• 2048
  Graj
  2048
  Zagrano 167978 razy

  To zwodniczo proste wyzwanie liczbowe rządzi teraz w internetach. Dasz radę je rozwiązać?

 • Kawairun 2
  Graj
  Kawairun 2
  Zagrano 154689 razy

  Ślizgaj się, tocz, skacz i szybuj w powietrzu, aby dotrzeć do mety!

 • Grindcraft Remasterized
  Graj
  Grindcraft Remasterized
  Zagrano 90304 razy

  W tym niesamowitym symulatorze możesz teraz budować różnego rodzaju przedmioty, żołnierzy i wiele więcej. Zarządzaj rozsądnie swoimi zasobami, tworząc całkiem nowe światy.

 • Epic Boss Fighter 2
  Graj
  Epic Boss Fighter 2
  Zagrano 62212 razy

  To nie czas na relaks! Zjawiła się kolejna banda gigantycznych potworów i sieją zniszczenie.

 • The Worlds Hardest Game
  Graj
  The Worlds Hardest Game
  Zagrano 46414 razy

  Wiesz, że jesteś ciekawski...

 • Jednorożec 2048
  Graj
  Jednorożec 2048
  Zagrano 38162 razy

  Ile magicznych zwierząt potrzeba, aby otrzymać jednorożca? Taką zagadkę możesz rozwikłać grając w tę zwariowaną i totalnie odjechaną układankę. Połącz ze sobą kurczaki, świnki, małpki, aż utworzysz czarodziejskiego wierzchowca.

 • Troll Face Quest: Video Memes and TV Shows:Part 1
  Graj
  Troll Face Quest: Video Memes and TV Shows:Part 1
  Zagrano 34150 razy

  Wszystkie słynne memy z gier wideo nie wiedzą, co je trafiło, dopóki nie pojawi się Troll Face! Dołącz do sławnego żartownisia, gdy on i jego przyjaciele dręczą niektóre z Twoich ulubionych postaci w tej przezabawnej grze online. Czy uda Ci się rozwiązać wszystkie zagadki i wykonać każde z zakręconych i dziwacznych wyzwań, które czekają na Ciebie w grze?

 • Vex 4
  Graj
  Vex 4
  Zagrano 30793 razy

  Witaj ponownie w jednym z najbardziej skomplikowanych labiryntów na świecie. Czy uda ci się dotrzeć do wszystkich punktów kontrolnych w tej niesamowitej grze akcji? Musisz tu uważać na wszystko, od ruchomych platform do przepaści bez dna!

 • Epic Boss Fighter
  Graj
  Epic Boss Fighter
  Zagrano 27165 razy

  Koniec bycia miłym. Czas stanąć do walki...

 • Wilk na wolności: Symulator 3D
  Graj
  Wilk na wolności: Symulator 3D
  Zagrano 26396 razy

  Życie nie jest lekkie, gdy jesteś wilkiem w tym niebezpiecznym lesie. Na szczęście tuż obok jest kilka gospodarstw, które można zaatakować i gdzie upolujesz przepyszne zwierzęta. Czy potrafisz zebrać góry mięsa i monet dla głodnych wilczków czekających na Ciebie w norze, walcząc o przetrwanie w tym symulatorze 3D?

 • Platforma
  Graj
  Platforma
  Zagrano 26210 razy

  Postaraj się nie ucierpieć, stojąc na tej platformie! Skacz i schylaj się, aby unikać zagrożeń. Możesz nawet zatrzymać czas! Zbieraj monety na nowe wyposażenie, które pozwoli ci przetrwać dłużej. Gra zawiera także tryb dwuosobowy, w który możesz zagrać z przyjacielem lub z komputerem i sprawdzić, kto z was przeżyje najdłużej. Kiedy zostaniesz pokonany, możesz opublikować swój wynik na Twitterze!

 • Sprytne cyferki 2048
  Graj
  Sprytne cyferki 2048
  Zagrano 24317 razy

  Czy uda ci się zdobyć najwyższą możliwą liczbę w tej matematycznej grze logicznej? Dodawaj do siebie ponumerowane pola jak najszybciej potrafisz.

 • Fuzja 2048
  Graj
  Fuzja 2048
  Zagrano 21500 razy

  Jak długo dasz radę utrzymać się w grze w tej matematycznej łamigłówce? Spróbuj zmieścić na planszy jak najwięcej ponumerowanych bloczków, podczas gdy są one powoli sumowane do 2048. Gdy zabraknie ci miejsca – koniec gry!

 • The Impossible Quiz
  Graj
  The Impossible Quiz
  Zagrano 17176 razy

  Try to beat this quiz by answering every question. It's as simple as that...or is it?

 • Give Up
  Graj
  Give Up
  Zagrano 16069 razy

  Niewielu, którzy weszli do tego niebezpiecznego labiryntu, uszło z życiem. Czy podołasz trudnemu wyzwaniu?

 • Autobus z walizami: Wyczyść rzędy
  Graj
  Autobus z walizami: Wyczyść rzędy
  Zagrano 15632 razy

  Sterta walizek w tym autobusie rośnie w zastraszającym tempie. Czy dasz radę je uporządkować, i to szybko, w tej grze logicznej? Jeśli dojdą do samego sufitu, kierowca będzie miał duży problem!

 • Stickman Hook
  Graj
  Stickman Hook
  Zagrano 13768 razy

  Dołącz do tego ludzika na podniebną przygodę! Czy pomożesz mu uniknąć niebezpieczeństw, jak będzie się bujać w przestworzach za pomocą swojego niesamowitego haka?

 • Stickman Boost
  Graj
  Stickman Boost
  Zagrano 13660 razy

  W tej grze akcji nieustraszony ludzik za chwilę pokona kilka niesamowicie niebezpiecznych torów przeszkód. Pełno w nim zabójczych szczelin, obracających się ostrzy pił i więcej ostrych jak brzytwa szpikulców, niż mógłby zliczyć. Twoim zadaniem jest uchronić go przed śmiercią, gdy używa różnych metod — od swoich stóp po odrzutowe plecaki — aby dotrzeć do linii mety.

 • QWOP
  Graj
  QWOP
  Zagrano 12931 razy

  Spróbuj pokonać jak najdłuższy odcinek toru. Użyj klawiszy QWOP, aby kontrolować nogi biegacza i baw się dobrze!

 • Meat Boy
  Graj
  Meat Boy
  Zagrano 12651 razy

  Ten świat jest bardzo niebezpieczny, kiedy jest się chłopcem zrobionym z mięsa...

 • Give Up 2
  Graj
  Give Up 2
  Zagrano 12396 razy

  Nigdy nie wydostaniesz się żywy z tego niebezpiecznego miejsca. Lepiej od razu się poddaj!

 • Kostka Rubika 3D
  Graj
  Kostka Rubika 3D
  Zagrano 11863 razy

  Znów do akcji wraca kostka Rubika tak popularna w latach 80. Jak szybko w tej trudnej grze online potrafisz dopasować wszystkie kolorowe kwadraty?

 • ScaryMaze.io
  Graj
  ScaryMaze.io
  Zagrano 11765 razy

  Czy ręka Ci nie zadrży w grze, w której dostajesz karę za dotknięcie ściany? Zagraj w Straszny labirynt i sprawdź to!

 • 2048: Trójki
  Graj
  2048: Trójki
  Zagrano 10514 razy

  Czy uda Ci się rozwiązać tę matematyczną łamigłówkę?

 • TV Krach
  Graj
  TV Krach
  Zagrano 10013 razy

  Ten mały telewizorek czeka naprawdę wielka przygoda.

 • Couch 2048
  Graj
  Couch 2048
  Zagrano 9915 razy

  Dasz radę nadążyć za wszystkimi spadającymi na kanapę poduszkami w tej grze na urządzenia mobilne? Na każdej poduszce znajduje się numer. Dopasuj numery na pozostałych poduszkach, aby stworzyć jedną gigantyczną poduchę.

 • Wsady
  Graj
  Wsady
  Zagrano 9411 razy

  Jak długo potrafisz utrzymać w ruchu piłkę do kosza w tej ekscytującej grze sportowej? Wbiegnij na boisko i zrób jak najwięcej wsadów. Do tego musisz użyć wyjątkowego strzału z odbicia, ale strzały za trzy punkty nie są dozwolone!

 • Dorosły w 2048 r.
  Graj
  Dorosły w 2048 r.
  Zagrano 9217 razy

  Czy dasz sobie radę z tymi wszystkimi szkrabami na płytkach? Dopasuj je do siebie, by rosły coraz większe, w tej niepowtarzalnej i wymagającej grze logicznej.

 • 2048 Online
  Graj
  2048 Online
  Zagrano 8811 razy

  Czy dasz radę obliczyć wszystkie liczby w tej skomplikowanej grze logicznej? Przesuwaj ponumerowane bloki w odpowiednim kierunku, aby połączyły się. Twoim zadaniem jest zsumować je do 32.

 • Uwięzienie Izaaka
  Graj
  Uwięzienie Izaaka
  Zagrano 8668 razy

  Izaak ma naprawdę zły dzień. Jego mama oszalała. Jakby tego było mało, pod jego łóżkiem znajdują się lochy.

 • Połączenie 2048
  Graj
  Połączenie 2048
  Zagrano 8029 razy

  Dasz radę dodać wszystkie ponumerowane kwadraty? Zastanów się dokładnie, gdzie chcesz umieścić je na planszy w tej skomplikowanej grze logicznej. Tylko pamiętaj, aby wybrać dobrze dane pole. Kilka złych ruchów i gra zakończy się!

 • Impreza musi trwać
  Graj
  Impreza musi trwać
  Zagrano 7745 razy

  Marwin to popularny prezenter telewizyjny, który szuka nowego asystenta. Czy dasz radę podołać wyzwaniu w tej grze w ukryte przedmioty? Jeśli tak, musisz znaleźć wszystkie brakujące przedmioty, które znajdziesz w jego studio.

 • Głupie przyczyny śmierci: Szpital Zany
  Graj
  Głupie przyczyny śmierci: Szpital Zany
  Zagrano 7453 razy

  Każde z tych dziwacznych stworzeń ma sytuację awaryjną. Czy potrafisz odgadnąć, co im dolega, w tym zakręconym medycznym symulatorze? Kilkoro z nich potknęło nie tylko trąbki, ale też kule do kręgli!

 • Prawdziwy mahjong
  Graj
  Prawdziwy mahjong
  Zagrano 7132 razy

  Ta wersja online uwielbianej gry planszowej to prawdziwe wyzwanie. Pilnuj czasu, próbując jak najszybciej dopasować kafelki.

 • Parkour Go 2
  Graj
  Parkour Go 2
  Zagrano 6335 razy

  To miasto to plac zabaw! Biegaj szybko, skacz i wspinaj się po najwyższych budynkach w tej niesamowitej grze online. Jeśli kiedykolwiek chciałeś wypróbować parkouru, nie odnosząc poważnych obrażeń, teraz masz na to szansę!

 • Nowojorski hydraulik
  Graj
  Nowojorski hydraulik
  Zagrano 5568 razy

  Wszystkie rury w tym startym budynku w Nowym Jorku pomieszały się! Przenieś się jak najszybciej do wirtualnej wersji tej metropolii i zagraj w tę grę logiczną online. Czy zdołasz połączyć wszystkie rury we właściwej kolejności, przechodząc przez wszystkie skomplikowane poziomy? Zaraz popłynie tam woda, więc musisz działać szybko!

Chapeau bas dla zwycięzców

Już czas sprawdzić, czy te wszystkie wielogodzinne sesje przed komputerem i nieprzespane noce zaczynają przynosić efekty? Chcesz zaszpanować przed kumplami? A może popisać się przed dziewczyną? Czujesz, że sobie poradzisz? W takim razie zapraszamy, ale pamiętaj! Jesteś tu na własną odpowiedzialność! Postaraj się nie odejść od zmysłów i nie mów, że nie ostrzegaliśmy!

Gry, które proponujemy, nie bez powodu noszą takie nazwy, a nie inne. The Worlds Hardest Game, Give Up, Ostre tempo – w ten sposób ich twórcy próbują Cię zniechęcić, najwyraźniej nie wierząc w Twoje ponadprzeciętne, gamerskie zdolności. Nie daj się zbić z tropu i wypróbuj wszystkie pozycje po kolei! 

Większość wymaga zręczności, koncentracji i refleksu. Cechuje je bardzo prosta grafika, a nacisk położony jest raczej na podkręconą na maksa trudność i często humorystyczny wydźwięk.  

Są tak różnorodne, że ciężko je pogrupować, ale jest wiele, o których warto chociażby wspomnieć:

The Worlds Hardest Game. Mamy nadzieję, że sam pierwszy poziom nie doprowadzi Cię do szału. To niby tylko czerwony klocek i latające niebieskie piłeczki. Nic prostszego, prawda? I tu się mylisz! Nie bez powodu twórcy nazwali tę grę najtrudniejszą na świecie! Spróbuj stawić jej czoła.

Give Up. Wiele mówi już sama nazwa, a także podtytuł: „A game about failure and regret” – to zatem gra o niepowodzeniu i żalu. Poddaj się, zanim do reszty zwariujesz! Mała podpowiedź – w tej grze wręcz warto przegrywać! Komunikaty, jakie serwują autorzy na końcu, to najlepsza nagroda za podjęte trudy. 

Platforma. Postaraj się nie ucierpieć, kiedy na niej stoisz. Skacz, schylaj się i generalnie unikaj zagrożeń. Możesz też zatrzymywać czas i zbierać monety, które pozwolą Ci przeżyć dłużej. Uwaga, spędza sen z powiek.

Multitask. W końcu wszyscy jesteśmy wielozadaniowi. Tym razem wyzwanie polega na kontrolowaniu aż czterech różnych minigier naraz! Musisz wykazać się wprost nieziemską koordynacją (z takimi umiejętnościami możesz śmiało startować na perkusistę do światowej klasy zespołów)! Na podobnym pomyśle oparta jest też The Rather Difficult Game, w której kluczowe są koncentracja i zręczność, potrzebne do ukończenia jednocześnie trzech różnych, wcale niełatwych zadań.

Nowe wymiary. Świetna zręcznościówka w stylu retro, w której niszczysz armię nadciągających pikseli. Nic dodać, nic ująć.

Jak widzisz, przed Tobą nie lada wyzwanie. Tu trzeba naprawdę porządnie się nagłówkować, ale nie daj sobie wmówić, że to nie miejsce dla Ciebie!