Gry Superbohater

 • Strike Force Heroes 3
  Graj
  Strike Force Heroes 3
  Zagrano 292393 razy
 • Strike Force Heroes 2
  Graj
  Strike Force Heroes 2
  Zagrano 187234 razy

  Stań na pierwszej linii obrony - niech wrogowie giną z twoim obrazem pod powiekami.

 • Bohaterowie: Niepohamowana siła
  Graj
  Bohaterowie: Niepohamowana siła
  Zagrano 125290 razy

  Zaatakowano sekretne laboratorium! Czy jeden samotny naukowiec zdoła stawić czoła wrogom i uratować sytuację?

 • Feudalism
  Graj
  Feudalism
  Zagrano 36076 razy

  Kupuj i sprzedawaj broń i zbroje, zarządzaj swoimi wojskami i wygraj bitwę!

 • Hanger 2
  Graj
  Hanger 2
  Zagrano 22738 razy

  This guy really loves to hang around. How far can you launch him off the side of this cliff?

 • Nowe przygody superbohatera
  Graj
  Nowe przygody superbohatera
  Zagrano 14893 razy

  Ta młoda suberbohaterka zgubiła swój cenny notes i zaraz spóźni się do szkoły! Co powinna zrobić: przebrać się w swój kostium i szukać notesu czy też pędzić do szkoły? Pomóż jej podjąć decyzję w tej fascynującej grze online dla dziewczyn.

 • Agent Doodie
  Graj
  Agent Doodie
  Zagrano 13853 razy

  Chroń ulice swojego miasta w tej zabawnej, ale dziwacznej grze. Unikaj kul wrogów i wysadzaj ich w powietrze, używając swojej wybuchowej amunicji.

 • Path of Hero
  Graj
  Path of Hero
  Zagrano 13140 razy

  Kradzież samolotu za liniami wroga to chyba nie najlepszy pomysł. Dołącz do tego elitarnego żołnierza, gdy walczy, by wrócić do domu, w tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby. Trzeba będzie mu pomóc ominąć oddziały nieprzyjaciela, aby mógł znaleźć pojazd, którym spróbuje uciec.

 • Anime Legends 2
  Graj
  Anime Legends 2
  Zagrano 10311 razy

  Oto najwspanialsze legendy anime, gotowe do bitwy na śmierć i życie! Kieruj Naruto, Sazuke lub Goku i walcz z innymi popularnymi postaciami anime i manga w drugiej części popularnej bijatyki Anime Legends!

 • School Wars
  Graj
  School Wars
  Zagrano 10236 razy

  Klikaj na studentach by przemieścić ich na jednostki wroga i wygraj bitwę.

 • Quiz o superbohaterach
  Graj
  Quiz o superbohaterach
  Zagrano 8827 razy

  Uważasz się za speca od superbohaterów? Sprawdź, czy uda ci się nazwać wszystkie postaci poprzez przestawienie liter.

 • Crazy Zombie 5.0
  Graj
  Crazy Zombie 5.0
  Zagrano 7840 razy
 • Dragon Fist 2: Battle for the Blade
  Graj
  Dragon Fist 2: Battle for the Blade
  Zagrano 7767 razy

  Smoczy Mistrz powrócił! Tym razem z tajemniczym i śmiertelnym Mieczem Smoka...

 • Obrona wieży: Superbohaterowie
  Graj
  Obrona wieży: Superbohaterowie
  Zagrano 6146 razy

  Trwa oblężenie miasta! Połącz siły z najmłodszymi superbohaterami, aby pomóc im obronić je w tej grze w obronę wieży. Czy zdołasz powstrzymać całą armię bezwzględnych złoczyńców przed zrabowaniem wszystkiego, co znajdą w zasięgu wzroku?

 • Collateral Damages
  Graj
  Collateral Damages
  Zagrano 5825 razy

  Steruj olbrzymim robotem i zniszcz wszystko co napotkasz na swojej drodze.

 • Księżniczki: Superbohaterki
  Graj
  Księżniczki: Superbohaterki
  Zagrano 5585 razy

  Czy to są księżniczki, a może superbohaterki? Dwie odpowiedzi są poprawne! Teraz szukają nowych ubrań. Czy możesz pomóc im wybrać idealne kostiumy, zanim zaczną walczyć o sprawiedliwość i prawdę w tej heroicznej grze w ubieranki?

 • Szalone zombie 2.0
  Graj
  Szalone zombie 2.0
  Zagrano 5106 razy

  Dobądź swej świętej katany i walcz przeciwko nieumarłym w tej bezlitosnej grze o zombie. Poprowadź Shimo przez ruiny niegdyś wspaniałego miasta, obecnie pełnego upiorów i innych koszmarów. Nie lękaj się, światło twego ostrza zetnie każdego, kto stanie ci na drodze.

 • Chaos Faction
  Graj
  Chaos Faction
  Zagrano 4710 razy

  Wybierz tryb gry, walcz i pokonaj wroga!

 • Atak Optimusa
  Graj
  Atak Optimusa
  Zagrano 3860 razy

  Czołgi zaraz otoczą i zniszczą Optimusa. Zmodernizuj wyposażenie Optimusa i zmień go w autobota, aby uczynić go jeszcze silniejszą maszyną, która uwolni bohatera. Czy jesteś gotowy na transformację w tym wybuchowym świecie?

 • Księżniczki: Bohaterki z komiksu
  Graj
  Księżniczki: Bohaterki z komiksu
  Zagrano 3068 razy

  Miasto zostało zaatakowane i tylko te cztery księżniczki mogą je uratować! Ale najpierw muszą wybrać dla siebie fantastyczne stroje. Pomóż im wybrać te najlepsze w bohaterskiej grze w przemiany.

 • Biedronka uczennica vs. superbohaterka
  Graj
  Biedronka uczennica vs. superbohaterka
  Zagrano 2645 razy

  Ta zapracowana dziewczyna wiedzie podwójne życie! W ciągu dnia uczy się, a w nocy jest superbohaterką! To oznacza, że w ogóle nie ma czasu na modę. Możesz pomóc jej stworzyć dwie odjazdowe stylizacje w tej grze w ubieranki dla dziewczyn?

 • Walka komiksowych gwiazd 3.5
  Graj
  Walka komiksowych gwiazd 3.5
  Zagrano 2623 razy

  Twoje ulubione postacie anime zaraz rozpoczną walkę. Wybierz postać i przygotuj się do starcia!

 • Impreza modowa superbohaterki
  Graj
  Impreza modowa superbohaterki
  Zagrano 2366 razy

  Diana została zaproszona na randkę na elegancką imprezę. Czy możesz pomóc jej wybrać wytworną suknię? Musi także zabrać ze sobą kostium superbohaterki na wypadek kłopotów w tej niesamowitej grze w ubieranki.

 • Salon makijażu dla superbohaterów
  Graj
  Salon makijażu dla superbohaterów
  Zagrano 2324 razy

  Nawet superbohaterzy lubią dobrze wyglądać. A szczególnie ona! Czy pomożesz jej wybrać niesamowitą szminkę, cień do oczu i inne rzeczy w tej naprawdę bohaterskiej grze w przemienianie dla dziewczynek?

 • Super Girls Elements Quiz
  Graj
  Super Girls Elements Quiz
  Zagrano 2217 razy
 • Mistrzowie Walki
  Graj
  Mistrzowie Walki
  Zagrano 2205 razy

  Rzuć się w wir walki z bronią w ręce i sprawdź, kto ujdzie z życiem...

 • Anime Battle 1.8
  Graj
  Anime Battle 1.8
  Zagrano 2156 razy

  Anime Battle, bijatyka z największą liczbą postaci do wyboru (43), powraca z kilkoma nowymi elementami. 2 nowe postaci: Link, bohater w zielonym kapeluszu z gry Zelda i nowa wersja Kirito, Czarny szermierz ze Sword Art Online. Do tego 4 ukryte postaci z poprzedniej części: Madara Uchiha (Naruto), Saber (Fate/Stay Nigt), Kenshin Himura i Acqua of the Back. W wersji 1.8 jest też nowy ohydny boss.

 • Szalone zombie 1.0
  Graj
  Szalone zombie 1.0
  Zagrano 2152 razy

  W grze Szalone Zombie 1.0 Shimo i Sonson potrzebują twojej pomocy, aby pokonać nadciągającą hordę nieumarłych! Dokonuj szalonych, elektryzujących wyborów w tej zabawnej i wciągającej grze z dwuosobowym trybem kooperacji. Podróżuj przez kolejne etapy wypełnione nowymi rodzajami makabry i poraź wrogów swoją potężną furią! Czy jesteś gotów do walki o życie?

 • Anime Star Fighting
  Graj
  Anime Star Fighting
  Zagrano 1888 razy

  Gwiazdy anime spotkały się w jednym celu: wygrywa ostatni na placu boju!

 • Guess the Pixel: Comics!
  Graj
  Guess the Pixel: Comics!
  Zagrano 1490 razy

  Spójrz na pikselową wersję bardzo znanych komiksowych bohaterów. Czy zdołasz rozpoznać w nich postaci takie jak: Captain America, Wonder Woman, Hulk i ich superprzyjaciół w tej grze w łamigłówki?

 • Dragon Fight 1,7
  Graj
  Dragon Fight 1,7
  Zagrano 1451 razy
 • Anime Legends
  Graj
  Anime Legends
  Zagrano 1437 razy

  Wybierz swoją ulubioną postać anime i przygotuj się do walki!

 • Anime Battle 1,4
  Graj
  Anime Battle 1,4
  Zagrano 1185 razy
 • Grizzly Tank
  Graj
  Grizzly Tank
  Zagrano 1179 razy

  Jedziesz w czołgu i likwidujesz wrogów po drodze!

 • Gwiazda baseballa
  Graj
  Gwiazda baseballa
  Zagrano 1035 razy

  Ta gwiazda baseballa stoi przed największym wyzwaniem! Dołącz do niego na bazie domowej, gdzie próbuje trafić jak najwięcej szybkich piłek w tej emocjonującej grze sportowej. Tak jak w prawdziwym baseballu po trzech nieudanych próbach zawodnik zostaje zbity!

 • Odgadnij superbohatera
  Graj
  Odgadnij superbohatera
  Zagrano 1034 razy

  Ilu słynnych superbohaterów potrafisz odgadnąć? Przyjrzyj się literom na planszy i sprawdź, czy uda Ci się ułożyć ich imiona w tej wspaniałej, spektakularnej grze logicznej z przyjazną dzielnicą.

Pokaż swoje supermoce

Któż nie chciałby zostać superbohaterem – albo superbohaterką? Czy wolisz stać po stronie dobra, czy raczej w szeregach zła, u nas będziesz nie do pokonania. Mamy tu gry dla każdego, dużego i małego. Zapraszamy do superzabawy!

Skąd się biorą superbohaterowie? Włącz Male Superhero Creator i stwórz własnego herosa. Decydujesz o wszystkim, od koloru skóry (zielony będzie chyba najbardziej gustowny), przez włosy, symbol, maskę na oczach, kostium na tułowiu, rękach i nogach, po pelerynę (polecamy skrzydła). Chcesz stworzyć postać kobiecą? Proszę bardzo – oto Female Superhero Creator. A jeśli lubisz japońskie klimaty, włącz Kreator bohaterki JRPG: Cleric i „złóż” z różnych elementów uroczą postać z dużymi oczami.

Skoro jesteśmy w Japonii, rzuć się do boju w Anime Battle 1.8. Wybierz jedną z kilkudziesięciu postaci i tocz niesamowite pojedynki na supermoce. Albo wybierz się na morze w One Piece: Ostra walka i pokonuj z furią swoich przeciwników w różnych trybach gry. Z kolei w Crazy Zombie 5.0 możesz (czy raczej musisz) zmierzyć się z hordami nieumarłych. Rób z nich krwawą miazgę, odblokowując nowe postaci i poziomy.

Superbohater niekoniecznie musi dysponować nadludzkimi mocami. To również stan ducha! Stań do walki jeden przeciw wszystkim i walcz z przeważającymi siłami wroga w Bohaterowie: Niepohamowana siła, rozwijając swoją postać i zdobywając po drodze kilkadziesiąt rodzajów broni. Z kolei w Path of Hero wcielasz się w żołnierza, który znalazł się za liniami wroga i musi przedrzeć się z powrotem do swoich oddziałów.

Czujesz się superbohaterką w codziennym życiu? Nie? A może powinnaś! Włącz Super Girls Elements Quiz i zobacz, jaką postacią jesteś dzisiaj. Może Iron Girl? Wracaj do quizu codziennie i śledź w kalendarzu przebieg swoich superbohaterskich nastrojów.

Superbohaterka musi wyglądać – to chyba oczywiste – super! Włącz Przemianę superbohaterki i zrób jej kompleksową kurację upiększającą. Nałóż maseczkę, wyskub brwi (w końcu ma straszyć czarne charaktery, a nie zwykłych ludzi), zrób makijaż, nie zaniedbuj żadnego szczegółu. Teraz pora otworzyć Szafę superbohaterki i wybrać odpowiedni strój z dodatkami. Musisz je jakoś odnaleźć wśród bałaganu (superbohaterka nie ma zbyt wiele czasu na porządki), i to szybko, bo trzeba uratować świat!

Dołącz do zastępów superbohaterów na Gry.pl!