Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Madalin Stunt Cars 2

Dziesiątki świetnych samochodów sportowych czekają, aż znajdziesz się za kółkiem. Osiągaj nimi rekordowe prędkości i wykonuj niesamowite manewry w Madalin Stunt Cars 2

Ta gra samochodowa pozwoli ci wypróbować ponad 30 różnych pojazdów, stworzonych przez czołowych producentów z całego świata. Sprawdź jak radzi sobie Ford Mustang, zanim przerzucisz się na Lamborghini. Możesz pojeździć samopas w trybie dla jednego gracza lub ścigać się z innymi w emocjonującym trybie dla wielu graczy. 

Oczywiście w tej samochodowej grze 3D jest też pełno świetnych akrobacji, które możesz wykonać. Zobacz, co się stanie, jeśli poślesz niezniszczalne Ferrari przez pętlę o 360 stopniach. Ile skrzyń zniszczysz, gdy uderzy w nie Huracán wyrzucony przez ciebie z rampy z prędkością 230 km/h? Ta gra o akrobacjach samochodowych używa też realistycznych zasad fizyki, ale bez obaw. Tych samochodów nie da się zniszczyć. W tej grze żaden manewr nie draśnie nawet ich lakieru. 

Jak grać w Madalin Stunt Cars 2?

Madalin Stunt Cars 2 to genialna gra o prowadzeniu, która pozwoli ci wypróbować nawet 30 samochodów sportowych. Możesz je przetestować w trybie dla jednego gracza lub dołączyć do innych w trybie dla wielu graczy. Sprawdź, jakich niesamowitych manewrów uda ci się dokonać!

Sterowanie

 • STRZAŁKA W LEWO – skręt w lewo.
 • STRZAŁKA W PRAWO – skręt w prawo.
 • STRZAŁKA W DÓŁ – zwalnianie.
 • STRZAŁKA W GÓRĘ – przyspieszanie.
 • T – wyświetl mapę.
 • C – zmiana kąta kamery.
 • R – odrodzenie się.
 • SHIFT – dopalacze nitro.

Podobne gry 

Jeśli lubisz gry samochodowe i inne ściganki, zagraj w te świetne tytuły!

 1. Madalin Cars Multiplayer
 2. Top Speed Muscle Car
 3. Highway Rider Extreme
 4. Hill Racing Challenge
 5. Russian Car Driver
 6. Cars 3D
 7. Moto X3M

Kto stworzył Madalin Stunt Cars 2?

Madalin Stunt Cars 2 to dzieło Madalin Stanciu, studia gier z Rumunii.