Cut the Rope & Friends

 • Cut The Rope 2
  Graj
  Cut The Rope 2
  Zagrano 181565 razy

  PYSZNIE! Gra Cut the Rope 2 to dalsza część przygód Om Nom! Nowe postaci, nowe elementy gry i podstępne misje – zbieranie słodkości nigdy nie było takie zabawne! W swojej niespodziewanej przygodzie Om Nom ucieka z pudełka i podróżuje poprzez lasy, wielkie miasta, śmietniska i podziemne tunele, a cel ma tylko jeden – SŁODYCZE! W czasie podróży napotyka uroczych pomocników zwanych Nommies.

 • Cut The Rope Experiments
  Graj
  Cut The Rope Experiments
  Zagrano 184717 razy

 • Przetnij linę
  Graj
  Przetnij linę
  Zagrano 159446 razy

  Czasami po prostu nie ma innej możliwości i trzeba przeciąć linę.

  Cut the Rope Apple App Store lub Google Play.

 • Cut the Rope: Time Travel
  Graj
  Cut the Rope: Time Travel
  Zagrano 45152 razy

  Dołącz do Om Noma w jego podróży przez wieki, gdy szuka smakołyków dla swoich przodków.

 • Cut the Rope: Magic
  Graj
  Cut the Rope: Magic
  Zagrano 81478 razy

  To zaczarowane królestwo jest pełne słodyczy, a ten uroczy potworek ma ochotę zjeść je wszystkie! Czy pomożesz mu napełnić brzuszek tonami słodkich smakołyków w tej grze logicznej online? Będzie potrzebować twojej pomocy przy stosowaniu czarodziejskich mocy do unikania pułapek i cięcia lin, stojących mu na drodze.

 • Tap the Frog
  Graj
  Tap the Frog
  Zagrano 20248 razy

  Ribbit! Do you have what it takes to help the Frog jump, paint and spacewalk the way to his sweetheart? Everyone’s favourite Frog is on a mission to become a Frog Prince! Join the Frog as he embarks on an adventure that will take him from the lily pads of his home pond to the farthest reaches of outer space. Easy to play yet challenging to master, Tap the Frog will keep you entertained forever. Let’s see how fast you rrreally are!

 • Stuknij żabę: Bazgroły
  Graj
  Stuknij żabę: Bazgroły
  Zagrano 9154 razy

  Kum kum! Ulubiona przez wszystkich żaba podjęła się misji, by zostać księciem! Gra Stuknij żabę: Bazgroły to wiele godzin zabawy i zróżnicowane minigry, pełne lekkiego humoru i celów do osiągnięcia! Pomóż najbardziej uroczej żabie świata dojść do swojej ukochanej, po drodze skacząc i malując. Razem z żabką weź udział we wspaniałej przygodzie, która ze znajomego stawu zabierze was prosto w kosmos!

 • King of Thieves
  Graj
  King of Thieves
  Zagrano 15089 razy

  Wejdź do świata tej niesamowitej gry, która łączy najlepsze cechy platformówki z emocjami MMO. Projektuj smoki, ukradnij skarb i przekonaj się, czy posiadasz umiejętności godne Króla Złodziei!

Przetnij wreszcie tę linę!

Znasz grę Cut the Rope (Przetnij linę)? Pewnie tak, bo to niezwykle popularna gra, którą tylko na telefonach i tabletach ściągnięto setki milionów razy. Jeśli jednak jej nie znasz lub po prostu chcesz w nią pograć (bo mimo kilku lat na karku to wciąż świetna gra!), zapraszamy do kategorii Cut the Rope & Friends na stronie Gry.pl. Mamy cztery wersje Cut the Rope oraz kilka gier pokrewnych. Oto podstawowe zasady dla nowych graczy: każda z gier składa się z serii dwuwymiarowych plansz. Na każdej z nich są zawieszone na linach słodycze. Gracz musi przecinać liny w taki sposób, aby trafiły do ust stworka o imieniu Om Nom. Na każdym poziomie znajdują się dodatkowe elementy otoczenia, np. gwiazdki dające dodatkowe punkty albo bąble przenoszące słodycze. Czy uda Ci się zebrać wszystkie gwiazdki na każdym poziomie? W kolejnych częściach gry czekają Cię coraz bardziej złożone łamigłówki z większą liczbą utrudnień. Na swojej drodze napotkasz też nowe postacie, które będą starały się pomóc zielonemu bohaterowi zdobyć jego upragnione cukierki. Zamiast podziału na sezony, poziomy są rozmieszczone na mapie, po której możesz wędrować w miarę postępów w grze. Czasem ukończenie poziomu jednego otwiera dostęp do kilku następnych bądź do nagród specjalnych, jak na przykład bomby ułatwiające rozgrywkę.

Tap the Frog to gra wizualnie przypominająca Cut the Rope, jednak o zupełnie innych zasadach. Twoim zadaniem jest jak najszybsze uderzanie w ekran (lub klikanie). Cele w grze są różne i ciągle się zmieniają. Rozpoczynasz od eliminacji żab widocznych na ekranie, ale to dopiero początek. Kolejne poziomy to wiele różnorodnych minigier, które pobudzą najróżniejsze części mózgu do szybkiej reakcji. Raz będą to liczby, innym razem kolory, jeszcze innym podobne obiekty. Wszystko to przy sporej presji czasu. Tap the Frog to pozycja idealna zarówno na kilka minut odprężenia, jak i na dłuższe pojedynki. Proste zasady wraz ze sporą różnorodnością zadań tworzą bardzo wciągającą mieszankę.

Jeśli spodobała Ci się idea gier polegających na przecinaniu liny i chcesz pomóc Om Nomowi, czym prędzej odwiedź stronę Gry.pl. Oprócz gier z serii Cut the Rope znajdziesz tu kilka podobnych pozycji, więc na pewno szybko się nie znudzisz.