Gry spa

 • Spa dla przyszłej mamy
  Spa dla przyszłej mamy
  Zagrano 14111 razy

  Czy pomożesz tej ślicznej przyszłej mamie zrelaksować się w spa? Włącz jej spokojną muzykę i poddaj specjalnym zabiegom, aby mogła spędzić w salonie spa naprawdę wspaniały dzień!

 • Beauty Resort
  Beauty Resort
  Zagrano 12125 razy

  Pomóż Magdzie poprowadzić jej własny kurort SPA. Zamień mały salon na luksusowy kurort w górach!

 • Biedronka w saunie
  Biedronka w saunie
  Zagrano 70133 razy

  Ta superbohaterka i jej najlepsza przyjaciółka spędzają relaksujące popołudnie w kompleksie spa. Pomóż im odpocząć od ciągłej walki z przestępcami w tej grze dla dziewczyn. Dziewczyny chciałyby skorzystać z zabiegu kosmetycznego, zanim udadzą się do sauny.

 • Królowa Lodu: Stylizacja paznokci
  Królowa Lodu: Stylizacja paznokci
  Zagrano 42335 razy

  Masz chwilę, aby pomóc Królowej Lodu zrobić idealny manikiur? Wybierz niesamowite kolory, wzory i naklejki na jej paznokcie u rąk, zanim wykonasz szybki pedikiur.

 • Latynoska księżniczka w spa
  Latynoska księżniczka w spa
  Zagrano 3958 razy

  Włosy tej księżniczki nie wyglądają dziś za dobrze. Na twarzy wyskoczyły jej też okropne krostki. Dołącz do niej w tym luksusowym nadmorskim spa, aby przeprowadzić jej metamorfozę w tej grze online dla dziewczynek.

 • Spa dla paznokci
  Spa dla paznokci
  Zagrano 1240 razy

  Wszystkie ładne dziewczyny ozdabiają sobie paznokcie u najlepszych manicurzystek, więc może ty też nią zostaniesz? Zostań stylistką w spa dla paznokci i dopilnuj, aby każdy paznokietek małej dziewczynki stał się stylowy i modny. Przejdź przez każdy etap stylizacji paznokci, a następnie ozdób je, korzystając z licznych akcesoriów. Dziewczęce marzenia spełniają się dziś w spa dla paznokci!

 • Nowoczesna Bella w spa
  Nowoczesna Bella w spa
  Zagrano 8344 razy

  Bella, bohaterka filmu „Piękna i Bestia”, zamierza wypróbować nowoczesne modowe trendy w nowej grze dla dziewcząt, pt. „Nowoczesna Bella w spa”. Przed tobą dużo nowoczesnej zabawy!

 • Elena of Avalor: Real Makeover
  Elena of Avalor: Real Makeover
  Zagrano 1484 razy

  Elena znalazła się w samym epicentrum katastrofy modowej. Potrzebuje metamorfozy i to jak najszybciej! Pomóż jej przeprowadzić zabiegi pielęgnacyjne w tej magicznej grze online.

 • Ice Queen Mountain Resort Spa
  Ice Queen Mountain Resort Spa
  Zagrano 3956 razy
 • Wróżka w spa
  Wróżka w spa
  Zagrano 793 razy

  Ta magiczna wróżka spędza relaksujące popołudnie w spa. Pomożesz zapewnić jej wspaniały odpoczynek i przygotować odświeżające zabiegi odnowy w tej grze dotyczącej pielęgnacji zdrowia i urody?

 • Blond księżniczka w spa
  Blond księżniczka w spa
  Zagrano 9043 razy

  Ta księżniczka miała bardzo stresujący tydzień i chce spędzić popołudnie w spa. Możesz pomóc jej zrelaksować się i nabrać sił w tej grze online dla dziewczyn?

 • Dzień na plaży: Zabiegi w spa
  Dzień na plaży: Zabiegi w spa
  Zagrano 5170 razy

  Ta dziewczyna jest na wakacjach i spędza popołudnie w luksusowym spa położonym na plaży. Możesz pomóc jej odpocząć dzięki masażowi lub zabiegowi pielęgnacyjnemu, w tej grze dla dziewczyn?

 • Księżniczka Lodu: Różane spa
  Księżniczka Lodu: Różane spa
  Zagrano 4420 razy

  Księżniczka Lodu spędza relaksujące popołudnie w luksusowym spa w górach. Czy możesz przygotować dla niej odmładzające kremy pielęgnacyjne w tej grze w magiczną metamorfozę? Dobrze sprawdź wszystkie składniki mikstury, zanim wszystko razem zmieszasz.

 • Slacking Game: Spa Salon
  Slacking Game: Spa Salon
  Zagrano 1378 razy

  Spa służy do relaksu, prawda? Niestety Anna ma mnóstwo pracy przy upiększaniu swoich klientek. Pomóż jej znaleźć choć trochę wolnego czasu za pomocą świetnych minigier – tylko nie daj się przyłapać!

 • Śpiąca księżniczka w spa
  Śpiąca księżniczka w spa
  Zagrano 9879 razy

  Ta śpiąca księżniczka właśnie się przebudziła z bardzo długiej drzemki i wygląda koszmarnie! Zabierz ją do spa i pomóż jej dokonać szybkiej przemiany. Dzięki dobrym mydełkom, kremom pielęgnacyjnych, które dla niej wybierzesz, szybko stanie się piękna.

 • Wakacyjne spa
  Wakacyjne spa
  Zagrano 1746 razy

  Ta dziewczyna szuka idealnego wakacyjnego stylu. Przyłącz się do niej, gdy nakłada różne makijaże i układa fryzury. Pomożesz jej wyglądać jak z żurnala, zanim uda się na bożonarodzeniową imprezę, w tej grze dla dziewczyn?

 • Weekendowy wyjazd
  Weekendowy wyjazd
  Zagrano 8153 razy

  Trzy przyjaciółki spędzają relaksujący weekend w mieście. Pomóż im wypocząć w spa i przygotuj im zabiegi pielęgnacyjne, zanim będą wybierać szałowe stroje, w których wybiorą się wieczorem na miasto w tej grze online dla dziewczyn.

 • Brain Spa - Picture Logic
  Brain Spa - Picture Logic
  Zagrano 2064 razy

  Czy zdołasz znaleźć pewną prawidłowość w tym pudełku z cukierkami?

 • Beautiful Girl Spa
  Beautiful Girl Spa
  Zagrano 846 razy

  Nie ma lepszego uczucia niż popołudniowy relaks w spa. Grając w tę grę w zmianę wyglądu, pomóż tej ślicznotce skorzystać z odprężającej kąpieli i zabiegu na twarz.

 • Brain Spa - Visual Memo 2
  Brain Spa - Visual Memo 2
  Zagrano 494 razy

  Wykonaj szybko kilka obliczeń, aby podczas zakupów nie przekroczyć budżetu!

 • Brain Spa - Pattern Matching
  Brain Spa - Pattern Matching
  Zagrano 72 razy

  W tych zakupach pomoże ci szybki refleks i umiejętność zauważania detali.

 • Nail Studio
  Nail Studio
  Zagrano 504 razy

  Podszlifuj swoje zdolności upiększające w Fabryce Spa!

 • Księżniczka w spa
  Księżniczka w spa
  Zagrano 470 razy

  Ta księżniczka otwiera swój pierwszy salon spa. Pomożesz jej dopiąć wszystko na ostatni guzik przed otwarciem? Księżniczka będzie potrzebować pomocy z dekoracjami, świeczkami i innymi rzeczami w tej grze online.

 • Tinkerbell Dating Spa Makeover
  Tinkerbell Dating Spa Makeover
  Zagrano 493 razy

  Dzwoneczek i jej chłopak mają wolny dzień. Nie ma lepszego sposobu na spędzenie go niż relaks w luksusowym spa. Czy pomożesz im się zrelaksować? Przyda im się pomoc w zabiegach i innych zajęciach. Zorganizuj wszystko tak, żeby wyszli ze spa wypoczęci i odświeżeni.