Gry strzeleckie

 • Balloons vs Zombies 4
  Balloons vs Zombies 4
  Zagrano 0 razy

  Gotów do odparcia kolejnego ataku armii nieumarłych? Twoja potężna broń, taka jak samonaprowadzające się nietoperze oraz balonowe bomby, rozprawi się z nią w okamgnieniu. Pokaż zombiakom, kto rządzi w tej grze akcji.

 • Dawn Of Celebs
  Dawn Of Celebs
  Zagrano 0 razy

  Ci okropni celebryci-zombiaki polują na ciebie, ale na szczęście masz broń i limuzynę, które cię ochronią! Celuj prosto w głowę i pamiętaj, by zbierać gotówkę, za którą kupisz nową broń.

 • Van Helsing vs Skeletons 2
  Van Helsing vs Skeletons 2
  Zagrano 304 razy

  Te szkielety knują coś niedobrego w tej szalonej grze przygodowej. Zestrzel te koszmary z powrotem do grobów, przechodząc przez kolejne etapy.

 • Ztype
  Ztype
  Zagrano 1232 razy

  W tej wybuchowej grze w słówka liczą się szybkie palce! Czy uda ci się wystukać na klawiaturze bezpieczną drogę? Sprawdź, jaka będzie twoja dokładność, najdłuższy ciąg znaków oraz najwyższa fala słownych osiągnięć i poprawiaj swoje wyniki!

 • Free Souls
  Free Souls
  Zagrano 251 razy

  Te biedne dusze zostały uwięzione w butelkach – możesz je rozbić, używając swojej magicznej strzelby. Uwolnij wszystkie dusze w tej zabawnej zręcznościowej łamigłówce!

 • Stick Figure Penalty 2
  Stick Figure Penalty 2
  Zagrano 2262 razy

  Te biedne patyczami zostaną ukarane w najgorszy możliwy sposób. Wybieraj dla nich różne kary i oglądaj, co się wydarzy!

 • S.T.A.N.D.
  S.T.A.N.D.
  Zagrano 593 razy

  Jeśli chcesz się wydostać z tego niebezpiecznego miejsca w jednym kawałku, musisz zająć stanowisko i zufać tajemniczemu sprzymierzeńcowi. Przygotuj się do walki o przetrwanie w tej niesamowitej grze akcji.

 • Castle Rush
  Castle Rush
  Zagrano 491 razy

  Nie martw się o armię, użyj zamku jako broni! Ulepsz działa, użyj potężnych magicznych zaklęć i zniszcz wroga dzięki swojemu zwycięskiemu zamkowi!

 • Kosmici, wynocha
  Kosmici, wynocha
  Zagrano 584 razy

  Batalion obcych sieje chaos na całej planecie i tylko ty możesz ich powstrzymać. Dołącz do dzielnego żołnierza i zrzucaj z nim bomby na kosmitów w tej fajnej grze akcji.

 • Przebiegły snajper: Piracka strzelanina
  Przebiegły snajper: Piracka strzelanina
  Zagrano 50080 razy

  Podejmij niebezpieczną misję, w której wcielisz się w rolę śmiertelnie niebezpiecznego snajpera w tej emocjonującej darmowej grze "Przebiegły snajper"! Celuj w najlepszy wynik!

 • Zombie: Podróż w czasie
  Zombie: Podróż w czasie
  Zagrano 2849 razy

  Zombiaki opanowały teraźniejszość i przeszłość i nic już nie będzie takie samo! Utoruj sobie drogę przed hordy nieumarłych za pomocą różnych rodzajów broni i ulepszeń!

 • Łowca piratów
  Łowca piratów
  Zagrano 35304 razy

  Żegluj przez ocean w poszukiwaniu skarbów, ale uważaj na piratów, którzy chcą przejąć twój statek! Zestrzel ich w zabawnej arkadzie "Łowca piratów".

 • Combatants
  Combatants
  Zagrano 6887 razy

  Zagraj w tę strzelankę w trybie wieloosobowym i walcz z innymi graczami, by zdobyć absolutną dominację na polu bitwy. Strzelaj wrogom w twarz, zrzucaj ich z klifu i wyeliminuj ich jak najwięcej!

 • Inwazja królików: Edycja wielkanocna
  Inwazja królików: Edycja wielkanocna
  Zagrano 24474 razy

  Pomóż króliczemu wojownikowi Frostowi odeprzeć szturm królików za pomocą granatów, amunicji i śmiercionośnych wirusów! Zarabiaj pieniądze za każdą pokonaną falę królików i kupuj dodatkową amunicję, ulepszenia i naprawy! Zdobądź więcej gotówki dzięki wielkanocnym pisankom i odblokuj 48 trofeów, aby otrzymać więcej dodatków! Uwaga: w grze występują niecenzuralne słowa i akty przemocy wobec królików!

 • Agent Doodie
  Agent Doodie
  Zagrano 4334 razy

  Chroń ulice swojego miasta w tej zabawnej, ale dziwacznej grze. Unikaj kul wrogów i wysadzaj ich w powietrze, używając swojej wybuchowej amunicji.

 • Pociągnij za spust
  Pociągnij za spust
  Zagrano 16641 razy

  Jesteś tylko pionkiem w tej wojnie, ale masz amunicję i umiejętności strzeleckie, dzięki którym sobie poradzisz! Użyj umiejętności strzeleckich, by wyjść cało z krwawych sytuacji w tej emocjonującej grze wojennej!

 • Miejska strzelanina
  Miejska strzelanina
  Zagrano 75912 razy

  Czy jesteś gotów bronić swojego terytorium przed wrogiem? Zastrzel ich wszystkich w Miejskiej strzelaninie! Po każdej misji kupuj nową broń i stopniowo ją ulepszaj, aby zyskać jeszcze więcej mocy!

 • Elona
  Elona
  Zagrano 1680 razy

  Broń rodzinę i przyjaciół przed wściekłymi potworami w tej słodkiej pikselowej grze przeglądarkowej dla graczy w każdym wieku. Ładuj broń, graczu!

 • Łupieżcy porwali mi psa
  Łupieżcy porwali mi psa
  Zagrano 15608 razy

  Banda złych kolesi porwała Scrappy'ego! Czy pomożesz Bro go odzyskać i dać bandytom nauczkę, której długo nie zapomną w tej absolutnie odlotowej grze akcji?

 • Strzelanina
  Strzelanina
  Zagrano 6719 razy

  Wyceluj i strzelaj w tej wspaniałej strzelance! Dobrze przymierz, bo inaczej cel ci umknie!

 • Inwazja królików II
  Inwazja królików II
  Zagrano 5677 razy

  Pomóż niesamowitemu panu Frostowi zniszczyć atakujące króliki za pomocą granatów, amunicji i chorób! Zdobywaj pieniądze za każdą pokonaną falę królików oraz ulepszenia, by kupić więcej amunicji, naprawiać zniszczone budynki, a nawet zatrudnić asystenta. W tej grze zabawa nigdy się nie kończy!

 • Krwawa broń
  Krwawa broń
  Zagrano 12324 razy

  Jak szybko wyjmiesz broń i pozbędziesz się wroga? Przekonaj się o tym w tej zabawnej westernowej strzelance! Przygotuj swoje spluwy!

 • A Gun, in Time
  A Gun, in Time
  Zagrano 1325 razy

  Czy Odyn dał ci swe błogosławieństwo? Czego mógłby dokonać ten potężny wiking, jeśli w tamtych czasach miałby pistolet? Walcz z wrogami, wilkami, trollami oraz czarodziejami, używając specjalnych mocy i ulepszeń, by opóźnić przejście do Walhalli.

 • Mój przyjaciel Pedro
  Mój przyjaciel Pedro
  Zagrano 15757 razy

  Gadający banan zaprasza Cię do urządzenia niezłej demolki! Nie przejmuj się, możesz mu zaufać.

 • Dzikie pustkowia
  Dzikie pustkowia
  Zagrano 958 razy

  Przeżyj na dzikich, przerażających bezdrożach, strzelając do szalonych robotów i omijając pułapki w tej ekscytującej i śmiesznej grze!

 • Stealth Sniper
  Stealth Sniper
  Zagrano 4570 razy

  Najważniejsze dla snajpera to nie zdradzić swojej kryjówki. W przeciwnym razie nie mógłby zabijać niepostrzeżenie. Potrenuj swoją umiejętność ukrywania się, likwidując całe armie, zabijając VIP-ów, i ocal świat w tym snajperskim FPS-ie 3D.

 • Starcie w metrze 3D
  Starcie w metrze 3D
  Zagrano 53361 razy

  W tej zwariowanej zabawnej strzelance kule latają we wszystkich kierunkach! Uzbrój się po zęby i likwiduj wrogów razem ze swoją ekipą!

 • Sir Bottomtight
  Sir Bottomtight
  Zagrano 1248 razy

  Chcesz uchronić Sir Bottomtighta od kłopotów? Wykonuj odpowiednie czynności we właściwym momencie! Unikaj obrażeń, wykonuj podwójne skoki nad przeszkodami i strzelaj do potworów po drodze, aby uniknąć ich ataków.

 • Strzelankowy raj 2
  Strzelankowy raj 2
  Zagrano 180 razy

  Unikaj pocisków, zbieraj monety i poślij kocich wrogów prosto do strzelankowego nieba w tej niesamowitej grze przygodowej. Rozegraj animowane, epickie bitwy w stylu fantasy w tej śmiesznej darmowej strzelance.

 • Oddział Xeno
  Oddział Xeno
  Zagrano 3192 razy

  Obejmij dowództwo nad oddziałem robotów-marines i walcz z ksenomorfami oraz innymi wrogimi stworzeniami w tej strategii turowej 3D podobnej do gry Incubation. Czy jesteś gotów, żołnierzu?

 • Zombiak Jack
  Zombiak Jack
  Zagrano 2023 razy

  Jesteś Jackiem, bohaterem wśród zombie! Pozbądź się wszystkich ludzi, aby ocalić swoje zaprzyjaźnione zombiaki w tej śmiesznej grze logicznej opartej na zasadach fizyki!

 • Shoot N' Shout
  Shoot N' Shout
  Zagrano 751 razy

  Wydaj z siebie najbardziej krwiożerczy okrzyk bojowy i zabij te wszystkie złe potwory.

 • Xibalba
  Xibalba
  Zagrano 1699 razy

  Zagraj w tę niesamowitą strzelankę 3D i wtrąć starożytne potwory w otchłań zapomnienia. Przeżyj pełną akcji przygodę w tajemniczej piramidzie Majów, podobnie jak w grze Doom.

 • Mercenaries 2: World in Flames
  Mercenaries 2: World in Flames
  Zagrano 10347 razy

  Ten, kto zaoferował najwyższą cenę, wynajął cię, byś wziął udział w misji i pogrążył cały świat w ogniu. Teraz przetestują cię do granic wytrzymałości, aby sprawdzić, czy jesteś człowiekiem czy tchórzliwą myszą. Zgromadź różne rodzaje broni i amunicji. Ta utrzymana w komiksowym stylu snajperska strzelanka pochłonie cię na długie godziny. To gra akcji dla ludzi o mocnych nerwach!

 • Battlefield Shooter 2
  Battlefield Shooter 2
  Zagrano 20305 razy

  W nowej wersji gry Battlefield Shooter musisz podkraść się do wroga, który atakuje twoją bazę! Chwyć za broń, wyceluj i strzelaj, by wyeliminować wroga i ukończyć misję. Czy masz dość odwagi, by zostać bohaterem na polu bitwy?

 • Strzelanina na lotnisku
  Strzelanina na lotnisku
  Zagrano 9699 razy

  Uzbrojona, zagraniczna grupa opanowała lotnisko. Jesteś snajperem z elitarnej jednostki specjalnej wyznaczonym do zlikwidowania zagrożenia. Zasady tej strzelanki FPP są proste: załadować broń, wycelować, wystrzelić, zabić. Oszczędzaj pozostałą amunicję i zdobywaj punkty za każdy wyeliminowany cel.

  • Warzone Battle
   Warzone Battle
   Zagrano 4870 razy

   Zostań najlepszym snajperem, trafiając w ruchome cele. Zachowaj spokój i uzupełniaj szybko amunicję w tej ekscytującej strzelance. Czy masz nerwy ze stali?

  • Oddział zwalczania kotów
   Oddział zwalczania kotów
   Zagrano 817 razy

   Hej, kamracie! Banda kocich piratów pojawiła się w tej zamorskiej strzelance i tylko ty i twoi uzbrojeni druhowie możecie położyć kres im złym postępkom. W grze Oddział zwalczania kotów możesz kupować elementy uzbrojenia, a następnie ulepszać je, wydając monety otrzymane za ukończone misje. Zdobądź najlepszy wynik w każdej misji, aby dostać więcej monet! Przygotuj się na walkę z bossem.

  • Trainyard Shootout
   Trainyard Shootout
   Zagrano 11817 razy

   Przygotuj się na ostrą wymianę ognia z terrorystami w grze Trainyard Shootout! Ta strzelanka udowodni ci, jak bardzo bezlitośni i przebiegli są ci złoczyńcy. Obserwuj, w którą stronę biegną, i nie daj się trafić! Twoje dłonie się spocą, a serce zabije szybciej niż kiedykolwiek wcześniej!

  • Miasto zombie
   Miasto zombie
   Zagrano 1776 razy

   To był kolejny zwykły dzień w tym spokojnym mieście. A potem zjawiły się zombie. Dołącz do tego bohatera i jego kolegów, gdy walczą z wirtualną armią nieumarłych i starają się zakończyć panujące wokół nich szaleństwo. Dzięki twojej pomocy powinni znaleźć fantastyczne bronie i pokonać hordy zombie.

  • Tactical Squad
   Tactical Squad
   Zagrano 4755 razy

   Jesteś członkiem oddziału taktycznego i wyznaczono cię, abyś zlikwidował ludzika-patyczaka. Obserwuj zegar oraz pozostałą liczbę nabojów do karabinu. Aby wyeliminować cel, musisz działać szybko. Uważaj, by nie trafić niewinnej osoby i zdobywaj nagrody pieniężne za zdjęcie każdego właściwego celu. Przeznacz zarobioną gotówkę na lepsze karabiny.

  • Bazookitty
   Bazookitty
   Zagrano 1582 razy

   Meteor z nieznanego materiału zmienił wszystkich w kocie zombie, wszystkich, oprócz małego odważnego kotka. Tylko Kitty może powstrzymać atak kocich zombie! Celuj i strzelaj z bazuki do zombie w tej pełnej akcji grze o apokalipsie!

  • Duck Shooter
   Duck Shooter
   Zagrano 1693 razy

   Rozpoczął się sezon polowań. Wyceluj starannie i przekonaj się, ile z tych chytrych kaczek uda ci się zestrzelić.

  • Halo Combat Evolved
   Halo Combat Evolved
   Zagrano 4897 razy

   Chciałeś kiedyś zostać żołnierzem w futurystycznej rzeczywistości? Wciel się w postać Master Chiefa i stań do walki przeciwko kosmitom – odkryj sekrety Halo! Wciel w życie różne strategie lub zagraj z przyjaciółmi w uniwersum rodem ze świata science-fiction.

  • Wybuch plazmy
   Wybuch plazmy
   Zagrano 24191 razy

   Przyszłość zależy od tego, czy zmienisz przeszłość...

  • Zombies Everywhere!
   Zombies Everywhere!
   Zagrano 1696 razy

   Zombie wymykają się spod kontroli. Wiesz, co robić, prawda? Strzelaj, gdy będziesz gotowy!

  • Dawn of the Sniper 2
   Dawn of the Sniper 2
   Zagrano 1132 razy

   Tylko ty możesz powstrzymać apokalipsę zombie, zanim na dobre się rozpocznie. Za wszelką cenę zapewnij tym ludziom bezpieczeństwo.

  • Let Teh Bullets fly2
   Let Teh Bullets fly2
   Zagrano 543 razy
Jeżeli chcesz trochę poćwiczyć celność, to udało ci się trafić we właściwe miejsce. Trzy, dwa, jeden, celuj w całą grupę gier, w których pojawia się broń i pociski. Może naprawdę chodzi ci o ćwiczenie celności, może o koordynację wzrokowo-ruchową. A może o tajną misję snajperską albo odwrotnie, o wielką strzelaninę. Chcesz ocalić planetę czy wyłącznie siebie samego? Odstresuj się dzięki naszym grom strzelankom, bez względu na to, jaki jest twój cel. Styl gry zależy od Ciebie. Wybierz urocze krowy, średniowieczny chaos, wyścig kosmiczny albo wielką apokalipsę. W naszych grach strzelankach online nie zawsze potrzebna jest broń. Strzelaj pluszakami, Angry Birds, kamieniami albo używaj łuku i strzał. W niektórych grach możesz nawet zapobiec apokalipsie zombie, a w innych spróbujesz przygwoździć współpracownika albo przebijać balony (czy raczej Bloony). Nieważne, jaki masz cel, celując do niego polepszasz swoją koordynację wzrokowo-ruchową. Ale przy tej wspaniałej zabawie nawet tego nie zauważysz.