Gry Kopalnie

 • Diamond Mine
  Graj
  Diamond Mine
  Zagrano 431757 razy

  Co jest lepsze od jednego diamentu? Dużo diamentów!

 • Drillionaire
  Graj
  Drillionaire
  Zagrano 68526 razy
 • Doge Miner 2
  Graj
  Doge Miner 2
  Zagrano 42643 razy
 • Tom, wydobywca złota
  Graj
  Tom, wydobywca złota
  Zagrano 29804 razy

  Tom to ciężko pracujący wydobywca złota, który codziennie stawia sobie cel do osiągnięcia. Pomożesz mu unikać głazów podczas wydobywania maszyną jak największej ilości złotych samorodków? Bardzo się ucieszy z twojej pomocy w kopalni w tej grze akcji.

 • Terraria Online
  Graj
  Terraria Online
  Zagrano 28166 razy

  Królestwo zostało zniszczone, a ludzi uwięziono pod ziemią. Na co czekasz? Ocal tę krainę!

 • Drillz.io
  Graj
  Drillz.io
  Zagrano 19629 razy

  Z tymi wiertłami na pewno będziesz mieć niezłą frajdę. Czy potrafisz zebrać zasoby, jednocześnie unikając ataków przeciwników w tej szalonej grze io? Tylko gracz z największym i najmocniejszym wiertłem przetrwa kilka minut.

 • Poszukiwacze skarbów
  Graj
  Poszukiwacze skarbów
  Zagrano 13856 razy

  Wypróbuj tę wciągającą grę logiczną i sprawdź, ile cennych klejnotów uda Ci się zgromadzić.

 • Górnik ninja 2
  Graj
  Górnik ninja 2
  Zagrano 12390 razy

  To najlepszy poszukiwacz skarbów na świecie. Za chwilę wyruszy w poszukiwanie kolejnej porcji cennych klejnotów ukrytych w tych zakazanych świątyniach. Może chcesz dołączyć do niego w tej grze online?

 • Bazooka Boy
  Graj
  Bazooka Boy
  Zagrano 10994 razy

  Bazooka to wyposażenie wybierane przez wszystkich szanujących się poszukiwaczy złota!

 • Ninja Miner
  Graj
  Ninja Miner
  Zagrano 10969 razy

  Poruszaj się po ścianach, skacz z sufitu na podłogę. Twe umiejętności wojownika ninja będą wystawione na próbę w skomplikowanym podziemnym labiryncie wypełnionym przepięknymi klejnotami (i gwiazdami). Witaj w całkiem nowej wersji gry klasy ninja.

 • Minedig: Journey to Hollow Earth
  Graj
  Minedig: Journey to Hollow Earth
  Zagrano 10661 razy

  Głęboko w ziemi jest ukryty skarb, ale potrzebujesz potężnych narzędzi, żeby go wydostać. Zbieraj rzadkie, błyszczące kamienie i wymień je na nowy sprzęt.

 • Scuba
  Graj
  Scuba
  Zagrano 7356 razy

  Statek tego astronauty rozbił się na obcej planecie. Pomóż mu odszukać wszystkie części i wrócić do domu.

 • Szalony kopacz
  Graj
  Szalony kopacz
  Zagrano 5255 razy

  Pedro właśnie otrzymał od dziadka mapę skarbów i zna kogoś, kto świetnie nada się do pomocy w poszukiwaniu tych cennych klejnotów. Szalony kopacz! Jest tylko jeden problem: on ma nierówno pod sufitem. Czy dasz radę wskazać mu właściwą drogę, gdy przemierza przez kopalnię w tej grze przygodowej? Pomiędzy poziomami możesz ulepszać jego sprzęt.

 • Astrokoparka
  Graj
  Astrokoparka
  Zagrano 5186 razy

  Kop i szukaj pięknych, błyszczących skarbów! Uważaj na strasznych kosmitów i pułapki oraz korzystaj z zaawansowanej technologii.

 • Kopalniany labirynt
  Graj
  Kopalniany labirynt
  Zagrano 4492 razy

  W pinballu sterujesz kulką, poruszając łapkami, a w tej zwariowanej grze logicznej poruszasz całym ekranem!

 • Gold Mine Strike
  Graj
  Gold Mine Strike
  Zagrano 4415 razy

  Sytuacja w kopalni wymyka się spod kontroli. Pomóż temu górnikowi przebić się przez skały i złoża kamieni szlachetnych, aby oczyścić tor dla wagonetki w tej świetnej, oldskulowej grze akcji.

 • Pan Górnik
  Graj
  Pan Górnik
  Zagrano 4359 razy

  Ten górnik znalazł cenną rzecz, ale musi uważać, jeśli chce się nagle wzbogacić. Możesz pomóc mu zebrać zapasy i użyć z głową maszyn, aby spadł na niego deszcz monet? Dołącz do niego, gdy ostrożnie planuje każdy ruch, w tej strategicznej grze akcji.

 • Exocraft.io
  Graj
  Exocraft.io
  Zagrano 4297 razy

  Galaktyka jest plądrowana w tej epickiej grze io! Zbieraj potężne klejnoty i napadaj na wraki statków, unikając ostrzału myśliwców wroga. Jeśli jednak będą działać Ci na nerwy, sprzątnij je kilkoma dronami.

 • Riggs Digger
  Graj
  Riggs Digger
  Zagrano 4024 razy

  Po co budować, skoro możesz niszczyć? Czas na zabawę z fizyką destrukcji!

 • Ninja Caver
  Graj
  Ninja Caver
  Zagrano 4012 razy

  Bombowy ninja powraca i ponownie jest uwięziony w jaskini! Pomóż mu uciec przeskakując, skacząc i wspinając się ku wyjściu, pamiętaj jednak o tym, by łapać gwiazdki, dzięki którym zyska dodatkowe punkty!

 • Minequest Idle
  Graj
  Minequest Idle
  Zagrano 3902 razy

  Wybierz się na poszukiwania cennych minerałów i sprawdź, czy uda Ci się wzbogacić w tej strategicznej grze w kopalnię. Możesz rozsądnie wykorzystać zasoby i jednocześnie zbudować potężną firmę?

 • Wózek w Kopalni 2: Transport Ładunku
  Graj
  Wózek w Kopalni 2: Transport Ładunku
  Zagrano 3469 razy

  Zakop się w kopalnianym zamęcie po same koła!

 • Jądro planety
  Graj
  Jądro planety
  Zagrano 3112 razy

  Jak daleko dojdziesz w drodze do jądra planety? Zbieraj przedmioty, modernizuj swoją maszynę i nie daj się złapać paskudnym kosmitom!

 • Idle Miner Tycoon
  Graj
  Idle Miner Tycoon
  Zagrano 3012 razy

  Ten biedak właśnie dowiedział się, że zaginął jego ojciec! Wszyscy współpracownicy zaczynają wariować, a Ty musisz go zastąpić. Możesz pomóc mu zarządzać kopalnią ojca w tym symulatorze online? Jego zadaniem będzie odnaleźć cenne minerały, gdy próbuje dowiedzieć się, co się stało.

 • Puru Puru Digger
  Graj
  Puru Puru Digger
  Zagrano 2755 razy

  Ten mały badacz wniesie w twoje życie trochę policzalnej zabawy!

 • Crazy Digger 2 Level Pack
  Graj
  Crazy Digger 2 Level Pack
  Zagrano 2668 razy

  Ten śmiałek uwielbia wcinać zielone bloki. Zadbaj o to, by nie został zgnieciony.

 • Gold Mine Strike: Christmas
  Graj
  Gold Mine Strike: Christmas
  Zagrano 2643 razy

  Gold Mine Strike: Christmas

 • Mining Truck
  Graj
  Mining Truck
  Zagrano 1974 razy

  Najfajnieszy trik, jaki możesz wykonać na tej ciężarówce, to przewieźć cenny ładunek z punktu A do puntu B!

 • Drillem.io
  Graj
  Drillem.io
  Zagrano 1273 razy

  Na tym obszarze aż roi się od cennych klejnotów. A ty musisz jedynie sterować tym potężnym wiertłem i je wykopać. Pamiętaj też, że w tej fascynującej grze io zmierzysz się również z innymi górnikami. Próbując się wzbogacić, Twoim zadaniem będzie ochronić wiertło, aby nie zostało poważnie zniszczone przez graczy i otoczenie.

 • Digger vs Meatball
  Graj
  Digger vs Meatball
  Zagrano 1265 razy

  Knocking this meatball off the table is a snap with this cool construction vehicle.

 • Independent Miner
  Graj
  Independent Miner
  Zagrano 948 razy

  Ten górnik zdecydował się rozpocząć poszukiwania złoży na własną rękę. Czy zagrasz w tę pierwszorzędną grę i pomożesz mu znaleźć jak najwięcej cennych kamieni szlachetnych i unikać przy tym głazów?

 • Sokoban Mega Mine
  Graj
  Sokoban Mega Mine
  Zagrano 427 razy

  Ten pracowity górnik ma tyle czasu, co energii. Możesz pomóc mu zebrać bryłki złota przed zakończeniem zmiany? Śpiesz mu z pomocą, gdy przemierza przez kopalnię złota z wózkiem, w tej grze online.

 • Tiny Diggers: Classic
  Graj
  Tiny Diggers: Classic
  Zagrano 279 razy

  Wydobywanie złota to niebezpieczna praca. Zapytaj lepiej te szalone stwory! Czy możesz pomóc im pozostać w jednym kawałku, gdy poszukują wielu drogocennych minerałów w tej dynamicznej grze logicznej? Usuwaj przeszkody, które stoją im na drodze do wielkiego skarbu.

 • Space Miner
  Graj
  Space Miner
  Zagrano 234 razy

  Ten słodki, mały obcy górnik potrzebuje pomocy w zbieraniu rzadkich minerałów i kryształów w galaktyce, bo sam sobie nie poradzi! Pomóż mu w tej fantastycznej grze 2D o nazwie Space Miner.

 • Avalancher
  Graj
  Avalancher
  Zagrano 146 razy

  Ten z metra cięty poszukiwacz przygód chce zdobyć tony złotych i srebrnych monet. Pomóż mu pokonać przeszkody, które stoją między nim a skarbem w tej darmowej grze online.

 • Tiny Diggers
  Graj
  Tiny Diggers
  Zagrano 128 razy

  Te małe stworzenia szukają wielkich skarbów. Czy uda ci się zapewnić im bezpieczeństwo podczas prowadzenia ich w kierunku jaskini pełnej złota w tej uroczej grze przygodowej?

Wirtualna kopalnia pomysłów

Praca w kopalni to niełatwe zajęcie. Wszyscy wiemy, że jest bardzo ciężka, wymaga wielu wyrzeczeń i że czasami może okazać się naprawdę niebezpieczna. Stąd podziw dla górników i właściwie wszystkich innych, którzy na dłużej schodzą pod ziemię: ratowników, speleologów, budowniczych podziemnych konstrukcji. Nie każdy byłby w stanie podjąć podobne wyzwanie, dlatego w witrynie Gry.pl zabierzemy Cię choć na chwilę na sam dół wirtualnego, kopalnianego szybu.

Nie musisz się wahać – to w stu procentach bezpieczne! W naszych kopalniach króluje beztroska i dobra zabawa! Możesz ćwiczyć w nich zręczność, spostrzegawczość lub sprawdzić swoje zdolności logiczne. Możesz też wcielić się we władcę podziemia w symulacyjnej grze Idle Dungeon Master lub zbierać drogocenne kamienie i wymieniać je na coraz to lepszy sprzęt, który pozwoli Ci znaleźć ukryty skarb, w Minedig: Journey to Hollow Earth.

Obowiązkową pozycją jest jednak bezdyskusyjnie Terraria. To kolejna po Minecrafcie gra komputerowa z otwartym światem, gdzie podobnie jak w słynnym sandboksie możesz wydobywać surowce, przerabiać je na narzędzia lub inne elementy, stawiać konstrukcje własnego pomysłu i walczyć z napotkanymi potworami i innymi istotami. Posłużą Ci do tego różne narzędzia, w tym młoty i kilofy. W jednym z wariantów Twoim zadaniem będzie ocalić krainę, w której ludzi uwięziono pod ziemią. Trzymamy kciuki, żeby się udało!

Poza tym czeka na Ciebie cała masa przyjemnych zręcznościówek: od bardziej tradycyjnych, „górniczych” pozycji takich jak Dynaminer (w której, aby dojść do wyjścia, musisz wysadzić stojące na Twojej drodze skały), Tom, wydobywca złota (któremu musisz pomóc w niełatwym zadaniu, jakim jest wydobycie jak największej ilości złotych samorodków) czy Independent Miner (gdzie sterując uroczym górnikiem, musisz znaleźć jak najwięcej kamieni szlachetnych i unikać głazów), po nieco mniej przewidywalne i bardziej awangardowe tytuły, jak np. Ninja Miner i Ninja Caver, w których to wcielisz się w wojowniczego ninja, przemierzającego dla odmiany kopalniane korytarze.

Teraz już wiesz – na Gry.pl jest w czym wybierać! To prawdziwa kopalnia gamerskich pomysłów!