• Złodziej samochodów
  Graj
  Złodziej samochodów
  Zagrano 9773 razy

  Ten złodziej właśnie robi skok życia. Dołącz do niego, gdy kradnie samochody i sieje spustoszenie w tej szalonej grze w wyścigi.

 • Samochody wyczynowe Madalin 2
  Graj
  Samochody wyczynowe Madalin 2
  Zagrano 52104 razy

  Wybierz jeden z tych prawie niezniszczalnych samochodów sportowych i przygotuj się na wręcz niewiarygodne popisy kaskaderskie. Czy poradzisz sobie ze wszystkimi skokami i pętlami, które czekają na ciebie w tej szalonej grze wyścigowej?

 • Driving Force
  Graj
  Driving Force
  Zagrano 1167 razy

  Wskocz za kierownicę radiowozu i ruszaj w pościg na najniebezpieczniejszymi gangami na świecie.

 • Policja kontra złodziej: Gorący pościg
  Graj
  Policja kontra złodziej: Gorący pościg
  Zagrano 1938 razy

  Złodzieje uciekają, a do tego ukradli odjazdowe podrasowane bryki. Twoim zadaniem jest złapać ich, zanim zwieją. Masz mało czasu, więc lepiej się pospiesz. Wskocz za kółko swojego radiowozu i zgarnij ich w tej grze w wyścigi.

 • Toy Car Simulator
  Graj
  Toy Car Simulator
  Zagrano 2752 razy

  Przemierzaj ulice tego małego miasteczka pełnego aut-zabawek! Zeskakuj z ramp i zbieraj monety, gdy pędzisz po trasie. Postaraj się tylko nie rozwalić ich w tej słodziutkiej i malutkiej grze w wyścigi.

 • Driving Force 2
  Graj
  Driving Force 2
  Zagrano 1169 razy

  Ściganie podejrzanych nie jest łatwe, szczególnie gdy mają ze sobą bazuki. Czy uda ci się wyeliminować ich wszystkich?

 • Parkowanie 3D: Komisariat
  Graj
  Parkowanie 3D: Komisariat
  Zagrano 1364 razy

  Wskocz za kierownicę któregoś z tych futurystycznych wozów i sprawdź, czy dasz radę zaparkować go w zatłoczonym miejscu. Omijaj inne pojazdy, próbując wcisnąć się w wąskie miejsca w tej grze w parkowanie.

 • Driving Force 3
  Graj
  Driving Force 3
  Zagrano 796 razy

  Gang New Age Dragon przechwycił śmigłowiec i terroryzuje miasto! Zlikwiduj przestępców i podejmij kolejne emocjonujące misje w tej grze wyścigowej pełnej akcji i adrenaliny.

 • Blocky Trials
  Graj
  Blocky Trials
  Zagrano 1743 razy

  Ci czadowi kierowcy zaraz wjadą na najbardziej szalone tory na świecie. Przyłącz się do nich, gdy pędzą przez porty, miasta i po nieutwardzonej nawierzchni w tej grze w wyścigi. Wybierz ulubionego kierowcę, zanim podjedziesz na linię startu.

 • NYPD Crime Control
  Graj
  NYPD Crime Control
  Zagrano 978 razy

  Ulice Nowego Jorku stały się bardzo niebezpieczne i to na policji ciąży odpowiedzialność, aby zlikwidować bandytów. Strzelaj, by zabić, takie jest twoje zadanie w tej najnowszej grze typu strzelanina 3D: NYPD Crime Control.

 • Crime City 3D
  Graj
  Crime City 3D
  Zagrano 2875 razy

  W mieście, w którym rządzi chaos i zbrodnia, tylko ty możesz stanąć w obronie jego spokojnych mieszkańców! Zbieraj odjazdową broń, np. granaty, eliminując opryszków w tej totalnie szalonej grze akcji.

 • Traffic Trouble
  Graj
  Traffic Trouble
  Zagrano 474 razy

  Jest rok 2312 i jesteś ostatnim ludzkim policjantem drogówki. Czy poradzisz sobie lepiej, niż robot? Sprawdź!

 • Super Police Pursuit
  Graj
  Super Police Pursuit
  Zagrano 1096 razy

  Wybierz radiowóz i przygotuj się na emocjonujący pościg po ulicach miasta. Czy uda ci się schwytać tych przestępców?

 • Super Chase 3D
  Graj
  Super Chase 3D
  Zagrano 545 razy

  Ścigają cię gliny, więc musisz pędzić jak najszybciej, bo inaczej przyjdzie ci spędzić resztę życia w więzieniu za przekraczanie ograniczeń prędkości!

 • Police Pursuit 3D
  Graj
  Police Pursuit 3D
  Zagrano 1522 razy

  Wskocz za kółko tego superszybkiego samochodu policyjnego i złap jak najwięcej przestępców.

 • Licencja na chaos
  Graj
  Licencja na chaos
  Zagrano 731 razy

  Wsiądź za kierownicę policyjnego auta i wjeżdżaj w różne przeszkody, najszybciej jak potrafisz.

 • Policyjne szkolenie snajperskie
  Graj
  Policyjne szkolenie snajperskie
  Zagrano 234 razy

  Myślisz, że możesz zostać elitarnym snajperem? Pora to udowodnić...

 • Whack The Thief
  Graj
  Whack The Thief
  Zagrano 3203 razy

  W kolejnej części gry musisz dać nauczkę złodziejowi, który włamał się do twojego domu. Wskaż i klikaj różne przedmioty w domu, by wykonywać czynności, które wyrządzą krzywdę temu złodziejaszkowi. Sprawiedliwość jest w twoich rękach!

 • Hell Cops
  Graj
  Hell Cops
  Zagrano 889 razy

  Ani deszcz, ani śnieg, ani niewinni przechodnie nie powstrzymają policjantów, którym zachciało się pączków...

 • Hammer 2: Reloaded
  Graj
  Hammer 2: Reloaded
  Zagrano 223 razy

  Jedyna rzecz, która stoi na drodze do porządku na świecie, to Ty! Grupa przestępców próbuje splądrować całe miasto w tej grze akcji 3D, a Twoim zadaniem jest ich powstrzymać. Zbieraj gotówkę i apteczki, eliminując tych bezwzględnych złoczyńców!

 • Crime City 3D 2
  Graj
  Crime City 3D 2
  Zagrano 266 razy

  Zanurz się w chaosie, który czeka na ciebie w tej szaleńczej metropolii. Kolejna zgraja zbrodniarzy sieje spustoszenie i tylko ty możesz ich powstrzymać. Złap za gnata, sprawdź amunicję i przygotuj się na walkę w tej niekończącej się grze akcji 3D.

 • Escape Pink Room
  Graj
  Escape Pink Room
  Zagrano 375 razy

  Zbieraj przedmioty i ucieknij z pokoju zanim przyjedzie policja!

 • Policyjny helikopter
  Graj
  Policyjny helikopter
  Zagrano 254 razy

  Wzbij się w przestworza i obroń miasto przed gangiem bezlitosnych terrorystów.

 • Atomic Racer
  Graj
  Atomic Racer
  Zagrano 279 razy

  Zatrzymaj transport nuklearny, unikając zderzenia z innymi samochodami i policyjnymi radarami.

 • Red Flight
  Graj
  Red Flight
  Zagrano 241 razy

  Patrolowanie nieba w tej futurystycznej metropolii to niełatwe zadanie. Myślisz, że dasz sobie radę? Wskakuj do tego latającego radiowozu i uważnie wypatruj złoczyńców w tej wciągającej grze typu strzelanka.

 • Występek
  Graj
  Występek
  Zagrano 491 razy

  W mroczną i wciągającą grę Występek możesz zagrać w 2 osoby bezpośrednio w przeglądarce! Rozwiąż zagadkę i odkryj sekret, którego nikt nie powinien poznać!

 • Chin Up Shin Up
  Graj
  Chin Up Shin Up
  Zagrano 40 razy

  Zagraj w grę Chin Up Shin Up. Pomóż Haru wspiąć się jak najwyżej i nie stracić punktów! Zdobądź więcej stylowych przedmiotów dla Haru, zbierając monety i odblokowując nowe elementy w sklepie. Uważaj na młoty blokujące drogę – naciskaj po prawej i lewej stronie ekranu. Nie zatrzymuj się i nie pozwól okropnemu szeryfowi złapać Haru.

 • Miasto przestępstw
  Graj
  Miasto przestępstw
  Zagrano 107 razy

  W dużym mieście przestępstwa zdarzają się codziennie i to ty musisz się nimi zająć! Zbieraj wskazówki, by rozwiązać sprawę i złapać przestępców.

 • Kwadratowy policjant
  Graj
  Kwadratowy policjant
  Zagrano 24 razy

  Ten policjant walczy z niebezpiecznymi przestępcami. Na szczęście ma do dyspozycji ostrą broń!

 • Policyjny oddział ratunkowy
  Graj
  Policyjny oddział ratunkowy
  Zagrano 332 razy

  Bezwzględny gang porwał dziewczynę dla okupu. Teraz ten dzielny duet musi się włamać do ich kryjówki, aby uwolnić dziewczynę w tej ekscytującej grze.

 • Jak zaparkować policyjnym hummerem
  Graj
  Jak zaparkować policyjnym hummerem
  Zagrano 7591 razy

  Nikt nie powiedział, że parkowanie tych ogromnych pojazdów policyjnych będzie łatwe, czyż nie? Wskakuj za kierownicę każdego z nich i przekonaj się, czy dasz radę wcisnąć je w te przyciasne miejsca w tej wciągającej grze w kierowanie pojazdami.

 • Stack da Police
  Graj
  Stack da Police
  Zagrano 36 razy

  Jak szybko uda ci się ułożyć tych ruchliwych policjantów w wysoką wieżę?

 • Escape Fast
  Graj
  Escape Fast
  Zagrano 190 razy

  Dzień jak co dzień... Ty i twój wspólnik właśnie obrabowaliście bank, wszystko szło gładko, bardzo gładko... Do momentu, gdy wspólnik postanowił ukraść twoją część i uciec! Pobierz ze sklepu App Store: https://app.adjust.com/fvcytd Pobierz ze sklepu Google Play: https://app.adjust.com/fvcytd

 • Ownage Burst
  Graj
  Ownage Burst
  Zagrano 13 razy

  Jak długo pozostaniesz żywy w tej ulicznej strzelaninie?

 • Sift Heads World: The Ultimatum
  Graj
  Sift Heads World: The Ultimatum
  Zagrano 156 razy

  Mafia chce połączyć siły z yakuzą, ale Vinnie i jego ekipa do tego nie dopuszczą. Zbierz bronie i pomóż im zakończyć tę niebezpieczną zabawę w tej świetnej grze akcji.

 • Quad Cops
  Graj
  Quad Cops
  Zagrano 15 razy

  Dziki Zachód przejęli bandyci. Pomóż odważnemu szeryfowi oczyścić miasteczko z rabusiów przy pomocy bomb i papryczek chili, grając w tę ekscytującą grę zręcznościową.

Łap przestępców lub uciekaj przed policją

Na świecie musi panować prawo i porządek! Jeśli też tak uważasz, możesz wybrać się do szkoły policyjnej, aby po kilku latach ciężkiego i wymagającego treningu założyć mundur, przypiąć odznakę i wyruszyć na ulice służyć i chronić. Czyli zdzierać buty na patrolach, moknąć podczas kierowania ruchem na skrzyżowaniu i ogólnie nadstawiać karku dla społeczeństwa. Ale jeśli szukasz czystej akcji, łatwiej włączyć gry policyjne i od razu wskoczyć do akcji! Na Gry.pl znajdziesz wszystko, od strzelanek po karkołomne pościgi.

Jeśli masz ochotę poćwiczyć celność, włącz Policyjne szkolenie snajperskie i zostań strzelcem wyborowym. Możesz też wybrać się na niebezpieczne ulice Nowego Jorku w NYPD Crime Control i brać udział w różnych misjach, jak udaremnienie transportu narkotyków, powstrzymanie napadu na bank czy uratowanie porwanej córki burmistrza. Kiedy już się nastrzelasz, włącz Escape Fast i spróbuj złapać swojego wspólnika, który ulotnił się z Twoją częścią łupu. Wolisz uciekać niż gonić? Uruchom Super Chase 3D i nie daj się dogonić radiowozom i helikopterowi, bo jeśli Cię przyskrzynią, to trafisz w miejsce, gdzie dużo sobie nie pojeździsz! Jeśli lubisz kryminalne tajemnice, wciel się w detektywa w Mieście przestępstw i rozwiązuj sprawy, szukając śladów, analizując poszlaki i zbierając dowody. Możesz też wejść w sam środek fascynującej i mrocznej historii w Średniowiecznym policjancie lub wybrać się po pączki, siejąc po drodze zniszczenie.

Mamy też coś dla dzieci. W Quad Cops staniesz przed zadaniem oczyszczenia z bandytów miasteczka na Dzikim Zachodzie, a w Stack da Police musisz ruszyć głową (i ręką), żeby ułożyć ruszających się policjantów w wieżę.

Zamiast oglądać efektowne pościgi policyjne czy strzelaninę na ekranie telewizora, włącz gry policyjne i wciśnij gaz do dechy, weź przestępcę na muszkę lub poprowadź śledztwo – w domu lub gdziekolwiek jesteś ze swoim smartfonem lub tabletem.

Jeśli celujesz w dobrą zabawę, na Gry.pl trafisz bez pudła!