• Piano Tiles
  Graj
  Piano Tiles
  Zagrano 163654 razy

  desc

 • Helix Jump
  Graj
  Helix Jump
  Zagrano 105998 razy

  Jak długo uda Ci się utrzymać w ruchu tę kroplę farby, która zbliża się do tej niebezpiecznej wieży? Wieża nie jest w najlepszym stanie, gdyż odpadają od niej kawałki. Musisz także uchronić kroplę przed uderzeniem w żółte części w tej fascynującej grze logicznej.

 • Magiczne klawisze pianina
  Graj
  Magiczne klawisze pianina
  Zagrano 104318 razy

  Czy potrafisz nadążyć za tymi klawiszami? Naprawdę musisz działać szybko w tej przyspieszonej grze muzycznej. Jeśli pominiesz chociaż jeden ruch, skończy się to tragicznie!

 • Helix Jump 2
  Graj
  Helix Jump 2
  Zagrano 101571 razy

  Jak długo potrafisz utrzymać piłkę z tuszem w ruchu w tej kontynuacji intensywnej gry logicznej? Obracaj wieżą, jednocześnie próbując omijać niebezpieczne, czerwone platformy.

 • Piłka 5
  Graj
  Piłka 5
  Zagrano 46021 razy

  Ta czerwona piłka próbuje przejść przez bardzo niebezpieczne królestwo. Dasz radę powstrzymać ją od spadnięcia z krawędzi? Przekonaj się, jak długo uda Ci się wytrzymać, zbierając klejnoty, żywność oraz pozostałe cenne przedmioty, w tej intensywnej grze online.

 • Tap and Go: Deluxe
  Graj
  Tap and Go: Deluxe
  Zagrano 37580 razy

  Tej kaczuszce ciężko utrzymać się na właściwej drodze. Czy możesz ją poprowadzić we właściwym kierunku? Pomóż jej unikać przepaści, ścian i innych niebezpieczeństw w tej niełatwej i bardzo sympatycznej grze akcji.

 • Flappy Bird Flash
  Graj
  Flappy Bird Flash
  Zagrano 35619 razy

  Bardzo sławny, ale niezdarny ptak powraca w tej wspaniałej grze o lataniu. Dopilnuj, aby doleciał bezpiecznie do miasta, unikając rur. Jeżeli uderzy się w głowę albo uszkodzi skrzydło, spadnie na ziemię i się potłucze. Nie możemy na to pozwolić, prawda? Rozpocznij kolejną ekscytującą i niełatwą przygodę w grze Flappy Bird.

 • Zball
  Graj
  Zball
  Zagrano 31933 razy

  Utrzymaj piłkę na ścianie i zrób tyle zygzaków, ile dasz radę! Stuknij ekran, aby zmienić kierunek piłki. Staraj się nie spaść z krawędzi! Jak daleko zdołasz dotrzeć?

 • Magic Tiles 3
  Graj
  Magic Tiles 3
  Zagrano 24441 razy

  Czy nadążysz za bitem i utrzymasz rytm, grając w tę wymagającą grę internetową? Postaraj się i dotrzymaj kroku magicznym kafelkom.

 • Zball 2
  Graj
  Zball 2
  Zagrano 16850 razy

  Czy poprowadzisz tę piłeczkę po platformie tak, aby nie spadła? W drugiej części popularnej gry Zball robi się trochę trudniej!

 • Tap the Frog
  Graj
  Tap the Frog
  Zagrano 16606 razy

  Ribbit! Do you have what it takes to help the Frog jump, paint and spacewalk the way to his sweetheart? Everyone’s favourite Frog is on a mission to become a Frog Prince! Join the Frog as he embarks on an adventure that will take him from the lily pads of his home pond to the farthest reaches of outer space. Easy to play yet challenging to master, Tap the Frog will keep you entertained forever. Let’s see how fast you rrreally are!

 • Autobus z walizami: Wyczyść rzędy
  Graj
  Autobus z walizami: Wyczyść rzędy
  Zagrano 14995 razy

  Sterta walizek w tym autobusie rośnie w zastraszającym tempie. Czy dasz radę je uporządkować, i to szybko, w tej grze logicznej? Jeśli dojdą do samego sufitu, kierowca będzie miał duży problem!

 • Flappy Bird
  Graj
  Flappy Bird
  Zagrano 13423 razy

  Proste. Wciągające. I BARDZO trudne. Stukaj w ekran, aby machać skrzydłami, i postaraj się nie zabić ptaszka!

 • Subway Surf
  Graj
  Subway Surf
  Zagrano 13193 razy

  Policjant z drogówki ściga tego młodego deskorolkarza! Na szczęście ten ma ze sobą futurystyczną, elektryczną deskorolkę! Możesz pomóc nastolatkowi uciec przed gliną i więzieniem w tej odjechanej grze w deskorolkę online?

 • Zball 3: Football
  Graj
  Zball 3: Football
  Zagrano 13185 razy

  Poruszaj piłkę po platformie tak, żeby nie spadła, w trzeciej części tej popularnej gry opartej na umiejętnościach. Zbieraj flagi i używaj ich jako waluty do kupowania ulubionych drużyn piłkarskich, unikaj pułapek i osiągnij swój cel, a przede wszystkim baw się grając w Zball!

 • Tap the Rat
  Graj
  Tap the Rat
  Zagrano 12562 razy

  Te szczury nie wiedzą kiedy przestać! Jak na głodnego kotka przystało, twoim zadaniem jest zatrzymanie ich, zanim uciekną. Dotknij szczura i sprawdź swoje reakcje i umiejętności!

 • Jedna linia
  Graj
  Jedna linia
  Zagrano 12254 razy

  Najkrótsza trasa pomiędzy dwoma punktami to jedna linia prosta. Czy udowodnisz, że tak właśnie jest, w tej wymagającej myślenia grze logicznej? Spróbuj w każdym z tych projektów poprowadzić kolorowe linie, ale bez ich nakładania.

 • Tip Tap
  Graj
  Tip Tap
  Zagrano 9774 razy

  Kliknij lub stuknij ekran, aby obrócić swój pojazd. Zobacz, jak daleko dotrzesz, nie wypadając z toru!

 • Flappy Bird Multiplayer
  Graj
  Flappy Bird Multiplayer
  Zagrano 9282 razy

  To ostateczne wyzwanie dla Flappy Birda! Czy zdołasz ominąć więcej rur niż Twoi przeciwnicy?

 • Knife Hit 2
  Graj
  Knife Hit 2
  Zagrano 8877 razy

  Twój lojalny asystent jest niezwykle odważny. Bo z jakiego innego powodu miałby się godzić na noże przelatujące mu tuż nad głową? Zrób wszystko, by nie trafić w niego żadnym ostrzem w tej emocjonującej grze akcji. On naprawdę nie ma dziś ochoty na wycieczkę do szpitala.

 • Wsady
  Graj
  Wsady
  Zagrano 8484 razy

  Jak długo potrafisz utrzymać w ruchu piłkę do kosza w tej ekscytującej grze sportowej? Wbiegnij na boisko i zrób jak najwięcej wsadów. Do tego musisz użyć wyjątkowego strzału z odbicia, ale strzały za trzy punkty nie są dozwolone!

 • Zball 4: Halloween
  Graj
  Zball 4: Halloween
  Zagrano 8458 razy

  desc

 • Klawiatura pianina
  Graj
  Klawiatura pianina
  Zagrano 7802 razy

  Zademonstruj swoje umiejętności na klawiaturze. Tylko nie naciskaj białych!

 • Przez płot
  Graj
  Przez płot
  Zagrano 7640 razy

  Grupa głodnych kosmitów na pokładzie tego statku próbuje ukraść masę prześlicznych zwierząt z tej farmy. Czy uda Ci się zabrać je do stodoły, gdzie nie przeteleportują je kosmici w tej grze logicznej typu Połącz 3?

 • Stuknij żabę: Bazgroły
  Graj
  Stuknij żabę: Bazgroły
  Zagrano 7222 razy

  Kum kum! Ulubiona przez wszystkich żaba podjęła się misji, by zostać księciem! Gra Stuknij żabę: Bazgroły to wiele godzin zabawy i zróżnicowane minigry, pełne lekkiego humoru i celów do osiągnięcia! Pomóż najbardziej uroczej żabie świata dojść do swojej ukochanej, po drodze skacząc i malując. Razem z żabką weź udział we wspaniałej przygodzie, która ze znajomego stawu zabierze was prosto w kosmos!

 • Niech leci woda
  Graj
  Niech leci woda
  Zagrano 7137 razy

  Te rury są strasznie wymieszane we wszystkich trudnych poziomach. Czy potrafisz połączyć je ze sobą, aby woda poleciała w dobrą stronę? Biednemu hydraulikowi na pewno przyda się pomoc w tej grze logicznej.

 • Wsady
  Graj
  Wsady
  Zagrano 6745 razy

  Jak długo uda Ci się utrzymać piłkę w grze w tej intensywnej grze w koszykówkę? Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby wrzucić piłkę do kosza w niekończącej się serii obręczy.

 • Knife Hit Horror
  Graj
  Knife Hit Horror
  Zagrano 6294 razy

  Te okropne potwory stają się naprawdę irytujące! Czy dasz radę je rozgromić w tej strasznej grze akcji? Próbuj trafić nożami w ich głowy, aż zostaną zniszczone. Ale uważaj! Jeśli trafisz nożem inny nóż, możesz mieć duże problemy!

 • Tap the Black Tile!
  Graj
  Tap the Black Tile!
  Zagrano 6029 razy

  W tej wciągającej grze online, cokolwiek robisz, musisz za wszelką cenę unikać białych kafli. Skup się na czarnych kaflach i klikaj w nie jak najdłużej, zanim skończy ci się czas.

 • Tap and Go
  Graj
  Tap and Go
  Zagrano 5661 razy

  Ten dzielny kaczor zaraz wyruszy w podróż pełną przygód. Możesz chronić go, gdy przemierza przez to niebezpieczne królestwo? Pomóż mu omijać ściany z cegieł i urwiska, gdy zbiera monety, w tej grze zręcznościowej.

 • Swipe Skate 2
  Graj
  Swipe Skate 2
  Zagrano 4989 razy

  W tej grze w jazdę na deskorolce 3D możesz teraz wykonywać różne odjechane sztuczki i popisy. Wskocz na deskę i udaj się do skate parku. Spróbuj opanować ją w trybie freestyle lub na czas.

 • Taptastic Monsters
  Graj
  Taptastic Monsters
  Zagrano 3745 razy
 • Linia melodyczna 2
  Graj
  Linia melodyczna 2
  Zagrano 3561 razy

  Trzymaj się rytmu i zrób wszystko, aby utrzymać się na właściwej ścieżce, w tej wciągającej grze online. Jak daleko potrafisz zajść na każdej z tych skomplikowanych tras? Możesz przechodzić przez trawiastą łąkę, majestyczny szlak górski i o wiele więcej!

 • Kasa na dotknięci: restauracyjny magnat
  Graj
  Kasa na dotknięci: restauracyjny magnat
  Zagrano 3084 razy

  Czy masz to, czego trzeba, by stworzyć kulinarne imperium? W tym mieście bardzo brakuje dobrych kawiarni. Zagraj w tę grę symulacyjną w zarządzanie. Zachwyć klientów i zgarnij mnóstwo kasy. Możesz nawet zatrudnić reklamodawców, którzy udzielą Ci praktycznych wskazówek.

 • Spirala skoku
  Graj
  Spirala skoku
  Zagrano 2918 razy

  Jak daleko dasz radę poprowadzić kulkę farby w dół spirali? Obracaj i przesuwaj konstrukcję, starając się unikać kolorowych platform. Wypatruj także pomocnych wzmacniaczy w tej emocjonującej grze online.

 • Figury za 1000
  Graj
  Figury za 1000
  Zagrano 2845 razy

  Czy potrafisz znaleźć miejsce dla wszystkich tajemnych figur w tej niełatwej grze logicznej? Sprawdź, czy dasz radę ułożyć je na odpowiednich miejscach na planszy, próbując zarobić 1000 punktów.