• Na Ryby
  Graj
  Na Ryby
  Zagrano 81437868 razy

  Trwa walka o to, kto wyłowi te wielgachne ryby... BĘDZIE CI POTRZEBNA WIĘKSZA ŁÓDŹ!

 • Deeeep Io
  Graj
  Deeeep Io
  Zagrano 494279 razy

  Głęboko pod powierzchnią wirtualnego oceanu dzieją się całkiem zwariowane rzeczy w tej grze wieloosobowej. Mnóstwo graczy z całego świata walczy ze sobą w tej niesamowitej rywalizacji o przetrwanie. Przejmij kontrolę nad jednym z morskich stworzeń i przygotuj się do ostrej walki. Połykaj jak najwięcej pigułek i próbuj pokonać swoich przeciwników poprzez ich zjedzenie.

 • Na ryby: Polowanie na trofeum
  Graj
  Na ryby: Polowanie na trofeum
  Zagrano 31981 razy

  W tej grze o łowieniu ryb czeka na ciebie dziewiętnaście zróżnicowanych, pełnych wyzwań poziomów. Czy uda ci się złapać rybę, dzięki której zyskasz uznanie przyjaciół i zdobędziesz trofeum? Przekonajmy się!

 • Pechowa rybka George
  Graj
  Pechowa rybka George
  Zagrano 27179 razy

  Biedny George musi przetrwać wszystkie podwodne kłopoty. Odeprzyj atak rekina, zrzuć kotwicę i nakarm tę zabawną rybkę odrobiną dynamitu!

 • Połowy w dżungli
  Graj
  Połowy w dżungli
  Zagrano 26777 razy

  Gdyby Tarzan był wędkarzem, odwiedzałby to jezioro, żeby łowić arapaimy. Przekonaj się, czy uda ci się złapać kilka z nich w tej grze o łowieniu ryb.

 • Sailor Pop
  Graj
  Sailor Pop
  Zagrano 25250 razy

  Dołącz do tego pirata w poszukiwania przepysznych rybek. Możesz pomóc mu przywieźć masę pstrągów i cały ładunek łososia w tej grze logicznej polegającej na dopasowaniu 3 identycznych elementów.

 • Łowienie ryb na lodzie
  Graj
  Łowienie ryb na lodzie
  Zagrano 25213 razy

  Jest idealny poranek na wędkowanie na lodzie. Chwyć sprzęt i ruszaj na jezioro, by trochę połowić. Tylko pamiętaj, by wybrać odpowiednie miejsce.

 • Fish Money
  Graj
  Fish Money
  Zagrano 24019 razy

  Złów wymaganą ilość pieniędzy i idź do następnego poziomu.

 • Zwinna rybka
  Graj
  Zwinna rybka
  Zagrano 23118 razy

  W oceanie, w którym aż roi się od ponurych meduz i innych niebezpieczeństw, strasznie trudno żyje się malutkim rybkom. Dlatego bardzo ważne jest, aby być zwinnym i podróżować z przyjaciółmi. Pomóż tej odważnej rybce pozostać przy życiu w tej ślicznej i trudnej grze akcji.

 • Feed Us: Lost Island
  Graj
  Feed Us: Lost Island
  Zagrano 21869 razy

  Ta przerażająca pirania jest dziś strasznie głodna. Rzuć jej na pożarcie kilku smacznych ludzi.

 • Oceanar.io
  Graj
  Oceanar.io
  Zagrano 21340 razy

  Dasz radę stać się nieustraszoną rybą? Przekonaj się, czy możesz zawładnąć oceanem, omijając niebezpieczne meduzy w tej epickiej grze typu io. Wcinaj mnóstwo jedzenia, gdy tworzysz ławicę ryb, przez którą meduzom zmiękną macki.

 • Fishdom 3
  Graj
  Fishdom 3
  Zagrano 20675 razy

  Match up tiles and earn points to build a super-cute aquarium for all your fishy friends.

 • Miłosne wędkowanie
  Graj
  Miłosne wędkowanie
  Zagrano 20322 razy

  Morze jest pełne ryb, prawda? Ale czasem warto poczekać na tę jedną jedyną... Spróbuj odnaleźć zagubioną miłość na tej wyspie dzięki swoim wędkarskim umiejętnościom. Z pewnością zakochasz się w tej grze!

 • Feed Us Happy
  Graj
  Feed Us Happy
  Zagrano 19669 razy

  Ta głodna pirania zamierza urządzić sobie wielką wyżerkę. Dołączysz do niej?

 • Sea Mahjong
  Graj
  Sea Mahjong
  Zagrano 14882 razy

  Dołącz do tej milutkiej ośmiornicy i przeżyj podmorską przygodę w tej sympatycznej wersji klasycznej gry logicznej. Czy dasz radę dopasować do siebie wszystkie płytki i zdobyć mnóstwo gwiazdek podczas eksploracji zaczarowanego królestwa?

 • Wędkowanie na jeziorze: Zielona laguna
  Graj
  Wędkowanie na jeziorze: Zielona laguna
  Zagrano 14220 razy

  Przemierzaj świat i zarzuć wędkę w największych lagunach na świecie. Są pełne głodnych sumów, lipieni i innych ryb. Te wszystkie ryby czekają na twoją przynętę w tej grze o wędkowaniu.

 • Udekoruj Domek Syrenki
  Graj
  Udekoruj Domek Syrenki
  Zagrano 13199 razy

  Przekształć wielką muszlę w przytulne i wygodne miejsce, dekorując ją przy pomocy dostępnych przedmiotów.

 • Fish Tales
  Graj
  Fish Tales
  Zagrano 12612 razy

  Sonny wspina się wyżej i wyżej w łańcuchu pokarmowym...

 • Połowy w alpejskim jeziorze
  Graj
  Połowy w alpejskim jeziorze
  Zagrano 12157 razy

  Zbierz swój sprzęt i przenieś sztukę wędkarską na wyższy poziom w tej grze o łowieniu ryb. Całe ławice łososi, troci, niebieskich bassów i innych ryb czekają na ciebie w tym malowniczym górskim jeziorze!

 • Fish Trip Online
  Graj
  Fish Trip Online
  Zagrano 11924 razy

  Trzy fotorealistyczne jeziora można odnaleźć w tej wędkarskiej grze dla dzieci. Chwyć tyczkę i przekonaj się czy uda ci się złapać ryby, które w nich pływają. Nie zapomnij o przynęcie!

 • Connect Fish
  Graj
  Connect Fish
  Zagrano 11570 razy

  Szybko połącz rybki na kafelkach w tej wersji klasycznej gry Mahjong. Po każdym dopasowaniu rybki odpływają, ale musisz pilnować czasu. Dasz radę zagrać szybko, zanim skończy Ci się czas?

 • Fish Eat Fish 3
  Graj
  Fish Eat Fish 3
  Zagrano 11414 razy

  To ciągle świat, w którym ryba pożera rybę i jedynym sposobem na przeżycie, jest zjedzenie innych. Czy masz na tyle miejsca w żołądku, by przetrwać w tej głębi?

 • Fishdom 2
  Graj
  Fishdom 2
  Zagrano 10143 razy

  Dive into designing an awesome aquarium for your fine-finned friends!

 • Rzeczny połów
  Graj
  Rzeczny połów
  Zagrano 9568 razy

  Pięć gatunków ryb i osiem fantastycznych łowisk czeka na ciebie w tej realistycznej grze. Ciesz się mnóstwem wspaniałych lokacji i wypróbuj różne przynęty w oczekiwaniu na kolejne branie.

 • Rybna gorączka
  Graj
  Rybna gorączka
  Zagrano 9464 razy

  Ten młody rybak próbuje dzisiaj złowić masę przepysznych rybek. Pomóż mu uciec przed rekinami, gdy zarzuca wędkę w tej śmiesznej i fascynującej grze w łowienie ryb.

 • Fish Tycoon
  Graj
  Fish Tycoon
  Zagrano 9179 razy

  Czy potrafisz zaprojektować cudowne akwarium? Zbierz zasoby potrzebne do stworzenia fantastycznego podwodnego świata w tej grze symulacyjnej. Aha, i musisz też oczywiście znaleźć ryby!

 • Deep Reef
  Graj
  Deep Reef
  Zagrano 9143 razy

  Różne gatunki rybek się wymieszały... posortuj je!

 • Kurort dla ryb
  Graj
  Kurort dla ryb
  Zagrano 9140 razy

  Nawet ryby lubią jeździć na wakacje. Stwórz dla nich wspaniały podwodny kurort.

 • Łowienie ryb w tropikach
  Graj
  Łowienie ryb w tropikach
  Zagrano 8990 razy

  Zrelaksuj się i znajdź najlepsze miejsce do wędkowania w tej grze z wyjątkowo piękną grafiką! Złap jak największą rybę!

 • Wyprawa na ryby
  Graj
  Wyprawa na ryby
  Zagrano 8288 razy

  Pora zarzucić wędkę i złapać świeżą rybkę!

 • Shark Attack
  Graj
  Shark Attack
  Zagrano 8019 razy

  Ten rekin jest cały czas szalenie głodny. Grając w tę grę akcji, pomóż mu ominąć sieci i statki pirackie, gdy pożera masę przesmacznych żółwi i nurków.

 • Łowienie okoni: Zawodowiec
  Graj
  Łowienie okoni: Zawodowiec
  Zagrano 7800 razy

  Wędkuj jak zawodowiec. Jezioro jest pełne głodnych okoni, więc jeśli zrobisz, co powninieneś, możesz zabrać ich trochę do domu.

 • Mistrz rybołówstwa
  Graj
  Mistrz rybołówstwa
  Zagrano 7012 razy

  Zostanie znanym rybakiem nie jest proste, zwłaszcza gdy ma się do czynienia ze stukniętą, kreskówkową rybą. Czy masz potencjał by stać się mistrzem w tej rybackiej grze dla dzieci?

 • Thrill of the Catch
  Graj
  Thrill of the Catch
  Zagrano 6748 razy

  W tej ekscytującej grze wędkarskiej łapanie ryb nie jest jedynym zajęciem. Możesz również zmieniać ich wygląd. Zrób większe płetwy, zmień kolory lub wymyśl nowe, odjechane nazwy.

 • Rekin w Miami
  Graj
  Rekin w Miami
  Zagrano 6363 razy

  Ten straszny rekin jest strasznie wygłodniały! Pomóż mu schrupać kilka przekąsek w magicznym mieście.

 • Prąd rzeki Kenai
  Graj
  Prąd rzeki Kenai
  Zagrano 6148 razy

  Wybierz się w podróż na jedno z najlepszych łowisk na Alasce i przekonaj się, jaki rodzaj przynęty sprawdzi się najlepiej. Wypróbuj różne wabiki i odmienne taktyki, aby cieszyć się obfitym połowem w tej grze o łowieniu ryb.

Podwodny świat gier

Któż z nas, na takim czy innym etapie swojego życia, nie miał lub nie chciał mieć własnego akwarium z rybkami? Jest w nich coś, co nas pociąga, zwłaszcza za młodu. Różnorodność gatunków, kolorystyka, cały ten wodny, akwarystyczny świat. Patrzenie na nie uspokaja, nie wymagają nadmiernej opieki, niektórzy nawet uważają, że świetnie nadają się na prezent. Jednak uwaga – zanim niechcący uszczęśliwimy kogoś na siłę, może lepiej najpierw przenieść się do rzeczywistości wirtualnej, gdzie ryb Ci dostatek i atrakcji co nie miara.

Jest w czym wybierać – nasza kolekcja bezpłatnych, internetowych gier z rybami obejmuje cały wachlarz przeróżnych pozycji. Bez względu na to, czy jesteś fanem serii „Szczęki” czy raczej rozkosznego „Gdzie jest Nemo?”, znajdziesz tu coś dla siebie! Nie brakuje dużej dozy dobrego humoru i niezłych animacji.

Najpierw coś dla fanów klasyki. Gra Moby Dick zabierze wszystkich graczy w podróż po morzach i oceanach, gdzie konieczne jest, aby pamiętać o zdobywaniu pożywienia i zagrożeniu, jakie stwarzają żeglujący w pobliżu piraci. Z kolei Shark Attack to gra akcji, która daje możliwość wcielenia się w prawdziwą „grubą rybę” (ciekawą wariacją na temat jest gra Medieval Shark, w której tytułowy rekin wyposażony jest w topór i nosi prawdziwy kaptur rycerski). 

Lubisz gry strategiczne i logiczne? Spróbuj swoich sił w Menadżerze Parku Oceanicznego lub grach takich jak Fishdom 3, Fisher czy Connect Fish, rybiej odmianie klasycznej chińskiej gry mahjong.

Pozycje dla najmłodszych również obejmują odwołania do klasyków, przykładowo „Małej Syrenki”. W grze Udekoruj Domek Syrenki małe dekoratorki (i dekoratorzy) mogą puścić wodze fantazji, przekształcając wielką muszlę w przytulne lokum dla podwodnych postaci. Jednak jeśli Twoje dzieci są młodsze, polecamy Deep Reef – to świetna zabawa w sortowanie różnych gatunków rybek i gwarancja dobrej rozrywki dla całej rodziny!

Tak więc usiądź wygodnie i pozwól się przenieść do podwodnego świata, zamieszkałego przez całe mnóstwo ciekawych i często magicznych stworzeń! Do zobaczenia na głębinach!