Gry Ruletka

 • Vegas World
  Graj
  Vegas World
  Zagrano 7214 razy

  Zagraj w niesamowite gry w kasynie, baw się ze znajomymi i przekonaj się, czy uda Ci się zgarnąć całą pulę. Rusz z impetem na ulice tej wirtualnej wersji Las Vegas. Odniesiesz sukces czy wrócisz do domu z niczym?

 • Grand Roulette
  Graj
  Grand Roulette
  Zagrano 7378 razy

  Obstaw numer, zakręć ruletką i wygraj!

 • Top View Roulette
  Graj
  Top View Roulette
  Zagrano 1090 razy

  Zgadnij, gdzie zatrzyma się kulka i wygraj pulę!

 • Królewska ruletka
  Graj
  Królewska ruletka
  Zagrano 3402 razy

  Zawitaj w progach tego wirtualnego kasyna i spróbuj swojego szczęścia. Czy po paru rundach ruletki wyjdziesz stąd z ogromną pulą żetonów?

 • Pet Roulette
  Graj
  Pet Roulette
  Zagrano 827 razy

Spróbuj szczęścia i zakręć kołem

Czarne i czerwone pola liczbowe, obracające się koło i skacząca po nim kulka – brzmi prosto, ale przez lata obrosło teoriami, wzorami matematycznymi i systemami gry. Ruletka ustępuje popularnością chyba tylko pokerowi i automatom. Nazwa pochodzi z języka francuskiego i odnosi się do kształtu koła. Wierzysz w swoją szczęśliwą gwiazdę? Włącz Gry Ruletka i zacznij darmową zabawę online przy zielonym stoliku! 

Mówi się, że to nie człowiek gra w ruletkę, a ruletka gra w człowieka. Emocje przy prawdziwym stole są wielkie, ale czasem trudne do wytrzymania, zwłaszcza gdy widzimy, jak topnieje nasz stos żetonów. U nas nie będziesz mieć takiego problemu – graj w ruletkę do woli bez ryzyka straty pieniędzy i spróbuj wypracować własny system, jak Joseph Jagger w Monte Carlo w 1873!

Ruletka jest nieodłączną częścią kultury popularnej i trafiła do epizodów wielu słynnych filmów. Wystarczy wymienić choćby „Casablancę” i pamiętną scenę z Humphreyem Bogartem, pomagającym młodej bułgarskiej parze w wygraniu pieniędzy potrzebnych na podróż. W ruletkę grywa – oczywiście wyłącznie w służbie Jej Królewskiej Mości – agent James Bond, którego misje często prowadzą w progi kasyna. Gra ma również swoją mroczniejszą wersję, jeszcze bardziej podkreślającą jej bezlitosną losowość: w rosyjskiej ruletce każdy z uczestników wkłada jedną kulę do sześciostrzałowego rewolweru i po zakręceniu bębenkiem przystawia sobie lufę do głowy, po czym pociąga za spust.

Ale na Gry.pl ruletka to tylko zabawa, w której nikt nie ginie i nie przegrywa. Włącz Top View Roulette, z widokiem na zielony stół od góry, i sprawdź, czy uśmiechnie się do Ciebie szczęście. Do wyboru masz żetony o czterech różnych nominałach. Jeśli chcesz poczuć się jak gość ekskluzywnego kasyna w Monte Carlo, włącz Królewską ruletkę i wyobraź sobie, że siedzisz przy pokrytym zielonym suknem stoliku wśród elegancko ubranych gości. W Grand Roulette możesz grać, ciesząc oczy widokiem pięknego, trójwymiarowego stołu z drewna. A jeśli masz ochotę na coś mniej klasycznego, włącz Pet Roulette i spróbuj uzyskać cztery takie same symbole na kolorowych bębnach. 

Czarne, czerwone, parzyste, nieparzyste… Zakręć kołem w naszych grach z ruletką i zobacz, czy los Ci sprzyja!