Gry Świąteczne

 • Frozen: Wigilijna kolacja sióstr
  Frozen: Wigilijna kolacja sióstr
  Zagrano 12141 razy

  Elsa i Anna szykują się na wigilijną kolację! Muszą się ubrać odpowiednio do okazji – modnie i świątecznie! Pomóż im się przygotować.

 • Ubieranka: Świąteczne top-modelki
  Ubieranka: Świąteczne top-modelki
  Zagrano 23125 razy

  O tej porze roku trzeba wyglądać pięknie! Ubierz te urocze top-modelki w modne odświętne stroje, odpowiednie na rozgwieżdżony wieczór Bożego Narodzenia.

 • Mikołaj z odrzutowym plecakiem
  Mikołaj z odrzutowym plecakiem
  Zagrano 33140 razy

  Zbieranie prezentów jest dużo fajniejsze, gdy masz odrzutowy plecak! O ile uda ci się utrzymać równowagę i nie rozbić o kostki lodu!

 • Świąteczne prezenty
  Świąteczne prezenty
  Zagrano 15384 razy

  Mikołaj potrzebuje pomocy w dostarczaniu prezentów! Czy rozwiążesz wszystkie łamigłówki z linami i rakietami, by mógł się przedostać przez niebieski otwór?

 • Świąteczny kot
  Świąteczny kot
  Zagrano 2480 razy

  Ten świąteczny kot musi zebrać brakujące czerwone bombki! Czy pomożesz mu je znaleźć?

 • Niemądre sposoby na śmierć: Święta
  Niemądre sposoby na śmierć: Święta
  Zagrano 93203 razy

  Nadszedł czas na wygłupy! Te zwariowane stworzenia znalazły nowe sposoby na niebezpieczną zabawę! Czy zdołasz je ochronić, by świąteczny nastrój nie zginął?

 • Świąteczny mahjong 2016
  Świąteczny mahjong 2016
  Zagrano 27770 razy

  Tak jak w klasycznej chińskiej grze, twoim celem jest usunięcie wszystkich wolnych pasujących płytek z motywami świątecznymi. Wolne płytki nie mają innych płytek po bokach. Zabawa bez końca!

 • Księżniczka Julia: Zimowa ucieczka
  Księżniczka Julia: Zimowa ucieczka
  Zagrano 37878 razy

  Pomóż księżniczce Julii odnaleźć przyjaciół i uciec przed złymi trollami. Najpierw trzeba będzie znaleźć przedmioty, które posłużą do zbudowania szybkich sań z łatwością pokonujących śnieżne zaspy!

 • Walka na śnieżki
  Walka na śnieżki
  Zagrano 9295 razy

  Kto ma ochotę porzucać śnieżkami? Dołącz do mistrzów, wyceluj w swoich wrogów, zanim skończy się czas, i zbieraj świąteczne monety w tym wesołym, zimowym świecie!

 • Tetroid 2
  Tetroid 2
  Zagrano 108752 razy

  Tak jak w Tetrisie, idealne dopasowanie może mieć różne rozmiary. Przeciągnij kwadratowe figury do diagramu, by utworzyć linie i zrobić miejsce na kolejne klocki. Im więcej linii wypełnisz, tym więcej punktów zdobędziesz w tej darmowej, zabawnej grze Tetroid.

 • Prawdziwe fryzury: Zimowa królowa
  Prawdziwe fryzury: Zimowa królowa
  Zagrano 341 razy

  Wspaniała królowa z Krainy Lodu musi mieć śliczną fryzurę na Święta! Czy uda ci się ją wykonać?

 • Zły Dzieciak: Zabić Boże Narodzenie
  Zły Dzieciak: Zabić Boże Narodzenie
  Zagrano 12143 razy

  Zły Dzieciak znów szaleje! Tym razem wziął na celownik świąteczne postacie i zabawki! Celuj i trafiaj w rozmaite zabawki, zbierając pozostawione przez nie wybuchowe prezenty w tej strzelance zagrażającej radości z Bożego Narodzenia!

 • Robótki Betsy: Łańcuch z perełek
  Robótki Betsy: Łańcuch z perełek
  Zagrano 138757 razy

  Pomóż Betsy przygotować świąteczne ozdoby w jej warsztacie.

 • Dr. Atom i Quark: Latające święta
  Dr. Atom i Quark: Latające święta
  Zagrano 14764 razy

  Lataj razem z Quarkiem po świątecznym niebie i pomóż mu zebrać bożonarodzeniowe gwiazdy. Uważaj na światła, ciasta i inne przeszkody, które mogą odwrócić uwagę naszego wesołego, latającego pieska!

 • Piłka retro: Boże Narodzenie
  Piłka retro: Boże Narodzenie
  Zagrano 9349 razy

  W grze Piłka retro: Boże Narodzenie, tak jak w grze Arkanoid, używasz rakietki do kierowania odbijającą się piłką. Zbierz wszystkie prezenty i wzmocnienia w postaci Stalowej piłki, Dodatkowej piłki, Wielkiej rakietki i dodatkowego życia! Rozbij wszystkie cegiełki, by zaliczyć kolejne poziomy.

 • Rudolph e i doni di Natale
  Rudolph e i doni di Natale
  Zagrano 3640 razy

  Ciepło bijące z kominka jest niezwykle kuszące, ale Rudolf musi wyjść na śnieg, by pomóc Mikołajowi pozbierać wszystkie zgubione prezenty. Skacz i omijaj przeszkody na każdym etapie pełnym złośliwych stworzeń i pułapek, które chcą powstrzymać renifera za wszelką cenę. Czy czerwony nos Rudolfa pomoże mu bezpiecznie dotrzeć do mety? Dowiedz się już teraz!

 • Elsa i Olaf: Świąteczne zakupy
  Elsa i Olaf: Świąteczne zakupy
  Zagrano 58210 razy

  Najlepszy czas na zakupy to okres przed Bożym Narodzeniem. Pomóż Elsie i Olafowi kupić świąteczne dekoracje w centrum handlowym Krainy Lodu, ale pamiętaj, by nie przekroczyć budżetu!

 • So Sakura: Zimowy szyk
  So Sakura: Zimowy szyk
  Zagrano 81158 razy

  Chcesz pięknie wyglądać tej zimy? Dziewczyny z Sakura pokażą Ci, jak tego dokonać...

 • Monkey GO Happy: Boże Narodzenie
  Monkey GO Happy: Boże Narodzenie
  Zagrano 39580 razy

  Zbieraj specjalne świąteczne przedmioty w tej grze opartej na popularnej serii Monkey Go Happy. Wybierz małpkę, szalony kapelusz i odkrywaj zwariowany świat gry Monkey GO Happy!

 • Zimowa Lily
  Zimowa Lily
  Zagrano 23249 razy

  Bądź kreatywną projektantką strojów dla Lily. Przymierz niezliczną liczbę zimowych strojów, wypróbuj różne style i dodatki. Niech nowa fryzura i przemiana Lily będą jak świąteczny cud!

 • Christmas Doll
  Christmas Doll
  Zagrano 2115 razy

  Ta głupiutka, wyrafinowana świąteczna laleczka wpisuje się w bożonarodzeniową atmosferę na różne sposoby...

 • Flooded Village: Christmas Eve 2
  Flooded Village: Christmas Eve 2
  Zagrano 5223 razy

  Ci okropni piraci znów żeglują w kierunku bieguna północnego, aby rozpocząć kolejną bitwę. Zlikwiduj ich jednego po drugim!

 • Mała Hania: Świąteczny sen
  Mała Hania: Świąteczny sen
  Zagrano 30000 razy

  Mała Hania nie może się doczekać Bożego Narodzenia i chce dostać na Gwiazdkę własne sanie. Pomóż jej napisać list do Mikołaja! Wejdź razem z małą Hanią do magicznego świata snów. Może pomożesz też Mikołajowi i małej Hani w pakowaniu prezentów? Pobaw się z Mikołajem i małą Hanią w bitwę na śnieżki, grając w tę zimową grę.

 • Świąteczny świat śniegowej kuli
  Świąteczny świat śniegowej kuli
  Zagrano 8863 razy

  Pomóż kotu złapać ptaszki i szczury na 20 poziomach świątecznego świata. Przeskakuj przeszkody i na każdym poziomie znajdź klucz, aby przejść dalej. Czeka cię świąteczna zabawa!

 • Sprytne bąbelki: Edycja świąteczna
  Sprytne bąbelki: Edycja świąteczna
  Zagrano 275256 razy

  Wyceluj i wystrzel bąbelki w grupę baniek tego samego koloru, aby usunąć co najmniej trzy z nich w jednej linii. Zwolnij jak najwięcej miejsca na ekranie, aby bąbelki nie dotknęły linii u dołu. Zniszcz jak najwięcej bąbelków w tej nowej zabawnej edycji świątecznej.

 • Zimowy lodołamacz
  Zimowy lodołamacz
  Zagrano 1135 razy

  Czy sprawdzisz się w roli lodołamacza? Skrusz lód, używając śnieżki i sanek. Łap spadające gwiazdy, prezenty lub globusy, aby doładować swoją śniegową kulę! Przetestuj swój refleks w tej zimowej wersji Breakouta!

 • Świąteczny minigolf
  Świąteczny minigolf
  Zagrano 9811 razy

  Świętuj Boże Narodzenie na polu golfowym. Złap za kij i sprawdź, ile dołków uda ci się zaliczyć za pierwszym razem. Czekają na ciebie dwa skomplikowane tory do minigolfa. Zbierz wszystkie klejnoty z dołków wspaniałej Śnieżnej Doliny lub wyrusz w wirtualną podróż na pola Lodowej Wyspy. Ta zabawna i pełna wyzwań bożonarodzeniowa gra w golfa z pewnością sprawi ci mnóstwo frajdy!

 • Świąteczne lenistwo 2015
  Świąteczne lenistwo 2015
  Zagrano 23405 razy

  Sarah nie może się doczekać prezentu od Mikołaja. Była taka grzeczna przez cały rok! W nocy przed świętami nie może zasnąć, ponieważ chce zobaczyć Świętego Mikołaja. Czy pomożesz jej poleniuchować w Wigilię, wykonując tylko wesołe czynności? Jeśli zobaczysz Mikołaja, udawaj, że śpisz! Ho! Ho! Ho! Nadchodzi Mikołaj!

 • Świąteczny szał
  Świąteczny szał
  Zagrano 9970 razy

  Mikołaj chyba ma kłopoty! Balony zaatakowały biegun północny. Jeśli Mikołaj nie złapie prezentów na czas, to mogą się zgubić! Przygotował swoje sanie i może już mknąć po niebie. Uważaj na balony i spróbuj złapać jak najwięcej prezentów. Gra Świąteczny szał to wiele godzin wspaniałej zabawy!

 • Flooded Village: Xmas Eve
  Flooded Village: Xmas Eve
  Zagrano 13864 razy

  Banda chciwych piratów chce zaatakować warsztat Mikołaja na biegunie północnym. Tylko ty możesz uratować Boże Narodzenie!

 • Święta Mikołaja Fr33z
  Święta Mikołaja Fr33z
  Zagrano 23836 razy

  Mikołaj utknął w kominie i aby go uwolnić, musisz napełnić jego worek co najmniej 3 dopasowanymi elementami zanim spadnie. Baw się dobrze w grze Święta Mikołaja Fr33z!

 • Śniegowa linia
  Śniegowa linia
  Zagrano 12409 razy

  O nie! Prezenty Mikołaja są rozrzucone po całej górze! Pomóż mu odzyskać prezenty, rysując białą linię ze śniegu jako trasę, którą musi podążać. Połącz prezenty, aby je zebrać. Narysuj gładką drogę dla Mikołaja w kierunku flagi. Masz małe białe pióro z ograniczonym tuszem, więc trasa powinna być krótka. Nie rysuj za blisko przeszkód, bo sanie mogłyby się rozbić. Baw się i uratuj te święta!

 • Odbijanie reniferów
  Odbijanie reniferów
  Zagrano 2492 razy

  Renifery Mikołaja spadają z nieba, a to może oznaczać katastrofę dla całych świąt. Odbijaj Rudolfa i inne renifery wysoko w powietrze. Trzy odbicia uratują renifera. Za uratowanie renifera z czerwonym nosem otrzymasz premię. Pospiesz się, trzeba rozwieźć masę prezentów, a to już Wigilia!

 • Świąteczny FlapCat
  Świąteczny FlapCat
  Zagrano 4048 razy

  W tej bożonarodzeniowej wersji hitowej gry FlapCat ma własne sanie. Świąteczny FlapCat musi tak pokierować lecącymi po niebie reniferami, aby nie rozbić się ani nie spaść. Opadaj i wznoś się do nieba, aby bezpiecznie doprowadzić renifery do celu. Czy pokonasz własny rekord w tej grze na Boże Narodzenie?

 • Zabójca: Edycja zimowa
  Zabójca: Edycja zimowa
  Zagrano 3791 razy

  Ta gra-horror, widziana oczami jej głównego bohatera, nie jest dla ludzi o słabych nerwach. Czy zdołasz uciec przed Zabójcą? Wejdź w mroczny świat miejskiej legendy i wybierz wyzwanie czasowe. A może jesteś już w trybie przetrwania? Edycja zimowa na pewno przyprawi cię o gęsią skórkę. Możesz uciekać, ale czy uda ci się ukryć? Uwaga, nadchodzi Zabójca!

 • Polar Fishing
  Polar Fishing
  Zagrano 5205 razy

  He’s a one man (er, bear?) wrecking crew. Help this brave beast free all of the trapped fish from the ice.

  • Powrót do świata Mikołaja: Śnieg w raju
   Powrót do świata Mikołaja: Śnieg w raju
   Zagrano 30352 razy

   Na tropikalnej wyspie pada śnieg. Ciesz się pogodą podczas łączenia tych wszystkich ozdób świątecznych.

  • Bałwan w opałach
   Bałwan w opałach
   Zagrano 6333 razy

   Nie pozwól, by lawina zasypała tego bałwana – zrób coś i to szybko, by go uratować!

  • Wspaniałe prezenty Św. Mikołaja
   Wspaniałe prezenty Św. Mikołaja
   Zagrano 1479 razy

   W tym roku Św. Mikołaj jest niezwykle zajęty. Pomóż mu zapakować wszystkie prezenty, aby zdążył doręczyć je na czas.

  • Zimowe marzenia: Gwiazdka
   Zimowe marzenia: Gwiazdka
   Zagrano 3807 razy

   Świętuj nadchodzące dni z tą magiczną grą logiczną. Jak szybko jesteś w stanie połączyć ze sobą te wszystkie cukierki?

  • Przemiana domu Mikołaja
   Przemiana domu Mikołaja
   Zagrano 7158 razy

   Święty Mikołaj był bardzo zajęty i nie zdążył posprzątać domu na Święta. Pomóżmy elfom zrobić porządek!

  • Gorąca miętowa czekolada Kiki
   Gorąca miętowa czekolada Kiki
   Zagrano 525 razy

   Gorąca miętowa czekolada Kiki: Mała Kiki ogląda padający śnieg i ma wielką ochotę na gorącą miętową czekoladę.

  • Św. Mikołaj przybywa do Toto
   Św. Mikołaj przybywa do Toto
   Zagrano 3409 razy

   Św. Mikołaj przygotowuje się do wyprawy do domu Toto. Który płaszcz powinien nałożyć?

  • Mikołajowy quiz
   Mikołajowy quiz
   Zagrano 6261 razy

   Ten bożonarodzeniowy quiz jest trudniejszy, niż sądzisz. Czy uda Ci się przejść go do końca?

  • Bożonarodzeniowy mahjong
   Bożonarodzeniowy mahjong
   Zagrano 12015 razy

   Wypróbuj tę wersję klasycznej gry planszowej, przygotowaną specjalnie na Boże Narodzenie.

  • Powrót do świata Mikołaja: Wesołe Święta
   Powrót do świata Mikołaja: Wesołe Święta
   Zagrano 101647 razy

   Te łamigłówki wprowadzą cię w doskonały nastrój na Boże Narodzenie.

  • Baby: Zimowe warkocze
   Baby: Zimowe warkocze
   Zagrano 11912 razy

   Baby chce mieć fryzurę idealną na zimę. Którą powinna wybrać?

  • Zima drwala
   Zima drwala
   Zagrano 6034 razy

   Ten pracowity drwal powraca z kolejnym wyzwaniem na święta.

Oto najwspanialszy czas w całym roku! No dobra, jest środek lata, ale w tej kategorii darmowych gier zawsze jest okres świąteczny. Nawet jeśli na zewnątrz panuje upał, zapewnij sobie odrobinę wirtualnego śniegu dzięki Mikołajowi i innym świątecznym postaciom. A jeżeli jest grudzień, to wpraw się w świąteczny nastrój, ubierając choinkę, zakładając czerwono-zielone świąteczne stroje, piekąc ciasteczka albo robiąc inne świąteczne rzeczy, które znajdziesz w kategorii gry o świętach. Możesz zrobić sobie wycieczkę na Biegun Północny, zrelaksować się w swoim przytulnym domu albo w chatce w lesie. Poprowadź restaurację, szukaj ukrytych obiektów, strzelaj do bąbelków albo po prostu nakarm rybki – wszystko to w świątecznym klimacie! Znajdziesz też swoje ulubione gry bożonarodzeniowe, takie jak Lekcje gotowania z Sarą oraz So Sakura. Możesz też przeżyć straszne święta, na przykład uciekając z pokoju w grze Escape Christmas Room. A co jeśli nie przepadasz za Bożym Narodzeniem? Albo za ludźmi, którzy go nie lubią? W takim razie na pewno spodoba ci się gra Xmas Troll Cannon! Zapisuj najfajniejsze gry świąteczne w ulubionych i wracaj do nich, gdy tylko chcesz. Sprawdzaj też nasze nowości, które cały czas dodajemy do kategorii gry o świętach.