• Stickman Archer 2
  Graj
  Stickman Archer 2
  Zagrano 257716 razy

  It’s time for another duel to the death. Several, in fact! How long can you prevent your stickman from meeting his maker in this intense action game?

 • Fleeing the Complex
  Graj
  Fleeing the Complex
  Zagrano 123454 razy

  Fleeing the Complex to jedna z najnowszych i najlepszych gier przygodowych typu wskaż i kliknij, jakie kiedykolwiek powstały. Wciel się w rolę ludzika uwięzionego w ściśle strzeżonej celi i spróbuj uciec za wszelką cenę!

 • Stick Figure Badminton 2
  Graj
  Stick Figure Badminton 2
  Zagrano 116279 razy

  Ta gra sportowa to pełny odjazd! Wybierz takie postaci jak np. doświadczalny robot, zanim ruszysz na kort do badmintona na pojedynek z przeciwnikami.

 • Rysunkowy motocyklista
  Graj
  Rysunkowy motocyklista
  Zagrano 84347 razy

  W tej grze wyścigowej możesz stworzyć własny rysunek, ale pamiętaj, że czeka Cię tu nie lada wyzwanie. Steruj tym miniaturowym motocyklistą, gdy próbuje pokonać serię torów przeszkód narysowanych dla niego na kartkach tego notesu. Czy zdołasz pokonać linię mety na każdej z nich?

 • Freeride Ludzika
  Graj
  Freeride Ludzika
  Zagrano 73422 razy

  Ten ludzik uwielbia trudne rowerowe wyzwania.

 • Wisielec
  Graj
  Wisielec
  Zagrano 57755 razy

  Ten ludek próbuje nowych supermocy. Niestety na swej drodze napotyka pełno obracających się ostrzy, które mogą rozchlastać go na milion kawałków! Możesz pomóc mu wisieć w powietrzu w tej grze online? Po drodze może zbierać monety, które wymieni na odjazdowe ubrania.

 • Stickman Army: The Defenders
  Graj
  Stickman Army: The Defenders
  Zagrano 52864 razy

  W tej pasjonującej walce na śmierć i życie ścierają się dwie armie: zielonych i czerwonych. Broń Białego Domu za wszelką cenę, mądrze rozmieszczając żołnierzy i zasoby, w tej strategicznej grze akcji.

 • Infiltrating the Airship
  Graj
  Infiltrating the Airship
  Zagrano 52774 razy

  Jaka jest Twoja misja? Wspiąć się na ten ogromny sterowiec i wymierzyć sprawiedliwość na tym okrutnym gangu. Nie martw się jednak, w tej pełnej zabawy grze akcji przy pomocy torby wypełnionej szalonymi narzędziami i gadżetami wykonasz swoje zadanie.

 • Vex 3
  Graj
  Vex 3
  Zagrano 52594 razy

  Jak Vex poradzi sobie z tą trudną sytuacją? Dołącz do niego w tej platformowej przygodzie.

 • Stickman Fighter: Epic Battle
  Graj
  Stickman Fighter: Epic Battle
  Zagrano 49276 razy

  Takiej bijatyki jeszcze nie było w Internecie! W grze Stickman Fighter: Epic Battle zmierzysz się z groźnymi przeciwnikami o niesamowitych umiejętnościach z zakresu sztuk walki, ale musisz udowodnić, że znacznie przewyższasz ich siłą!

 • Kara dla Czarnego Luda
  Graj
  Kara dla Czarnego Luda
  Zagrano 43152 razy

  Ci złoczyńcy spod ciemnej gwiazdy zasługują na najgorszą karę. W zabawnej grze przeglądarkowej Kara dla Czarnego Luda to ty decydujesz, jak zapłacą za swoje grzeszki!

 • Stick Badminton
  Graj
  Stick Badminton
  Zagrano 37022 razy

  Nowa technologia w badmintonie? Oczywiście. A może wolisz jednak tradycyjną grę?

 • Strefa destrukcji
  Graj
  Strefa destrukcji
  Zagrano 35456 razy

  Dziewczyna tego nieszczęśnika właśnie wywaliła do śmieci jego komputer. Pomóż mu go odzyskać...

 • Edytor Poziomów 2
  Graj
  Edytor Poziomów 2
  Zagrano 34336 razy

  Ten mały ludzik mierzy wysoko mimo swojej mikroskopijnej wagi.

 • Patykowa wojna 2: Bitwa o imperium
  Graj
  Patykowa wojna 2: Bitwa o imperium
  Zagrano 27480 razy

  Walka trwa - przygotuj się na kolejną rundę bitwy patyków.

 • Sierra 7
  Graj
  Sierra 7
  Zagrano 25119 razy

  Broń gotowa, instrukcje są, więc czas rozpocząć misję i pokonać wroga. Tylko my możemy utrzymać spokój w kraju; jeśli to konieczne, nawet siłą! Sierra 7 to najwspanialsza strzelanka internetowa, w której świat gry oglądany jest oczami jej bohatera.

 • Primary
  Graj
  Primary
  Zagrano 23812 razy

  Jesteś żołnierzem imieniem Roy, a twoim zadaniem jest ocalić swoją kolorową rasę od czarnej mocy Voida!

 • Kreatywna zabójcza komnata 2
  Graj
  Kreatywna zabójcza komnata 2
  Zagrano 22386 razy

  Wykaż się kreatywnością w niesamowitej, mrożącej krew w żyłach zabójczej komnacie! Zniszcz patyczaki w tej kontynuacji rozrywkowej gry typu wskaż i kliknij, w której głównym celem jest dobra zabawa!

 • Clear Vision 2
  Graj
  Clear Vision 2
  Zagrano 17907 razy

  W tej przygodówce wcielasz się w postać snajpera, który musi zabić właściwy cel zanim upłynie czas. Zdobądź szacunek i zostań najlepszym zabójcą w mieście!

 • Piekło w kosmosie
  Graj
  Piekło w kosmosie
  Zagrano 17005 razy

  Co zrobisz, aby zamienić ten statek kosmiczny w istne piekło w kosmosie? Sprawdź swoje destrukcyjne umiejętności w tej ponurej i zabawnej grze pt. Piekło w kosmosie!

 • Causality Saving Private Stickman
  Graj
  Causality Saving Private Stickman
  Zagrano 16957 razy

  Przygotuj się do stoczenia wielkiej walki na plaży i poślij wrogów do piachu.

 • Stickman Jam: Sticktanic
  Graj
  Stickman Jam: Sticktanic
  Zagrano 16625 razy

  Opis: Pora sprawić, by życie tych patyczaków stało się straszne, a dla ciebie zabawne. Wykaż się kreatywnością i zdecyduj, jak mają zginąć patyczaki!

 • Papierowe wyścigi
  Graj
  Papierowe wyścigi
  Zagrano 15072 razy

  W taką grę to jeszcze nie grałeś. Nie będziesz mógł się od niej oderwać! Wskocz na motor i przygotuj się na jazdę po prześlicznie narysowanych trasach. Wypróbuj tryb kariery lub po prostu rozegraj szybką rundę.

 • Vex 4
  Graj
  Vex 4
  Zagrano 12391 razy

  Witaj ponownie w jednym z najbardziej skomplikowanych labiryntów na świecie. Czy uda ci się dotrzeć do wszystkich punktów kontrolnych w tej niesamowitej grze akcji? Musisz tu uważać na wszystko, od ruchomych platform do przepaści bez dna!

 • G Switch 3
  Graj
  G Switch 3
  Zagrano 11244 razy

  Jest szybki jak błyskawica i trudno go wyprzedzić. Przyłącz się do tego biegacza, gdy przemierza ulice futurystycznego miasta w tej grze przygodowej. Trzeba będzie pomóc mu przeskakiwać przez obracające się ostrza pił oraz stawić czoła grawitacji.

 • Ludzik z łukiem
  Graj
  Ludzik z łukiem
  Zagrano 11036 razy

  Do ilu celów trafisz w tej trudnej i precyzyjnej grze? Jedno pudło oznacza koniec gry dla tego śmiałego i zuchwałego łucznika.

 • Patyczak z łukiem 4
  Graj
  Patyczak z łukiem 4
  Zagrano 10012 razy

  Ten szalony łucznik znów powraca! Dołącz do niego, gdy celuje i strzela do kolejnej grupy celów w tej intensywnej grze akcji. Możesz zagrać w tryb strzelanki, platformowy i nie tylko!

 • Golf online
  Graj
  Golf online
  Zagrano 9942 razy

  W tej grze sportowej online pole golfowe jest naprawdę zakręcone. Znajdziesz na nim pełno niebezpiecznych szczelin, a nawet beczki stojące Ci na drodze do każdego dołka. Pokonaj te przeszkody, aby ukończyć każde pole.

 • Stick Badminton 2
  Graj
  Stick Badminton 2
  Zagrano 9724 razy
 • Draw a Stickman 1
  Graj
  Draw a Stickman 1
  Zagrano 9695 razy

  Narysuj ludzika-patyczaka i przeżyj z nim wspaniałe przygody. Twoja umiejętność rysowania potrzebna będzie do odblokowywania skrzyni ze skarbami, walki ze smokami i w wielu innych sytuacjach, które czekają na ciebie w tej pasjonującej grze online.

 • Stickman Archer Online
  Graj
  Stickman Archer Online
  Zagrano 9587 razy

  Will your stickman survive this epic duel? Grab a bow and find out! It’s a fight to the death in this intense action game!

 • Snajperska strzelanka
  Graj
  Snajperska strzelanka
  Zagrano 9255 razy

  Tak wiele celów, tak mało czasu! Połącz siły z tym snajperem i pomóż mu zlikwidować wrogów w tej grze-strzelance. Możesz zacząć od wystrzelania puszek po napojach.

 • Stickman Boost
  Graj
  Stickman Boost
  Zagrano 7910 razy

  W tej grze akcji nieustraszony ludzik za chwilę pokona kilka niesamowicie niebezpiecznych torów przeszkód. Pełno w nim zabójczych szczelin, obracających się ostrzy pił i więcej ostrych jak brzytwa szpikulców, niż mógłby zliczyć. Twoim zadaniem jest uchronić go przed śmiercią, gdy używa różnych metod — od swoich stóp po odrzutowe plecaki — aby dotrzeć do linii mety.

 • Ludzik z dzidą
  Graj
  Ludzik z dzidą
  Zagrano 7364 razy

  Ten ludzik walczy o swoje życie! Niekończąca się armia łuczników chce go przebić strzałami. Jak długo wytrzyma? Ilu z nich pokona, zanim spotka się ze swoim stwórcą? To wszystko zależy od Ciebie w tej nieustającej grze akcji.

 • Stickman Sniper TTK
  Graj
  Stickman Sniper TTK
  Zagrano 7262 razy

  Oto lista celów, które należy szybko zlikwidować. Zwykły dzień w biurze, tak? Chwyć za broń i bierz się do roboty w tej emocjonującej strzelance. Pomiędzy zadaniami możesz ulepszać swoją broń, by mieć coś odjazdowego i potężnego.

 • Gryzmoły z wisielcem
  Graj
  Gryzmoły z wisielcem
  Zagrano 6744 razy

  Czy potrafisz szybko odszyfrowac każde z ukrytych słów? Sprawdź swoją znajomość słów w tej wciągającej grze online. Życie wisielca leży w twoich rękach, uratuj go przed szubienicą!

Ludzik z kresek

Wraz z rozwojem techniki komputerowej grafika gier stawała się coraz bardziej złożona, realistyczna i po prostu oszałamiająca. Ale są rzeczy, które urodziły się proste i na szczęście takimi pozostały. Bo czy ktoś wyobraża sobie poczciwego wisielca w wymagającej czterordzeniowego procesora wersji 3D z detalami nie z tej ziemi? Gry Stickman to świetna zabawa, która da Ci więcej radości niż niejedna komputerowa lub konsolowa superprodukcja!

Na początek… stwórz ludzika! Włącz Draw a Stickman i narysuj swojego wisielca, a następnie wykonuj z nim zadania i przeprowadź bezpieczną nogą przez wszystkie niebezpieczeństwa. A może masz ochotę na partyjkę kometki? Wybierz jedną z kilku postaci w Stick Figure Badminton 2 (może to być nawet latająca robokula) i zmierz się z wirtualnym przeciwnikiem lub żywym graczem. Chcesz pokazać, że patyczak nie jest wcale futbolowym „drewnem”? Włącz Patykową piłkę nożną 2 i zaprezentuj świetną technikę, zbijając elementy na kolejnych planszach.

Gdy już się porządnie rozgrzejesz, załóż czapkę z daszkiem, przekręć ją tył na przód i stań się Patyczakiem na desce. Przejedź wszystkie najtrudniejsze trasy w mieście, wykręcając triki i unikając przeszkód. Możesz też wskoczyć na Offroadowy rower ludzika i wybrać się na dwóch kołach na bezdroża, wykonując niemożliwe akrobacje, lub zjechać na złamanie karku z góry w Downhillu ludzika.

Ale dość tej niewinnej zabawy! Wisielec ma poważne sprawy do załatwienia. Włącz Causality Saving Private Stickman i weź udział w wojskowej inwazji na plaży, pokonując wroga jak najniższą liczbą kliknięć. A jeśli chcesz zaspokoić swoje mordercze instynkty, wejdź do więzienia i zrób to na sto sposobów w Karze dla Czarnego Luda. Sprawiedliwość bywa brutalna! Albo wybierz się z ekspedycją nurkową w Stickman Jam: Sticktanic i wykaż się pomysłowością, eliminując kolejne patyczaki na planszy. Uważaj tylko, żeby pozostałe się nie zorientowały!

Zabawa w snajpera, gangsterskie życie, wyprawa w kosmos, walka wręcz czy nawet łucznictwo – wisielce są wszędzie i potrafią wszystko. Dołącz do nich w Grach Stickman!