Gry Kręgle

 • Strike Zone
  Strike Zone
  Zagrano 24158 razy

  Czy zdołasz zbić wszystkie kręgle za jednym razem? Najbardziej realistyczny symulator bowlingu w sieci!

 • Bowling Masters
  Bowling Masters
  Zagrano 6439 razy

  Wypróbuj tę wirtualną kręgielnię, wyróżniającą się świetną grafiką i łatwą obsługą. Wybierz swojego zawodnika i przygotuj się na widowiskowe zbijanie kręgli w tej emocjonującej grze online.

 • Bowling Mania
  Bowling Mania
  Zagrano 4604 razy

  Czy uda ci się zbić wszystkie kręgle za jednym razem?

 • Klasyczne kręgle
  Klasyczne kręgle
  Zagrano 9975 razy

  Czy dasz radę kilka razy strącić wszystkie kręgle w dwóch rzutach? A może potrafisz to zrobić w jednym rzucie? Wirtualna kręgielnia czeka na ciebie! Sprawdź swoje umiejętności w tej niełatwej grze.

 • League Bowling
  League Bowling
  Zagrano 4836 razy

  Zagraj w kręgle nie wychodząc z domu!

 • Disco Bowling
  Disco Bowling
  Zagrano 672 razy
 • Bowling Defence
  Bowling Defence
  Zagrano 59 razy

  Rzucaj kulą w odpowiednim momencie by zlikwidować potwory i sławne osoby.

 • Cat Bowling
  Cat Bowling
  Zagrano 132 razy

  Pomóż kotu rzucać kulą do kręgli i spróbuj trafić jak najwięcej zwierzątek.

Poćwicz zdobywanie punktów i wirtualne rzuty, grając w kręgle. Nie potrzebujesz innych realnych graczy ani dziwnie pachnących wypożyczonych butów, by porzucać sobie w tej kategorii! Te gry to doskonała zabawa. Zagraj w gry Strike Zone, Bowling Mania, albo pograj w nocy w grze Księżycowa kręgielnia. Zwykłe kręgle są dla ciebie nudne? Powalcz z duchami przy pomocy lampionu z dyni w grze Halloween Bowling. A może zagraj w grę Cat Bowling – czy domyślasz się, jakie będą w niej kręgle? To gra w sam raz dla miłośników psów! Kula do kręgli może też stać się bronią, gdy duchy i potwory atakują kręgielnię. Nie ma lepszej motywacji, by popracować nad swoimi umiejętnościami niż walka o życie! Gdy jakaś gra szczególnie zwróci twoją uwagę, zapisz ją w ulubionych i wracaj do niej, gdy tylko chcesz. Odnajdziesz ją z łatwością poprzez swój profil. Zaglądaj też do naszej kategorii kręgle, bo cały czas dodajemy nowości!