Gry Kółko i krzyżyk

 • Kółko i krzyżyk
  Graj
  Kółko i krzyżyk
  Zagrano 96532 razy

  Zmierz się z komputerem lub znajomym w tej wersji uwielbianej gry. Ile rund uda Ci się wygrać? Pora się przekonać w tej zabawnej grze online.

 • Kółko i krzyżyk – tryb podstawowy
  Graj
  Kółko i krzyżyk – tryb podstawowy
  Zagrano 51076 razy

  Zmierz się z komputerem lub znajomym w tej wersji online klasycznej gry. Ile rund zdołasz wygrać?

 • Tic Tac Toe
  Graj
  Tic Tac Toe
  Zagrano 24173 razy

  Postaw 3 krzyżyki w jednym rzędzie lub kolumnie i wygraj z komputerem!

 • Strategic Tic Tac Toe
  Graj
  Strategic Tic Tac Toe
  Zagrano 11045 razy

  Klasyczna gra w kółko i krzyżyk w całkiem odmienionej wersji. Rzuć wyzwanie znajomemu lub zagraj z komputerem kilka rund tej kultowej gry i przekonaj się, kto jest lepszy!

 • Kółko i krzyżyk
  Graj
  Kółko i krzyżyk
  Zagrano 8047 razy

  Jedna z najpopularniejszych gier świata podbija plażę. Pamiętaj, by zabrać olejek do opalania!

 • Tic Tac Toe Revenge
  Graj
  Tic Tac Toe Revenge
  Zagrano 4951 razy

  Klasyczna gra TRIS w wersji cyfrowej. Możesz zmierzyć się z prawdziwym graczem albo komputerem. To świetna zabawa!

 • Line-Up
  Graj
  Line-Up
  Zagrano 3494 razy

  Klikaj na płytki i spróbuj uzyskać rząd 5 małpek, zanim komputer ułoży rząd z 5 bananów.

 • Tic Tac Toe: Colors Game
  Graj
  Tic Tac Toe: Colors Game
  Zagrano 2011 razy

  W tej kolorowej wersji klasycznej gry logicznej możesz zmierzyć się z komputerem lub ze znajomym. Czy dasz radę postawić trzy kółka lub krzyżyki w rzędzie, zanim uda się to Twojemu przeciwnikowi?

X czy O?

Strategia – to brzmi poważnie. Ale większość z nas oddawała się temu zajęciu na lekcjach przy pomocy długopisu i kartki w kratkę. Bo tylko tyle trzeba, żeby zagrać w kółko i krzyżyk. Wystarczy nakreślić pole gry 3 x 3 i na zmianę zapełniać je X i O, aż któremuś z graczy uda się ułożyć trzy swoje symbole w jednej linii lub wyczerpią się możliwości ruchu (zgadnijcie, co dzieje się najczęściej). Kółko i krzyżyk było utrapieniem niejednego nauczyciela i ratunkiem podczas długiej podróży samochodem. Żeby tylko ciągle nie kończyło się remisem…

Dlatego warto zagrać w kółko i krzyżyk online! Nie tylko nacieszysz wtedy oczy grafiką lepszą od bazgrołów na kartce (i nie zamażesz przy okazji notatek z matematyki), ale różnorodne opcje rozgrywki oraz możliwość gry ze sztuczną inteligencją sprawią, że będzie naprawdę ciekawie.

Tic Tac Toe wygląda jak wirtualna wersja dobrze znanej klasyki. Ale to tylko pozory! Oczywiście można zagrać „po staremu”, ale również w sposób zupełnie postawiony na głowie. Co powiesz na kółko i krzyżyk, w którym cel jest dokładnie odwrotny niż zwykle: uniknąć ułożenia trzech swoich symboli w jednej linii? Zobacz, czy uda Ci się szybko przestawić swój sposób myślenia podczas gry! Żeby wprowadzić dodatkowy element szaleństwa, włącz „wacky moves” – ze średnią lub wysoką częstotliwością – a na polach zaczną się dziać dziwne rzeczy! 

Możesz też spróbować sił w Strategic Tic Tac Toe, gdzie Twój ruch decyduje o tym, na której z dziewięciu plansz postawi swój symbol przeciwnik. Musisz zatem wziąć pod uwagę sytuację na kilku planszach jednocześnie! W Tic Tac Toe Revenge zagrasz w kółko i krzyżyk w wersji trójwymiarowej, a w Line-Up staniesz do pasjonującej walki na wielkiej planszy 15 x 15, na której musisz ułożyć w rzędzie pięć swoich symboli.

Każda z tych gier ma opcje rozgrywki jedno- i dwuosobowej, więc zmierz się ze sztuczną inteligencją lub rzuć wyzwanie znajomemu i pokaż, kto wyniósł więcej wiedzy ze szkoły!