Gry z BMX

 • Gazeciarz 2
  Gazeciarz 2
  Zagrano 1933 razy

  Gazeciarz powraca ze starymi sztuczkami, aby siać jeszcze większe zniszczenie. Rzucaj gazety z dynamitem w okoliczne domy. Ta gra akcji, będąca sequelem klasycznej gry Paperboy, to wystrzałowa zabawa! Rozbijaj okna, aby zdobywać combo, zbieraj monety i omijaj przeszkody na swej ścieżce destrukcji. Wybierz swój styl i cel misji oraz ulepsz rower BMX. Czy jesteś gotów, by dostarczyć bombowe wieści?

 • Wyścig rowerowy
  Wyścig rowerowy
  Zagrano 5141 razy

  Baw się doskonale, grając w tę grę i zwyciężając w wyścigach. Będzie jeszcze ciekawiej, jeżeli poprawisz szybkość, wyważenie i moc swojego roweru. Pedałuj, pędząc jak najszybciej do mety, i walcz o zwycięstwo! Nie ociągaj się, zostań mistrzem rowerowych wyścigów w tej sportowej grze!

 • BMX: Akrobacje dla zawodowców
  BMX: Akrobacje dla zawodowców
  Zagrano 21352 razy

  Spróbuj zrobić niesamowite akrobacje na BMX-ie, wykonuj akrobacje w powietrzu oraz salta w przód i w tył. Baw się jeszcze lepiej, osiągając przynajmniej minimalny wynik na każdym poziomie. Zdobywaj coraz lepsze rowery i pokaż, że jesteś zawodowcem!

 • Simpsonowie: Rowerowy rajd
  Simpsonowie: Rowerowy rajd
  Zagrano 4743 razy

  Dołącz do Marge, Lisy, Barta i Homera ścigających się na rowerach w dolinach Springfield. Zbieraj pączki z dziurką i pedałuj jak najszybciej, aby odblokować nowe postacie i poziomy. Przygotuj się na całą masę zabawy z rodzinką Simpsonów!

 • Winter BMX Jam
  Winter BMX Jam
  Zagrano 5617 razy

  Top lód, wykonując najlepsze ruchy i kaskaderskie popisy w tej grze o jeździe na BMX-ie! Popisz się wyskokami w powietrze oraz sztuczkami takimi jak superman i ulepsz swój rower po ukończeniu trzech poziomów. Jakie triki chowasz jeszcze w zanadrzu?

 • BMX Pro Trials
  BMX Pro Trials
  Zagrano 5970 razy

  Słuchaj, freestylerze! Jeśli kochasz sporty ekstremalne, a miasto jest dla Ciebie wielkim torem rowerowy, to ta gra wciągnie cię na długie godziny. Sprawdź swoją szybkość w trybie wyścigu z czasem lub dołącz do mistrzostw, w których liczy się rywalizacja i najlepsze triki. Rób obroty w tył, kręć kierownicą wokół jej osi oraz rób sztuczkę E.T. i nie trać entuzjazmu. Chcesz zostać mistrzem kierownicy BMX? Zrób can-can i przekonaj się, że to możliwe!

 • Box10 BMX
  Box10 BMX
  Zagrano 2800 razy

  W grze Box10 BMX wypróbujesz wywołujące zawrót głowy kaskaderskie popisy i triki w powietrzu. Hej, chłopaku na BMX-ie, zdobądź dodatkowe punkty i odblokuj nowe poziomy. Czy umiesz wykonać belly drop? A co z jazdą bez trzymanki?

 • BMX Ramp 2
  BMX Ramp 2
  Zagrano 3828 razy

  Przygotuj się na zupełne szaleństwo! Wszyscy mówią o twoich niesamowitych umiejętnościach w grze BMX Ramp i chcą, byś znowu je zaprezentował w drugiej części gry! Dzięki ulepszonej grafice i poprawionemu sterowaniu możesz obserwować i wykonywać najbardziej szalone akrobacje. Graj w pojedynkę lub przeciwko znajomemu i zdobądź jak najwięcej punktów, by popisać się przed całym światem!

 • Rampa dla BMX-ów
  Rampa dla BMX-ów
  Zagrano 6977 razy

  Załóż kask, rękawiczki i przygotuj się do wejścia w świat gier o rowerach BMX! W grze Rampa dla BMX-ów możesz pochwalić się przed światem profesjonalnym talentem, wykonując kaskaderskie popisy. Zaproś do rywalizacji przyjaciela! Zdobądź najwyższy wynik na świecie i pokaż, co potrafisz!

 • Pokémon BMX
  Pokémon BMX
  Zagrano 1780 razy

  Hit the streets by bike with Ash and Pikachu!

 • BMX for Boys
  BMX for Boys
  Zagrano 1389 razy
 • Newspaper Boy Brutal
  Newspaper Boy Brutal
  Zagrano 1073 razy
 • Szoporower
  Szoporower
  Zagrano 412 razy

  Rigby został zamieniony w rower! Czy uda mu się wybrnąć z opresji?

 • Askl
  Askl
  Zagrano 1802 razy

  Jesteś najlepszym sportowcem w historii jeżdżącym na unicyklu. Pokaż światu, co potrafisz!

 • BMXowe Szaleństwo
  BMXowe Szaleństwo
  Zagrano 579 razy

  Potrenuj triki i zrób parę wyskoków na twoim własnym torze BMX!

 • BMX Adventures
  BMX Adventures
  Zagrano 361 razy

  Stań do wyścigu po wzniesieniach, które załamałyby nawet Lance'a Armstronga.

 • BMX Ghost
  BMX Ghost
  Zagrano 680 razy

  Trenując triki na wirtualnym BMXie przypomnisz sobie swoje rowerowe początki i małe wypadki!

 • BM-REX
  BM-REX
  Zagrano 1621 razy

  Przygotuj się na efekt T-Rex: tajemnicą tych wszystkich trików jest siła nóg!

 • BMX Master
  BMX Master
  Zagrano 29690 razy

  Nie próbuj tego w domu... Te triki są niemożliwe do wykonania!

 • BMX Pro Style
  BMX Pro Style
  Zagrano 2527 razy

  Zdobądź jak najwięcej punktów wykonując szalone triki na swoim rowerze!

 • Bmx Extreme
  Bmx Extreme
  Zagrano 5626 razy

  Wykonaj jak najwięcej sztuczek na swoim rowerze i zbierz punkty!

 • Bmx Park
  Bmx Park
  Zagrano 4868 razy

  Sprawdź jakie ewolucje może wykonać niepozorna dziewczyna pod Twoim dowództwem .

Jeżeli twoja recepta na szczęście to dwa kółka i nierówny teren (albo fantastyczny skate park), ta kategoria jest stworzona dla ciebie. BMX to rower dla miłośników jazdy terenowej i akrobacji w stylu dowolnym. Rowery nie są napędzane silnikiem, jedynie siłą mięśni rowerzysty, do tego mają porządne zawieszenie. Twórcy tego roweru zaczynali wyścigi na torach motocyklowych, gdzie mogli się ścigać i nie musieli płacić za benzynę. Nasze gry BMX są darmowe, w dodatku nie musisz się martwić o upadki ani złamania. Ścigaj się, wykonuj akrobacje w mieście albo w terenie jako człowiek, dinozaur, patyczak albo jeszcze ktoś inny. Panuj całkowicie nad swoim rowerem, zdominuj innych graczy i zdobywaj trofea! Czy któraś gra o BMX szczególnie ci się podoba? Dodaj ją do ulubionych, by ją szybko odnaleźć i móc do niej wrócić, gdy tylko chcesz. Cały czas dodajemy nowe gry, więc zaglądaj do nas regularnie!