Gry Rugby

 • American Football Kicks
  Graj
  American Football Kicks
  Zagrano 1553 razy

  Ile punktów przyłożenia możesz zdobyć w tej pasjonującej grze w futbol amerykański? Skup się, aby zdobyć wiele punktów dla swego zespołu.

 • Man Mountains Tackling
  Graj
  Man Mountains Tackling
  Zagrano 824 razy

  Zablokuj swojego przeciwnika i spróbuj wypchnąć go za linię.

 • Touchdown Blast
  Graj
  Touchdown Blast
  Zagrano 962 razy
 • 4th and Goal 2016
  Graj
  4th and Goal 2016
  Zagrano 1179 razy

  Przeżyj futbolowe emocje w tej darmowej grze online. Wybierz drużynę i poprowadź ją do zwycięstwa. Ile przyłożeń zdobędziesz?

 • Summer Sports: Rugby
  Graj
  Summer Sports: Rugby
  Zagrano 843 razy

  Walcz o złoto i sławę, biorąc udział w tej pierwszorzędnej grze w rugby! Biegnij jak najszybciej, rób zwody przed blokującymi przeciwnikami i zaskakuj ich spektakularnymi dropgolami! Połącz turniej PvP z innymi grami Qlympics, aby zdobyć absolutne mistrzostwo!

 • 4th and Goal 2015
  Graj
  4th and Goal 2015
  Zagrano 18 razy

  Twoja drużyna jest tuż przed polem punktowym, a to już ostatnia próba. Rozegrasz piłkę czy z nią pobiegniesz? Twoja decyzja przyczyni się do wygranej lub kompletnej porażki zespołu w tej emocjonującej grze w futbol amerykański.

 • Rugby Rush Hour
  Graj
  Rugby Rush Hour
  Zagrano 46 razy
 • Super Sports Surgery: Rugby
  Graj
  Super Sports Surgery: Rugby
  Zagrano 717 razy

  Kiełbaska w lewej ręce, a ketchup w prawej - oto symulator najtrudniejszego zawodu świata: mikrochirurgii. Zwariowane operacje, niewiarygodna grafika i poziomy tak namacalne, że możesz nawet poczuć ich zapach. Przeprowadzaj najbardziej niesamowite operacje na realnych i wymyślonych graczach rugby. Uwaga: Żaden gracz rugby nie ucierpiał podczas tworzenia tej gry.

 • Linebacker 2
  Graj
  Linebacker 2
  Zagrano 215 razy

  Znowu jesteś jedyną przeszkodą między atakiem a polem punktowym. Powstrzymaj go, zanim zdobędzie przyłożenie w tej pełnej wrażeń grze w futbol amerykański.

 • Gole na Boisku
  Graj
  Gole na Boisku
  Zagrano 472 razy

  Powolność i opanowanie nie zapewni ci tu zwycięstwa, w przeciwieństwie do uporu i konsekwencji!

 • Rugby Down Hero
  Graj
  Rugby Down Hero
  Zagrano 59 razy

  Ta szalona gra łączy w sobie emocje rugby i futbolu amerykańskiego. Czy zostaniesz bohaterem boiska?

 • Rugby Stołowe
  Graj
  Rugby Stołowe
  Zagrano 164 razy

  Przyjdź swojej drużynie z pomocą i zdobądź zwycięski gol!

 • Przyłożenie: Bohater nowego sezonu
  Graj
  Przyłożenie: Bohater nowego sezonu
  Zagrano 24 razy

  Przyłożenie: Bohater nowego sezonu to śmieszna i pełna wyzwań rodzinna gra sportowa dla dzieci, w której musisz popędzić po zwycięstwo! Przygotuj się na naprawdę szybki bieg!

 • Touchdown USA
  Graj
  Touchdown USA
  Zagrano 500 razy

  Daj z siebie wszystko, albo wracaj do domu! Wykonuj podania, bloki i utoruj sobie drogę do zwycięstwa...

 • Lateral Collateral 2: Flipped Out
  Graj
  Lateral Collateral 2: Flipped Out
  Zagrano 14 razy

  Kiedy drużyna przeciwna może cię zmiażdżyć, zaczyna ci zależeć na wykonaniu szczególnie celnego podania!

 • 4th and Goal 2013
  Graj
  4th and Goal 2013
  Zagrano 18 razy

  W tej pełnej akcji grze w futbol czekają na ciebie dwa różne tryby gry. Wybierz jeden z nich, następnie poziom trudności oraz przygotuj się, by ruszyć na boisko.

 • Big Uglies Rugby
  Graj
  Big Uglies Rugby
  Zagrano 23 razy

  Rzuć piłkę swojej drużynie, unikając przeciwników, i zdobądź punkty.

 • Quarterback K.O.
  Graj
  Quarterback K.O.
  Zagrano 60 razy

  Podaj piłkę do gracza z twojej drużyny i zdobądź punkty.

 • Wide Out
  Graj
  Wide Out
  Zagrano 33 razy

  Ta gra nie należy do łatwych, a Twój zespół na ciebie liczy. Przepchaj się przez obronę i dobiegnij do strefy końcowej. Rozgrywający w Twojej drużynie chce wykonać przyłożenie w tej grze, a ty musisz mieć otwartą pozycję. Wbiegnij na murawę i przygotuj się na trudną rozgrywkę w tej pełnej wrażeń grze sportowej.

 • 4-ty i Gol 2011
  Graj
  4-ty i Gol 2011
  Zagrano 303 razy

  Urządź swoje własne zawody Super Bowl!

 • 4th and Goal 2010
  Graj
  4th and Goal 2010
  Zagrano 44 razy

  Ta gra retro w futbol amerykański jest przesiąknięta akcją. Dołącz do zespołu, który przygotowuje się do rozpoczęcia gry. Czy przebijesz się przez przeciwników i zdobędziesz wiele przyłożeń?

 • 4th and Goal 2012
  Graj
  4th and Goal 2012
  Zagrano 22 razy

  Przećwicz swoje umiejętności trenerskie w tej klasycznej grze w futbol amerykański. Poprowadzisz swą drużynę do zwycięstwa w playoffie lub w mistrzostwach?

 • 4th and Goal 2014
  Graj
  4th and Goal 2014
  Zagrano 20 razy

  Dasz radę poprowadzić swą drużynę do finałowej rozgrywki w tej pasjonującej grze w futbol amerykański? Wybierz zespół, który będziesz trenować, i wbijaj na boisko. Oni już czekają na ciebie.

 • Touchdown: Futbol Amerykański
  Graj
  Touchdown: Futbol Amerykański
  Zagrano 527 razy

  Będziesz potrzebował zaawansowanych umiejętności (lub cudu), aby wykonać decydujące przyłożenie!

 • Linebacker Alley
  Graj
  Linebacker Alley
  Zagrano 14 razy

  Ile przyłożeń uda Ci się zdobyć w tej pełnej adrenaliny grze w futbol amerykański? Biegnij z piłką przez boisko, aby doprowadzić ją do strefy końcowej. Możesz również zarabiać pieniądze, które wykorzystasz na zakup bonusów między poziomami. Uważaj tylko na błoto na murawie, które Cię spowolni.

 • Summer Sports: Rugby
  Graj
  Summer Sports: Rugby
  Zagrano 0 razy

  Go for gold and glory as you rough it up in a game of rugby! Run as far as you can, dodge vicious tackles and blindside your opponent with spectacular drop-goals! Combine in a PvP tournament with other Qlympics games to become the ultimate champion!

Walcz o jajowatą piłkę

Rugby i futbol amerykański mają wiele różnic, ale najważniejsze elementy pozostają te same: trzeba biegać, kopać, łapać (piłkę lub przeciwników) i ogólnie być twardym oraz wytrzymałym na ból. Jeśli jesteś fanem jednej z tych dyscyplin, ale szkoda Ci zdrowia i zębów, Gry Rugby są właśnie dla Ciebie!

Do wyboru masz klasyczne pozycje, jak 4th and Goal 2016, gdzie możesz wskoczyć do akcji na stadionie futbolu amerykańskiego, wypełnionym po brzegi kibicami. Wybierz swoją drużynę oraz zespół rywali, ustal jeden z kilku poziomów trudności i spróbuj zdobyć jak najwięcej punktów. W Touchdown: Futbol Amerykański musisz wykonać przyłożenie, biegnąc samotnie do linii końcowej i unikając interwencji obrońców. Przewiduj ich ruchy i wykaż się zwinnością, robiąc uniki. Jeśli chcesz stanąć po drugiej stronie, włącz Linebacker 2 i spróbuj powstrzymać atak drużyny przeciwnej. W American Football Kicks możesz z kolei poćwiczyć kop na bramkę przeciwnika, ucząc się trudnej sztuki łączenia siły z precyzją. 

Kopnięcia i przyłożenia to nie wszystko – wszechstronny zawodnik potrafi również celnie wyprowadzać piłkę do przodu podaniami. Potrenuj ten element w grze Quarterback K.O. albo, żeby było ciekawiej, w Big Uglies Rugby na boisku wypełnionym samymi brzydalami. Gdy już to opanujesz, sprawdź czy będziesz równie skuteczny pod presją – włącz Lateral Collateral 2: Flipped Out i poprowadź szybki atak, podając piłkę w poprzek boiska, aby uniknąć zastopowania przez szarżujących z naprzeciwka rywali.

Uważasz, że prawdziwi mężczyźni nie powinni się chować pod ochraniaczami? Na rozgrzewkę włącz Table Rugby i spróbuj przechwycić piłkę, żeby zdobyć przyłożenie, zgarniając po drodze monety. Następnie przystąp do szlifowania umiejętności defensywnych, próbując wypchnąć za linię coraz silniejszych zawodników. Jeśli rywalizacja z komputerem nie jest dla Ciebie wyzwaniem, zmierz się z fanami rugby z całego świata w Summer Sports: Rugby. Znajdź turniej lub utwórz własny i rzuć się w wir bezpardonowej walki na murawie.

Czy emocjonujesz się Super Bowl, czy Pucharem Świata, znajdziesz u nas pełne akcji darmowe gry rugby online, w których wypróbujesz siły w swoim ulubionym sporcie. I niczego sobie przy tym nie złamiesz! W każdym razie nie tak łatwo…