Trudne Gry

 • 2048
  Graj
  2048
  Zagrano 160795 razy

  To zwodniczo proste wyzwanie liczbowe rządzi teraz w internetach. Dasz radę je rozwiązać?

 • Kawairun 2
  Graj
  Kawairun 2
  Zagrano 151286 razy

  Ślizgaj się, tocz, skacz i szybuj w powietrzu, aby dotrzeć do mety!

 • Grindcraft Remasterized
  Graj
  Grindcraft Remasterized
  Zagrano 74899 razy

  W tym niesamowitym symulatorze możesz teraz budować różnego rodzaju przedmioty, żołnierzy i wiele więcej. Zarządzaj rozsądnie swoimi zasobami, tworząc całkiem nowe światy.

 • Epic Boss Fighter 2
  Graj
  Epic Boss Fighter 2
  Zagrano 60669 razy

  To nie czas na relaks! Zjawiła się kolejna banda gigantycznych potworów i sieją zniszczenie.

 • The Worlds Hardest Game
  Graj
  The Worlds Hardest Game
  Zagrano 45466 razy

  Wiesz, że jesteś ciekawski...

 • Jednorożec 2048
  Graj
  Jednorożec 2048
  Zagrano 36911 razy

  Ile magicznych zwierząt potrzeba, aby otrzymać jednorożca? Taką zagadkę możesz rozwikłać grając w tę zwariowaną i totalnie odjechaną układankę. Połącz ze sobą kurczaki, świnki, małpki, aż utworzysz czarodziejskiego wierzchowca.

 • Vex 4
  Graj
  Vex 4
  Zagrano 26408 razy

  Witaj ponownie w jednym z najbardziej skomplikowanych labiryntów na świecie. Czy uda ci się dotrzeć do wszystkich punktów kontrolnych w tej niesamowitej grze akcji? Musisz tu uważać na wszystko, od ruchomych platform do przepaści bez dna!

 • Platforma
  Graj
  Platforma
  Zagrano 26144 razy

  Postaraj się nie ucierpieć, stojąc na tej platformie! Skacz i schylaj się, aby unikać zagrożeń. Możesz nawet zatrzymać czas! Zbieraj monety na nowe wyposażenie, które pozwoli ci przetrwać dłużej. Gra zawiera także tryb dwuosobowy, w który możesz zagrać z przyjacielem lub z komputerem i sprawdzić, kto z was przeżyje najdłużej. Kiedy zostaniesz pokonany, możesz opublikować swój wynik na Twitterze!

 • Epic Boss Fighter
  Graj
  Epic Boss Fighter
  Zagrano 25477 razy

  Koniec bycia miłym. Czas stanąć do walki...

 • Sprytne cyferki 2048
  Graj
  Sprytne cyferki 2048
  Zagrano 22786 razy

  Czy uda ci się zdobyć najwyższą możliwą liczbę w tej matematycznej grze logicznej? Dodawaj do siebie ponumerowane pola jak najszybciej potrafisz.

 • Wilk na wolności: Symulator 3D
  Graj
  Wilk na wolności: Symulator 3D
  Zagrano 21897 razy

  Życie nie jest lekkie, gdy jesteś wilkiem w tym niebezpiecznym lesie. Na szczęście tuż obok jest kilka gospodarstw, które można zaatakować i gdzie upolujesz przepyszne zwierzęta. Czy potrafisz zebrać góry mięsa i monet dla głodnych wilczków czekających na Ciebie w norze, walcząc o przetrwanie w tym symulatorze 3D?

 • Fuzja 2048
  Graj
  Fuzja 2048
  Zagrano 18580 razy

  Jak długo dasz radę utrzymać się w grze w tej matematycznej łamigłówce? Spróbuj zmieścić na planszy jak najwięcej ponumerowanych bloczków, podczas gdy są one powoli sumowane do 2048. Gdy zabraknie ci miejsca – koniec gry!

 • The Impossible Quiz
  Graj
  The Impossible Quiz
  Zagrano 16182 razy

  Try to beat this quiz by answering every question. It's as simple as that...or is it?

 • Give Up
  Graj
  Give Up
  Zagrano 15805 razy

  Niewielu, którzy weszli do tego niebezpiecznego labiryntu, uszło z życiem. Czy podołasz trudnemu wyzwaniu?

 • Autobus z walizami: Wyczyść rzędy
  Graj
  Autobus z walizami: Wyczyść rzędy
  Zagrano 14995 razy

  Sterta walizek w tym autobusie rośnie w zastraszającym tempie. Czy dasz radę je uporządkować, i to szybko, w tej grze logicznej? Jeśli dojdą do samego sufitu, kierowca będzie miał duży problem!

 • QWOP
  Graj
  QWOP
  Zagrano 12601 razy

  Spróbuj pokonać jak najdłuższy odcinek toru. Użyj klawiszy QWOP, aby kontrolować nogi biegacza i baw się dobrze!

 • Stickman Boost
  Graj
  Stickman Boost
  Zagrano 12513 razy

  W tej grze akcji nieustraszony ludzik za chwilę pokona kilka niesamowicie niebezpiecznych torów przeszkód. Pełno w nim zabójczych szczelin, obracających się ostrzy pił i więcej ostrych jak brzytwa szpikulców, niż mógłby zliczyć. Twoim zadaniem jest uchronić go przed śmiercią, gdy używa różnych metod — od swoich stóp po odrzutowe plecaki — aby dotrzeć do linii mety.

 • Meat Boy
  Graj
  Meat Boy
  Zagrano 12416 razy

  Ten świat jest bardzo niebezpieczny, kiedy jest się chłopcem zrobionym z mięsa...

 • Give Up 2
  Graj
  Give Up 2
  Zagrano 12172 razy

  Nigdy nie wydostaniesz się żywy z tego niebezpiecznego miejsca. Lepiej od razu się poddaj!

 • ScaryMaze.io
  Graj
  ScaryMaze.io
  Zagrano 11066 razy

  Czy ręka Ci nie zadrży w grze, w której dostajesz karę za dotknięcie ściany? Zagraj w Straszny labirynt i sprawdź to!

 • Kostka Rubika 3D
  Graj
  Kostka Rubika 3D
  Zagrano 10635 razy

  Znów do akcji wraca kostka Rubika tak popularna w latach 80. Jak szybko w tej trudnej grze online potrafisz dopasować wszystkie kolorowe kwadraty?

 • 2048: Trójki
  Graj
  2048: Trójki
  Zagrano 10214 razy

  Czy uda Ci się rozwiązać tę matematyczną łamigłówkę?

 • Couch 2048
  Graj
  Couch 2048
  Zagrano 9433 razy

  Dasz radę nadążyć za wszystkimi spadającymi na kanapę poduszkami w tej grze na urządzenia mobilne? Na każdej poduszce znajduje się numer. Dopasuj numery na pozostałych poduszkach, aby stworzyć jedną gigantyczną poduchę.

 • TV Krach
  Graj
  TV Krach
  Zagrano 9201 razy

  Ten mały telewizorek czeka naprawdę wielka przygoda.

 • Dorosły w 2048 r.
  Graj
  Dorosły w 2048 r.
  Zagrano 8920 razy

  Czy dasz sobie radę z tymi wszystkimi szkrabami na płytkach? Dopasuj je do siebie, by rosły coraz większe, w tej niepowtarzalnej i wymagającej grze logicznej.

 • 2048 Online
  Graj
  2048 Online
  Zagrano 8593 razy

  Czy dasz radę obliczyć wszystkie liczby w tej skomplikowanej grze logicznej? Przesuwaj ponumerowane bloki w odpowiednim kierunku, aby połączyły się. Twoim zadaniem jest zsumować je do 32.

 • Wsady
  Graj
  Wsady
  Zagrano 8484 razy

  Jak długo potrafisz utrzymać w ruchu piłkę do kosza w tej ekscytującej grze sportowej? Wbiegnij na boisko i zrób jak najwięcej wsadów. Do tego musisz użyć wyjątkowego strzału z odbicia, ale strzały za trzy punkty nie są dozwolone!

 • Uwięzienie Izaaka
  Graj
  Uwięzienie Izaaka
  Zagrano 8196 razy

  Izaak ma naprawdę zły dzień. Jego mama oszalała. Jakby tego było mało, pod jego łóżkiem znajdują się lochy.

 • Połączenie 2048
  Graj
  Połączenie 2048
  Zagrano 7794 razy

  Dasz radę dodać wszystkie ponumerowane kwadraty? Zastanów się dokładnie, gdzie chcesz umieścić je na planszy w tej skomplikowanej grze logicznej. Tylko pamiętaj, aby wybrać dobrze dane pole. Kilka złych ruchów i gra zakończy się!

 • Impreza musi trwać
  Graj
  Impreza musi trwać
  Zagrano 7619 razy

  Marwin to popularny prezenter telewizyjny, który szuka nowego asystenta. Czy dasz radę podołać wyzwaniu w tej grze w ukryte przedmioty? Jeśli tak, musisz znaleźć wszystkie brakujące przedmioty, które znajdziesz w jego studio.

 • Prawdziwy mahjong
  Graj
  Prawdziwy mahjong
  Zagrano 6712 razy

  Ta wersja online uwielbianej gry planszowej to prawdziwe wyzwanie. Pilnuj czasu, próbując jak najszybciej dopasować kafelki.

 • Parkour Go 2
  Graj
  Parkour Go 2
  Zagrano 5896 razy

  To miasto to plac zabaw! Biegaj szybko, skacz i wspinaj się po najwyższych budynkach w tej niesamowitej grze online. Jeśli kiedykolwiek chciałeś wypróbować parkouru, nie odnosząc poważnych obrażeń, teraz masz na to szansę!

 • Nowojorski hydraulik
  Graj
  Nowojorski hydraulik
  Zagrano 5515 razy

  Wszystkie rury w tym startym budynku w Nowym Jorku pomieszały się! Przenieś się jak najszybciej do wirtualnej wersji tej metropolii i zagraj w tę grę logiczną online. Czy zdołasz połączyć wszystkie rury we właściwej kolejności, przechodząc przez wszystkie skomplikowane poziomy? Zaraz popłynie tam woda, więc musisz działać szybko!

 • Mistrz futbolu 2018
  Graj
  Mistrz futbolu 2018
  Zagrano 5031 razy

  Ten wilczek próbuje poprowadzić swoją drużynę piłkarską prosto do mistrzostw świata. Na pewno będzie potrzebować Twojej pomocy w tej ślicznej grze sportowej. Możesz pomóc mu kopać piłkę we właściwych momentach, gdy biegnie po murawie?

 • Stickman Hook
  Graj
  Stickman Hook
  Zagrano 4869 razy

  Dołącz do tego ludzika na podniebną przygodę! Czy pomożesz mu uniknąć niebezpieczeństw, jak będzie się bujać w przestworzach za pomocą swojego niesamowitego haka?

 • Color Swap
  Graj
  Color Swap
  Zagrano 4120 razy

  Dokąd zmierza ta kulka? Do góry, właśnie tam! Czy dasz radę utrzymać ją w ruchu, by dotarła do celu w tej trudnej grze logicznej? Musisz uważnie pilnować ciągle zmieniających się kolorów, próbując przenieść ją przez każdą barierę.

Chapeau bas dla zwycięzców

Już czas sprawdzić, czy te wszystkie wielogodzinne sesje przed komputerem i nieprzespane noce zaczynają przynosić efekty? Chcesz zaszpanować przed kumplami? A może popisać się przed dziewczyną? Czujesz, że sobie poradzisz? W takim razie zapraszamy, ale pamiętaj! Jesteś tu na własną odpowiedzialność! Postaraj się nie odejść od zmysłów i nie mów, że nie ostrzegaliśmy!

Gry, które proponujemy, nie bez powodu noszą takie nazwy, a nie inne. The Worlds Hardest Game, Give Up, Ostre tempo – w ten sposób ich twórcy próbują Cię zniechęcić, najwyraźniej nie wierząc w Twoje ponadprzeciętne, gamerskie zdolności. Nie daj się zbić z tropu i wypróbuj wszystkie pozycje po kolei! 

Większość wymaga zręczności, koncentracji i refleksu. Cechuje je bardzo prosta grafika, a nacisk położony jest raczej na podkręconą na maksa trudność i często humorystyczny wydźwięk.  

Są tak różnorodne, że ciężko je pogrupować, ale jest wiele, o których warto chociażby wspomnieć:

The Worlds Hardest Game. Mamy nadzieję, że sam pierwszy poziom nie doprowadzi Cię do szału. To niby tylko czerwony klocek i latające niebieskie piłeczki. Nic prostszego, prawda? I tu się mylisz! Nie bez powodu twórcy nazwali tę grę najtrudniejszą na świecie! Spróbuj stawić jej czoła.

Give Up. Wiele mówi już sama nazwa, a także podtytuł: „A game about failure and regret” – to zatem gra o niepowodzeniu i żalu. Poddaj się, zanim do reszty zwariujesz! Mała podpowiedź – w tej grze wręcz warto przegrywać! Komunikaty, jakie serwują autorzy na końcu, to najlepsza nagroda za podjęte trudy. 

Platforma. Postaraj się nie ucierpieć, kiedy na niej stoisz. Skacz, schylaj się i generalnie unikaj zagrożeń. Możesz też zatrzymywać czas i zbierać monety, które pozwolą Ci przeżyć dłużej. Uwaga, spędza sen z powiek.

Multitask. W końcu wszyscy jesteśmy wielozadaniowi. Tym razem wyzwanie polega na kontrolowaniu aż czterech różnych minigier naraz! Musisz wykazać się wprost nieziemską koordynacją (z takimi umiejętnościami możesz śmiało startować na perkusistę do światowej klasy zespołów)! Na podobnym pomyśle oparta jest też The Rather Difficult Game, w której kluczowe są koncentracja i zręczność, potrzebne do ukończenia jednocześnie trzech różnych, wcale niełatwych zadań.

Nowe wymiary. Świetna zręcznościówka w stylu retro, w której niszczysz armię nadciągających pikseli. Nic dodać, nic ująć.

Jak widzisz, przed Tobą nie lada wyzwanie. Tu trzeba naprawdę porządnie się nagłówkować, ale nie daj sobie wmówić, że to nie miejsce dla Ciebie!