• Wielkie czyszczenie kucyka
  Graj
  Wielkie czyszczenie kucyka
  Zagrano 68739 razy

  Tego kucyka złapał deszcz i teraz jest cały ubłocony. Ale wystarczy tylko trochę mydła!

 • Bliźniaki Królowej Lodu: Dzień z rodziną
  Graj
  Bliźniaki Królowej Lodu: Dzień z rodziną
  Zagrano 66432 razy

  Ta młoda królowa właśnie urodziła bliźniaki i ma mały zawrót głowy. Pomóż jej posprzątać salon w tym symulatorze, zanim rodzice będą chcieli spędzić trochę czasu z niemowlakami.

 • Mała Hania: Porządki
  Graj
  Mała Hania: Porządki
  Zagrano 51456 razy

  Hania chce pomóc swojej mamie posprzątać dom, ale przydałoby się jej kilka podpowiedzi...

 • Przeróbka mojego wymarzonego auta
  Graj
  Przeróbka mojego wymarzonego auta
  Zagrano 40247 razy

  Jakie auto będzie idealne dla tej stylowej dziewczyny? Możesz pomóc jej zdecydować w tej internetowej grze w projektowanie i umyć oraz ozdobić jej auto. Ma wybrać świetnego vana czy może samochód elektryczny? Do wyboru jest też mnóstwo samochodów sportowych.

 • Princess Pool Party Cleaning
  Graj
  Princess Pool Party Cleaning
  Zagrano 26051 razy
 • Przyjaciółki: Pokój w akademiku
  Graj
  Przyjaciółki: Pokój w akademiku
  Zagrano 14684 razy

  Już wkrótce rozpocznie się nowy semestr na uniwersytecie, na którym studiują te najlepsze przyjaciółki. Niestety w ich pokoju w akademiku jest kompletny bałagan, a one nie zdążyły go posprzątać po egzaminach końcowych. Możesz pomóc im wszystko posprzątać i zorganizować, zanim zaczną się zajęcia w tej grze online dla dziewczyn? Może będą chciały także przemeblować pokój!

 • Cleaning Team
  Graj
  Cleaning Team
  Zagrano 13531 razy
 • Cerise hood cleaning
  Graj
  Cerise hood cleaning
  Zagrano 12856 razy
 • Weekend sprzątania
  Graj
  Weekend sprzątania
  Zagrano 12720 razy

  Czy jesteś prawdziwym czyścioszkiem i potrafisz w mgnieniu oka posprzątać wielki dom? Pomóż tej uroczej dziewczynce w wiosennych porządkach... naprawdę przyda jej się twoja pomoc! Nie trać czasu i pomóż jej jak najszybciej uporać się z domowymi obowiązkami. Każdy lubi, kiedy w domu jest czysto i przytulnie, prawda?

 • Bałagan w Przebieralni Nelly
  Graj
  Bałagan w Przebieralni Nelly
  Zagrano 12014 razy

  Nelly musi posprzątać ten wielki bałagan, i to jak najszybciej...

 • Metamorfoza restauracji
  Graj
  Metamorfoza restauracji
  Zagrano 11937 razy

  W tej popularnej restauracji Rose rzeczy naprawdę wymykają się spod kontroli w tym symulatorze gry online. Wpadli tu wredni klienci, których pies biega w jakimś amoku! Możesz pomóc kierowniczce Rose szybko wszystko posprzątać? Chciałaby też wyremontować to miejsce, więc na pewno przyda jej się Twoja pomoc.

 • Licealistki: Sprzątanie domu
  Graj
  Licealistki: Sprzątanie domu
  Zagrano 11214 razy

  Dziś po południu te dwie dziewczyny nadrabiają zaległości w sprzątaniu. Który pokój w ich domu powinny najpierw posprzątać? Pomóż im zdecydować i posprzątaj wszystkie pokoje na błysk, w tym symulatorze online.

 • Mój bajkowy jednorożec
  Graj
  Mój bajkowy jednorożec
  Zagrano 10672 razy

  Rany! Stajnia jest w naprawdę opłakanym stanie. To nie jest dom dla magicznego jednorożca! Czy możesz ją posprzątać i zamieść wszystkie pajęczyny? Jak już skończysz, jednorożcowi przydałaby się metamorfoza. Wykąp go, rozczesz grzywę i nie tylko, w tej zaczarowanej grze online.

 • Audrey: Opieka nad kucykiem
  Graj
  Audrey: Opieka nad kucykiem
  Zagrano 10416 razy

  Kucyk Audrey świetnie się dziś bawił, lecz strasznie wybrudził się błotem. Możesz pomóc jej szybko wykąpać go w tej grze online dla dziewczyn?

 • Dzień sprzątania kuchni
  Graj
  Dzień sprzątania kuchni
  Zagrano 8843 razy

  Sprzątanie tej brudnej kuchni to nie obowiązek, lecz ekscytujące wyzwanie, które nie pozwoli Ci się nudzić.

 • Królowa Lodu: Porządek w garderobie
  Graj
  Królowa Lodu: Porządek w garderobie
  Zagrano 8842 razy

  Wszystkie królewskie stroje królowej lodu są całkiem pomieszane, co bardzo utrudnia przebieranie! Pomóż jej zrobić porządek (i pozbyć się niepotrzebnych rzeczy). Twoją nagrodą będzie tyle wspaniałej zabawy w cekinowe ubieranki, ile tylko chcesz!

 • Nowy pokój Gwen w akademiku
  Graj
  Nowy pokój Gwen w akademiku
  Zagrano 8403 razy

  Gwen przenosi się do nowego pokoju w akademiku, tylko że okazało się, że panuje tam bałagan! Czy pomożesz jej posprzątać w tej grze w projektowanie dla dziewcząt?

 • Mała Hania: Porządki
  Graj
  Mała Hania: Porządki
  Zagrano 8373 razy

  Hania pomaga swojej mamie uprzątnąć kuchnię. Co powinna najpierw wyczyścić?

 • Syrenia księżniczka: Nowe życie
  Graj
  Syrenia księżniczka: Nowe życie
  Zagrano 8280 razy

  Pochodzą z odmiennych światów, ale ta syrenka ma w sobie dużo determinacji, by jej związek z chłopakiem ze świata ludzi się udał. Jest on jednak okropnym bałaganiarzem. Pomożesz jej i jej przyjaciółkom posprzątać w jego pokoju, a także uporządkować inne elementy ich związku w tej grze online?

 • Nieporządki w sypialni
  Graj
  Nieporządki w sypialni
  Zagrano 7883 razy

  Ta dziewczyna ma za dużo zadane i brakuje jej czasu, by posprzątać pokój. Pomożesz jej?

 • Przysięga księżniczek
  Graj
  Przysięga księżniczek
  Zagrano 7712 razy

  Anna chce wstąpić do najbardziej ekskluzywnego stowarzyszenia w kampusie, ale to nie będzie łatwe. Nie każdy może do niego wstąpić i z całą pewnością będzie musiała odpowiednio się wystroić. Czy pomożesz Annie wybrać idealną kreację, zanim zacznie trudny proces zaprzysiężenia w tej internetowej grze dla dziewcząt?

 • Świąteczne porządki
  Graj
  Świąteczne porządki
  Zagrano 7706 razy

  Pokój tej dziewczyny to kompletna katastrofa. Pomóż jej wysprzątać wszystko na błysk.

 • Metamorfoza pokoju: Rozrywki Marie
  Graj
  Metamorfoza pokoju: Rozrywki Marie
  Zagrano 7037 razy

  Ten dom nadaje się tylko do całkowitego remontu, ale z pomocą Marie możesz przemienić go w dom marzeń. Dołącz do niej, jak naprawia nieszczelny dach, wymienia zniszczone meble i pięknie urządza wszystkie pokoje, w tej grze online w projektowanie.

 • After Party Cleanup
  Graj
  After Party Cleanup
  Zagrano 5591 razy

  Impreza była super, tylko kto to wszystko posprząta??

 • Naprawa ślicznego auta
  Graj
  Naprawa ślicznego auta
  Zagrano 5519 razy

  Ten samochód jest śliczny... albo przynajmniej był taki kiedyś. Teraz jest w strasznym stanie. Czy potrafisz naprawić jego usterki, umyć go i wiele więcej w tym symulatorze online?

 • Mój bajkowy gryf
  Graj
  Mój bajkowy gryf
  Zagrano 5343 razy

  Ta dziewczyna wraz ze swoim gryfem od kilku tygodni są na ekscytującej wyprawie. Podczas nieobecności ich gniazdo strasznie się zabrudziło. Pomożesz je posprzątać w tej grze w pielęgnację utrzymaną w stylistyce fantasy? Bohaterka będzie musiała wymieść wszystkie pajęczyny i zasadzić kwiaty. A gryfowi z pewnością przydałaby się kąpiel!

 • Babskie sprzątanie
  Graj
  Babskie sprzątanie
  Zagrano 5224 razy

  Dom tej dziewczyny jest strasznie zagracony! Możesz pomóc jej uporządkować i wyczyścić wszystko w tym symulatorze online w ukryte przedmioty? Naprawdę przyda się jej Twoja pomoc!

 • Maluszek: Domowe porządki
  Graj
  Maluszek: Domowe porządki
  Zagrano 5062 razy

  Ojej! Straszny bałagan w tym domu. Możesz najpierw posprzątać pokój malucha w tej grze w sprzątanie online? Poukładaj wszystko na swoje miejsce, usuń pajęczyny i wiele więcej.

 • Pearl Princess Room Cleaning
  Graj
  Pearl Princess Room Cleaning
  Zagrano 4965 razy

  Wygląda na to, że w pokoju księżniczki Pearl jest kompletny bałagan! W tej pełnej zabawy grze rodzinnej stworzonej dla dziewczynek możesz pomóc jej posprzątać pokój oraz zdobywać punkty.

 • Pamiętnik miłosny 1
  Graj
  Pamiętnik miłosny 1
  Zagrano 4876 razy

  Ta nastolatka całkowicie zadurzyła się w Aidenie, liderze projektu sprzątania plaży. Czy uda się jej pięknie posprzątać wybrzeże i zdobyć serce chłopaka? Z pewnością przyda się jej twoja pomoc w realizacji planów w tej romantycznej i przyjaznej środowisku grze typu „wskaż i kliknij”.

 • Noworoczny salon krawiecki Victorii
  Graj
  Noworoczny salon krawiecki Victorii
  Zagrano 4846 razy

  Victoria jest jedną z fajniejszych krawcowych w mieście, a dzisiaj ma mnóstwo pracy. Pomóż jej posprzątać jej pracownię przed przyjściem pierwszego klienta. Victoria szyje dla nich stroje idealne na ich noworoczną uroczystość.

 • Baby Princess Bathroom Cleaning
  Graj
  Baby Princess Bathroom Cleaning
  Zagrano 4778 razy

  Ten uroczy dzieciak ma za zadanie zrobić porządek w łazience, ale potrzebuje twojej pomocy! Posprzątaj tak, aby zniknęła każda drobinka brudu w tej sympatycznej grze rodzinnej, symulującej sprzątanie: Baby Princess Bathroom Cleaning!

 • Mój bajkowy jeleń
  Graj
  Mój bajkowy jeleń
  Zagrano 4469 razy

  W głębi tego magicznego lasu mieszka zaczarowana księżniczka z mistycznym jeleniem, który jest jej zwierzakiem domowym. Niestety jeleń strasznie się pobrudził. Możesz pomóc jej wyczyścić go w tej grze online?

 • My Cute Fox Room Cleaning
  Graj
  My Cute Fox Room Cleaning
  Zagrano 4343 razy

  Ten uroczy lisek potrzebuje twojej pomocy w uporządkowaniu swego pokoiku. Przejdź przez wszystkie kroki, aby w pokoju lśniło czystością, w tej najnowszej grze przeglądarkowej: My Cute Fox Room Cleaning.

 • Mycie karocy księżniczki
  Graj
  Mycie karocy księżniczki
  Zagrano 4126 razy

  Po ostatniej wyprawie księżniczki ta karoca jest strasznie zabrudzona. Czy możesz pomóc ją wyczyścić w tym magicznym symulatorze online?

 • Sprzątaczka RPG
  Graj
  Sprzątaczka RPG
  Zagrano 3980 razy

  O nie! Podczas nieobecności rodziców ta dziewczyna urządziła w domu imprezę i zaprosiła swoich znajomych. Niestety wracają wcześniej, niż się tego spodziewała! Czy możesz pomóc jej wszystko posprzątać przed ich przybyciem w tej głupiutkiej grze w odgrywanie ról.

Dzięki tym grom polubisz sprzątanie

Bądźmy szczerzy — większość z nas nie lubi sprzątać. To jeden z tych obowiązków domowych, które lubimy odkładać w nadziei, że zajmie się nimi mama, tata, babcia, siostra, brat… Najczęściej jednak nic z tego nie wychodzi i trzeba w końcu zrobić to samodzielnie. A gdyby tak sprzątanie kojarzyło się ze świetną zabawą? To jak najbardziej możliwe! Na stronie Gry.pl znajdziesz gry na temat sprzątania, które udowadniają, że nie musi to być tylko przykry obowiązek. A pomyśl tylko, jaką minę zrobią rodzice, gdy powiesz im, że lubisz sprzątać dzięki grom? Zobaczmy zatem, co mamy w tej kategorii.

Na pierwszy ogień idzie „Mała Hania: Porządki”, jedna z gier z cyklu o uroczej Małej Hani. Nasza bohaterka postanowiła pomóc mamie posprzątać dom, bo wie, jak trudne i odpowiedzialne jest to zadanie. Ponieważ jest jeszcze mała, potrzebuje Twojej pomocy. Zaczniecie od kuchni, potem zajmiecie się sypialnią, a na końcu uporządkujecie salon. Później jeszcze pranie i suszenie oraz porządkowanie zabawek. Lista jest długa, ale sprzątanie z Hanią to wspaniała zabawa!

W grze „Wielkie czyszczenie kucyka” Twoim zadaniem będzie oporządzenie kucyka, który mocno się pobrudził podczas szalonych zabaw. Namydl go, spłucz i wysusz, wyszczotkuj mu sierść (z obu stron!), umyj zęby i wydłub kamyki z kopyt. Gdy kucyk będzie czysty, posprzątaj jego stajnię. Teraz możesz go ozdobić — wybierz kolor sierści, grzywy, ogona i kopyt, a na koniec zawieś mu śliczny dzwoneczek lub kokardkę. W nagrodę za dobrze wykonane zadanie możesz zapisać zdjęcie lśniącego czystością kucyka, aby pochwalić się nim koleżankom.

„Baby Princess Room Cleaning” to z kolei gra, w której pomagasz ślicznej, małej księżniczce w sprzątaniu pokoju przed wielką imprezą. Niestety, przed Tobą sporo pracy, bo w pokoju jest aż 39 rzeczy, które trzeba odłożyć na swoje miejsce: śmieci, ubrania, źle postawione wazony czy krzywo wiszące obrazki. Na szczęście możesz zobaczyć podpowiedź, jak powinien wyglądać czysty pokój, dzięki czemu dowiesz się, co jeszcze jest do zrobienia.

Czas na wielkie sprzątanie, pucowanie i czyszczenie. Kto powiedział, że sprzątnie musi być nudne? To może być naprawdę wielka frajda, szczególnie gdy końcowy efekt będzie na błysk. Niech wszystko znajdzie swoje miejsce i będzie czyściutko! Online czekają na Ciebie ciekawe gry związane ze sprzątaniem. Śmiało, dołącz do nas i zacznij robić wirtualne porządki już dziś!