Gry policyjne

 • Złodziej samochodów
  Złodziej samochodów
  Zagrano 39769 razy

  Ten złodziej właśnie robi skok życia. Dołącz do niego, gdy kradnie samochody i sieje spustoszenie w tej szalonej grze w wyścigi.

 • Samochody wyczynowe Madalin 2
  Samochody wyczynowe Madalin 2
  Zagrano 372923 razy

  Wybierz jeden z tych prawie niezniszczalnych samochodów sportowych i przygotuj się na wręcz niewiarygodne popisy kaskaderskie. Czy poradzisz sobie ze wszystkimi skokami i pętlami, które czekają na ciebie w tej szalonej grze wyścigowej?

 • Blocky Trials
  Blocky Trials
  Zagrano 14815 razy

  Ci czadowi kierowcy zaraz wjadą na najbardziej szalone tory na świecie. Przyłącz się do nich, gdy pędzą przez porty, miasta i po nieutwardzonej nawierzchni w tej grze w wyścigi. Wybierz ulubionego kierowcę, zanim podjedziesz na linię startu.

 • Super Police Pursuit
  Super Police Pursuit
  Zagrano 3780 razy

  Wybierz radiowóz i przygotuj się na emocjonujący pościg po ulicach miasta. Czy uda ci się schwytać tych przestępców?

 • Policja kontra złodziej: Gorący pościg
  Policja kontra złodziej: Gorący pościg
  Zagrano 28285 razy

  Złodzieje uciekają, a do tego ukradli odjazdowe podrasowane bryki. Twoim zadaniem jest złapać ich, zanim zwieją. Masz mało czasu, więc lepiej się pospiesz. Wskocz za kółko swojego radiowozu i zgarnij ich w tej grze w wyścigi.

 • Toy Car Simulator
  Toy Car Simulator
  Zagrano 16471 razy

  Przemierzaj ulice tego małego miasteczka pełnego aut-zabawek! Zeskakuj z ramp i zbieraj monety, gdy pędzisz po trasie. Postaraj się tylko nie rozwalić ich w tej słodziutkiej i malutkiej grze w wyścigi.

 • Parkowanie 3D: Komisariat
  Parkowanie 3D: Komisariat
  Zagrano 7464 razy

  Wskocz za kierownicę któregoś z tych futurystycznych wozów i sprawdź, czy dasz radę zaparkować go w zatłoczonym miejscu. Omijaj inne pojazdy, próbując wcisnąć się w wąskie miejsca w tej grze w parkowanie.

 • Police Pursuit 3D
  Police Pursuit 3D
  Zagrano 8793 razy

  Wskocz za kółko tego superszybkiego samochodu policyjnego i złap jak najwięcej przestępców.

 • Super Chase 3D
  Super Chase 3D
  Zagrano 4008 razy

  Ścigają cię gliny, więc musisz pędzić jak najszybciej, bo inaczej przyjdzie ci spędzić resztę życia w więzieniu za przekraczanie ograniczeń prędkości!

 • Licencja na chaos
  Licencja na chaos
  Zagrano 3419 razy

  Wsiądź za kierownicę policyjnego auta i wjeżdżaj w różne przeszkody, najszybciej jak potrafisz.

 • Crime City 3D
  Crime City 3D
  Zagrano 13249 razy

  W mieście, w którym rządzi chaos i zbrodnia, tylko ty możesz stanąć w obronie jego spokojnych mieszkańców! Zbieraj odjazdową broń, np. granaty, eliminując opryszków w tej totalnie szalonej grze akcji.

 • NYPD Crime Control
  NYPD Crime Control
  Zagrano 6876 razy

  Ulice Nowego Jorku stały się bardzo niebezpieczne i to na policji ciąży odpowiedzialność, aby zlikwidować bandytów. Strzelaj, by zabić, takie jest twoje zadanie w tej najnowszej grze typu strzelanina 3D: NYPD Crime Control.

 • Driving Force
  Driving Force
  Zagrano 7891 razy

  Wskocz za kierownicę radiowozu i ruszaj w pościg na najniebezpieczniejszymi gangami na świecie.

 • Driving Force 3
  Driving Force 3
  Zagrano 6646 razy

  Gang New Age Dragon przechwycił śmigłowiec i terroryzuje miasto! Zlikwiduj przestępców i podejmij kolejne emocjonujące misje w tej grze wyścigowej pełnej akcji i adrenaliny.

 • Whack The Thief
  Whack The Thief
  Zagrano 11811 razy

  W kolejnej części gry musisz dać nauczkę złodziejowi, który włamał się do twojego domu. Wskaż i klikaj różne przedmioty w domu, by wykonywać czynności, które wyrządzą krzywdę temu złodziejaszkowi. Sprawiedliwość jest w twoich rękach!

 • Sift Heads World: The Ultimatum
  Sift Heads World: The Ultimatum
  Zagrano 944 razy

  Mafia chce połączyć siły z yakuzą, ale Vinnie i jego ekipa do tego nie dopuszczą. Zbierz bronie i pomóż im zakończyć tę niebezpieczną zabawę w tej świetnej grze akcji.

 • Hell Cops
  Hell Cops
  Zagrano 8424 razy

  Ani deszcz, ani śnieg, ani niewinni przechodnie nie powstrzymają policjantów, którym zachciało się pączków...

 • Crime City 3D 2
  Crime City 3D 2
  Zagrano 2913 razy

  Zanurz się w chaosie, który czeka na ciebie w tej szaleńczej metropolii. Kolejna zgraja zbrodniarzy sieje spustoszenie i tylko ty możesz ich powstrzymać. Złap za gnata, sprawdź amunicję i przygotuj się na walkę w tej niekończącej się grze akcji 3D.

 • Supercichy złodziej
  Supercichy złodziej
  Zagrano 1103 razy

  Jesteś rabusiem z misją - ukradnij jak najwięcej pieniędzy w imię miłości!

 • Traffic Trouble
  Traffic Trouble
  Zagrano 2099 razy

  Jest rok 2312 i jesteś ostatnim ludzkim policjantem drogówki. Czy poradzisz sobie lepiej, niż robot? Sprawdź!

 • Policyjny helikopter
  Policyjny helikopter
  Zagrano 1350 razy

  Wzbij się w przestworza i obroń miasto przed gangiem bezlitosnych terrorystów.

 • Policyjne szkolenie snajperskie
  Policyjne szkolenie snajperskie
  Zagrano 1042 razy

  Myślisz, że możesz zostać elitarnym snajperem? Pora to udowodnić...

 • Escape Pink Room
  Escape Pink Room
  Zagrano 1764 razy

  Zbieraj przedmioty i ucieknij z pokoju zanim przyjedzie policja!

 • Escape Fast
  Escape Fast
  Zagrano 1011 razy

  Dzień jak co dzień... Ty i twój wspólnik właśnie obrabowaliście bank, wszystko szło gładko, bardzo gładko... Do momentu, gdy wspólnik postanowił ukraść twoją część i uciec! Pobierz ze sklepu App Store: https://app.adjust.com/fvcytd Pobierz ze sklepu Google Play: https://app.adjust.com/fvcytd

 • Atomic Racer
  Atomic Racer
  Zagrano 1174 razy

  Zatrzymaj transport nuklearny, unikając zderzenia z innymi samochodami i policyjnymi radarami.

 • Red Flight
  Red Flight
  Zagrano 1152 razy

  Patrolowanie nieba w tej futurystycznej metropolii to niełatwe zadanie. Myślisz, że dasz sobie radę? Wskakuj do tego latającego radiowozu i uważnie wypatruj złoczyńców w tej wciągającej grze typu strzelanka.

 • Red Cross Emergency Response Unit
  Red Cross Emergency Response Unit
  Zagrano 2054 razy

  Praca dla Czerwonego Krzyża może być najtrudniejszą rzeczą pod słońcem. Zdecyduj, które z zadań są ważniejsze niż inne - od twoich decyzji zależy ludzkie życie!

 • Zombie Cops of London
  Zombie Cops of London
  Zagrano 811 razy

  Hordy policjantów zombie sieją zniszczenie na ulicach Londynu. Najgorsze jednak jest to, że zombiaki porwały twoją dziewczynę! Przypnij zestaw odrzutowy, naładuj miotacz ognia i przygotuj się na zemstę.

 • Policyjny oddział ratunkowy
  Policyjny oddział ratunkowy
  Zagrano 806 razy

  Bezwzględny gang porwał dziewczynę dla okupu. Teraz ten dzielny duet musi się włamać do ich kryjówki, aby uwolnić dziewczynę w tej ekscytującej grze.

 • Występek
  Występek
  Zagrano 3435 razy

  W mroczną i wciągającą grę Występek możesz zagrać w 2 osoby bezpośrednio w przeglądarce! Rozwiąż zagadkę i odkryj sekret, którego nikt nie powinien poznać!

 • Wyścigi uliczne
  Wyścigi uliczne
  Zagrano 518 razy

  Uważaj na policyjne radiowozy i zbierz jak najwięcej pieniędzy, mocy i ulepszeń, aby wygrać wyścig!

 • Chin Up Shin Up
  Chin Up Shin Up
  Zagrano 23 razy

  Zagraj w grę Chin Up Shin Up. Pomóż Haru wspiąć się jak najwyżej i nie stracić punktów! Zdobądź więcej stylowych przedmiotów dla Haru, zbierając monety i odblokowując nowe elementy w sklepie. Uważaj na młoty blokujące drogę – naciskaj po prawej i lewej stronie ekranu. Nie zatrzymuj się i nie pozwól okropnemu szeryfowi złapać Haru.

 • Miasto przestępstw
  Miasto przestępstw
  Zagrano 451 razy

  W dużym mieście przestępstwa zdarzają się codziennie i to ty musisz się nimi zająć! Zbieraj wskazówki, by rozwiązać sprawę i złapać przestępców.

 • Kwadratowy policjant
  Kwadratowy policjant
  Zagrano 152 razy

  Ten policjant walczy z niebezpiecznymi przestępcami. Na szczęście ma do dyspozycji ostrą broń!

 • Stack da Police
  Stack da Police
  Zagrano 44 razy

  Jak szybko uda ci się ułożyć tych ruchliwych policjantów w wysoką wieżę?

 • Quad Cops
  Quad Cops
  Zagrano 111 razy

  Dziki Zachód przejęli bandyci. Pomóż odważnemu szeryfowi oczyścić miasteczko z rabusiów przy pomocy bomb i papryczek chili, grając w tę ekscytującą grę zręcznościową.

Łap przestępców lub uciekaj przed policją

Na świecie musi panować prawo i porządek! Jeśli też tak uważasz, możesz wybrać się do szkoły policyjnej, aby po kilku latach ciężkiego i wymagającego treningu założyć mundur, przypiąć odznakę i wyruszyć na ulice służyć i chronić. Czyli zdzierać buty na patrolach, moknąć podczas kierowania ruchem na skrzyżowaniu i ogólnie nadstawiać karku dla społeczeństwa. Ale jeśli szukasz czystej akcji, łatwiej włączyć gry policyjne i od razu wskoczyć do akcji! Na Gry.pl znajdziesz wszystko, od strzelanek po karkołomne pościgi.

Jeśli masz ochotę poćwiczyć celność, włącz Policyjne szkolenie snajperskie i zostań strzelcem wyborowym. Możesz też wybrać się na niebezpieczne ulice Nowego Jorku w NYPD Crime Control i brać udział w różnych misjach, jak udaremnienie transportu narkotyków, powstrzymanie napadu na bank czy uratowanie porwanej córki burmistrza. Kiedy już się nastrzelasz, włącz Escape Fast i spróbuj złapać swojego wspólnika, który ulotnił się z Twoją częścią łupu. Wolisz uciekać niż gonić? Uruchom Super Chase 3D i nie daj się dogonić radiowozom i helikopterowi, bo jeśli Cię przyskrzynią, to trafisz w miejsce, gdzie dużo sobie nie pojeździsz! Jeśli lubisz kryminalne tajemnice, wciel się w detektywa w Mieście przestępstw i rozwiązuj sprawy, szukając śladów, analizując poszlaki i zbierając dowody. Możesz też wejść w sam środek fascynującej i mrocznej historii w Średniowiecznym policjancie lub wybrać się po pączki, siejąc po drodze zniszczenie.

Mamy też coś dla dzieci. W Quad Cops staniesz przed zadaniem oczyszczenia z bandytów miasteczka na Dzikim Zachodzie, a w Stack da Police musisz ruszyć głową (i ręką), żeby ułożyć ruszających się policjantów w wieżę.

Zamiast oglądać efektowne pościgi policyjne czy strzelaninę na ekranie telewizora, włącz gry policyjne i wciśnij gaz do dechy, weź przestępcę na muszkę lub poprowadź śledztwo – w domu lub gdziekolwiek jesteś ze swoim smartfonem lub tabletem.

Jeśli celujesz w dobrą zabawę, na Gry.pl trafisz bez pudła!