Gry Kręgle

 • Strike Zone
  Strike Zone
  Zagrano 10365 razy

  Czy zdołasz zbić wszystkie kręgle za jednym razem? Najbardziej realistyczny symulator bowlingu w sieci!

 • League Bowling
  League Bowling
  Zagrano 2114 razy

  Zagraj w kręgle nie wychodząc z domu!

 • Bowling Masters
  Bowling Masters
  Zagrano 3378 razy

  Wypróbuj tę wirtualną kręgielnię, wyróżniającą się świetną grafiką i łatwą obsługą. Wybierz swojego zawodnika i przygotuj się na widowiskowe zbijanie kręgli w tej emocjonującej grze online.

 • Klasyczne kręgle
  Klasyczne kręgle
  Zagrano 2742 razy

  Czy dasz radę kilka razy strącić wszystkie kręgle w dwóch rzutach? A może potrafisz to zrobić w jednym rzucie? Wirtualna kręgielnia czeka na ciebie! Sprawdź swoje umiejętności w tej niełatwej grze.

 • Bowling Mania
  Bowling Mania
  Zagrano 2536 razy

  Czy uda ci się zbić wszystkie kręgle za jednym razem?

 • Disco Bowling
  Disco Bowling
  Zagrano 100 razy
 • Bowling Defence
  Bowling Defence
  Zagrano 43 razy

  Rzucaj kulą w odpowiednim momencie by zlikwidować potwory i sławne osoby.

 • Bowling Bash Trailer
  Bowling Bash Trailer
  Zagrano 82 razy

  Zmierz się z graczami z całego świata w tym niesamowitym symulatorze gry w kręgle!

 • Cat Bowling
  Cat Bowling
  Zagrano 73 razy

  Pomóż kotu rzucać kulą do kręgli i spróbuj trafić jak najwięcej zwierzątek.

 • Halloween Bowling
  Halloween Bowling
  Zagrano 194 razy

  Kiedy twoja kula do kręgli jest dynią, a kręgle to duchy, zabawa będzie tak udana, że poczujesz ciarki!

Wirtualne kręgle w zasięgu ręki

Mało kto wie, że kręgle są jednym z najstarszych sportów na świecie. Fascynowali się nimi już starożytni Egipcjanie. W grobowcach faraonów znaleziono kamienne kule i kręgle. Najstarsze ślady uprawiania tej dyscypliny sportu sięgają aż do 3200 lat przed naszą erą. Istnieją także przypuszczenia, że tę formę zabawy mogli uprawiać już jaskiniowcy. Dzięki grom dostępnym na stronie Gry.pl Ty też możesz oddać się tej rozrywce i nie potrzebujesz do tego innych graczy ani dziwnie pachnących, wypożyczonych butów.

Zasady są proste: Gra składa się z 10 rund. Na początku każdej rundy gracz stara się strącić wszystkie kręgle. Jeśli próba się powiedzie, wtedy rezultat to tzw. „strike” i runda jest zakończona. Jeżeli po pierwszym rzucie pozostały niestrącone kręgle, następuje drugi rzut. Strącenie wszystkich kręgli podczas drugiego rzutu to tzw. „spare”. Gdy po drugim rzucie nadal pozostaną niestrącone kręgle, wtedy wynik to tzw. „open frame” — gracz zdobywa tylko tyle punktów, ile strącił kręgli.

Zacznijmy od gry „Klasyczne kręgle”, w której kontrolujesz ustawienie zawodnika na torze, siłę uderzenia oraz jego kierunek. Nie zrażaj się początkowymi niepowodzeniami. Trening czyni mistrza!

W grze Bowling Masters możesz potrenować w wirtualnej kręgielni w przepięknej, trójwymiarowej grafice. Musisz wykazać się refleksem i kliknąć w odpowiednim momencie, aby ustalić kierunek rzutu. Następnie kolejnym kliknięciem określasz siłę, z jaką pchniesz kulę. Wybierz swojego zawodnika i ruszaj na tor!

Cat Bowling to z kolei gra o przetrwanie, łącząca kręgle z klasycznymi produkcjami typu Space Invaders. Kierujesz kotem, który musi strącić kulą zbliżające się do niego misie i króliki. Czy zdołasz mu pomóc? Nie ma lepszej motywacji, by popracować nad swoimi umiejętnościami niż walka o życie!

Jeśli chcesz poczuć emocje, jakie towarzyszą grze w kręgle, sięgnij po gry online z tej kategorii na stronie Gry.pl. Gdy zaczniesz grać, nie będziesz mógł się oderwać. Rozwiń swoje umiejętności i naucz się planować rzuty przy dźwięku toczących się kul i rozbijanych kręgli. Zapraszamy do wirtualnej kręgielni!