Gorący pościg
  Graj
  Policja kontra złodziej: Gorący pościg
  Zagrano 30082 razy

  Złodzieje uciekają, a do tego ukradli odjazdowe podrasowane bryki. Twoim zadaniem jest złapać ich, zanim zwieją. Masz mało czasu, więc lepiej się pospiesz. Wskocz za kółko swojego radiowozu i zgarnij ich w tej grze w wyścigi.

 • Supercichy złodziej
  Graj
  Supercichy złodziej
  Zagrano 2204 razy

  Jesteś rabusiem z misją - ukradnij jak najwięcej pieniędzy w imię miłości!

 • Samochody wyczynowe Madalin 2
  Graj
  Samochody wyczynowe Madalin 2
  Zagrano 743019 razy

  Wybierz jeden z tych prawie niezniszczalnych samochodów sportowych i przygotuj się na wręcz niewiarygodne popisy kaskaderskie. Czy poradzisz sobie ze wszystkimi skokami i pętlami, które czekają na ciebie w tej szalonej grze wyścigowej?

 • Toy Car Simulator
  Graj
  Toy Car Simulator
  Zagrano 20058 razy

  Przemierzaj ulice tego małego miasteczka pełnego aut-zabawek! Zeskakuj z ramp i zbieraj monety, gdy pędzisz po trasie. Postaraj się tylko nie rozwalić ich w tej słodziutkiej i malutkiej grze w wyścigi.

 • Driving Force
  Graj
  Driving Force
  Zagrano 13133 razy

  Wskocz za kierownicę radiowozu i ruszaj w pościg na najniebezpieczniejszymi gangami na świecie.

 • Driving Force 3
  Graj
  Driving Force 3
  Zagrano 8753 razy

  Gang New Age Dragon przechwycił śmigłowiec i terroryzuje miasto! Zlikwiduj przestępców i podejmij kolejne emocjonujące misje w tej grze wyścigowej pełnej akcji i adrenaliny.

 • NYPD Crime Control
  Graj
  NYPD Crime Control
  Zagrano 12886 razy

  Ulice Nowego Jorku stały się bardzo niebezpieczne i to na policji ciąży odpowiedzialność, aby zlikwidować bandytów. Strzelaj, by zabić, takie jest twoje zadanie w tej najnowszej grze typu strzelanina 3D: NYPD Crime Control.

 • Hammer 2: Reloaded
  Graj
  Hammer 2: Reloaded
  Zagrano 3586 razy

  Jedyna rzecz, która stoi na drodze do porządku na świecie, to Ty! Grupa przestępców próbuje splądrować całe miasto w tej grze akcji 3D, a Twoim zadaniem jest ich powstrzymać. Zbieraj gotówkę i apteczki, eliminując tych bezwzględnych złoczyńców!

 • Grand Gang: Crime Island
  Graj
  Grand Gang: Crime Island
  Zagrano 1157 razy

  Tę wyspę opanowała grupa gangsterów. Czy uda Ci się ich zdominować? Złap za dowolnego gnata w tej niekończącej się grze akcji, walcząc o pozycję najbardziej bezwzględnego zbrodniarza na wyspie.

 • Licencja na chaos
  Graj
  Licencja na chaos
  Zagrano 6485 razy

  Wsiądź za kierownicę policyjnego auta i wjeżdżaj w różne przeszkody, najszybciej jak potrafisz.

 • Driving Force 2
  Graj
  Driving Force 2
  Zagrano 7118 razy

  Ściganie podejrzanych nie jest łatwe, szczególnie gdy mają ze sobą bazuki. Czy uda ci się wyeliminować ich wszystkich?

 • Crime City 3D 2
  Graj
  Crime City 3D 2
  Zagrano 3438 razy

  Zanurz się w chaosie, który czeka na ciebie w tej szaleńczej metropolii. Kolejna zgraja zbrodniarzy sieje spustoszenie i tylko ty możesz ich powstrzymać. Złap za gnata, sprawdź amunicję i przygotuj się na walkę w tej niekończącej się grze akcji 3D.

 • Driving Force 4
  Graj
  Driving Force 4
  Zagrano 3118 razy

  Na ulicach aż roi się od gangów przestępczych. Czy uda Ci się zepchnąć ich z dróg w tej intensywnej grze samochodowej? Pędź autostradami z wyjącą syreną, strzelając z broni.

 • Good Guys vs Bad Boys
  Graj
  Good Guys vs Bad Boys
  Zagrano 5220 razy

  Po której staniesz stronie? Dołącz do dobrych zawodników lub sprzymierz się z wrogiem na jednej z wielu trudnych aren walki. Kto będzie bossem w tej wieloosobowej grze akcji? Przekonajmy się!

 • Escape Fast
  Graj
  Escape Fast
  Zagrano 2509 razy

  Dzień jak co dzień... Ty i twój wspólnik właśnie obrabowaliście bank, wszystko szło gładko, bardzo gładko... Do momentu, gdy wspólnik postanowił ukraść twoją część i uciec! Pobierz ze sklepu App Store: https://app.adjust.com/fvcytd Pobierz ze sklepu Google Play: https://app.adjust.com/fvcytd

 • Jak zaparkować policyjnym hummerem
  Graj
  Jak zaparkować policyjnym hummerem
  Zagrano 1557 razy

  Nikt nie powiedział, że parkowanie tych ogromnych pojazdów policyjnych będzie łatwe, czyż nie? Wskakuj za kierownicę każdego z nich i przekonaj się, czy dasz radę wcisnąć je w te przyciasne miejsca w tej wciągającej grze w kierowanie pojazdami.

 • Parkowanie 3D: Komisariat
  Graj
  Parkowanie 3D: Komisariat
  Zagrano 12771 razy

  Wskocz za kierownicę któregoś z tych futurystycznych wozów i sprawdź, czy dasz radę zaparkować go w zatłoczonym miejscu. Omijaj inne pojazdy, próbując wcisnąć się w wąskie miejsca w tej grze w parkowanie.

 • Sift Heads World: Act 6
  Graj
  Sift Heads World: Act 6
  Zagrano 1319 razy

  Alonzo wysadził w powietrze ich siedzibę główną. Teraz pora na zemstę w wykonaniu patyczakowych zabójców!

 • Traffic Trouble
  Graj
  Traffic Trouble
  Zagrano 5573 razy

  Jest rok 2312 i jesteś ostatnim ludzkim policjantem drogówki. Czy poradzisz sobie lepiej, niż robot? Sprawdź!

 • Sift Heads World 4
  Graj
  Sift Heads World 4
  Zagrano 1963 razy

  Przyłącz się do grupy wyspecjalizowanych zabójców podczas najnowszej misji w strefie zagrożenia…

 • Whack The Thief
  Graj
  Whack The Thief
  Zagrano 25904 razy

  W kolejnej części gry musisz dać nauczkę złodziejowi, który włamał się do twojego domu. Wskaż i klikaj różne przedmioty w domu, by wykonywać czynności, które wyrządzą krzywdę temu złodziejaszkowi. Sprawiedliwość jest w twoich rękach!

 • Policyjne szkolenie snajperskie
  Graj
  Policyjne szkolenie snajperskie
  Zagrano 3772 razy

  Myślisz, że możesz zostać elitarnym snajperem? Pora to udowodnić...

 • Vehicles Level Pack
  Graj
  Vehicles Level Pack
  Zagrano 9101 razy

  Czy dasz radę powstrzymać te samochody i inne pojazdy przed spadnięciem z urwiska lub jeszcze bardziej szalonym wypadkiem? Spróbuj trzymać się z dala od kłopotów w tej ślicznej grze logicznej.

 • Policyjny oddział ratunkowy
  Graj
  Policyjny oddział ratunkowy
  Zagrano 18637 razy

  Bezwzględny gang porwał dziewczynę dla okupu. Teraz ten dzielny duet musi się włamać do ich kryjówki, aby uwolnić dziewczynę w tej ekscytującej grze.

 • Wojna karteli: Część 3
  Graj
  Wojna karteli: Część 3
  Zagrano 3843 razy

  Vinnie i jego ludzie powracają. Nic ich nie powstrzyma od brutalnej zemsty…

 • Parkowanie policji w Dubaju
  Graj
  Parkowanie policji w Dubaju
  Zagrano 1714 razy

  Tak jak w wielu miastach, także w Dubaju policja ma problemy z parkowaniem! Dasz radę znaleźć dobre miejsca parkingowe dla wozu policyjnego w tej wymagającej grze w parkowanie?

 • Sift Heads: World 5
  Graj
  Sift Heads: World 5
  Zagrano 1814 razy

  Myśleli, że ta praca będzie należeć do najłatwiejszych w ich karierze. Byli jednak w błędzie. W tej grze akcji przyłącz się do grupy Sift Heads, która w walce próbuje wydostać się z dżungli pełnej najemników.

 • Highway Squad
  Graj
  Highway Squad
  Zagrano 967 razy

  Goń tych, którzy przekroczyli limit prędkości w grze wyścigowej Highway Squad! Wciel się w rolę policjanta, który ma umiejętności i władzę do poradzenia sobie z łamiącymi prawo piratami drogowymi. Pokaż im, kto tu rządzi!

 • Hell Cops
  Graj
  Hell Cops
  Zagrano 12609 razy

  Ani deszcz, ani śnieg, ani niewinni przechodnie nie powstrzymają policjantów, którym zachciało się pączków...

 • Policyjny helikopter
  Graj
  Policyjny helikopter
  Zagrano 2320 razy

  Wzbij się w przestworza i obroń miasto przed gangiem bezlitosnych terrorystów.

 • Red Cross Emergency Response Unit
  Graj
  Red Cross Emergency Response Unit
  Zagrano 2452 razy

  Praca dla Czerwonego Krzyża może być najtrudniejszą rzeczą pod słońcem. Zdecyduj, które z zadań są ważniejsze niż inne - od twoich decyzji zależy ludzkie życie!

 • Escape Pink Room
  Graj
  Escape Pink Room
  Zagrano 2639 razy

  Zbieraj przedmioty i ucieknij z pokoju zanim przyjedzie policja!

 • Parkowanie samochodu policji 2
  Graj
  Parkowanie samochodu policji 2
  Zagrano 2083 razy

  Ciężka jest praca policjanta z drogówki! Myślisz, że dasz sobie radę? Jeśli tak, wskakuj za kierownicę samochodu patrolowego i zmierz się z serią zadań do wykonania w tej wciągającej grze w parkowanie. Musisz wcisnąć swoje auto w bardzo wąskie miejsca, ale to nie wszystko. Musisz też wystawić mandat samochodom zaparkowanym nieprawidłowo.

Łap przestępców lub uciekaj przed policją

Na świecie musi panować prawo i porządek! Jeśli też tak uważasz, możesz wybrać się do szkoły policyjnej, aby po kilku latach ciężkiego i wymagającego treningu założyć mundur, przypiąć odznakę i wyruszyć na ulice służyć i chronić. Czyli zdzierać buty na patrolach, moknąć podczas kierowania ruchem na skrzyżowaniu i ogólnie nadstawiać karku dla społeczeństwa. Ale jeśli szukasz czystej akcji, łatwiej włączyć gry policyjne i od razu wskoczyć do akcji! Na Gry.pl znajdziesz wszystko, od strzelanek po karkołomne pościgi.

Jeśli masz ochotę poćwiczyć celność, włącz Policyjne szkolenie snajperskie i zostań strzelcem wyborowym. Możesz też wybrać się na niebezpieczne ulice Nowego Jorku w NYPD Crime Control i brać udział w różnych misjach, jak udaremnienie transportu narkotyków, powstrzymanie napadu na bank czy uratowanie porwanej córki burmistrza. Kiedy już się nastrzelasz, włącz Escape Fast i spróbuj złapać swojego wspólnika, który ulotnił się z Twoją częścią łupu. Wolisz uciekać niż gonić? Uruchom Super Chase 3D i nie daj się dogonić radiowozom i helikopterowi, bo jeśli Cię przyskrzynią, to trafisz w miejsce, gdzie dużo sobie nie pojeździsz! Jeśli lubisz kryminalne tajemnice, wciel się w detektywa w Mieście przestępstw i rozwiązuj sprawy, szukając śladów, analizując poszlaki i zbierając dowody. Możesz też wejść w sam środek fascynującej i mrocznej historii w Średniowiecznym policjancie lub wybrać się po pączki, siejąc po drodze zniszczenie.

Mamy też coś dla dzieci. W Quad Cops staniesz przed zadaniem oczyszczenia z bandytów miasteczka na Dzikim Zachodzie, a w Stack da Police musisz ruszyć głową (i ręką), żeby ułożyć ruszających się policjantów w wieżę.

Zamiast oglądać efektowne pościgi policyjne czy strzelaninę na ekranie telewizora, włącz gry policyjne i wciśnij gaz do dechy, weź przestępcę na muszkę lub poprowadź śledztwo – w domu lub gdziekolwiek jesteś ze swoim smartfonem lub tabletem.

Jeśli celujesz w dobrą zabawę, na Gry.pl trafisz bez pudła!