Gry Jazda na skateboardzie

 • Ewolucje na Deskorolce 3D
  Graj
  Ewolucje na Deskorolce 3D
  Zagrano 18439 razy

  Niech miasto będzie twoim skateparkiem...

 • Baby Skateboard Accident
  Graj
  Baby Skateboard Accident
  Zagrano 4266 razy
 • Uphill Rush
  Graj
  Uphill Rush
  Zagrano 5436 razy

  Pokonuj przeszkody i ścigaj się motocyklem, ciężarówką, quadem lub na skateboardzie. Ukończ każdy poziom bez upadku.

 • Crazy Bear
  Graj
  Crazy Bear
  Zagrano 3047 razy

  Sprawdź się na tych trasach i bądź najszybszym misiem!

 • Skateboard City
  Graj
  Skateboard City
  Zagrano 1461 razy

  Ukończ wszystkie misje i zdobądź uznanie i szacunek innych deskorolkarzy!

 • Skateboard City 2
  Graj
  Skateboard City 2
  Zagrano 679 razy

  Jazda deskorolką po mieście to najlepszy sport ekstremalny na świecie. Zabierz deskę i dołącz do zespołu!

 • Skejtomania
  Graj
  Skejtomania
  Zagrano 783 razy

  Łap za deskę i przygotuj się na naprawdę niezły skok, koleś.

 • Skate Park
  Graj
  Skate Park
  Zagrano 718 razy

  Pokaż, kto jest najlepszy na rampie!

 • Rooftop Skater
  Graj
  Rooftop Skater
  Zagrano 316 razy

  Te sztuczki są prawie jak latanie, no nie?

 • Skatelander
  Graj
  Skatelander
  Zagrano 566 razy

  Hej, maniaku deskorolki: czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, by nie schodzić ze swojej deski? Zapomnij o rampach: w grze Skatelander cały świat to jedna wielka arena do akrobacji. I jak w prawdziwym świecie, nie ma żadnych ograniczeń ani końca gry — będzie ona trwać tak długo, jak zechcesz! Omijaj przeszkody w mieście i w terenie w tej grze łączącej bieganie i akrobacje na deskorolce.

 • Patyczak na desce
  Graj
  Patyczak na desce
  Zagrano 398 razy

  Ten skejt chce zmierzyć się z najtrudniejszymi trasami w mieście. Pomożesz mu dojechać do samego końca, wykonując przy tym niesamowite triki? Sprawdź, czy uda ci się zrobić ollie, unikając przy tym kaktusów w tej grze ze sportem miejskim.

 • Bart Boarding 2
  Graj
  Bart Boarding 2
  Zagrano 279 razy
 • Skater Dude
  Graj
  Skater Dude
  Zagrano 77 razy

  Hej kolego! Potrzebujesz tylko deskorolki, cwanego podejścia i trudnego wyzwania! Unikaj przeszkód na swojej drodze, przeskakuj nad nimi i ścigaj się po ulicach, na których próżno szukać policjanta. Zbieraj dopalacze i jedź tak, jak tylko chcesz. Dołącz do zabawy już teraz albo wpadnij później!

 • Extreme Skater
  Graj
  Extreme Skater
  Zagrano 21 razy
 • Sewer Skater
  Graj
  Sewer Skater
  Zagrano 140 razy

  Od deskorolkowego wyjadacza po szczura kanałowego - twoje triki są zawsze ekstremalne!

 • Wyścigi na deskorolce
  Graj
  Wyścigi na deskorolce
  Zagrano 65 razy

  Czy dasz radę dogonić tę dziewczynę na deskorolce? Jeździ najszybciej w całym mieście. Dotrzymuj jej kroku, gdy ściga się po dachach i omijaj przeszkody takie jak skrzynki na listy oraz śmietniki. W tej odjazdowej grze w jazdę na deskorolce możesz zbierać również masę monet.

 • Dzieciak na desce
  Graj
  Dzieciak na desce
  Zagrano 160 razy

  Ten wyluzowany skejt rusza na miasto, by zebrać jak najwięcej złotych monet. Przyłącz się do niego, jak po drodze wykonuje niesamowite triki na desce. Czy pomożesz mu w bezpiecznej jeździe w tej grze ze sportem miejskim?

 • Skate Dog
  Graj
  Skate Dog
  Zagrano 204 razy

  Kto powiedział, że starego psa nie nauczysz nowych sztuczek... na deskorolce?

 • Szalony deskorolkarz
  Graj
  Szalony deskorolkarz
  Zagrano 38 razy

  Wykonaj kilka skoków w powietrzu i zaprezentuj parę odjechanych trików w tej niesamowitej grze o jeździe na deskorolce!

Deskorolką po rampach i ulicach

Jeśli lubisz poszaleć na deskorolce, wskocz na stronę Gry Jazda na skateboardzie i wykręcaj triki nie z tej ziemi. Gry dla dzieci, wyścigowe, w trójwymiarze – mamy tu coś dla każdego! Naucz się obłędnych heel-flipów i bluntslide’ów, a może uda Ci się je później powtórzyć na żywo. Tylko nie zapominaj, że musisz wylądować na kółkach, a nie na zębach czy łokciach!

Deskorolka to fenomen miejski. Włącz więc Skateboard City i spróbuj zdobyć szacunek w środowisku, pokazując swoje umiejętności. Odblokowuj miejscówki w trybie misji lub poćwicz triki w trybie freestyle. Bo skateboarding to przede wszystkim wolność! Jeśli lubisz realistyczną grafikę, włącz Ewolucje na Deskorolce 3D i rusz ulicami amerykańskiego miasta w trzech wymiarach. Wybierz chłopaka lub dziewczynę i jedź przed siebie, starając się omijać samochody i tramwaje.

Wolisz trochę mniej oczywiste miejsca? Włącz Rooftop Skater i zaszalej na dachach, skacząc z budynku na budynek. Postaraj się dobrze ocenić odległość, żeby nie skończyć w charakterze mokrej plamy! Masz lęk wysokości? Zejdź poniżej poziomu ulicy i wykręcaj triki w kanałach w Sewer Skater. Uważaj tylko, żeby nie wpaść w ścieki, bo staniesz się sławny w trochę inny sposób, niż byś chciał…

Jeśli chcesz poszaleć na wesoło, wybierz się do Springfield i wciel się w Barta Simpsona. Chyba nie ma kreskówkowej postaci, która by się bardziej kojarzyła z deskorolką! Pędź przed siebie przez miasto w Bart Boarding 2, rób salta, zbieraj przedmioty na swojej drodze i nie zapomnij podkręcić muzyki! A może chcesz dla odmiany zdjąć kółka i założyć… silnik odrzutowy? Włącz Dune Runners i skacz w różnych lokalizacjach, od łąki po pustynię czy dżunglę z betonu, i zbieraj monety, żeby zaopatrzyć się w różne dodatki. Możesz też pojeździć w kanciastym świecie Minecraft – nie przejmuj się, jeśli triki będą Ci wychodzić trochę kwadratowo…

Nasze gry w jazdę na deskorolce to zabawa, od której nie można się oderwać. Rób trik za trikiem bez ryzyka, że się połamiesz!