Gry Jazda na skateboardzie

 • Ewolucje na Deskorolce 3D
  Ewolucje na Deskorolce 3D
  Zagrano 75894 razy

  Niech miasto będzie twoim skateparkiem...

 • Crazy Bear
  Crazy Bear
  Zagrano 38836 razy

  Sprawdź się na tych trasach i bądź najszybszym misiem!

 • Uphill Rush
  Uphill Rush
  Zagrano 56700 razy

  Pokonuj przeszkody i ścigaj się motocyklem, ciężarówką, quadem lub na skateboardzie. Ukończ każdy poziom bez upadku.

 • Bart Boarding 2
  Bart Boarding 2
  Zagrano 873 razy
 • Skate Dog
  Skate Dog
  Zagrano 780 razy

  Kto powiedział, że starego psa nie nauczysz nowych sztuczek... na deskorolce?

 • Skateboard City
  Skateboard City
  Zagrano 6096 razy

  Ukończ wszystkie misje i zdobądź uznanie i szacunek innych deskorolkarzy!

 • Skateboard City 2
  Skateboard City 2
  Zagrano 2844 razy

  Jazda deskorolką po mieście to najlepszy sport ekstremalny na świecie. Zabierz deskę i dołącz do zespołu!

 • Skejtomania
  Skejtomania
  Zagrano 2966 razy

  Łap za deskę i przygotuj się na naprawdę niezły skok, koleś.

 • Skatelander
  Skatelander
  Zagrano 1314 razy

  Hej, maniaku deskorolki: czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, by nie schodzić ze swojej deski? Zapomnij o rampach: w grze Skatelander cały świat to jedna wielka arena do akrobacji. I jak w prawdziwym świecie, nie ma żadnych ograniczeń ani końca gry — będzie ona trwać tak długo, jak zechcesz! Omijaj przeszkody w mieście i w terenie w tej grze łączącej bieganie i akrobacje na deskorolce.

 • Skate Park
  Skate Park
  Zagrano 2566 razy

  Pokaż, kto jest najlepszy na rampie!

 • Rooftop Skater
  Rooftop Skater
  Zagrano 1007 razy

  Te sztuczki są prawie jak latanie, no nie?

 • Sewer Skater
  Sewer Skater
  Zagrano 595 razy

  Od deskorolkowego wyjadacza po szczura kanałowego - twoje triki są zawsze ekstremalne!

 • Skater Dude
  Skater Dude
  Zagrano 152 razy

  Hej kolego! Potrzebujesz tylko deskorolki, cwanego podejścia i trudnego wyzwania! Unikaj przeszkód na swojej drodze, przeskakuj nad nimi i ścigaj się po ulicach, na których próżno szukać policjanta. Zbieraj dopalacze i jedź tak, jak tylko chcesz. Dołącz do zabawy już teraz albo wpadnij później!

 • Extreme Skater
  Extreme Skater
  Zagrano 66 razy
 • Wyścigi na deskorolce
  Wyścigi na deskorolce
  Zagrano 208 razy

  Czy dasz radę dogonić tę dziewczynę na deskorolce? Jeździ najszybciej w całym mieście. Dotrzymuj jej kroku, gdy ściga się po dachach i omijaj przeszkody takie jak skrzynki na listy oraz śmietniki. W tej odjazdowej grze w jazdę na deskorolce możesz zbierać również masę monet.

 • Patyczak na desce
  Patyczak na desce
  Zagrano 699 razy

  Ten skejt chce zmierzyć się z najtrudniejszymi trasami w mieście. Pomożesz mu dojechać do samego końca, wykonując przy tym niesamowite triki? Sprawdź, czy uda ci się zrobić ollie, unikając przy tym kaktusów w tej grze ze sportem miejskim.

 • Dzieciak na desce
  Dzieciak na desce
  Zagrano 12 razy

  Ten wyluzowany skejt rusza na miasto, by zebrać jak najwięcej złotych monet. Przyłącz się do niego, jak po drodze wykonuje niesamowite triki na desce. Czy pomożesz mu w bezpiecznej jeździe w tej grze ze sportem miejskim?

 • Szalony deskorolkarz
  Szalony deskorolkarz
  Zagrano 134 razy

  Wykonaj kilka skoków w powietrzu i zaprezentuj parę odjechanych trików w tej niesamowitej grze o jeździe na deskorolce!

 • Dune Runners
  Dune Runners
  Zagrano 29 razy

  Przygotuj się na surfowanie po wydmach! Koniec z surfingiem na falach. Równie dobre są trawiaste łąki, Sahara lub betonowa dżungla – naturalne środowisko skateboarderów. Aby przejść do następnego obszaru, musisz najpierw ukończyć swoją misję. Jeśli uda ci się zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, możesz skoczyć do sklepu dla surferów i zakupić najnowsze gadżety, ulepszenia oraz umiejętności!

Podobno w czasie II wojny światowej dzieci w słynnej paryskiej dzielnicy Montmartre jeździły na deskach przyczepionych do kółek od wrotek. Ale dopiero ponad dekadę później dzięki surferom z Kalifornii ten nowy sport, nazywany przez nich surfowaniem po chodniku, stał się popularny. Nikt nie mógł wtedy przypuszczać, jak wielką popularnością będzie się cieszyć ta dyscyplina 70 lat później. Szalone deski mają coraz nowocześniejsze formy i styl, o ile to jeszcze możliwe. Dzisiaj w miastach na całym świecie istnieją trasy i parki budowane specjalnie dla deskorolek... mimo że wciąż niektórzy deskorolkowcy jeżdżą po schodach i poręczach, wykonując niesamowite akrobacje. Dzięki naszej kategorii gry deskorolka możesz spróbować swoich sił w tych akrobacjach i trikach, nawet jeśli nie masz deskorolki ani naprawdę nie potrafisz jeździć na desce. Mamy kilka wirtualnych skateparków, w których możesz poszaleć, wszystko za darmo. Wybierz się na przejażdżkę po chodnikach wirtualnego miasta, dachach, kanałach i nie tylko. Możesz nawet jeździć jako pies i na pewno nie odniesiesz żadnej kontuzji. Albo zapewnij sobie dawkę romantyzmu dzięki pocałunkom w skateparku. W kategorii gry jazda na deskorolce mamy nawet ubieranki – przecież musisz wyglądać odpowiednio do okazji.