Gry Kopalnie

 • Diamond Mine
  Graj
  Diamond Mine
  Zagrano 139589 razy

  Co jest lepsze od jednego diamentu? Dużo diamentów!

 • Drillionaire
  Graj
  Drillionaire
  Zagrano 112770 razy
 • Terraria Online
  Graj
  Terraria Online
  Zagrano 70964 razy

  Królestwo zostało zniszczone, a ludzi uwięziono pod ziemią. Na co czekasz? Ocal tę krainę!

 • Doge Miner 2
  Graj
  Doge Miner 2
  Zagrano 56604 razy
 • Tom, wydobywca złota
  Graj
  Tom, wydobywca złota
  Zagrano 27980 razy

  Tom to ciężko pracujący wydobywca złota, który codziennie stawia sobie cel do osiągnięcia. Pomożesz mu unikać głazów podczas wydobywania maszyną jak największej ilości złotych samorodków? Bardzo się ucieszy z twojej pomocy w kopalni w tej grze akcji.

 • Minedig: Journey to Hollow Earth
  Graj
  Minedig: Journey to Hollow Earth
  Zagrano 26848 razy

  Głęboko w ziemi jest ukryty skarb, ale potrzebujesz potężnych narzędzi, żeby go wydostać. Zbieraj rzadkie, błyszczące kamienie i wymień je na nowy sprzęt.

 • Górnik ninja 2
  Graj
  Górnik ninja 2
  Zagrano 25308 razy

  To najlepszy poszukiwacz skarbów na świecie. Za chwilę wyruszy w poszukiwanie kolejnej porcji cennych klejnotów ukrytych w tych zakazanych świątyniach. Może chcesz dołączyć do niego w tej grze online?

 • Poszukiwacze skarbów
  Graj
  Poszukiwacze skarbów
  Zagrano 24572 razy

  Wypróbuj tę wciągającą grę logiczną i sprawdź, ile cennych klejnotów uda Ci się zgromadzić.

 • Scuba
  Graj
  Scuba
  Zagrano 22158 razy

  Statek tego astronauty rozbił się na obcej planecie. Pomóż mu odszukać wszystkie części i wrócić do domu.

 • Drillz.io
  Graj
  Drillz.io
  Zagrano 21466 razy

  Z tymi wiertłami na pewno będziesz mieć niezłą frajdę. Czy potrafisz zebrać zasoby, jednocześnie unikając ataków przeciwników w tej szalonej grze io? Tylko gracz z największym i najmocniejszym wiertłem przetrwa kilka minut.

 • Ninja Miner
  Graj
  Ninja Miner
  Zagrano 19776 razy

  Poruszaj się po ścianach, skacz z sufitu na podłogę. Twe umiejętności wojownika ninja będą wystawione na próbę w skomplikowanym podziemnym labiryncie wypełnionym przepięknymi klejnotami (i gwiazdami). Witaj w całkiem nowej wersji gry klasy ninja.

 • Riggs Digger
  Graj
  Riggs Digger
  Zagrano 15930 razy

  Po co budować, skoro możesz niszczyć? Czas na zabawę z fizyką destrukcji!

 • Astrokoparka
  Graj
  Astrokoparka
  Zagrano 15036 razy

  Kop i szukaj pięknych, błyszczących skarbów! Uważaj na strasznych kosmitów i pułapki oraz korzystaj z zaawansowanej technologii.

 • Ninja Caver
  Graj
  Ninja Caver
  Zagrano 12850 razy

  Bombowy ninja powraca i ponownie jest uwięziony w jaskini! Pomóż mu uciec przeskakując, skacząc i wspinając się ku wyjściu, pamiętaj jednak o tym, by łapać gwiazdki, dzięki którym zyska dodatkowe punkty!

 • Gold Mine Strike
  Graj
  Gold Mine Strike
  Zagrano 12450 razy

  Sytuacja w kopalni wymyka się spod kontroli. Pomóż temu górnikowi przebić się przez skały i złoża kamieni szlachetnych, aby oczyścić tor dla wagonetki w tej świetnej, oldskulowej grze akcji.

 • Mining Truck
  Graj
  Mining Truck
  Zagrano 12306 razy

  Najfajnieszy trik, jaki możesz wykonać na tej ciężarówce, to przewieźć cenny ładunek z punktu A do puntu B!

 • Bazooka Boy
  Graj
  Bazooka Boy
  Zagrano 11010 razy

  Bazooka to wyposażenie wybierane przez wszystkich szanujących się poszukiwaczy złota!

 • Gold Mine Strike: Christmas
  Graj
  Gold Mine Strike: Christmas
  Zagrano 10437 razy

  Gold Mine Strike: Christmas

 • Minequest Idle
  Graj
  Minequest Idle
  Zagrano 10224 razy

  Wybierz się na poszukiwania cennych minerałów i sprawdź, czy uda Ci się wzbogacić w tej strategicznej grze w kopalnię. Możesz rozsądnie wykorzystać zasoby i jednocześnie zbudować potężną firmę?

 • Idle Miner Tycoon
  Graj
  Idle Miner Tycoon
  Zagrano 10196 razy

  Ten biedak właśnie dowiedział się, że zaginął jego ojciec! Wszyscy współpracownicy zaczynają wariować, a Ty musisz go zastąpić. Możesz pomóc mu zarządzać kopalnią ojca w tym symulatorze online? Jego zadaniem będzie odnaleźć cenne minerały, gdy próbuje dowiedzieć się, co się stało.

 • Kopalniany labirynt
  Graj
  Kopalniany labirynt
  Zagrano 9120 razy

  W pinballu sterujesz kulką, poruszając łapkami, a w tej zwariowanej grze logicznej poruszasz całym ekranem!

 • Crazy Digger 2 Level Pack
  Graj
  Crazy Digger 2 Level Pack
  Zagrano 8355 razy

  Ten śmiałek uwielbia wcinać zielone bloki. Zadbaj o to, by nie został zgnieciony.

 • Pan Górnik
  Graj
  Pan Górnik
  Zagrano 7837 razy

  Ten górnik znalazł cenną rzecz, ale musi uważać, jeśli chce się nagle wzbogacić. Możesz pomóc mu zebrać zapasy i użyć z głową maszyn, aby spadł na niego deszcz monet? Dołącz do niego, gdy ostrożnie planuje każdy ruch, w tej strategicznej grze akcji.

 • Wózek w Kopalni 2: Transport Ładunku
  Graj
  Wózek w Kopalni 2: Transport Ładunku
  Zagrano 7404 razy

  Zakop się w kopalnianym zamęcie po same koła!

 • Sokoban Mega Mine
  Graj
  Sokoban Mega Mine
  Zagrano 7315 razy

  Ten pracowity górnik ma tyle czasu, co energii. Możesz pomóc mu zebrać bryłki złota przed zakończeniem zmiany? Śpiesz mu z pomocą, gdy przemierza przez kopalnię złota z wózkiem, w tej grze online.

 • Digger vs Meatball
  Graj
  Digger vs Meatball
  Zagrano 7215 razy

  Knocking this meatball off the table is a snap with this cool construction vehicle.

 • Puru Puru Digger
  Graj
  Puru Puru Digger
  Zagrano 6717 razy

  Ten mały badacz wniesie w twoje życie trochę policzalnej zabawy!

 • Szalony kopacz
  Graj
  Szalony kopacz
  Zagrano 6687 razy

  Pedro właśnie otrzymał od dziadka mapę skarbów i zna kogoś, kto świetnie nada się do pomocy w poszukiwaniu tych cennych klejnotów. Szalony kopacz! Jest tylko jeden problem: on ma nierówno pod sufitem. Czy dasz radę wskazać mu właściwą drogę, gdy przemierza przez kopalnię w tej grze przygodowej? Pomiędzy poziomami możesz ulepszać jego sprzęt.

 • Jądro planety
  Graj
  Jądro planety
  Zagrano 4366 razy

  Jak daleko dojdziesz w drodze do jądra planety? Zbieraj przedmioty, modernizuj swoją maszynę i nie daj się złapać paskudnym kosmitom!

 • Tiny Diggers: Classic
  Graj
  Tiny Diggers: Classic
  Zagrano 2773 razy

  Wydobywanie złota to niebezpieczna praca. Zapytaj lepiej te szalone stwory! Czy możesz pomóc im pozostać w jednym kawałku, gdy poszukują wielu drogocennych minerałów w tej dynamicznej grze logicznej? Usuwaj przeszkody, które stoją im na drodze do wielkiego skarbu.

 • Independent Miner
  Graj
  Independent Miner
  Zagrano 2433 razy

  Ten górnik zdecydował się rozpocząć poszukiwania złoży na własną rękę. Czy zagrasz w tę pierwszorzędną grę i pomożesz mu znaleźć jak najwięcej cennych kamieni szlachetnych i unikać przy tym głazów?

 • Exocraft.io
  Graj
  Exocraft.io
  Zagrano 2276 razy

  Galaktyka jest plądrowana w tej epickiej grze io! Zbieraj potężne klejnoty i napadaj na wraki statków, unikając ostrzału myśliwców wroga. Jeśli jednak będą działać Ci na nerwy, sprzątnij je kilkoma dronami.

 • Drillem.io
  Graj
  Drillem.io
  Zagrano 1077 razy

  Na tym obszarze aż roi się od cennych klejnotów. A ty musisz jedynie sterować tym potężnym wiertłem i je wykopać. Pamiętaj też, że w tej fascynującej grze io zmierzysz się również z innymi górnikami. Próbując się wzbogacić, Twoim zadaniem będzie ochronić wiertło, aby nie zostało poważnie zniszczone przez graczy i otoczenie.

 • Space Miner
  Graj
  Space Miner
  Zagrano 379 razy

  Ten słodki, mały obcy górnik potrzebuje pomocy w zbieraniu rzadkich minerałów i kryształów w galaktyce, bo sam sobie nie poradzi! Pomóż mu w tej fantastycznej grze 2D o nazwie Space Miner.

 • Tiny Diggers
  Graj
  Tiny Diggers
  Zagrano 246 razy

  Te małe stworzenia szukają wielkich skarbów. Czy uda ci się zapewnić im bezpieczeństwo podczas prowadzenia ich w kierunku jaskini pełnej złota w tej uroczej grze przygodowej?

 • Avalancher
  Graj
  Avalancher
  Zagrano 146 razy

  Ten z metra cięty poszukiwacz przygód chce zdobyć tony złotych i srebrnych monet. Pomóż mu pokonać przeszkody, które stoją między nim a skarbem w tej darmowej grze online.

Wirtualna kopalnia pomysłów

Praca w kopalni to niełatwe zajęcie. Wszyscy wiemy, że jest bardzo ciężka, wymaga wielu wyrzeczeń i że czasami może okazać się naprawdę niebezpieczna. Stąd podziw dla górników i właściwie wszystkich innych, którzy na dłużej schodzą pod ziemię: ratowników, speleologów, budowniczych podziemnych konstrukcji. Nie każdy byłby w stanie podjąć podobne wyzwanie, dlatego w witrynie Gry.pl zabierzemy Cię choć na chwilę na sam dół wirtualnego, kopalnianego szybu.

Nie musisz się wahać – to w stu procentach bezpieczne! W naszych kopalniach króluje beztroska i dobra zabawa! Możesz ćwiczyć w nich zręczność, spostrzegawczość lub sprawdzić swoje zdolności logiczne. Możesz też wcielić się we władcę podziemia w symulacyjnej grze Idle Dungeon Master lub zbierać drogocenne kamienie i wymieniać je na coraz to lepszy sprzęt, który pozwoli Ci znaleźć ukryty skarb, w Minedig: Journey to Hollow Earth.

Obowiązkową pozycją jest jednak bezdyskusyjnie Terraria. To kolejna po Minecrafcie gra komputerowa z otwartym światem, gdzie podobnie jak w słynnym sandboksie możesz wydobywać surowce, przerabiać je na narzędzia lub inne elementy, stawiać konstrukcje własnego pomysłu i walczyć z napotkanymi potworami i innymi istotami. Posłużą Ci do tego różne narzędzia, w tym młoty i kilofy. W jednym z wariantów Twoim zadaniem będzie ocalić krainę, w której ludzi uwięziono pod ziemią. Trzymamy kciuki, żeby się udało!

Poza tym czeka na Ciebie cała masa przyjemnych zręcznościówek: od bardziej tradycyjnych, „górniczych” pozycji takich jak Dynaminer (w której, aby dojść do wyjścia, musisz wysadzić stojące na Twojej drodze skały), Tom, wydobywca złota (któremu musisz pomóc w niełatwym zadaniu, jakim jest wydobycie jak największej ilości złotych samorodków) czy Independent Miner (gdzie sterując uroczym górnikiem, musisz znaleźć jak najwięcej kamieni szlachetnych i unikać głazów), po nieco mniej przewidywalne i bardziej awangardowe tytuły, jak np. Ninja Miner i Ninja Caver, w których to wcielisz się w wojowniczego ninja, przemierzającego dla odmiany kopalniane korytarze.

Teraz już wiesz – na Gry.pl jest w czym wybierać! To prawdziwa kopalnia gamerskich pomysłów!