Gry Z Zoo

 • Zoo Decor Game
  Graj
  Zoo Decor Game
  Zagrano 12943 razy

  Umieść zwierzątka na własciwych miejscach w zoo.

 • Cute Cat Hospital
  Graj
  Cute Cat Hospital
  Zagrano 47550 razy

  as

 • Rosy Creativity: Zoo Decoration
  Graj
  Rosy Creativity: Zoo Decoration
  Zagrano 1652 razy

  To twoje własne zoo! Zapełnij je swoimi ulubionymi zwierzętami i wydrukuj obrazek, żeby wszyscy je zobaczyli!

 • Zoo Keeper
  Graj
  Zoo Keeper
  Zagrano 1758 razy

  Twórz kombinacje z co najmniej 3 identycznych zwierzątek w kolumnie lub rzędzie.

 • Zoo Zagrożonych Zwierząt
  Graj
  Zoo Zagrożonych Zwierząt
  Zagrano 1471 razy

  Te zagrożone gatunki będą potrzebować szczególnej uwagi i opieki, zanim trafią do nowych domów!

 • Zoo Hockey
  Graj
  Zoo Hockey
  Zagrano 109 razy

  Nie pozwól, by te słodkie zwierzątka zmyliły twoją czujność i wygraj z nimi w air-hockey'a!

 • The Animal Zoo
  Graj
  The Animal Zoo
  Zagrano 583 razy

  Problem z zoo, które jest tłumnie odwiedzane? Zbyt wielu gości, którzy chcą zobaczyć absolutnie wszystko!

 • Mico Maco
  Graj
  Mico Maco
  Zagrano 212 razy

  Steruj małpką i zjedz wszystkie banany i bonusy wyrzucane przez pracowników zoo!

 • Cute Zoo Coloring
  Graj
  Cute Zoo Coloring
  Zagrano 67 razy

  Pomóż małpce, słoniowi, lwu, żyrafie, tygrysowi i pingwinowi zapozować do zabawnego portretu rodzinnego!

Idziemy do zoo, zoo, zoo…

Gdyby nie ogrody zoologiczne, musielibyśmy podróżować po całym świecie, żeby zobaczyć wszystkie bardziej i mniej egzotyczne zwierzęta, które żyją poza miejscem naszego zamieszkania. A podróże nie są tanie i wymagają czasu. Do tego spotkanie z niektórymi przedstawicielami fauny w ich naturalnym środowisku nie należy do najbezpieczniejszych. W zoo możemy popatrzeć na lwa, tygrysa lub pytona bez ryzyka, że staniemy się jego obiadem. Znajdują też tu schronienie gatunki zagrożone wyginięciem na wolności z powodu kłusownictwa czy działalności człowieka, na przykład rozrastania się terenów miejskich lub pól uprawnych. Ponadto w zoo podejmuje się próby rekonstrukcji zwierząt uważanych za wymarłe w naturze.

Ale dla ludzi zoo to przede wszystkim rozrywka. Przychodzą tu całe rodziny i często spędzają cały dzień, dlatego wszystko musi być bardzo dobrze zorganizowane. Nie jest to łatwe, o czym możesz się przekonać w naszych grach o zoo. Sprawdź, czy potrafisz sobie poradzić z napływem gości, i kieruj odwiedzających do właściwych pawilonów w The Animal Zoo. Nie daj im zbyt długo czekać, a kiedy się zaczną niecierpliwić, podaj im lody i prażoną kukurydzę. Dbaj też o pełne brzuchy mieszkańców klatek, akwariów i wybiegów, a także o czystość ich domów.

Czasem przyszli lokatorzy zoo zjawiają się w nim w stanie wymagającym szczególnej opieki. Zajmij się tym w Zoo Zagrożonych Zwierząt – przenoś nowych przybyszów do zagród i pielęgnuj ich, opatruj rany, karm oraz zapewniaj zabawę, zanim będą gotowe, żeby się przenieść dalej. Zapoznaj się z historią każdego ze zwierzaków, żeby wiedzieć o nim więcej! I działaj sprawnie, bo jeśli któryś ze zwierzaków umrze, stracisz 20 sekund czasu.

Chcesz urządzić własny ogród zoologiczny? Włącz Rosy Creativity: Zoo Decoration i zapełnij puste wybiegi zwierzętami, porozstawiaj drogowskazy, tu dodaj krzaczek, tam drzewko, żeby Twoje zoo tętniło życiem! Z kolei w Zoo Decor Game musisz uporządkować bałagan. Wszystko się wymieszało! Porozmieszczaj odwiedzających, zwierzaki, budki z biletami i inne obiekty, żeby wszystko wyglądało, jak trzeba. A jeśli masz ochotę po prostu się rozerwać, włącz Mico Maco i spróbuj zjeść wszystkie spadające banany, sterując małą i najwyraźniej bardzo głodną małpką.

Wybierz się na spotkanie ze zwierzętami w naszych darmowych grach o zoo online!