• Pixel Gun Apocalypse 3
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 3
  Zagrano 1868320 razy

  Ta wieloosobowa gra jest przesycona akcją. Stań w szranki w przeciwnikami z całego świata podczas walki o potężną broń i wyeliminuj ich — jeden po drugim!

 • Pixel Warfare 5
  Graj
  Pixel Warfare 5
  Zagrano 171354 razy

  Przygotuj się na kolejne rundy pełne oldskulowej akcji. Wejdź do pokoju, zabierz broń i przygotuj się na kilka walk na śmierć i życie w tej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby.

 • Drużyna snajperów
  Graj
  Drużyna snajperów
  Zagrano 159783 razy

  Kiedy wróg rozpoczyna atak i robi się gorąco, najlepszym wyborem będzie drużyna snajperów!

 • Bullet Force Multiplayer
  Graj
  Bullet Force Multiplayer
  Zagrano 117704 razy

  Dołącz do misji lub po prostu zmierz się w szybkiej walce w tej wieloosobowej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby. Jesteś na celowniku pozostałych graczy z całego świata, więc musisz działać szybko.

 • Pixel Gun Apocalypse 5
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 5
  Zagrano 98267 razy

  Weź udział w kolejnej rundzie walk w tej trójwymiarowej grze akcji. Możesz zmierzyć się z graczami z całego świata, wyszukując broń i robiąc uniki przed ich atakami. Możesz wybierać spośród wielu niesamowitych aren walki.

 • Shellshock.io
  Graj
  Shellshock.io
  Zagrano 83652 razy

  Życie jajka wcale nie jest takie wystrzałowe. Spytaj te, które walczą ze sobą w tej dziwacznej i zakręconej grze io 3D. Chcą przemienić przeciwników w omlet, a nawet coś gorszego! Dasz radę zniszczyć wszystkie jaja czy znieruchomiejesz ze strachu?

 • Pixel Gun Apocalypse
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse
  Zagrano 70563 razy

  Po której stronie będziesz walczyć — zła czy dobra? A może spróbujesz swych sił, walcząc po obydwu stronach w tej wieloosobowej 3D grze akcji, która jest pełna elementów retro.

 • Pixel Gun Apocalypse 4
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 4
  Zagrano 69280 razy

  Zaraz dojdzie do zupełnej apokalipsy w tej strzelance z perspektywy strzelca. Spróbuj pokonać żołnierzy i wygłodniałe potwory, walcząc z graczami z całego świata. Najpierw wybierz jak najlepszą broń, a potem bierz się do pracy!

 • Advanced Pixel Apocalypse 3
  Graj
  Advanced Pixel Apocalypse 3
  Zagrano 69009 razy

  Ile przeciwników uda ci się pokonać, gdy wskoczysz w wir akcji tej trójwymiarowej gry na pozycji strzelającego? Kryj się i likwiduj swoich przeciwników. jednego po drugim, przemierzając pikselowy świat.

 • Pixel Warfare 4
  Graj
  Pixel Warfare 4
  Zagrano 54447 razy

  Weź udział w wojnie w zupełnie nowej odsłonie – zagraj w Pixel Warfare 4! Dołącz do swoich kompanów i walczcie z graczami z całego świata!

 • Zombiecraft.io
  Graj
  Zombiecraft.io
  Zagrano 50234 razy

  You can fight zombies while playing as a doctor, a farmer, a salaryman or another crazy character in this 3D io game. Eliminate the undead in the single player mode or battle alongside players from around the world.

 • Worldz
  Graj
  Worldz
  Zagrano 44991 razy

  Jak długo uda ci się przeżyć w tej trójwymiarowej grze akcji? Po ulicach błąkają się hordy zombie, które z chęcią wbiłyby zęby w twoje smakowite ciało! Pozwolisz im na to? Oczywiście, że nie! Walcz z nimi ostro, zbierając przy tym broń i pożywienie.

 • Pixel Gun Warfare 2: Zombie Attack
  Graj
  Pixel Gun Warfare 2: Zombie Attack
  Zagrano 41556 razy

  Pikselowi wojownicy udają się na pole walki. Będziesz walczyć u ich boku, czy ucztować na ich kościach z zombiakami? Wybierz sojusznika, zanim dołączysz do akcji w tej zwariowanej wieloosobowej strzelance.

 • Szybki oddział
  Graj
  Szybki oddział
  Zagrano 37724 razy

  Dasz radę wyeliminować wszystkie wrogie oddziały, które depczą ci po piętach w tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby? Uważaj na snajperów, gdy polujesz na przeciwnika.

 • Drużyna snajperów 2
  Graj
  Drużyna snajperów 2
  Zagrano 34743 razy

  Uważasz, że masz celne oko i pewną rękę? Chwyć za karabin i broń swoich pozycji!

 • Robo Rampage
  Graj
  Robo Rampage
  Zagrano 19614 razy

  Użyj tego niesamowitego arsenału, aby zamienić armię robotów w złom.

 • Pixel Warfare
  Graj
  Pixel Warfare
  Zagrano 18912 razy

  Nie miej litości dla swoich wrogów w tej strzelance w stylu retro. Do boju, żołnierzu!

 • Metal Slug 4
  Graj
  Metal Slug 4
  Zagrano 14675 razy

  Zlikwiduj wroga i uwolnij wziętych w niewolę ludzi!

 • Zombie Derby 2
  Graj
  Zombie Derby 2
  Zagrano 13250 razy

  Głodne zombie to tylko jedna z rzeczy, które czekają Ciebie na tym szalenie trudnym torze przeszkód. Jest tam także pełno min lądowych! Przejmij stery tej opancerzonej żniwiarki i przekonaj się, czy dasz radę dotrzeć do linii mety, w tej zwariowanej grze w wyścigi.

 • Działania wojenne: Atena
  Graj
  Działania wojenne: Atena
  Zagrano 11134 razy

  Za chwilę rozegra się kolejny pojedynek. Czy zdołasz przeżyć w tej epickiej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby? Sprawdź dobrze swoją broń, zanim rzucisz się w wir walki.

 • Thing Thing Arena: Classic
  Graj
  Thing Thing Arena: Classic
  Zagrano 10335 razy

  You can fight in gardens, dungeons and more in this multiplayer action game. Feel free to customize your soldier before you head into battle.

 • Galaga
  Graj
  Galaga
  Zagrano 9636 razy

  Przygotuj się na lot w kosmos w tej zaktualizowanej wersji klasycznej gry zręcznościowej. Tysiące kosmitów atakuje Twój zakątek wszechświata. Rozwal ich na kawałki!

 • Stealth Sniper
  Graj
  Stealth Sniper
  Zagrano 8560 razy

  Najważniejsze dla snajpera to nie zdradzić swojej kryjówki. W przeciwnym razie nie mógłby zabijać niepostrzeżenie. Potrenuj swoją umiejętność ukrywania się, likwidując całe armie, zabijając VIP-ów, i ocal świat w tym snajperskim FPS-ie 3D.

 • Super Sergeant
  Graj
  Super Sergeant
  Zagrano 8255 razy

  Masz za mało amunicji, a w Twoim kierunku pędzą tabuny wroga. Jak długo uda Ci się ich powstrzymać w tej niekończącej się strzelance z perspektywy pierwszej osoby? Pora się przekonać.

 • Ewakuacja
  Graj
  Ewakuacja
  Zagrano 7196 razy

  Zombie zaatakowały wiejskie okolice, a na domiar złego, przeżywasz katastrofę helikoptera. Czy zdołasz dotrzeć do punktu ewakuacyjnego i uciec w tej nieustannej strzelance z perspektywy pierwszej osoby? Zbieraj po drodze broń, walcząc na śmierć i życie i unikając hord nieumarłych.

 • Pixel Wars of Heroes
  Graj
  Pixel Wars of Heroes
  Zagrano 6356 razy

  Czy staniesz ramię w ramię z bohaterami, czy też wolisz walczyć po stronie zła w tej niesamowitej, wieloosobowej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby? Zmierz się z graczami z całego świata i walcz za pomocą różnej broni, od maczet do karabinów maszynowych.

 • Pixel Gun Apocalypse 6
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 6
  Zagrano 4704 razy

  Hordes of zombies are causing all sorts of problems in this 3D multiplayer action game. You know what to do, right? Grab some weapons and take them down! Or, if you’d rather fight soldiers, that’s an option too. Choose the battle that’s right for you!

 • Metal Slug: Run
  Graj
  Metal Slug: Run
  Zagrano 4311 razy

  Ten bezwzględny komandos zaraz wyruszy w kolejną pełną wrażeń misję. Jego zadaniem będzie zaatakowanie tropikalnej plaży, a następnie utorowanie sobie drogi w walce z ogromną armią wroga. Strzelają do niego ze wszystkiego, co się da: od bazooki po czołgi. Naprawdę trzeba mu pomóc, gdy walczy o przetrwanie w tej pełnej akcji przygodowej grze w klimacie retro.

 • Strzelanka zombie
  Graj
  Strzelanka zombie
  Zagrano 4116 razy

  Zombie sieją popłoch wśród mieszkańców tej niewielkiej pustynnej społeczności. Wiesz, co robić, prawda? Rozwal ich wszystkim, co wpadnie Ci w ręce, w tej odjechanej grze akcji. Uważaj jednak – musisz także użyć sił fizyki, aby pokonać wszystkich nieumarlaków.

 • Wyzwanie w lochu zombie
  Graj
  Wyzwanie w lochu zombie
  Zagrano 3608 razy

  Jak długo uda Ci się przetrwać w tym lochu pełnym zombie? Musisz utrzymać linę, gdy one będą chciały Cię zaatakować. Przetrwaj jak najdłużej w tej nieustającej i pełnej akcji grze w strzelanie.

 • Pixel War
  Graj
  Pixel War
  Zagrano 3397 razy

  W tej grze strategicznej w czasie rzeczywistym trwa właśnie wojna. Czy potrafisz zniszczyć wszystkie piksele przeciwników, zanim rozwalą Twoje na kawałki?

 • Caged Forest
  Graj
  Caged Forest
  Zagrano 2627 razy

  W głębi tego mrocznego lasu rozgrywa się epicki pojedynek. Przetrwasz czy powalą cię na łopatki? Pora się przekonać w tej niekończącej się wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby.

 • Wyścig zombie
  Graj
  Wyścig zombie
  Zagrano 2158 razy

  Nieumarli nie będą mieli pojęcia, co w nie trafiło, gdy zaczniesz pędzić po tych niebezpiecznych autostradach. Steruj prawdziwym śmiercionośnym pojazdem, likwidując po drodze setki zombiaków we wszystkich poziomach. Znajdziesz je w tej przesiąkniętej krwią grze wyścigowej.

 • Raiden X
  Graj
  Raiden X
  Zagrano 1743 razy

  Steruj swoim bombowcem i likwiduj wrogów!

 • Metal Slug 2
  Graj
  Metal Slug 2
  Zagrano 1270 razy

  Weź udział w różnych misjach np. w Japonii lub Afganistanie i przeżyj by wygrać.

 • ZomBoiz
  Graj
  ZomBoiz
  Zagrano 1190 razy

  Te areny walk są pełne zombie. Wiesz, co robić, prawda? Zetrzyj je w proch, po kolei, w tej internetowej wieloosobowej grze akcji. Nieumarli nie dowiedzą się, co ich zaatakowało.

Gry z setkami wrogów i milionami naboi!

Mnóstwo przeciwników, samotny bohater i niewiele czasu. Tak w skrócie można opisać gatunek „Gry Strzelaniny”. Pozycje z tej kategorii (ang. Shoot 'Em Up lub „shmup” – zastrzel ich wszystkich) polegają zwykle na przejściu całego poziomu, który przesuwa się poziomo lub pionowo, zestrzeleniu tylu przeciwników, ilu się uda, i uniknięciu śmierci. Gry tego typu cieszą się popularnością od lat 80., warto więc sprawdzić, co jest tajemnicą ich sukcesu.

Naval Fighter to klasyczny przedstawiciel tego gatunku. Wcielasz się w pilota eksperymentalnego myśliwca w czasie II Wojny Światowej i wyruszasz na misję, w trakcie której musisz przebić się z jednego punktu do drugiego, likwidując jak największą liczbę wrogów. Na początku wybierasz jeden z trzech dostępnych samolotów, a w trakcie rozgrywki możesz znaleźć ulepszenia broni i pancerza, a także uzupełnić punkty życia. Cele latające likwidujesz przy użyciu działek, a pływające za pomocą torped. To wszystko, co musisz wiedzieć. Ruszaj do akcji!

Metal Slug Brutal 3 to kolejne nawiązanie do klasyki, czyli serii platformówek-strzelanin Metal Slug. Będziesz grać jako komandos, który staje samotnie przeciw hordom wrogów uzbrojonych w karabiny, bazooki i granaty, a także kierujących czołgami, helikopterami itd. Oczywiście nie idziesz do walki z pustymi rękami. Do dyspozycji masz karabin i granaty, a do tego możesz unikać wrogich pocisków, skacząc. Przekonaj się, jak daleko uda Ci się dojść w tej trudnej grze!

Bracia Akcji to z kolei tytuł nawiązujący do kultowych filmów z lat 80. oraz strzelanek z automatów. Samotnie lub z drugim graczem musisz pokonywać kolejne poziomy wypełnione terrorystami, aby udaremnić ich zbrodnicze plany. Uważaj na kończącą się amunicję i pułapki rozsiane po mapach! Po ukończeniu każdego poziomu możesz rozbudować swój arsenał, odblokowując lepsze bronie, uzbrojenie itp.

Gdy zechcesz zagrać w strzelaniny i poczuć się jak bohater klasycznych filmów akcji, koniecznie odwiedź naszą stronę.