Gry Rysowanie

 • Śnieżna trasa 2
  Śnieżna trasa 2
  Zagrano 3488 razy

  W tym roku Święty Mikołaj strasznie się przeziębił. Jest aż tak źle, że gdy kichnął, mnóstwo paczek wypadło mu z sań i poleciało prosto na Biegun Północny. Teraz jego zadaniem jest je zebrać w tej szalonej grze świątecznej. Pomóż mu, rysując trasy i stoki, dzięki którym jego sanie pomkną przez arktyczne ziemie.

 • Draw Play 2
  Draw Play 2
  Zagrano 10660 razy

  Narysuj drogę dojścia do flagi i przejdź do następnego poziomu!

 • Artysta tatuażu 2
  Artysta tatuażu 2
  Zagrano 15914 razy

  Tatuaże są w modzie, więc poćwicz i zostań prawdziwym artystą tatuażu! Pracuj z wieloma klientami i rób najbardziej szalone tatuaże na świecie. Przejdź przez każdy etap tworzenia tatuażu, jak prawdziwy artysta.

 • Śniegowa linia
  Śniegowa linia
  Zagrano 6435 razy

  O nie! Prezenty Mikołaja są rozrzucone po całej górze! Pomóż mu odzyskać prezenty, rysując białą linię ze śniegu jako trasę, którą musi podążać. Połącz prezenty, aby je zebrać. Narysuj gładką drogę dla Mikołaja w kierunku flagi. Masz małe białe pióro z ograniczonym tuszem, więc trasa powinna być krótka. Nie rysuj za blisko przeszkód, bo sanie mogłyby się rozbić. Baw się i uratuj te święta!

 • Sketchpad DX
  Sketchpad DX
  Zagrano 5233 razy

  Obrysuj figurę widoczną na planszy przy pomocy swojego ołówka.

 • Szalone Kredki
  Szalone Kredki
  Zagrano 12425 razy

  Szkicuj, rysuj i bazgraj, co tylko ci serce dyktuje!

 • Draw My Thing Online
  Draw My Thing Online
  Zagrano 62035 razy

  Dołącz do graczy z całego świata w tej dziwacznej i zakręconej grze online. Dasz radę odgadnąć tajemnicze słowo lub wyrażenie rysowane w każdej rundzie? Możesz też podkręcić zabawę, rysując własne słowo.

 • Draw Your Own Cartoon Character
  Draw Your Own Cartoon Character
  Zagrano 11085 razy

  Stwórz swoją własną postać z bajki!

 • Pinturillo 2
  Pinturillo 2
  Zagrano 3454 razy

  Daj się wciągnąć w tę wieloosobową grę online. Twórcy z całego świata malują serie obrazów. Czy uda ci się zgadnąć, co wyjdzie spod ich pędzla? Możesz również zaprosić znajomych do swego pokoju i sprawdzić, czy będą w stanie odgadnąć, co jest na twym rysunku.

 • Draw Story
  Draw Story
  Zagrano 2845 razy

  Niech świat rysowania stanie się dla ciebie ucieczką od codziennej nudy...

 • Elsa: Mandala Coloring Book
  Elsa: Mandala Coloring Book
  Zagrano 33390 razy

  W tej grze online czeka na ciebie kolorowa przygoda pełna magii. Wirtualna kolorowanka zawiera mnóstwo wspaniałych rysunków do pokolorowania. Czy wolisz, by bałwan był zielony? A płatki śniegu we wszystkich kolorach tęczy? Puść wodze swojej wyobraźni!

 • Draw Play
  Draw Play
  Zagrano 2527 razy

  Narysuj drogę dojścia do flagi i zdobądź ją!

 • Magic Pen
  Magic Pen
  Zagrano 2474 razy

  Zbierz wszystkie flagi, wykorzystując narysowane kształty i prawa fizyki do sterowania czerwoną piłeczką!

 • Horoscope Puzzle
  Horoscope Puzzle
  Zagrano 1146 razy

  Wpatrz się w rozgwieżdżone niebo, aby znaleźć wszystkie gwiazdozbiory w tej zabawnej łamigłówce!

 • Draw Play
  Draw Play
  Zagrano 1400 razy

  Prosta linia może jest najszybszą drogą, ale niekoniecznie najbezpieczniejszą.

 • Mr. Magorium's Toy Creator
  Mr. Magorium's Toy Creator
  Zagrano 646 razy

  Zaprojektuj swoją jedyną i niepowtarzalną zabawkę!

 • Sketch
  Sketch
  Zagrano 1046 razy

  Jesteś następnym Rembrandtem? A może Matissem?

 • Sketch a Match
  Sketch a Match
  Zagrano 1817 razy

  Jak dokładnie uda ci się skopiować te rysunki?

 • Draw Play 3
  Draw Play 3
  Zagrano 1468 razy
 • Dupligon
  Dupligon
  Zagrano 2233 razy

  Zapamiętaj pokazywany kształt, a następnie narysuj go.

 • Draw a Stickman 1
  Draw a Stickman 1
  Zagrano 3708 razy

  Narysuj ludzika-patyczaka i przeżyj z nim wspaniałe przygody. Twoja umiejętność rysowania potrzebna będzie do odblokowywania skrzyni ze skarbami, walki ze smokami i w wielu innych sytuacjach, które czekają na ciebie w tej pasjonującej grze online.

 • Ayse Drawing Game
  Ayse Drawing Game
  Zagrano 1702 razy

  Pozwól, by twoje marzenia stały się inspiracją do stworzenia dzieła sztuki!

 • Skribbl.Io
  Skribbl.Io
  Zagrano 43964 razy

  W tej wesołej i pasjonującej grze io możesz zmierzyć się z graczami z całego świata. Przetestuj swoje umiejętności artystyczne, próbując rozgryźć, co narysowali inni gracze. Czy oni także dadzą radę odgadnąć Twoje dzieła?

 • Mobile Phone Coloring
  Mobile Phone Coloring
  Zagrano 659 razy

  W dzisiejszych czasach twój telefon komórkowy świadczy o tobie...

 • Jeden nonogram dziennie
  Jeden nonogram dziennie
  Zagrano 1748 razy

  Czy uda ci się ułożyć wszystkie obrazki w każdej z tych wymagających łamigłówek?

 • Sketch Quest
  Sketch Quest
  Zagrano 5937 razy

  Ten chłopak przemierza przez świat pełen gryzmołów, szalonych postaci i niebezpiecznych pułapek. Czy dasz radę utrzymać go przy życiu, gdy próbuje dotrzeć na Tahiti, w tej dziwacznej i zakręconej grze akcji?

 • Solne potwory
  Solne potwory
  Zagrano 313 razy

  Te potwory potrafią być nieznośne, ale chyba sobie z nimi poradzisz...

 • Sketch It
  Sketch It
  Zagrano 111 razy

  Narysuj figury geometryczne przy pomocy markera tak, by doprowadzić czerwoną kulkę do gwiazdy.

 • Physics Drop
  Physics Drop
  Zagrano 106 razy

  Czy uda Ci się opanować prawa fizyki, gdy próbujesz umieścić tę kulkę w dołku? W każdym poziomie tej wymagającej gry logicznej musisz ostrożnie tworzyć ścieżki i pilnować, aby nie zburzyły się.

Narysuj swój własny świat

Lubisz rysować? Pomożemy Ci obudzić drzemiącego w Tobie artystę, nawet jeśli nie masz pod ręką żadnych przyborów do rysowania. Twórz nowe obrazki i usuwaj te, które niezbyt Ci wyszły. Możesz nawet zapisać swoje dzieła w formacie cyfrowym! Szukasz łatwego sposobu, by wykazać się kreatywnością? Chcesz udowodnić, że ołówek jest potężniejszy niż miecz? Nasze gry o rysowaniu idealnie się do tego nadają!

W grze Draw My Thing Online wraz z graczami z całego świata będziesz zgadywać hasła na podstawie rysowanych wskazówek. W każdej turze inny gracz stara się naprowadzić pozostałe osoby na hasło, które jest wybierane losowo. Im szybciej odgadniesz hasło, tym więcej punktów uzyskasz. Obowiązują dwa ograniczenia: nie wolno podpowiadać innym graczom oraz używać liter podczas przedstawiania hasła. Dasz radę odgadnąć tajemnicze słowo lub wyrażenie rysowane w każdej rundzie?

Jeśli lubisz święta, koniecznie zagraj w Śniegową linię. W tej grze musisz pomóc Mikołajowi zebrać brakujące prezenty, rysując śnieżne linie, po których pojadą jego sanie. Pamiętaj, że ilość śniegu jest ograniczona, więc rysuj trasę uważnie. Gra zabawnie wykorzystuje prawa fizyki i zapewnia świetną zabawę.

Elsa: Mandala Coloring Book to z kolei kolorowanka z bohaterami filmu Kraina Lodu ze studia Walta Disneya. Wybierz któryś z 16 obrazków i pokoloruj go tak, jak podpowiada Ci wyobraźnia. Chcesz, żeby Olaf był zielony? Nie ma sprawy! To Ty ustalasz reguły w tym zaczarowanym świecie. Na zakończenie możesz zapisać gotowy obrazek i ustawić go sobie jako tapetę lub pochwalić się nim przed przyjaciółmi.

Ostatnim tytułem, na który chcemy zwrócić Twoją uwagę, są Szalone Kredki. Właściwie nie można powiedzieć, że jest to gra. To raczej program graficzny online, w którym możesz tworzyć swoje pierwsze arcydzieła cyfrowe. Masz do swojej dyspozycji 13 wzorów (pędzli) naśladujących różne techniki rysowania ołówkiem. Oczywiście możesz rysować w różnych kolorach. Ponadto możesz regulować wielkość pędzla i przezroczystość nakładanych wzorów. Naprawdę warto wypróbować tę pozycję, ponieważ stanowi ona znakomite wprowadzenie do „poważniejszych” programów graficznych.

Gry związane z rysowaniem to świetna zabawa i mnóstwo frajdy. Zajrzyj do nas już dziś i wybierz coś dla siebie z niemal 30 gier, które zebraliśmy w tej kategorii. Zacznij tworzyć wirtualne dzieła sztuki razem z nami!