Gry policyjne

 • Samochody wyczynowe Madalin 2
  Samochody wyczynowe Madalin 2
  Zagrano 353698 razy

  Wybierz jeden z tych prawie niezniszczalnych samochodów sportowych i przygotuj się na wręcz niewiarygodne popisy kaskaderskie. Czy poradzisz sobie ze wszystkimi skokami i pętlami, które czekają na ciebie w tej szalonej grze wyścigowej?

 • Złodziej samochodów
  Złodziej samochodów
  Zagrano 77629 razy

  Ten złodziej właśnie robi skok życia. Dołącz do niego, gdy kradnie samochody i sieje spustoszenie w tej szalonej grze w wyścigi.

 • Blocky Trials
  Blocky Trials
  Zagrano 24221 razy

  Ci czadowi kierowcy zaraz wjadą na najbardziej szalone tory na świecie. Przyłącz się do nich, gdy pędzą przez porty, miasta i po nieutwardzonej nawierzchni w tej grze w wyścigi. Wybierz ulubionego kierowcę, zanim podjedziesz na linię startu.

 • Super Police Pursuit
  Super Police Pursuit
  Zagrano 7660 razy

  Wybierz radiowóz i przygotuj się na emocjonujący pościg po ulicach miasta. Czy uda ci się schwytać tych przestępców?

 • Policja kontra złodziej: Gorący pościg
  Policja kontra złodziej: Gorący pościg
  Zagrano 18098 razy

  Złodzieje uciekają, a do tego ukradli odjazdowe podrasowane bryki. Twoim zadaniem jest złapać ich, zanim zwieją. Masz mało czasu, więc lepiej się pospiesz. Wskocz za kółko swojego radiowozu i zgarnij ich w tej grze w wyścigi.

 • Crime City 3D
  Crime City 3D
  Zagrano 31085 razy

  W mieście, w którym rządzi chaos i zbrodnia, tylko ty możesz stanąć w obronie jego spokojnych mieszkańców! Zbieraj odjazdową broń, np. granaty, eliminując opryszków w tej totalnie szalonej grze akcji.

 • Police Pursuit 3D
  Police Pursuit 3D
  Zagrano 21520 razy

  Wskocz za kółko tego superszybkiego samochodu policyjnego i złap jak najwięcej przestępców.

 • Super Chase 3D
  Super Chase 3D
  Zagrano 7320 razy

  Ścigają cię gliny, więc musisz pędzić jak najszybciej, bo inaczej przyjdzie ci spędzić resztę życia w więzieniu za przekraczanie ograniczeń prędkości!

 • Licencja na chaos
  Licencja na chaos
  Zagrano 4636 razy

  Wsiądź za kierownicę policyjnego auta i wjeżdżaj w różne przeszkody, najszybciej jak potrafisz.

 • Parkowanie 3D: Komisariat
  Parkowanie 3D: Komisariat
  Zagrano 25575 razy

  Wskocz za kierownicę któregoś z tych futurystycznych wozów i sprawdź, czy dasz radę zaparkować go w zatłoczonym miejscu. Omijaj inne pojazdy, próbując wcisnąć się w wąskie miejsca w tej grze w parkowanie.

 • Driving Force 3
  Driving Force 3
  Zagrano 9744 razy

  Gang New Age Dragon przechwycił śmigłowiec i terroryzuje miasto! Zlikwiduj przestępców i podejmij kolejne emocjonujące misje w tej grze wyścigowej pełnej akcji i adrenaliny.

 • Driving Force
  Driving Force
  Zagrano 12099 razy

  Wskocz za kierownicę radiowozu i ruszaj w pościg na najniebezpieczniejszymi gangami na świecie.

 • NYPD Crime Control
  NYPD Crime Control
  Zagrano 10382 razy

  Ulice Nowego Jorku stały się bardzo niebezpieczne i to na policji ciąży odpowiedzialność, aby zlikwidować bandytów. Strzelaj, by zabić, takie jest twoje zadanie w tej najnowszej grze typu strzelanina 3D: NYPD Crime Control.

 • Hell Cops
  Hell Cops
  Zagrano 17643 razy

  Ani deszcz, ani śnieg, ani niewinni przechodnie nie powstrzymają policjantów, którym zachciało się pączków...

 • Crime City 3D 2
  Crime City 3D 2
  Zagrano 3159 razy

  Zanurz się w chaosie, który czeka na ciebie w tej szaleńczej metropolii. Kolejna zgraja zbrodniarzy sieje spustoszenie i tylko ty możesz ich powstrzymać. Złap za gnata, sprawdź amunicję i przygotuj się na walkę w tej niekończącej się grze akcji 3D.

 • Traffic Trouble
  Traffic Trouble
  Zagrano 3033 razy

  Jest rok 2312 i jesteś ostatnim ludzkim policjantem drogówki. Czy poradzisz sobie lepiej, niż robot? Sprawdź!

 • Red Flight
  Red Flight
  Zagrano 1979 razy

  Patrolowanie nieba w tej futurystycznej metropolii to niełatwe zadanie. Myślisz, że dasz sobie radę? Wskakuj do tego latającego radiowozu i uważnie wypatruj złoczyńców w tej wciągającej grze typu strzelanka.

 • Whack The Thief
  Whack The Thief
  Zagrano 15793 razy

  W kolejnej części gry musisz dać nauczkę złodziejowi, który włamał się do twojego domu. Wskaż i klikaj różne przedmioty w domu, by wykonywać czynności, które wyrządzą krzywdę temu złodziejaszkowi. Sprawiedliwość jest w twoich rękach!

 • Red Cross Emergency Response Unit
  Red Cross Emergency Response Unit
  Zagrano 6694 razy

  Praca dla Czerwonego Krzyża może być najtrudniejszą rzeczą pod słońcem. Zdecyduj, które z zadań są ważniejsze niż inne - od twoich decyzji zależy ludzkie życie!

 • Policyjny helikopter
  Policyjny helikopter
  Zagrano 2568 razy

  Wzbij się w przestworza i obroń miasto przed gangiem bezlitosnych terrorystów.

 • Escape Pink Room
  Escape Pink Room
  Zagrano 2669 razy

  Zbieraj przedmioty i ucieknij z pokoju zanim przyjedzie policja!

 • Zombie Cops of London
  Zombie Cops of London
  Zagrano 973 razy

  Hordy policjantów zombie sieją zniszczenie na ulicach Londynu. Najgorsze jednak jest to, że zombiaki porwały twoją dziewczynę! Przypnij zestaw odrzutowy, naładuj miotacz ognia i przygotuj się na zemstę.

 • Policyjne szkolenie snajperskie
  Policyjne szkolenie snajperskie
  Zagrano 1241 razy

  Myślisz, że możesz zostać elitarnym snajperem? Pora to udowodnić...

 • Sift Heads World: The Ultimatum
  Sift Heads World: The Ultimatum
  Zagrano 1053 razy

  Mafia chce połączyć siły z yakuzą, ale Vinnie i jego ekipa do tego nie dopuszczą. Zbierz bronie i pomóż im zakończyć tę niebezpieczną zabawę w tej świetnej grze akcji.

 • Atomic Racer
  Atomic Racer
  Zagrano 1437 razy

  Zatrzymaj transport nuklearny, unikając zderzenia z innymi samochodami i policyjnymi radarami.

 • Miasto przestępstw
  Miasto przestępstw
  Zagrano 622 razy

  W dużym mieście przestępstwa zdarzają się codziennie i to ty musisz się nimi zająć! Zbieraj wskazówki, by rozwiązać sprawę i złapać przestępców.

 • Występek
  Występek
  Zagrano 4302 razy

  W mroczną i wciągającą grę Występek możesz zagrać w 2 osoby bezpośrednio w przeglądarce! Rozwiąż zagadkę i odkryj sekret, którego nikt nie powinien poznać!

 • Wyścigi uliczne
  Wyścigi uliczne
  Zagrano 772 razy

  Uważaj na policyjne radiowozy i zbierz jak najwięcej pieniędzy, mocy i ulepszeń, aby wygrać wyścig!

 • Chin Up Shin Up
  Chin Up Shin Up
  Zagrano 34 razy

  Zagraj w grę Chin Up Shin Up. Pomóż Haru wspiąć się jak najwyżej i nie stracić punktów! Zdobądź więcej stylowych przedmiotów dla Haru, zbierając monety i odblokowując nowe elementy w sklepie. Uważaj na młoty blokujące drogę – naciskaj po prawej i lewej stronie ekranu. Nie zatrzymuj się i nie pozwól okropnemu szeryfowi złapać Haru.

 • Policyjny oddział ratunkowy
  Policyjny oddział ratunkowy
  Zagrano 479 razy

  Bezwzględny gang porwał dziewczynę dla okupu. Teraz ten dzielny duet musi się włamać do ich kryjówki, aby uwolnić dziewczynę w tej ekscytującej grze.

 • Kwadratowy policjant
  Kwadratowy policjant
  Zagrano 185 razy

  Ten policjant walczy z niebezpiecznymi przestępcami. Na szczęście ma do dyspozycji ostrą broń!

 • Stack da Police
  Stack da Police
  Zagrano 54 razy

  Jak szybko uda ci się ułożyć tych ruchliwych policjantów w wysoką wieżę?

 • Quad Cops
  Quad Cops
  Zagrano 162 razy

  Dziki Zachód przejęli bandyci. Pomóż odważnemu szeryfowi oczyścić miasteczko z rabusiów przy pomocy bomb i papryczek chili, grając w tę ekscytującą grę zręcznościową.

 • Escape Fast
  Escape Fast
  Zagrano 491 razy

  Dzień jak co dzień... Ty i twój wspólnik właśnie obrabowaliście bank, wszystko szło gładko, bardzo gładko... Do momentu, gdy wspólnik postanowił ukraść twoją część i uciec! Pobierz ze sklepu App Store: https://app.adjust.com/fvcytd Pobierz ze sklepu Google Play: https://app.adjust.com/fvcytd

Czas stanąć na straży przestrzegania prawa! Załóż niebieski strój i łap przestępców, grając w darmowe gry policyjne. Chcesz zostać złym policjantem? Najlepiej zacznij od gier w strzelanie – w majestacie prawa zostaniesz zamachowcem online (tak naprawdę nikogo nie krzywdząc). A przy okazji możesz podziwiać realistyczną albo kreskówkową grafikę. Możesz nawet zaaresztować księżyc albo dołączyć do policji kosmicznej jako intergalaktyczny gliniarz Miki, który w komiksowym stylu chce powstrzymać zło. Możesz też przejść na drugą stronę i starać się uciec przed chłopcami w niebieskim. Albo pobawić się fizyką w grze Stack da Police, w której niesforna banda przeszkadza ci w układaniu klatek. Czy bronisz prawa, czy je łamiesz, czy coś układasz – gry o policji gwarantują doskonałą zabawę. Gdy grasz na komputerze, tablecie albo smartfonie nie grozi ci więzienie ani żadne zranienia. Czy któraś z tych gier szczególnie ci się podoba? Zapisz ją w ulubionych, by powrócić do niej później. Pamiętaj, by sprawdzać nowe gry o policji, które cały czas dodajemy.