• Autobus z walizami: Wyczyść rzędy
  Graj
  Autobus z walizami: Wyczyść rzędy
  Zagrano 158116 razy

  Sterta walizek w tym autobusie rośnie w zastraszającym tempie. Czy dasz radę je uporządkować, i to szybko, w tej grze logicznej? Jeśli dojdą do samego sufitu, kierowca będzie miał duży problem!

 • Sprytne cyferki 2048
  Graj
  Sprytne cyferki 2048
  Zagrano 70558 razy

  Czy uda ci się zdobyć najwyższą możliwą liczbę w tej matematycznej grze logicznej? Dodawaj do siebie ponumerowane pola jak najszybciej potrafisz.

 • Grindcraft Remasterized
  Graj
  Grindcraft Remasterized
  Zagrano 69127 razy

  W tym niesamowitym symulatorze możesz teraz budować różnego rodzaju przedmioty, żołnierzy i wiele więcej. Zarządzaj rozsądnie swoimi zasobami, tworząc całkiem nowe światy.

 • Fuzja 2048
  Graj
  Fuzja 2048
  Zagrano 64786 razy

  Jak długo dasz radę utrzymać się w grze w tej matematycznej łamigłówce? Spróbuj zmieścić na planszy jak najwięcej ponumerowanych bloczków, podczas gdy są one powoli sumowane do 2048. Gdy zabraknie ci miejsca – koniec gry!

 • Kawairun 2
  Graj
  Kawairun 2
  Zagrano 54819 razy

  Ślizgaj się, tocz, skacz i szybuj w powietrzu, aby dotrzeć do mety!

 • Wilk na wolności: Symulator 3D
  Graj
  Wilk na wolności: Symulator 3D
  Zagrano 42051 razy

  Życie nie jest lekkie, gdy jesteś wilkiem w tym niebezpiecznym lesie. Na szczęście tuż obok jest kilka gospodarstw, które można zaatakować i gdzie upolujesz przepyszne zwierzęta. Czy potrafisz zebrać góry mięsa i monet dla głodnych wilczków czekających na Ciebie w norze, walcząc o przetrwanie w tym symulatorze 3D?

 • Wsady
  Graj
  Wsady
  Zagrano 38102 razy

  Jak długo potrafisz utrzymać w ruchu piłkę do kosza w tej ekscytującej grze sportowej? Wbiegnij na boisko i zrób jak najwięcej wsadów. Do tego musisz użyć wyjątkowego strzału z odbicia, ale strzały za trzy punkty nie są dozwolone!

 • Epic Boss Fighter 2
  Graj
  Epic Boss Fighter 2
  Zagrano 36854 razy

  To nie czas na relaks! Zjawiła się kolejna banda gigantycznych potworów i sieją zniszczenie.

 • The Worlds Hardest Game
  Graj
  The Worlds Hardest Game
  Zagrano 29231 razy

  Wiesz, że jesteś ciekawski...

 • Platforma
  Graj
  Platforma
  Zagrano 24760 razy

  Postaraj się nie ucierpieć, stojąc na tej platformie! Skacz i schylaj się, aby unikać zagrożeń. Możesz nawet zatrzymać czas! Zbieraj monety na nowe wyposażenie, które pozwoli ci przetrwać dłużej. Gra zawiera także tryb dwuosobowy, w który możesz zagrać z przyjacielem lub z komputerem i sprawdzić, kto z was przeżyje najdłużej. Kiedy zostaniesz pokonany, możesz opublikować swój wynik na Twitterze!

 • Prawdziwy mahjong
  Graj
  Prawdziwy mahjong
  Zagrano 18857 razy

  Ta wersja online uwielbianej gry planszowej to prawdziwe wyzwanie. Pilnuj czasu, próbując jak najszybciej dopasować kafelki.

 • Impreza musi trwać
  Graj
  Impreza musi trwać
  Zagrano 15652 razy

  Marwin to popularny prezenter telewizyjny, który szuka nowego asystenta. Czy dasz radę podołać wyzwaniu w tej grze w ukryte przedmioty? Jeśli tak, musisz znaleźć wszystkie brakujące przedmioty, które znajdziesz w jego studio.

 • Epic Boss Fighter
  Graj
  Epic Boss Fighter
  Zagrano 13580 razy

  Koniec bycia miłym. Czas stanąć do walki...

 • Nowojorski hydraulik
  Graj
  Nowojorski hydraulik
  Zagrano 13425 razy

  Wszystkie rury w tym startym budynku w Nowym Jorku pomieszały się! Przenieś się jak najszybciej do wirtualnej wersji tej metropolii i zagraj w tę grę logiczną online. Czy zdołasz połączyć wszystkie rury we właściwej kolejności, przechodząc przez wszystkie skomplikowane poziomy? Zaraz popłynie tam woda, więc musisz działać szybko!

 • Mistrz futbolu 2018
  Graj
  Mistrz futbolu 2018
  Zagrano 12429 razy

  Ten wilczek próbuje poprowadzić swoją drużynę piłkarską prosto do mistrzostw świata. Na pewno będzie potrzebować Twojej pomocy w tej ślicznej grze sportowej. Możesz pomóc mu kopać piłkę we właściwych momentach, gdy biegnie po murawie?

 • Vex 4
  Graj
  Vex 4
  Zagrano 12391 razy

  Witaj ponownie w jednym z najbardziej skomplikowanych labiryntów na świecie. Czy uda ci się dotrzeć do wszystkich punktów kontrolnych w tej niesamowitej grze akcji? Musisz tu uważać na wszystko, od ruchomych platform do przepaści bez dna!

 • The Impossible Quiz
  Graj
  The Impossible Quiz
  Zagrano 11897 razy

  Try to beat this quiz by answering every question. It's as simple as that...or is it?

 • ScaryMaze.io
  Graj
  ScaryMaze.io
  Zagrano 10554 razy

  Czy ręka Ci nie zadrży w grze, w której dostajesz karę za dotknięcie ściany? Zagraj w Straszny labirynt i sprawdź to!

 • Apple Shooter: Remastered
  Graj
  Apple Shooter: Remastered
  Zagrano 9352 razy

  W tej zmienionej wersji gry powraca jeden z najniebezpieczniejszych popisów na świecie. Wyceluj ostrożnie łuk i sprawdź, czy potrafisz zestrzelić jabłko z głowy Twojego wirtualnego znajomego. Zrób choć jeden błąd, a na pewno to odczuje!

 • Stickman Boost
  Graj
  Stickman Boost
  Zagrano 7910 razy

  W tej grze akcji nieustraszony ludzik za chwilę pokona kilka niesamowicie niebezpiecznych torów przeszkód. Pełno w nim zabójczych szczelin, obracających się ostrzy pił i więcej ostrych jak brzytwa szpikulców, niż mógłby zliczyć. Twoim zadaniem jest uchronić go przed śmiercią, gdy używa różnych metod — od swoich stóp po odrzutowe plecaki — aby dotrzeć do linii mety.

 • Parkour Go 2
  Graj
  Parkour Go 2
  Zagrano 7845 razy

  To miasto to plac zabaw! Biegaj szybko, skacz i wspinaj się po najwyższych budynkach w tej niesamowitej grze online. Jeśli kiedykolwiek chciałeś wypróbować parkouru, nie odnosząc poważnych obrażeń, teraz masz na to szansę!

 • Give Up
  Graj
  Give Up
  Zagrano 7561 razy

  Niewielu, którzy weszli do tego niebezpiecznego labiryntu, uszło z życiem. Czy podołasz trudnemu wyzwaniu?

 • QWOP
  Graj
  QWOP
  Zagrano 7279 razy

  Spróbuj pokonać jak najdłuższy odcinek toru. Użyj klawiszy QWOP, aby kontrolować nogi biegacza i baw się dobrze!

 • Uwięzienie Izaaka
  Graj
  Uwięzienie Izaaka
  Zagrano 7029 razy

  Izaak ma naprawdę zły dzień. Jego mama oszalała. Jakby tego było mało, pod jego łóżkiem znajdują się lochy.

 • Extreme Car Stunt 3D
  Graj
  Extreme Car Stunt 3D
  Zagrano 6671 razy

  You can be as extreme as you want to be in this 3D driving game. Jump behind the wheel of an awesome vehicle and get ready to perform all sorts of cool stunts. You can drive a rally car, a muscle car, or a cop car. Ever better, each one is indestructible!

 • Give Up 2
  Graj
  Give Up 2
  Zagrano 5853 razy

  Nigdy nie wydostaniesz się żywy z tego niebezpiecznego miejsca. Lepiej od razu się poddaj!

 • Na parkiecie
  Graj
  Na parkiecie
  Zagrano 5308 razy

  Ten złodziej wpadł w szał w tym nocnym klubie i teraz Twoim zadaniem jest go złapać, zanim wszyscy na parkiecie zaczną panikować! Pokonaj go, aby nie okradł trzech Twoich klientów? Szukaj wskazówek, jednocześnie pilnując swojego podejrzanego.

 • Meat Boy
  Graj
  Meat Boy
  Zagrano 5304 razy

  Ten świat jest bardzo niebezpieczny, kiedy jest się chłopcem zrobionym z mięsa...

 • Switch Colors
  Graj
  Switch Colors
  Zagrano 5156 razy

  Jak długo uda ci się utrzymać kulkę w powietrzu? Uważnie pilnuj jej koloru, próbując manewrować nią przez wszystkie koła.

 • Patyczak 2
  Graj
  Patyczak 2
  Zagrano 4241 razy

  Ten patyczak próbuje ścigać się przez tajne laboratorium, w których aż roi się od jam pełnych niezwykle ostrych kolców i niebezpiecznych pułapek. Możesz pomóc mu je omijać, przeskakiwać i przebiegać w tej elektryzującej grze akcji? Możesz też wypróbować skutera wodnego, aby pokonać niebezpieczne zbiorniki wodne.

 • Boks: Mistrzostwa
  Graj
  Boks: Mistrzostwa
  Zagrano 3865 razy

  W tej grze w boks możesz teraz rozpocząć karierę, wziąć udział w turnieju lub po prostu rozegrać szybki pojedynek. Wybierz boksera i przekonaj się, czy zdołasz uczynić go jednym z najlepszych sportowców na świecie. W trakcie gry możesz także zdobywać pieniądze, aby ulepszać swoje statystyki i werbować jeszcze lepszych zawodników.

 • Color Swap
  Graj
  Color Swap
  Zagrano 3689 razy

  Dokąd zmierza ta kulka? Do góry, właśnie tam! Czy dasz radę utrzymać ją w ruchu, by dotarła do celu w tej trudnej grze logicznej? Musisz uważnie pilnować ciągle zmieniających się kolorów, próbując przenieść ją przez każdą barierę.

 • TV Krach
  Graj
  TV Krach
  Zagrano 3632 razy

  Ten mały telewizorek czeka naprawdę wielka przygoda.

 • Flip the Gun
  Graj
  Flip the Gun
  Zagrano 3379 razy

  Nie próbuj tego w domu! Jak długo potrafisz strzelać tą bronią, jednocześnie próbując zbierać pełno monet? Masz tylko ograniczoną liczbę amunicji, tak więc dobrze zaplanuj swoje strzały w tej intensywnej grze online.

 • Check3
  Graj
  Check3
  Zagrano 2240 razy

  Czy potrafisz wykonać wszystkie prawidłowe ruchy w tej wymagającej myślenia grze online? Daj z siebie wszystko, aby postawić trzy zielone znaczki w każdym rzędzie i w każdej kolumnie na planszy.

 • War of Carribean Pirates
  Graj
  War of Carribean Pirates
  Zagrano 2176 razy

  W tej grze akcji 3D czeka na Ciebie masa wrażeń i rozrywki. Dzielny pirat prowadzi wojnę z okrutna załogą drani. Połącz z nim siły, gdy pokonuje ich przy użyciu miecza i wysyła ich prosto na drugi świat.

Chapeau bas dla zwycięzców

Już czas sprawdzić, czy te wszystkie wielogodzinne sesje przed komputerem i nieprzespane noce zaczynają przynosić efekty? Chcesz zaszpanować przed kumplami? A może popisać się przed dziewczyną? Czujesz, że sobie poradzisz? W takim razie zapraszamy, ale pamiętaj! Jesteś tu na własną odpowiedzialność! Postaraj się nie odejść od zmysłów i nie mów, że nie ostrzegaliśmy!

Gry, które proponujemy, nie bez powodu noszą takie nazwy, a nie inne. The Worlds Hardest Game, Give Up, Ostre tempo – w ten sposób ich twórcy próbują Cię zniechęcić, najwyraźniej nie wierząc w Twoje ponadprzeciętne, gamerskie zdolności. Nie daj się zbić z tropu i wypróbuj wszystkie pozycje po kolei! 

Większość wymaga zręczności, koncentracji i refleksu. Cechuje je bardzo prosta grafika, a nacisk położony jest raczej na podkręconą na maksa trudność i często humorystyczny wydźwięk.  

Są tak różnorodne, że ciężko je pogrupować, ale jest wiele, o których warto chociażby wspomnieć:

The Worlds Hardest Game. Mamy nadzieję, że sam pierwszy poziom nie doprowadzi Cię do szału. To niby tylko czerwony klocek i latające niebieskie piłeczki. Nic prostszego, prawda? I tu się mylisz! Nie bez powodu twórcy nazwali tę grę najtrudniejszą na świecie! Spróbuj stawić jej czoła.

Give Up. Wiele mówi już sama nazwa, a także podtytuł: „A game about failure and regret” – to zatem gra o niepowodzeniu i żalu. Poddaj się, zanim do reszty zwariujesz! Mała podpowiedź – w tej grze wręcz warto przegrywać! Komunikaty, jakie serwują autorzy na końcu, to najlepsza nagroda za podjęte trudy. 

Platforma. Postaraj się nie ucierpieć, kiedy na niej stoisz. Skacz, schylaj się i generalnie unikaj zagrożeń. Możesz też zatrzymywać czas i zbierać monety, które pozwolą Ci przeżyć dłużej. Uwaga, spędza sen z powiek.

Multitask. W końcu wszyscy jesteśmy wielozadaniowi. Tym razem wyzwanie polega na kontrolowaniu aż czterech różnych minigier naraz! Musisz wykazać się wprost nieziemską koordynacją (z takimi umiejętnościami możesz śmiało startować na perkusistę do światowej klasy zespołów)! Na podobnym pomyśle oparta jest też The Rather Difficult Game, w której kluczowe są koncentracja i zręczność, potrzebne do ukończenia jednocześnie trzech różnych, wcale niełatwych zadań.

Nowe wymiary. Świetna zręcznościówka w stylu retro, w której niszczysz armię nadciągających pikseli. Nic dodać, nic ująć.

Jak widzisz, przed Tobą nie lada wyzwanie. Tu trzeba naprawdę porządnie się nagłówkować, ale nie daj sobie wmówić, że to nie miejsce dla Ciebie!