• Przeróbka mojego wymarzonego auta
  Graj
  Przeróbka mojego wymarzonego auta
  Zagrano 40203 razy

  Jakie auto będzie idealne dla tej stylowej dziewczyny? Możesz pomóc jej zdecydować w tej internetowej grze w projektowanie i umyć oraz ozdobić jej auto. Ma wybrać świetnego vana czy może samochód elektryczny? Do wyboru jest też mnóstwo samochodów sportowych.

 • Mój bajkowy jednorożec
  Graj
  Mój bajkowy jednorożec
  Zagrano 34649 razy

  Rany! Stajnia jest w naprawdę opłakanym stanie. To nie jest dom dla magicznego jednorożca! Czy możesz ją posprzątać i zamieść wszystkie pajęczyny? Jak już skończysz, jednorożcowi przydałaby się metamorfoza. Wykąp go, rozczesz grzywę i nie tylko, w tej zaczarowanej grze online.

 • Bliźniaki Królowej Lodu: Dzień z rodziną
  Graj
  Bliźniaki Królowej Lodu: Dzień z rodziną
  Zagrano 24494 razy

  Ta młoda królowa właśnie urodziła bliźniaki i ma mały zawrót głowy. Pomóż jej posprzątać salon w tym symulatorze, zanim rodzice będą chcieli spędzić trochę czasu z niemowlakami.

 • Metamorfoza restauracji
  Graj
  Metamorfoza restauracji
  Zagrano 22500 razy

  W tej popularnej restauracji Rose rzeczy naprawdę wymykają się spod kontroli w tym symulatorze gry online. Wpadli tu wredni klienci, których pies biega w jakimś amoku! Możesz pomóc kierowniczce Rose szybko wszystko posprzątać? Chciałaby też wyremontować to miejsce, więc na pewno przyda jej się Twoja pomoc.

 • Wielkie czyszczenie kucyka
  Graj
  Wielkie czyszczenie kucyka
  Zagrano 20331 razy

  Tego kucyka złapał deszcz i teraz jest cały ubłocony. Ale wystarczy tylko trochę mydła!

 • Mała Hania: Porządki
  Graj
  Mała Hania: Porządki
  Zagrano 20121 razy

  Hania chce pomóc swojej mamie posprzątać dom, ale przydałoby się jej kilka podpowiedzi...

 • Mój bajkowy gryf
  Graj
  Mój bajkowy gryf
  Zagrano 14578 razy

  Ta dziewczyna wraz ze swoim gryfem od kilku tygodni są na ekscytującej wyprawie. Podczas nieobecności ich gniazdo strasznie się zabrudziło. Pomożesz je posprzątać w tej grze w pielęgnację utrzymaną w stylistyce fantasy? Bohaterka będzie musiała wymieść wszystkie pajęczyny i zasadzić kwiaty. A gryfowi z pewnością przydałaby się kąpiel!

 • Naprawa ślicznego auta
  Graj
  Naprawa ślicznego auta
  Zagrano 12259 razy

  Ten samochód jest śliczny... albo przynajmniej był taki kiedyś. Teraz jest w strasznym stanie. Czy potrafisz naprawić jego usterki, umyć go i wiele więcej w tym symulatorze online?

 • Babskie sprzątanie
  Graj
  Babskie sprzątanie
  Zagrano 10460 razy

  Dom tej dziewczyny jest strasznie zagracony! Możesz pomóc jej uporządkować i wyczyścić wszystko w tym symulatorze online w ukryte przedmioty? Naprawdę przyda się jej Twoja pomoc!

 • Metamorfoza pokoju: Rozrywki Marie
  Graj
  Metamorfoza pokoju: Rozrywki Marie
  Zagrano 8601 razy

  Ten dom nadaje się tylko do całkowitego remontu, ale z pomocą Marie możesz przemienić go w dom marzeń. Dołącz do niej, jak naprawia nieszczelny dach, wymienia zniszczone meble i pięknie urządza wszystkie pokoje, w tej grze online w projektowanie.

 • Licealistki: Sprzątanie domu
  Graj
  Licealistki: Sprzątanie domu
  Zagrano 8577 razy

  Dziś po południu te dwie dziewczyny nadrabiają zaległości w sprzątaniu. Który pokój w ich domu powinny najpierw posprzątać? Pomóż im zdecydować i posprzątaj wszystkie pokoje na błysk, w tym symulatorze online.

 • Moja bajkowa smoczyca
  Graj
  Moja bajkowa smoczyca
  Zagrano 8304 razy

  Smoki potrafią być strasznymi bałaganiarzami! Możesz pomóc tej bajkowej księżniczce posprzątać po jej ulubionym zwierzaku, w tej grze online w pielęgnację utrzymanej w stylizacji fantasy? Musi ona wyrzucić wszystkie papierki po cukierkach smoczycy w jej zaczarowanej jaskini, zanim wyłoży ją siankiem i usunie wszystkie robaki. Potem będzie musiała ją też wykąpać!

 • Sprzątaczka RPG
  Graj
  Sprzątaczka RPG
  Zagrano 7847 razy

  O nie! Podczas nieobecności rodziców ta dziewczyna urządziła w domu imprezę i zaprosiła swoich znajomych. Niestety wracają wcześniej, niż się tego spodziewała! Czy możesz pomóc jej wszystko posprzątać przed ich przybyciem w tej głupiutkiej grze w odgrywanie ról.

 • Modowe selfie
  Graj
  Modowe selfie
  Zagrano 7348 razy

  Ta superbohaterka kocha selfie, ale jej smartfon pobrudził się podczas ostatniej przygody. Czy pomożesz jej go wyczyścić w tej grze internetowej? Kiedy skończysz, możesz wybrać jej wspaniały strój, który doskonale zaprezentuje się na następnym zdjęciu.

 • Mała Hania: Porządki
  Graj
  Mała Hania: Porządki
  Zagrano 6897 razy

  Hania pomaga swojej mamie uprzątnąć kuchnię. Co powinna najpierw wyczyścić?

 • Metamorfoza centrum handlowego
  Graj
  Metamorfoza centrum handlowego
  Zagrano 6727 razy

  W centrum handlowym panuje straszny bałagan. Młoda projektantka próbuje wykonać w nim wielką metamorfozę i jest naprawdę do tego stworzona. Przekonaj się sam w tym symulatorze online. Możesz pomóc jej posprzątać kilka sklepów?

 • Przyjaciółki: Pokój w akademiku
  Graj
  Przyjaciółki: Pokój w akademiku
  Zagrano 6078 razy

  Już wkrótce rozpocznie się nowy semestr na uniwersytecie, na którym studiują te najlepsze przyjaciółki. Niestety w ich pokoju w akademiku jest kompletny bałagan, a one nie zdążyły go posprzątać po egzaminach końcowych. Możesz pomóc im wszystko posprzątać i zorganizować, zanim zaczną się zajęcia w tej grze online dla dziewczyn? Może będą chciały także przemeblować pokój!

 • Śliczny telefon Tomoko
  Graj
  Śliczny telefon Tomoko
  Zagrano 5909 razy

  Telefon Tomoko jest w fatalnym stanie. Możesz pomóc jej naprawić go w tej grze w projektowanie online? Jest strasznie zabrudzony i pełno na nim odcisków palców. Ekran jest pęknięty, tak więc trzeba go wymienić na nowy. Jak już wszystko zrobisz, możesz ustawić na jej telefonie śliczne tło, wybrać nowe etui i wiele więcej.

 • Princess Pool Party Cleaning
  Graj
  Princess Pool Party Cleaning
  Zagrano 5463 razy
 • Audrey: Opieka nad kucykiem
  Graj
  Audrey: Opieka nad kucykiem
  Zagrano 5373 razy

  Kucyk Audrey świetnie się dziś bawił, lecz strasznie wybrudził się błotem. Możesz pomóc jej szybko wykąpać go w tej grze online dla dziewczyn?

 • Lodowa królowa: Wystrój łazienki
  Graj
  Lodowa królowa: Wystrój łazienki
  Zagrano 5004 razy

  Lodowa królowa planuje zrobić porządek w łazience. Jest tam trochę brudno i panuje chaos. Możesz pomóc jej wyczyścić ją w tej grze w sprzątanie online?

 • Bałagan w Przebieralni Nelly
  Graj
  Bałagan w Przebieralni Nelly
  Zagrano 4808 razy

  Nelly musi posprzątać ten wielki bałagan, i to jak najszybciej...

 • Mój bajkowy jeleń
  Graj
  Mój bajkowy jeleń
  Zagrano 4289 razy

  W głębi tego magicznego lasu mieszka zaczarowana księżniczka z mistycznym jeleniem, który jest jej zwierzakiem domowym. Niestety jeleń strasznie się pobrudził. Możesz pomóc jej wyczyścić go w tej grze online?

 • Cerise hood cleaning
  Graj
  Cerise hood cleaning
  Zagrano 4242 razy
 • Królowa Lodu: Porządek w garderobie
  Graj
  Królowa Lodu: Porządek w garderobie
  Zagrano 4162 razy

  Wszystkie królewskie stroje królowej lodu są całkiem pomieszane, co bardzo utrudnia przebieranie! Pomóż jej zrobić porządek (i pozbyć się niepotrzebnych rzeczy). Twoją nagrodą będzie tyle wspaniałej zabawy w cekinowe ubieranki, ile tylko chcesz!

 • Bajeczny konik wodny
  Graj
  Bajeczny konik wodny
  Zagrano 3800 razy

  Ta czarodziejska księżniczka była na wyprawie pełnej przygód i nieco zaniedbała wybrzeże swojego konika wodnego. Czy pomożesz jej oczyścić to miejsce, zanim wykąpie swojego uroczego pupila w tej grze online?

 • Dzień sprzątania kuchni
  Graj
  Dzień sprzątania kuchni
  Zagrano 3618 razy

  Sprzątanie tej brudnej kuchni to nie obowiązek, lecz ekscytujące wyzwanie, które nie pozwoli Ci się nudzić.

 • Pamiętnik miłosny 1
  Graj
  Pamiętnik miłosny 1
  Zagrano 3425 razy

  Ta nastolatka całkowicie zadurzyła się w Aidenie, liderze projektu sprzątania plaży. Czy uda się jej pięknie posprzątać wybrzeże i zdobyć serce chłopaka? Z pewnością przyda się jej twoja pomoc w realizacji planów w tej romantycznej i przyjaznej środowisku grze typu „wskaż i kliknij”.

 • Nieporządki w sypialni
  Graj
  Nieporządki w sypialni
  Zagrano 3162 razy

  Ta dziewczyna ma za dużo zadane i brakuje jej czasu, by posprzątać pokój. Pomożesz jej?

 • Weekend sprzątania
  Graj
  Weekend sprzątania
  Zagrano 2972 razy

  Czy jesteś prawdziwym czyścioszkiem i potrafisz w mgnieniu oka posprzątać wielki dom? Pomóż tej uroczej dziewczynce w wiosennych porządkach... naprawdę przyda jej się twoja pomoc! Nie trać czasu i pomóż jej jak najszybciej uporać się z domowymi obowiązkami. Każdy lubi, kiedy w domu jest czysto i przytulnie, prawda?

 • Nowy pokój Gwen w akademiku
  Graj
  Nowy pokój Gwen w akademiku
  Zagrano 2723 razy

  Gwen przenosi się do nowego pokoju w akademiku, tylko że okazało się, że panuje tam bałagan! Czy pomożesz jej posprzątać w tej grze w projektowanie dla dziewcząt?

 • Cleaning Team
  Graj
  Cleaning Team
  Zagrano 2626 razy
 • Mia – Stylowy pokój
  Graj
  Mia – Stylowy pokój
  Zagrano 2176 razy

  Mia jest zdolną kotką i już od dłuższego czasu marzy o zmianie wystroju swojego salonu. Jest gotowa zrobić to sama, ale z pewnością przyda jej się pomocna dłoń. Czy pomożesz jej, jak sprząta pokój oraz wybiera nowe meble i dekoracje w tej grze online dla dziewczyn?

 • Dziewczyny to naprawią: Skuter wodny
  Graj
  Dziewczyny to naprawią: Skuter wodny
  Zagrano 2164 razy

  Skuter wodny Amandy jest w kiepskim stanie. Możesz pomóc jej naprawić go w tym symulatorze online? Trzeba będzie pozbyć się przecieków, umyć skuter i nie tylko, zanim wybierze stylizację na kolejną wyprawę przez morskie fale.

 • Świąteczne porządki
  Graj
  Świąteczne porządki
  Zagrano 2143 razy

  Pokój tej dziewczyny to kompletna katastrofa. Pomóż jej wysprzątać wszystko na błysk.

 • Przysięga księżniczek
  Graj
  Przysięga księżniczek
  Zagrano 1880 razy

  Anna chce wstąpić do najbardziej ekskluzywnego stowarzyszenia w kampusie, ale to nie będzie łatwe. Nie każdy może do niego wstąpić i z całą pewnością będzie musiała odpowiednio się wystroić. Czy pomożesz Annie wybrać idealną kreację, zanim zacznie trudny proces zaprzysiężenia w tej internetowej grze dla dziewcząt?

Dzięki tym grom polubisz sprzątanie

Bądźmy szczerzy — większość z nas nie lubi sprzątać. To jeden z tych obowiązków domowych, które lubimy odkładać w nadziei, że zajmie się nimi mama, tata, babcia, siostra, brat… Najczęściej jednak nic z tego nie wychodzi i trzeba w końcu zrobić to samodzielnie. A gdyby tak sprzątanie kojarzyło się ze świetną zabawą? To jak najbardziej możliwe! Na stronie Gry.pl znajdziesz gry na temat sprzątania, które udowadniają, że nie musi to być tylko przykry obowiązek. A pomyśl tylko, jaką minę zrobią rodzice, gdy powiesz im, że lubisz sprzątać dzięki grom? Zobaczmy zatem, co mamy w tej kategorii.

Na pierwszy ogień idzie „Mała Hania: Porządki”, jedna z gier z cyklu o uroczej Małej Hani. Nasza bohaterka postanowiła pomóc mamie posprzątać dom, bo wie, jak trudne i odpowiedzialne jest to zadanie. Ponieważ jest jeszcze mała, potrzebuje Twojej pomocy. Zaczniecie od kuchni, potem zajmiecie się sypialnią, a na końcu uporządkujecie salon. Później jeszcze pranie i suszenie oraz porządkowanie zabawek. Lista jest długa, ale sprzątanie z Hanią to wspaniała zabawa!

W grze „Wielkie czyszczenie kucyka” Twoim zadaniem będzie oporządzenie kucyka, który mocno się pobrudził podczas szalonych zabaw. Namydl go, spłucz i wysusz, wyszczotkuj mu sierść (z obu stron!), umyj zęby i wydłub kamyki z kopyt. Gdy kucyk będzie czysty, posprzątaj jego stajnię. Teraz możesz go ozdobić — wybierz kolor sierści, grzywy, ogona i kopyt, a na koniec zawieś mu śliczny dzwoneczek lub kokardkę. W nagrodę za dobrze wykonane zadanie możesz zapisać zdjęcie lśniącego czystością kucyka, aby pochwalić się nim koleżankom.

„Baby Princess Room Cleaning” to z kolei gra, w której pomagasz ślicznej, małej księżniczce w sprzątaniu pokoju przed wielką imprezą. Niestety, przed Tobą sporo pracy, bo w pokoju jest aż 39 rzeczy, które trzeba odłożyć na swoje miejsce: śmieci, ubrania, źle postawione wazony czy krzywo wiszące obrazki. Na szczęście możesz zobaczyć podpowiedź, jak powinien wyglądać czysty pokój, dzięki czemu dowiesz się, co jeszcze jest do zrobienia.

Czas na wielkie sprzątanie, pucowanie i czyszczenie. Kto powiedział, że sprzątnie musi być nudne? To może być naprawdę wielka frajda, szczególnie gdy końcowy efekt będzie na błysk. Niech wszystko znajdzie swoje miejsce i będzie czyściutko! Online czekają na Ciebie ciekawe gry związane ze sprzątaniem. Śmiało, dołącz do nas i zacznij robić wirtualne porządki już dziś!