Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Hello Kitty and Friends Jumper

Zbuduj naprawdę wysoką wieżę w Hello Kitty and Friends Jumper! Jak dużą wieżę zbudujesz w tej darmowej grze online z Hello Kitty w roli głównej?

Dołącz Hello Kitty w skokach po wieży, która może stać się tak wysoka jak drapacz chmur! Czy możesz pomóc jej przejść na platformy, które pojawiają się na budowli w tej dynamicznej grze dla dzieci? Jeśli nie uda jej się wskoczyć na każdą z nich, będzie musiała zacząć od początku.

Jak grać w Hello Kitty and Friends Jumper?

Hello Kitty and Friends Jumper to przeurocza platformówka. Pomóż Hello Kitty utrzymać się na szczycie. I to dosłownie! Bardzo jej zależy, żeby utrzymać się na najwyższych platformach stale rosnącej wieży. Pomóż jej przejść na każdą z nich.

Sterowanie

  • Kliknij LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, aby Hello Kitty skoczyła.

Podobne gry

Jeśli szukasz kolejnych wyzwań, wypróbuj poniższe świetne gry online!

  1. Hello Kitty Pinball
  2. Kawaii Jump
  3. My Dolphin Show 9
  4. Shaun the Sheep: Sheep Stack
  5. Square Bird

Kto stworzył Hello Kitty and Friends Jumper?

Hello Kitty and Friends Jumper to gra stworzona przez Sanrio. Możesz dowiedzieć się więcej o świecie Hello Kitty, odwiedzając oficjalną stronę Sanrio.

Kim jest Hello Kitty?

Hello Kitty jest jedną z najpopularniejszych japońskich postaci. Stała się kultową postacią, ważną dla kobiet w każdym wieku i na całym świecie, dzięki swej zdolności do budowania silnych relacji z innymi. Dlatego stała się twarzą setek różnych produktów – zabawek, ubrań, gier i innych!

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!