Nowy

 
 • Czarodziejskie pocałunki
  Czarodziejskie pocałunki
  Zagrano 120 razy

  Czarodziejka i czarodziej próbują cieszyć się romantyczną chwilą. Pomóż im w ukradkowych całusach tak, by nikt ich nie przyłapał w tej grze w pocałunki.

 • Prawdziwe fryzury: Kleopatra
  Prawdziwe fryzury: Kleopatra
  Zagrano 4776 razy

  Kleopatra naprawdę zapuściła swoje włosy! Pomóż jej stworzyć nową fryzurę w tej grze online. Trzeba pomóc jej umyć te niesforne loki, zanim przejdzie do cięcia włosów.

 • Zumbie Blocky Land
  Zumbie Blocky Land
  Zagrano 171 razy

  Jak długo uda ci się pozostać przy życiu na tych szalonych arenach walki? Złap za broń i siej zniszczenie w środowisku, dla którego inspiracją były m.in. gra Minecraft oraz serial Simpsonowie. Musisz bardzo się skupić, grając w tę niekończącą się wieloosobową grę akcji.

 • Bohaterska opowieść
  Bohaterska opowieść
  Zagrano 1877 razy

  W tym magicznym królestwie o nazwie Szczelina Przywoływacza zaraz zacznie się niesamowita przygoda. Roxas wraz ze swoimi oddziałami przygotowuje się do ataku. Czy masz na tyle odwagi, aby się z nimi zmierzyć? Rozpocznij swą wyprawę, ratując piękną kobietę w tej grze na urządzenia mobilne?

 • Świąteczna układanka Artura
  Świąteczna układanka Artura
  Zagrano 252 razy

  Poczuj klimat świąteczny dzięki dziewięciu układankom inspirowanym przebojem filmowym „Artur ratuje gwiazdkę”. W tej grze online dopasuj elementy układanki będącej uroczymi scenkami z filmu.

 • Mahjong: Potwory
  Mahjong: Potwory
  Zagrano 35 razy

  Zanurz się w tym tajemniczym lesie, aby zagrać w zabawną przygodówkę z elementami układanki. Dasz radę dopasować wszystkie potworne kafelki, które znajdziesz w tej wersji gry Mahjong? Przetestuj swoje umiejętności logiczne w tej przyprawiającej o gęsią skórkę edycji klasycznej gry planszowej.

 • Moja maskotka io
  Moja maskotka io
  Zagrano 0 razy

  Te maskotki zaraz zmierzą się ze sobą. Dołącz do akcji w tej grze typu io. Przejmij kontrolę nad maskotką i pożryj jak najwięcej kulek mocy, jednocześnie omijając przeciwników. Dasz radę pozostać przy życiu dłużej niż setki graczy z całego świata?

 • Combat Reloaded
  Combat Reloaded
  Zagrano 4495 razy

  Po której staniesz stronie w tej pełnej wrażeń wieloosobowej grze akcji — niebieskiego czy czerwonego zespołu? Złap za gnata, ukryj się za barierkami i rogami, celując do innych graczy.

 • Księżniczka: Przyjęcie urodzinowe
  Księżniczka: Przyjęcie urodzinowe
  Zagrano 5075 razy

  W tej grze w ubieranki i urządzanie wnętrz księżniczka urządza wspaniałe przyjęcie urodzinowe. Przyłącz się do niej i pomóż jej wybrać modną kreację oraz udekorować dom przed wizytą swoich gości. Co powinna założyć?

 • Kąpiel dziecka Królowej Lodu
  Kąpiel dziecka Królowej Lodu
  Zagrano 4484 razy

  To magiczne dziecko wolałoby zamieć śnieżną od kąpieli. Ale cóż, jak mus to mus. Wymyj dziecko w tym symulatorze gry. Napełnij wannę ciepłą wodą, wybierz mydełko i zacznij szorować!

 • Ruchome płytki
  Ruchome płytki
  Zagrano 870 razy

  Och nie! Ten kanion w szybkim tempie zapełnia się kolorowymi płytkami. Wpadają szybko, a tylko ty możesz się ich pozbyć w tej grze mobilnej typu dopasuj 3. Szybko usuń je, zanim zapełnią cały ekran.

 • Frozen Elsa: Hex Puzzle
  Frozen Elsa: Hex Puzzle
  Zagrano 1855 razy

  Udaj się w podróż do magicznego królestwa pełnego czarów i atrakcji. Jak szybko uda Ci się odnaleźć właściwe miejsca dla każdego zaczarowanego przedmiotu? Dzięki zadaniu w tej grze logicznej przećwiczysz swoje szare komórki.

 • Frozen Elsa: Jigsaw Puzzle
  Frozen Elsa: Jigsaw Puzzle
  Zagrano 2893 razy

  Jak szybko uda Ci się połączyć wszystkie elementy, które znajdziesz w tej naprawdę odjazdowej grze logcznej? Ułóż sceny z przebojowego filmu Kraina lodu w tej grze online.

 • Frozen Elsa: Bubble Shooter
  Frozen Elsa: Bubble Shooter
  Zagrano 2391 razy

  Dołącz do Elsy w magicznym zamku położonym w górach. To popołudnie spędzi, przebijając zaczarowane bańki. Dasz radę połączyć je na podstawie ich kolorów w tej grze logicznej?

 • Jewels of Arabia
  Jewels of Arabia
  Zagrano 2859 razy
 • World of Tanks
  World of Tanks
  Zagrano 69980 razy
 • World of Warships
  World of Warships
  Zagrano 14630 razy
 • Trendy mody: Lata 50.
  Trendy mody: Lata 50.
  Zagrano 5284 razy

  Ta dziewczyna uwielbia modę z lat 50. Pomóż jej przejrzeć szafę babci, by wyszukać klasyczne spódnice i bluzki w stylu retro w tej ubierance całkiem na czasie.

 • Mamusia Eliza: Wyjątkowy dzień
  Mamusia Eliza: Wyjątkowy dzień
  Zagrano 8437 razy

  Eliza niedługo urodzi drugie dziecko. Pomóż jej wszystko wspaniale przygotować w tej grze w ubieranki i urządzanie wnętrz. Eliza będzie potrzebować twojej pomocy przy wyborze stroju, który dzisiaj ubierze, a także przy urządzaniu pokoiku dla niemowlęcia.

 • Cyfrowy Mahjong
  Cyfrowy Mahjong
  Zagrano 2570 razy

  Przyjrzyj się z bliska wyjątkowemu designowi tych płytek, zanim zaczniesz je układać w tej internetowej wersji klasycznej gry Mahjong. Czy uda ci się usunąć je wszystkie z planszy przed upływem czasu?

 • Fast Pixel Bullet
  Fast Pixel Bullet
  Zagrano 2235 razy

  Stań w szranki z graczami z całego świata w pałacu lodowym, zamku zbudowanym z klocków i w wielu innych miejscach, grając w tę wieloosobową grę akcji. Dasz radę pobić wszystkich graczy i nie mieć sobie równych?

 • Strzelające zwierzaki
  Strzelające zwierzaki
  Zagrano 2384 razy

  Te śliczne stworki wymieszały się! Stwórz grupy z taimi samymi zwierzakami w tej ślicznej grze typu dopasuj 3 elementy. Czy możesz połączyć ze sobą pandy i pomóc świnkom zebrać się razem?

 • Pixel Gun Apocalypse 3
  Pixel Gun Apocalypse 3
  Zagrano 61921 razy

  Ta wieloosobowa gra jest przesycona akcją. Stań w szranki w przeciwnikami z całego świata podczas walki o potężną broń i wyeliminuj ich — jeden po drugim!

 • Królewski ślub Ellie
  Królewski ślub Ellie
  Zagrano 12629 razy

  Ellie szykuje się na ślub, o jakim marzyła. Potrzebuje jednak twojej pomocy: przyłącz się do niej, gdy dobiera odpowiedni makijaż i niesamowitą suknię ślubną w tej grze w metamorfozy.

 • Młoda projektantka
  Młoda projektantka
  Zagrano 37276 razy

  Myślisz, że dasz radę zaprojektować sukienkę na zamówienie tej młodej modnisi? Zanim wybierzesz elegancki materiał i zabierzesz się do szycia, w tej grze w projektowanie musisz najpierw pobrać wymiary swojej klientki.

 • Mini Golf World
  Mini Golf World
  Zagrano 5916 razy

  Poćwicz umieszczania piłeczki w dołku na tym polu do minigolfa. Dasz radę umieścić piłkę w dołku za jednym zamachem? A może potrafisz trafić do końcowego dołka, mając najmniej punktów? Przekonajmy się zaraz w tej grze sportowej.

 • Spadające cukierki
  Spadające cukierki
  Zagrano 3241 razy

  Ta figlarna czarownica wymyśliła dla ciebie słodkie wyzwanie. Szybko łącz ze sobą spadające cukierki w tej układance typu dopasuj 3. Czy dasz radę nie dopuścić do wypełnienia całego ekranu?

 • Rozgrywka na kapsle
  Rozgrywka na kapsle
  Zagrano 4120 razy

  Przetestuj swoje umiejętności układania w tej grze na urządzenia mobilne, w której dopasowujesz 3 identyczne elementy. Jak szybko uda ci się połączyć wszystkie kolorowe kapsle na butelki?

 • Terytorium węża 2.0
  Terytorium węża 2.0
  Zagrano 6620 razy

  Jak długo uda ci się utrzymać w ruchu węża w tej fascynującej grze na urządzenia mobilne? Pomóż mu spałaszować kulki mocy, dzięki którym stanie się coraz większy i silniejszy, jednocześnie omijając ściany i pozostałe przeszkody.

 • Ellie i Ben: Modna para
  Ellie i Ben: Modna para
  Zagrano 4911 razy

  Ta piękna para przygotowuje się do sesji zdjęciowej u fotografa z popularnego magazynu poświęconego modzie. Pomożesz im wybrać wspaniałe stroje w tej grze w ubieranki?

 • Księżniczki u dentysty
  Księżniczki u dentysty
  Zagrano 14995 razy

  Nie jedna, ale aż cztery księżniczki siedzą w poczekalni! Każda ma dziurę w zębie, którą trzeba wyleczyć — możesz zbadać i wyleczyć ich zęby w tej grze w opiekę? Te pacjentki naprawdę potrzebują twej pomocy.

 • Bottle Flip Challenge
  Bottle Flip Challenge
  Zagrano 10360 razy

  Can you take on each one of these tricky challenges? Flip the bottle onto books and other objects in this skill game. If it hits the floor you can always try again.

 • Hero Zero
  Hero Zero
  Zagrano 34618 razy
 • Księżniczka w wielkim mieście
  Księżniczka w wielkim mieście
  Zagrano 5134 razy

  Ta księżniczka-syrenka zdecydowała się zamienić podwodne królestwo na wielkie miasto. Pomożesz jej przystosować się do życia na lądzie? Możesz zacząć od wybrania dla niej wspaniałej kreacji, w której pójdzie na kawę ze swoimi nowymi współlokatorkami.

 • Waleczna księżniczka: Pobyt w szpitalu
  Waleczna księżniczka: Pobyt w szpitalu
  Zagrano 8439 razy

  Ta odważna księżniczka miała wypadek, pędząc na koniu przez wzgórza: skończyło się na złamanym barku i innych obrażeniach. Zabierz ją do gabinetu lekarskiego, gdzie będzie mogła wyzdrowieć w tej grze polegającej na leczeniu.

 • Mazerat
  Mazerat
  Zagrano 2648 razy

  Ten biedny szczur został porwany przez ufoludków i teraz musi uciec z labiryntu znajdującego się na ich statku kosmicznym. Pomożesz mu przesuwać bloki i uważać na laser podczas poszukiwań drogi ucieczki w tej grze online?

  • Art of Free Fight
   Art of Free Fight
   Zagrano 7082 razy

   Przygotuj się na niesamowity turniej walki w ringu ze stalową klatką. Wybierz swojego zawodnika z grupy z różnych stron świata. Czy uda ci się wytrwać do rundy finałowej w tej grze online?

  • Współczesne księżniczki: Dzień w szkole
   Współczesne księżniczki: Dzień w szkole
   Zagrano 21366 razy

   Te dwie księżniczki mają bzika na punkcie współczesnej mody, ale zaraz spóźnią się na poranne zajęcia w szkole. Dasz radę pomóc im dobrać odjazdowe stroje, zanim udadzą się na kampus w tej grze w ubieranki?

  • 3D Car Simulator
   3D Car Simulator
   Zagrano 37500 razy

   Zwiedzaj jeden z trzech obszarów w tym zabawnym symulatorze jazdy 3D. Zmieniaj biegi, wjeżdzając w zakręty i osiągając prędkość ponad 140 km/h.

  • Gorączka mody cudownej Angeli
   Gorączka mody cudownej Angeli
   Zagrano 10691 razy

   Przed Angelą naprawdę ciężki tydzień, a w butiku, w którym pracuje, jest tyle rzeczy do zrobienia. Możesz jej pomóc dotrwać do weekendu w tej grze na urządzenia mobilne? Do jej zadań będzie należało mądre zarządzanie czasem i pomoc wszystkim klientom.

  • Sniper Ultimate Assassin
   Sniper Ultimate Assassin
   Zagrano 8460 razy

   Gratulacje! Właśnie zdobyłeś nową pracę jako jeden z niebezpieczniejszych na świecie płatnych zabójców. Ale czy poradzisz sobie z ilością zleceń? W tym mieście pełno jest niebezpiecznych kryminalistów, których należy wyeliminować. Precyzyjnie wyceluj karabin i sprzątnij wskazane cele w tej wciągającej strzelance.

  • Aria: Urządzanie dziecięcego pokoju
   Aria: Urządzanie dziecięcego pokoju
   Zagrano 6647 razy

   Ta młoda mama chce urządzić sypialnię dla swojego niemowlęcia. Pomóż jej wybrać łóżeczko, garderobę i jeszcze więcej w tej grze w urządzanie wnętrz.

  • Cukierkowy Mahjong
   Cukierkowy Mahjong
   Zagrano 7490 razy

   Czy poradzisz sobie ze słodkim cukierkowym wyzwaniem, które czeka na ciebie w tej szalonej wersji klasycznego Mahjonga? Pilnuj czasu, gdy dopasowujesz wszystkie cukierki, ciastka i inne słodkości w tej grze online.

  • Heads Arena: Soccer All Stars
   Heads Arena: Soccer All Stars
   Zagrano 20732 razy

   Przyłącz się do drużyny dziwacznych gwiazd piłki nożnej, które właśnie wbiegają na boisko. Możesz wziąć udział w epickim turnieju lub po prostu zrelaksować się przy szybkiej rozgrywce. Każde z nich oznacza masę wrażeń, które znajdziesz w tej grze na urządzenia mobilne.

  • Liczbowe mahjong
   Liczbowe mahjong
   Zagrano 11027 razy

   W tej wersji online klasycznej gry znajdziesz kilkanaście plansz z fantastyczną grafiką. Dopasuj do siebie ponumerowane płytki jak najszybciej, ścigając się z czasem.

  • Emma na imprezie
   Emma na imprezie
   Zagrano 4126 razy

   Emma idzie dziś wieczorem na podwójną randkę, a potem wybiera się na imprezę. Nie ma jednak bladego pojęcia, co na siebie włożyć. Możesz pomóc jej dobrać czadową stylizację w tej grze w ubieranki?

  • Infiltracja 2: Demo
   Infiltracja 2: Demo
   Zagrano 8153 razy

   Właśnie zrzucono Cię na spadochronie za linię wroga, a wokół spadają bomby. Lepiej bierz się do roboty...

  • Candy Rain 4
   Candy Rain 4
   Zagrano 43510 razy

   Ta dziewczynka wprost uwielbia słodycze. Przyłącz się do niej w tej grze typu dopasuj 3, pomagając jej w łączeniu tych pysznych smakołyków. Czy uda ci się na każdym poziomie osiągnąć cel przy jak najmniejszej liczbie ruchów?