• Morderstwo
  Graj
  Morderstwo
  Zagrano 438117 razy

  Ktoś powinien się zająć tym starym, podłym królem. Czy podejmiesz się tego zadania?

 • Włamywacz Bob 4: Sezon 2 Rosja
  Graj
  Włamywacz Bob 4: Sezon 2 Rosja
  Zagrano 207970 razy

  Najnowsza fala występków Boba zabierze go prosto do dalekiej Rosji! Dołącz do niego, jak rabuje klejnoty, rzadkie lalki oraz inne bezcenne przedmioty z najlepiej strzeżonych budynków w Moskwie. Bob będzie potrzebować twojej pomocy, by uniknąć kamer monitoringu, nowoczesnych systemów alarmowych oraz kilku bezwzględnych strażników.

 • Zgarniacze kasy 2
  Graj
  Zgarniacze kasy 2
  Zagrano 187619 razy

  Pomóż braciom rozwiązać zagadki i uciec z więzienia w tej grze dla jednego lub dwóch graczy!

 • Złodziej samochodów
  Graj
  Złodziej samochodów
  Zagrano 136774 razy

  Ten złodziej właśnie robi skok życia. Dołącz do niego, gdy kradnie samochody i sieje spustoszenie w tej szalonej grze w wyścigi.

 • Mafia Battle
  Graj
  Mafia Battle
  Zagrano 134862 razy

  Uciekaj przed glinami i zbij fortunę, wspinając się po szczeblach mafijnego imperium.

 • Złodziej Bob 2
  Graj
  Złodziej Bob 2
  Zagrano 129624 razy

  Miasto znów jest w niebezpieczeństwie i tylko ten malutki bandyta może uratować sytuację.

 • Cars Thief 2: Tank Edition
  Graj
  Cars Thief 2: Tank Edition
  Zagrano 101878 razy

  Gdy kradzież samochodów to bułka z masłem, a przechwytywanie półciężarówek jest nudne jak flaki z olejem, pora wybrać się na przejażdżkę skradzionym czołgiem! Dołącz do tego zawodowego złodzieja samochodów, gdy próbuje zrobić swój największy i najodważniejszy skok w życiu w tej ekscytującej grze samochodowej 3D.

 • Włamywacz Bob 4: Sezon 3 Japonia
  Graj
  Włamywacz Bob 4: Sezon 3 Japonia
  Zagrano 94452 razy

  Kolejny dzień, kolejny kraj, kolejny niechlubny skok. Bob, światowej sławy złodziej, zmierza do Japonii na swój kolejny wielki przekręt w tej zwariowanej grze typu „wskaż i kliknij”. Czy pomożesz mu robić uniki przed naukowcami, strażnikami, policjantami, a nawet mumiami, gdy próbuje ukraść bezcenne artefakty?

 • Bob The Robber 4: Season 1 France
  Graj
  Bob The Robber 4: Season 1 France
  Zagrano 91210 razy

  Złodziej Bob wraca do swoich starych sztuczek, ale tym razem wyrusza w drogę! Dołącz do niego podczas serii zadań w Paryżu. Ile uda mu się zwinąć w tej podstępnej grze przygodowej?

 • Ukraść diamenty
  Graj
  Ukraść diamenty
  Zagrano 63970 razy

  Obrabowanie tego muzeum nie będzie tak proste, jak się wydaje...

 • Grand Action Crime: New York
  Graj
  Grand Action Crime: New York
  Zagrano 60746 razy

  Nowy Jork jest w zasięgu twojej ręki! Walcz z determinacją, by wspiąć się na sam szczyt, w tej zwariowanej grze akcji. Kradnij samochody, pokonuj gliniarzy i likwiduj rywalizujących gangsterów, a po drodze nazbieraj jak najwięcej bitcoinów. Wkrótce to ty będziesz rządzić żelazną ręką nowojorskimi ulicami!

 • Złodziej Bob
  Graj
  Złodziej Bob
  Zagrano 57940 razy

  Czy uda ci się wejść i wyjść... a przy tym nie dać się złapać?

 • Włamywacz Bob: Przygoda w świątyni
  Graj
  Włamywacz Bob: Przygoda w świątyni
  Zagrano 51601 razy

  Światowej sławy złodziej zaraz wyruszy w swoją największą podróż! Dołącz do niego, gdy zagłębia się w tej świątyni w poszukiwaniu wspaniałych skarbów. Szukając łupów, musi uważać na wyłaniające się niebezpieczne mumie.

 • Policja kontra złodziej: Gorący pościg
  Graj
  Policja kontra złodziej: Gorący pościg
  Zagrano 47010 razy

  Złodzieje uciekają, a do tego ukradli odjazdowe podrasowane bryki. Twoim zadaniem jest złapać ich, zanim zwieją. Masz mało czasu, więc lepiej się pospiesz. Wskocz za kółko swojego radiowozu i zgarnij ich w tej grze w wyścigi.

 • The Visitor: Masakra na obozie
  Graj
  The Visitor: Masakra na obozie
  Zagrano 37323 razy

  Ci radośni obozowicze myślą, że są bezpieczni... Nie mają pojęcia, że ty jako zły i głodny kosmita chcesz ich wszystkich schrupać, by nabrać więcej siły!

 • Crime City 3D
  Graj
  Crime City 3D
  Zagrano 30171 razy

  W mieście, w którym rządzi chaos i zbrodnia, tylko ty możesz stanąć w obronie jego spokojnych mieszkańców! Zbieraj odjazdową broń, np. granaty, eliminując opryszków w tej totalnie szalonej grze akcji.

 • Gangsterski as
  Graj
  Gangsterski as
  Zagrano 30066 razy

  To nowy facet w MadAlley City. Może pokażesz mu, co i jak?

 • Idle Hacker
  Graj
  Idle Hacker
  Zagrano 29147 razy

  Tu rozpoczynasz podróż, aby stać się jednym z najbardziej elitarnych hakerów na świecie. Czy potrafisz opanować Internet w tym symulatorze online? Musisz ulepszyć swoje umiejętności i zdobyć setki wirtualnej waluty, włamując się do systemów bezpieczeństwa kilku bardzo potężnych korporacji.

 • Gunblood Remastered
  Graj
  Gunblood Remastered
  Zagrano 27498 razy

  Jak długo uda Ci się przetrwać tę serię epickich strzelanin? Jest nikła szansa, że wyjdziesz z tej gry akcji w jednym kawałku. Bądź mocny i szybko wyciągaj broń.

 • Money Mover Maker
  Graj
  Money Mover Maker
  Zagrano 20503 razy

  W tej niełatwej grze online sprytni kanciarze planują zwiać z kicia! Dołącz do nich, jak pędzą do wyjścia i po drodze zbierają gotówkę ukrytą w różnych miejscach więzienia. Czy pomożesz im uciec wraz z tajemnym łupem?

 • Snajper-zabójca
  Graj
  Snajper-zabójca
  Zagrano 19968 razy

  On wygląda jak zwykły ludzik z kresek, ale jest jednym z najgroźniejszych zabójców na świecie.

 • NYPD Crime Control
  Graj
  NYPD Crime Control
  Zagrano 17919 razy

  Ulice Nowego Jorku stały się bardzo niebezpieczne i to na policji ciąży odpowiedzialność, aby zlikwidować bandytów. Strzelaj, by zabić, takie jest twoje zadanie w tej najnowszej grze typu strzelanina 3D: NYPD Crime Control.

 • Hack!
  Graj
  Hack!
  Zagrano 17836 razy

  Czy zostaniesz elitarnym hakerem w tej grze symulacyjnej w stylu retro? Popijając kawkę, włam się do komputerów innych osób i zarabiaj cenną walutę o nazwie bit. Nigdy nie dowiedzą się, co ich zaatakowało.

 • Mordercza ucieczka
  Graj
  Mordercza ucieczka
  Zagrano 16470 razy

  Odzyskujesz przytomność w piwnicy mordercy! Rozwiąż łamigłówki i ucieknij, nim wróci.

 • Driving Force 3
  Graj
  Driving Force 3
  Zagrano 15881 razy

  Gang New Age Dragon przechwycił śmigłowiec i terroryzuje miasto! Zlikwiduj przestępców i podejmij kolejne emocjonujące misje w tej grze wyścigowej pełnej akcji i adrenaliny.

 • Ace Gangster Taxi
  Graj
  Ace Gangster Taxi
  Zagrano 14459 razy
 • Good Guys vs Bad Boys
  Graj
  Good Guys vs Bad Boys
  Zagrano 7953 razy

  Po której staniesz stronie? Dołącz do dobrych zawodników lub sprzymierz się z wrogiem na jednej z wielu trudnych aren walki. Kto będzie bossem w tej wieloosobowej grze akcji? Przekonajmy się!

 • Agent of Descent
  Graj
  Agent of Descent
  Zagrano 7311 razy

  Okrutny gang chce przejąć ten budynek. Połącz siły z odważnym agentem, aby za wszelką cenę obronić go w tej turowej grze akcji. Po drodze zdobywaj gotówkę i kupuj dodatkową amunicję. Zgarnij jak najwięcej broni, gdyż wróg nadchodzi!

 • Grand Gang: Crime Island
  Graj
  Grand Gang: Crime Island
  Zagrano 7074 razy

  Tę wyspę opanowała grupa gangsterów. Czy uda Ci się ich zdominować? Złap za dowolnego gnata w tej niekończącej się grze akcji, walcząc o pozycję najbardziej bezwzględnego zbrodniarza na wyspie.

 • K.U.L.I.
  Graj
  K.U.L.I.
  Zagrano 7026 razy

  Dive into a dangerous post-apocalyptic world in this thrilling action shooter zombie game. Your goal is to survive, save others and rebuild civilisation. Shoot as many of the undead as possible and collect resources to complete daily missions. Upgrade your skills and weapons and battle your way through many levels. Can you find a cure and stop the infection or will you join the walking dead?

 • Crime City 3D 2
  Graj
  Crime City 3D 2
  Zagrano 5584 razy

  Zanurz się w chaosie, który czeka na ciebie w tej szaleńczej metropolii. Kolejna zgraja zbrodniarzy sieje spustoszenie i tylko ty możesz ich powstrzymać. Złap za gnata, sprawdź amunicję i przygotuj się na walkę w tej niekończącej się grze akcji 3D.

 • Na parkiecie
  Graj
  Na parkiecie
  Zagrano 5308 razy

  Ten złodziej wpadł w szał w tym nocnym klubie i teraz Twoim zadaniem jest go złapać, zanim wszyscy na parkiecie zaczną panikować! Pokonaj go, aby nie okradł trzech Twoich klientów? Szukaj wskazówek, jednocześnie pilnując swojego podejrzanego.

 • Agent Smith
  Graj
  Agent Smith
  Zagrano 5158 razy

  Uratuj bezbronnych zakładników, grając w tę pełną akcji grę w przeglądarce – Agent Smith! Uratowanie ludzi i zabicie wszystkich, którzy staną na Twojej drodze, zależy od Ciebie – najlepszego agenta na świecie!

 • Armed Forces vs. Gangs
  Graj
  Armed Forces vs. Gangs
  Zagrano 4602 razy

  Na ulicach tego miasta rozgrywają się bezlitosne walki. Czy będziesz bronić gangów, które rządzą miastem, czy też staniesz po stronie wojska, którego celem jest zakończyć panujący tu chaos? Dokonaj wyboru i przygotuj się na walkę na śmierć i życie w tej grze akcji dla wielu graczy, grając z perspektywy pierwszej osoby.

 • Życie gangstera
  Graj
  Życie gangstera
  Zagrano 4506 razy

  Zostań gangsterem, wstąp do mafii, kieruj szybkimi autami, poznawaj dziewczyny i wykonuj niebezpieczne misje.

 • Dama z karabinem
  Graj
  Dama z karabinem
  Zagrano 4352 razy

  Te wojowniczki są gotowe przystąpić do walki w najdziwniejszych miejscach na świecie. Zmierz się z graczami z różnych krajów świata i walcz na stadionie olimpijskim, w chińskiej dzielnicy Nowego Jorku czy też na złowróżbnej wyspie tropikalnej. Jak długo uda ci się przetrwać w tej wielosobowej grze, grając z perspektywy strzelca?

Poznaj prawdziwe emocje w grach kryminalnych

Przestępstwa od zawsze fascynowały ludzi. Oczywiście nie pochwalamy przestępstw, ale każdy z nas lubi od czasu do czasu przeczytać książkę lub obejrzeć film o tematyce kryminalnej. Albo zagrać w grę… Na stronie Gry.pl znajdziesz gry, w których możesz wcielić się w przestępcę lub stróża prawa. Od Ciebie zależy, którą z tych ról wybierzesz. Możesz też spróbować obu.

„Złodziej Bob” to niezwykle klimatyczna gra, w której kierujesz poczynaniami małego złodziejaszka imieniem Bob. Od razu informujemy, że Bob działa ze szlachetnych pobudek i okrada wyłącznie nieuczciwych bogaczy, a zdobyte w ten sposób środki przeznacza na pomoc biednym. Dylematy moralne mamy za sobą, czas więc na samą rozgrywkę. Twoim zadaniem jest niezauważenie przeniknąć do budynku, ukraść wyznaczone przedmioty i ewakuować się, nie włączając alarmu. Będziesz ukrywać się w cieniu, unikać kamer, robotów i strażników, otwierać wytrychem zamki (grając w prostą minigierkę), szukać kodów otwierających drzwi oraz neutralizować systemy alarmowe. Pierwsze poziomy są dość łatwe, ale na kolejnych napotkasz prawdziwe wyzwania.

W grze „Policja kontra złodziej: Gorący pościg” wcielasz się w policjanta amerykańskiej drogówki, który ściga złodziei samochodów. Twoim zadaniem jest zatrzymanie uciekających złodziei. Jak to zrobisz, zależy tylko od Ciebie. Masz tylko zaprowadzić przestępców przed oblicze sprawiedliwości. (Podpowiadamy: staranuj ich samochody — gdy nie będą mieli czym uciekać, są Twoi). Gra jest okraszona piękną grafiką 3D i znakomicie wykorzystuje prawa fizyki.

Gra „Sherlock Holmes” pozwoli Ci wcielić się w legendarnego detektywa z kart opowiadań Arthura Conana Doyle’a. Twoim zadaniem jest wyjaśnienie, co stało się dr. Carstairsowi, który badał mumię Anan-Thotepa. W trakcie śledztwa musisz znaleźć 11 różnic między przedstawionymi obrazkami, aby uzyskać wskazówki pomocne w rozwiązaniu zagadki. Kliknij szkło powiększające, aby powiększyć obrazek, lub fajkę, aby otrzymać wskazówkę. Śpiesz się, bo czas jest ograniczony — masz 5 minut na rozwiązanie łamigłówki!

Jeśli zainteresowały Cię nasze propozycje i chcesz lepiej poznać gry kryminalne, zapraszamy na naszą stronę. Mamy ponad 20 gier, w których możesz rozwiązywać kryminalne zagadki, łapać złodziei lub poczuć się jak złoczyńca. Dołącz do nas już dziś i zacznij popełniać lub ścigać wirtualne przestępstwa!