Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Merge Dreams

Wkrocz do magicznego świata gry Merge Dreams. W tej przygodowej grze logicznej przeżyjesz niesamowite przygody i poznasz niezapomniane postaci.

Wspólnie z młodą dziewczyną odkrywaj niezwykłą krainę w tej grze o łączeniu elementów. W trakcie podróży musisz dopasowywać najróżniejsze rzeczy – od zapakowanych prezentów po stosy drewna – by tworzyć nowe przedmioty i osiągać wyznaczone cele.

Niektóre z nich pozwolą Ci pomóc postaciom, które napotkasz w trakcie wędrówki. Niecierpliwe króliki, przeurocze wróżki i inne istoty będą bardzo wdzięczne za wsparcie. Podczas zabawy w tej grze logicznej musisz jednak zachować ostrożność. W Twoje ręce może wpaść tajemnicza mikstura, które sprawi, że się skurczysz!

Jak grać w Merge Dreams?

Dołącz do młodej dziewczyny i wspólnie wyruszcie w podróż w tej zaskakującej przygodówce. Na każdym poziomie wykonuj zadania i układaj różne przedmioty w grupy po trzy lub więcej, by tworzyć lub odblokowywać nowe elementy.

Sterowanie

  • Klikaj LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by łączyć przedmioty, podróżować po świecie i wykonywać inne czynności.

Podobne gry

Oto kilka innych gier typu „dopasuj 3 elementy”, po które warto sięgnąć! 

  1. Mergest Kingdom
  2. Tropical Merge
  3. Lucky Gold Piggies
  4. Yummy Tales 2

Czy zagram w Merge Dreams na urządzeniach mobilnych?

Tak, możesz pobrać grę Merge Dreams ze sklepu Google Play

Kto stworzył Merge Dreams?

Merge Dreams to gra studia Hong Kong Starry Network. 

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!