Gry Tap

 • Autobus z walizami: Wyczyść rzędy
  Graj
  Autobus z walizami: Wyczyść rzędy
  Zagrano 158116 razy

  Sterta walizek w tym autobusie rośnie w zastraszającym tempie. Czy dasz radę je uporządkować, i to szybko, w tej grze logicznej? Jeśli dojdą do samego sufitu, kierowca będzie miał duży problem!

 • Magiczne klawisze pianina
  Graj
  Magiczne klawisze pianina
  Zagrano 115820 razy

  Czy potrafisz nadążyć za tymi klawiszami? Naprawdę musisz działać szybko w tej przyspieszonej grze muzycznej. Jeśli pominiesz chociaż jeden ruch, skończy się to tragicznie!

 • Helix Jump
  Graj
  Helix Jump
  Zagrano 94706 razy

  Jak długo uda Ci się utrzymać w ruchu tę kroplę farby, która zbliża się do tej niebezpiecznej wieży? Wieża nie jest w najlepszym stanie, gdyż odpadają od niej kawałki. Musisz także uchronić kroplę przed uderzeniem w żółte części w tej fascynującej grze logicznej.

 • Piano Tiles
  Graj
  Piano Tiles
  Zagrano 79864 razy

  desc

 • Helix Jump 2
  Graj
  Helix Jump 2
  Zagrano 64289 razy

  Jak długo potrafisz utrzymać piłkę z tuszem w ruchu w tej kontynuacji intensywnej gry logicznej? Obracaj wieżą, jednocześnie próbując omijać niebezpieczne, czerwone platformy.

 • Magic Tiles 3
  Graj
  Magic Tiles 3
  Zagrano 47202 razy

  Czy nadążysz za bitem i utrzymasz rytm, grając w tę wymagającą grę internetową? Postaraj się i dotrzymaj kroku magicznym kafelkom.

 • Wsady
  Graj
  Wsady
  Zagrano 38102 razy

  Jak długo potrafisz utrzymać w ruchu piłkę do kosza w tej ekscytującej grze sportowej? Wbiegnij na boisko i zrób jak najwięcej wsadów. Do tego musisz użyć wyjątkowego strzału z odbicia, ale strzały za trzy punkty nie są dozwolone!

 • Knife Hit 2
  Graj
  Knife Hit 2
  Zagrano 33226 razy

  Twój lojalny asystent jest niezwykle odważny. Bo z jakiego innego powodu miałby się godzić na noże przelatujące mu tuż nad głową? Zrób wszystko, by nie trafić w niego żadnym ostrzem w tej emocjonującej grze akcji. On naprawdę nie ma dziś ochoty na wycieczkę do szpitala.

 • Jedna linia
  Graj
  Jedna linia
  Zagrano 30835 razy

  Najkrótsza trasa pomiędzy dwoma punktami to jedna linia prosta. Czy udowodnisz, że tak właśnie jest, w tej wymagającej myślenia grze logicznej? Spróbuj w każdym z tych projektów poprowadzić kolorowe linie, ale bez ich nakładania.

 • Przez płot
  Graj
  Przez płot
  Zagrano 27176 razy

  Grupa głodnych kosmitów na pokładzie tego statku próbuje ukraść masę prześlicznych zwierząt z tej farmy. Czy uda Ci się zabrać je do stodoły, gdzie nie przeteleportują je kosmici w tej grze logicznej typu Połącz 3?

 • Tap the Frog
  Graj
  Tap the Frog
  Zagrano 27095 razy

  Ribbit! Do you have what it takes to help the Frog jump, paint and spacewalk the way to his sweetheart? Everyone’s favourite Frog is on a mission to become a Frog Prince! Join the Frog as he embarks on an adventure that will take him from the lily pads of his home pond to the farthest reaches of outer space. Easy to play yet challenging to master, Tap the Frog will keep you entertained forever. Let’s see how fast you rrreally are!

 • Tap and Go: Deluxe
  Graj
  Tap and Go: Deluxe
  Zagrano 25085 razy

  Tej kaczuszce ciężko utrzymać się na właściwej drodze. Czy możesz ją poprowadzić we właściwym kierunku? Pomóż jej unikać przepaści, ścian i innych niebezpieczeństw w tej niełatwej i bardzo sympatycznej grze akcji.

 • Wsady
  Graj
  Wsady
  Zagrano 22696 razy

  Jak długo uda Ci się utrzymać piłkę w grze w tej intensywnej grze w koszykówkę? Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby wrzucić piłkę do kosza w niekończącej się serii obręczy.

 • Flappy Bird Flash
  Graj
  Flappy Bird Flash
  Zagrano 20594 razy

  Bardzo sławny, ale niezdarny ptak powraca w tej wspaniałej grze o lataniu. Dopilnuj, aby doleciał bezpiecznie do miasta, unikając rur. Jeżeli uderzy się w głowę albo uszkodzi skrzydło, spadnie na ziemię i się potłucze. Nie możemy na to pozwolić, prawda? Rozpocznij kolejną ekscytującą i niełatwą przygodę w grze Flappy Bird.

 • Niech leci woda
  Graj
  Niech leci woda
  Zagrano 20082 razy

  Te rury są strasznie wymieszane we wszystkich trudnych poziomach. Czy potrafisz połączyć je ze sobą, aby woda poleciała w dobrą stronę? Biednemu hydraulikowi na pewno przyda się pomoc w tej grze logicznej.

 • Zniszcz żelki
  Graj
  Zniszcz żelki
  Zagrano 16613 razy

  Ta młoda dziewczyna i jej magiczni przyjaciele przemierzają zaczarowany las pełen przepysznych cukierków! Czy potrafisz zebrać wszystkie jej ulubione rodzaje w tej grze logicznej typu Połącz 3? Ona naprawdę ma smaka na słodycze!

 • Knife Hit Horror
  Graj
  Knife Hit Horror
  Zagrano 14634 razy

  Te okropne potwory stają się naprawdę irytujące! Czy dasz radę je rozgromić w tej strasznej grze akcji? Próbuj trafić nożami w ich głowy, aż zostaną zniszczone. Ale uważaj! Jeśli trafisz nożem inny nóż, możesz mieć duże problemy!

 • Zball 3: Football
  Graj
  Zball 3: Football
  Zagrano 11547 razy

  Poruszaj piłkę po platformie tak, żeby nie spadła, w trzeciej części tej popularnej gry opartej na umiejętnościach. Zbieraj flagi i używaj ich jako waluty do kupowania ulubionych drużyn piłkarskich, unikaj pułapek i osiągnij swój cel, a przede wszystkim baw się grając w Zball!

 • Kasa na dotknięci: restauracyjny magnat
  Graj
  Kasa na dotknięci: restauracyjny magnat
  Zagrano 11289 razy

  Czy masz to, czego trzeba, by stworzyć kulinarne imperium? W tym mieście bardzo brakuje dobrych kawiarni. Zagraj w tę grę symulacyjną w zarządzanie. Zachwyć klientów i zgarnij mnóstwo kasy. Możesz nawet zatrudnić reklamodawców, którzy udzielą Ci praktycznych wskazówek.

 • Subway Surf
  Graj
  Subway Surf
  Zagrano 8953 razy

  Policjant z drogówki ściga tego młodego deskorolkarza! Na szczęście ten ma ze sobą futurystyczną, elektryczną deskorolkę! Możesz pomóc nastolatkowi uciec przed gliną i więzieniem w tej odjechanej grze w deskorolkę online?

 • Zball 2
  Graj
  Zball 2
  Zagrano 8281 razy

  Czy poprowadzisz tę piłeczkę po platformie tak, aby nie spadła? W drugiej części popularnej gry Zball robi się trochę trudniej!

 • Tap the Rat
  Graj
  Tap the Rat
  Zagrano 7119 razy

  Te szczury nie wiedzą kiedy przestać! Jak na głodnego kotka przystało, twoim zadaniem jest zatrzymanie ich, zanim uciekną. Dotknij szczura i sprawdź swoje reakcje i umiejętności!

 • Color Swap Element
  Graj
  Color Swap Element
  Zagrano 6563 razy

  Jak długo dasz radę odbijać tę kulkę i trzymać ją z dala od niebezpieczeństw w tej wciągającej grze online? Sprawdź, czy uda ci się przejść wszystkie kolorowe pierścienie, zbierając po drodze gwiazdki.

 • Puralax
  Graj
  Puralax
  Zagrano 5703 razy

  Te klocki mają różne kolory. Możesz połączyć je odpowiednio w tej intrygującej grze logicznej? Tylko uważaj – niektóre klocki możesz użyć tylko kilka razy.

 • Toczący się ser
  Graj
  Toczący się ser
  Zagrano 5684 razy

  Ta myszka ze wszystkich rzeczy na świecie uwielbia ser! Może jednak spróbowałaby przynajmniej innego rodzaju pożywienia w tej uroczej grze online? Możesz dopilnować, aby myszka zjadła dużo truskawek, próbując wymyślić najlepszy sposób na stoczenie miniaturowych kół z sera prosto do pyszczka myszki?

 • Tap and Go
  Graj
  Tap and Go
  Zagrano 5421 razy

  Ten dzielny kaczor zaraz wyruszy w podróż pełną przygód. Możesz chronić go, gdy przemierza przez to niebezpieczne królestwo? Pomóż mu omijać ściany z cegieł i urwiska, gdy zbiera monety, w tej grze zręcznościowej.

 • Swipe Skate 2
  Graj
  Swipe Skate 2
  Zagrano 4789 razy

  W tej grze w jazdę na deskorolce 3D możesz teraz wykonywać różne odjechane sztuczki i popisy. Wskocz na deskę i udaj się do skate parku. Spróbuj opanować ją w trybie freestyle lub na czas.

 • Stuknij żabę: Bazgroły
  Graj
  Stuknij żabę: Bazgroły
  Zagrano 4647 razy

  Kum kum! Ulubiona przez wszystkich żaba podjęła się misji, by zostać księciem! Gra Stuknij żabę: Bazgroły to wiele godzin zabawy i zróżnicowane minigry, pełne lekkiego humoru i celów do osiągnięcia! Pomóż najbardziej uroczej żabie świata dojść do swojej ukochanej, po drodze skacząc i malując. Razem z żabką weź udział we wspaniałej przygodzie, która ze znajomego stawu zabierze was prosto w kosmos!

 • Flappy Bird
  Graj
  Flappy Bird
  Zagrano 3782 razy

  Proste. Wciągające. I BARDZO trudne. Stukaj w ekran, aby machać skrzydłami, i postaraj się nie zabić ptaszka!

 • Neyboy Challenge
  Graj
  Neyboy Challenge
  Zagrano 3341 razy

  Neyboy nie może utrzymać się na nogach w tej przekomicznej grze w piłkę nożną. Czy jesteś w stanie uchronić tego okrytego kiepską sławą, brazylijskiego sportowca przed upadkiem i histerycznym krzykiem na oczach tysięcy widzów w tym ważnym turnieju?

 • Piłka 5
  Graj
  Piłka 5
  Zagrano 3266 razy

  Ta czerwona piłka próbuje przejść przez bardzo niebezpieczne królestwo. Dasz radę powstrzymać ją od spadnięcia z krawędzi? Przekonaj się, jak długo uda Ci się wytrzymać, zbierając klejnoty, żywność oraz pozostałe cenne przedmioty, w tej intensywnej grze online.

 • Flappy Bird Multiplayer
  Graj
  Flappy Bird Multiplayer
  Zagrano 3135 razy

  To ostateczne wyzwanie dla Flappy Birda! Czy zdołasz ominąć więcej rur niż Twoi przeciwnicy?

 • Tip Tap
  Graj
  Tip Tap
  Zagrano 2706 razy

  Kliknij lub stuknij ekran, aby obrócić swój pojazd. Zobacz, jak daleko dotrzesz, nie wypadając z toru!

 • Klawiatura pianina
  Graj
  Klawiatura pianina
  Zagrano 2451 razy

  Zademonstruj swoje umiejętności na klawiaturze. Tylko nie naciskaj białych!

 • Taptastic Monsters
  Graj
  Taptastic Monsters
  Zagrano 1448 razy
 • Tap the Black Tile!
  Graj
  Tap the Black Tile!
  Zagrano 1150 razy

  W tej wciągającej grze online, cokolwiek robisz, musisz za wszelką cenę unikać białych kafli. Skup się na czarnych kaflach i klikaj w nie jak najdłużej, zanim skończy ci się czas.