eGirlGames

 • High School Breakup Drama
  Graj
  High School Breakup Drama
  Zagrano 63152 razy

  Cindy właśnie przyłapała swojego chłopaka na całowaniu cheerleaderki! Pomożesz jej wyleczyć złamane serce w High School Breakup Drama?

  Jej przyjaciele też chcą pomóc, więc zorganizowali szybką metamorfozę dla niej i jej szkolnej szafki w tej grze o miłości. Dołącz do ich starań, by pocieszyć Cindy, wybierając dla niej nowy makijaż, strój i nie tylko!

  Ellie: Love Trouble i Princesses: Breakup Drama to dwie kolejne genialne gry o metamorfozach do wypróbowania. 

  Sterowanie 

  • Używaj KURSORA, by wybierać przedmioty dla Cindy. 
  • Klikaj LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by ich użyć.

   

 • Diwy: Konkurs internetowy
  Graj
  Diwy: Konkurs internetowy
  Zagrano 8024 razy

  Trzy modne diwy. Trzy fantastyczne stylizacje. Tylko jeden konkurs internetowy. Która z nich potrafi stworzyć najlepszą kreację w tej grze w ubieranki i projektowanie online?

 • Przyjaciółki na feriach
  Graj
  Przyjaciółki na feriach
  Zagrano 29882 razy

  Już niedługo rozpoczną się ferie i z tej okazji trzy przyjaciółki planują wypróbować najlepsze stylizacje sezonu. Czy pomożesz im wybrać fantastyczne stroje i o wiele więcej w tej grze online w ubieranki i projektowanie?

 • Księżniczka Lodu: U prawdziwego dentysty
  Graj
  Księżniczka Lodu: U prawdziwego dentysty
  Zagrano 65170 razy

  Księżniczka Lodu ciągle zapomina o szczotkowaniu i nitkowaniu zębów. Niestety z tego powodu ma kilka ubytków, którymi będzie musiała zająć się w tym symulatorze medycznym. Czeka na Ciebie w gabinecie stomatologicznym i ma nadzieję, że poradzisz sobie z każdą dziurą.

 • Ekstremalny przypadek dentystyczny
  Graj
  Ekstremalny przypadek dentystyczny
  Zagrano 341756 razy

  Ostatnio ta dziewczyna niezbyt dbała o swoje zęby. Jadła tony niezdrowych rzeczy, a nawet zębami otwierała butelki! Teraz wymaga poważnej pomocy stomatologicznej. Czy pomożesz wyleczyć jej zęby w tej medycznej grze symulacyjnej?

 • Salon spa na plaży
  Graj
  Salon spa na plaży
  Zagrano 14917 razy

  Ta fashionistka właśnie przyjechała do ekskluzywnego ośrodka nadmorskiego. Możesz pomóc jej zrelaksować się w luksusowym spa w tym symulatorze online? Chciałaby skorzystać z jacuzzi, zrobić sobie pedicure i nie tylko.

 • Przyjaciółki w Paryżu
  Graj
  Przyjaciółki w Paryżu
  Zagrano 8793 razy

  Trzy przyjaciółki świetnie się bawią podczas pobytu w Paryżu. Przeglądają tu najnowsze trendy w modnych butikach. Pomożesz im wybrać odjazdowe ciuszki, a potem zrobić zdjęcie, którego użyją jako pocztówki w tej grze w ubieranki i projektowanie?

 • Księżniczka: Powrót na uczelnię
  Graj
  Księżniczka: Powrót na uczelnię
  Zagrano 12293 razy

  Jesień tuż za rogiem i zaraz zaczyna się nowy rok szkolny. Możesz pomóc tej księżniczce wybrać dwie stylizacje na pierwszy tydzień zajęć, w tej grze w ubieranki online dla dziewczyn?

 • Modowe wyzwania celebrytów
  Graj
  Modowe wyzwania celebrytów
  Zagrano 48077 razy

  Kto z tych sławnych celebrytów najbardziej zabłyśnie na scenie w tej przebierance? Twoim zadaniem jest pomóc im w doborze idealnych kreacji do wystąpienia w modowym konkursie!

 • Princesses: Just Another Galaxy
  Graj
  Princesses: Just Another Galaxy
  Zagrano 8297 razy

  Jakie nowe stylówki można odkryć wśród gwiazd? Wybierz się do nowego układu planetarnego, pełnego zabawy i mody, w Princessses: Just Another Galaxy.

  Te cztery księżniczki kochają astronomię i kosmos. Pomóż im zaprojektować genialne, zainspirowane tajemnicami wszechświata kreacje w tej futurystycznej ubierance. Przygoda nie z tego świata! 

  Szukasz więcej gier o księżniczkach? Jeśli tak, wypróbuj Princesses at a Masquerade i Princess Maker.

  Sterowanie 

  • Używaj KURSORA, by wybierać makijaż i ubrania. 
  • Klikaj LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by dodawać je do stylizacji.

   

 • Projekt ciepłego koca
  Graj
  Projekt ciepłego koca
  Zagrano 22257 razy

  Dziewczyny testują swoje umiejętności projektowania w tej ślicznej grze online. Mają zamiar stworzyć wygodne ubrania, a następnie cieplutkie koce. Przekażesz im kilka przydatnych rad, aby ich projekty były fantastyczne?

 • Księżniczki: Dziecięce ubieranki
  Graj
  Księżniczki: Dziecięce ubieranki
  Zagrano 18005 razy

  Te cztery modne księżniczki chcą wybrać się na spacer z dziećmi. Możesz pomóc im wybrać kilka modnych ciuszków, zanim wyjdą z domu? Zamiast wózków będą chciały zabrać nosidełka.

 • Ulubiony wystrój sypialni
  Graj
  Ulubiony wystrój sypialni
  Zagrano 12088 razy

  W tej grze w projektowanie online Anna wraz ze znajomymi chcą wyremontować swoje sypialnie. Możesz pomóc im wybrać pełno modnych poduszek, ozdób i innych fantastycznych dodatków? Ich pokoje mają wyglądać ślicznie i wygodnie!

 • Tokio lub Londyn: Wybór stylu
  Graj
  Tokio lub Londyn: Wybór stylu
  Zagrano 4559 razy

  Te księżniczki przeglądają najgorętsze trendy modowe z dwóch fantastycznych metropolii. Dołącz do nich, gdy przymierzają modne ciuszki z Tokio i Londynu, w tej ekscytującej grze w ubieranki dla dziewczyn.

 • Ślub przyjaciółki
  Graj
  Ślub przyjaciółki
  Zagrano 28441 razy

  Przyjaciółka bohaterki gry bierze ślub i przygotowują wszystko na ten wielki dzień. Możesz pomóc im dopilnować, aby wszystko poszło idealnie, w tej grze w ubieranki i projektowanie? Nadal trzeba wybrać dla nich suknie, zrobić sobie manicure i zawiesić prześliczne dekoracje.

 • Prom at the Princess College
  Graj
  Prom at the Princess College
  Zagrano 7381 razy

  Do balu tylko jeden dzień, a te księżniczki są w proszku! Pomożesz im szybciutko się wyszykować na niezapomnianą noc w Prom at the Princess College

  Perfekcyjne buty, sukienki i akcesoria są niezbędne! Wyciągnij je z tarapatów i stwórzcie razem sześć cudownych strojów w tej grze o księżniczkach

  Back to School: Princesses Rush i High School Prom to kilka innych ubieranek, które na pewno pokochasz! 

  Sterowanie

  • PORUSZAJ MYSZKĄ, by wybierać dla księżniczek stylowe rzeczy. 
  • Kliknij LEWYM PRZYCISKIEM MYSZKI, by ich użyć.
 • Powrót do szkoły: Dzień bez mundurków
  Graj
  Powrót do szkoły: Dzień bez mundurków
  Zagrano 10160 razy

  W tym tygodniu jest Dzień bez mundurków, a te cztery przyjaciółki chcą się na niego przygotować! Pomóż im przedstawić ich ulubione style. Możesz stworzyć dla nich doskonałe stylizacje w tej grze w ubieranki i projektowanie? Wybierz też dla nich ubrania, buty i dodatki!

 • Fantastyczne 16. urodziny
  Graj
  Fantastyczne 16. urodziny
  Zagrano 51600 razy

  Ta nastoletnia superbohaterka będzie obchodzić 16. urodziny. Jest niezwykle odważną dziewczyną, ale czy starczy jej odwagi, aby zaprosić na przyjęcie swoją sympatię? Dowiesz się, gdy pomożesz jej przy wyborze stroju i przygotowaniu dekoracji na przyjęcie w tej grze online dla dziewczyn w ubieranki i dekorowanie.

 • Blondie: Prawo jazdy
  Graj
  Blondie: Prawo jazdy
  Zagrano 10547 razy

  Blondie uczy się jazdy samochodem, aby zdobyć prawo jazdy. Dziś rano wybiera się do Ośrodka Ruchu Drogowego na egzamin. Pomożesz jej wybrać doskonały strój, zanim wyjdzie z domu w tej grze w ubieranki?

 • Beauty: Nowa w szkole
  Graj
  Beauty: Nowa w szkole
  Zagrano 13875 razy

  Beauty przeprowadziła się do nowego miasta i przed nią pierwszy dzień szkoły. Czy pomożesz jej ubrać się tak, by wywrzeć dobre wrażenie, w tej grze online w metamorfozy? Razem z nią będzie jej nowa przyjaciółka Aura, z którą planuje stworzyć fantastyczne stylizacje.

 • Przyjaciółki w ciąży
  Graj
  Przyjaciółki w ciąży
  Zagrano 7711 razy

  Te dwie przyjaciółki będą niebawem rodzić. Dlatego postanowiły pomóc sobie nawzajem zaprojektować pokoje dla swoich cudownych niemowlaków w tej grze online. Możesz wybrać dla nich wygodne ubrania, zanim zaczną wstawiać do pokoi idealne łóżeczka, dekoracje i nie tylko?

 • Princesses: Prom Night Celebration
  Graj
  Princesses: Prom Night Celebration
  Zagrano 4717 razy

  Najważniejsza i najwspanialsza noc roku szkolnego jest tuż-tuż! Pomożesz tym trzem księżniczkom się na nią przygotować w Princesses: Prom Night Celebration

  Są już spóźnione na bal i bardzo potrzebują Twoich porad. Szybko wybierz piękne suknie, akcesoria, makijaż i nie tylko w tej ubierance.

  Back to School: Princesses Rush i Princesses at a Masquerade to kilka kolejnych, genialnych gier o księżniczkach do wypróbowania.

  Sterowanie

  • Używaj KURSORA, by wybierać przedmioty dla księżniczek. 
  • Klikaj LEWYM PRZYCISKIEM, by używać wybranych elementów w ich kreacjach balowych.

   

 • Princess: Enchanted Forest Ball
  Graj
  Princess: Enchanted Forest Ball
  Zagrano 3032 razy

  Czy to naprawdę był tylko sen? Wyrusz w magiczną podróż wraz z młodą księżniczką i poznaj odpowiedź na to pytanie w Princess: Enchanted Forest Ball.

  Zeszłej nocy królewna miała niezwykły sen, w którym odwiedziła krainę pełną cudów. Dołącz do niej i jej przyjaciółek, by wspólnie tam wrócić i wziąć udział w zaczarowanym balu w tej grze o księżniczkach. Czeka Was noc pełna fantazji, zabawy i mody! 

  Princesses: Prom Ball i Fairy Tale Princess Makeover to dwie inne wspaniałe gry online, które musisz wypróbować. 

  Sterowanie

  • UŻYJ KURSORA, by przeglądać makijaże i suknie. 
  • Wybieraj je LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY.

   

 • Księżniczki idą na łyżwy
  Graj
  Księżniczki idą na łyżwy
  Zagrano 142322 razy

  Jest piątkowy wieczór. Na dworze straszny mróz, a te cztery księżniczki nie mają żadnych planów. Przecież to idealna pora na jazdę na łyżwach! Pomóż im wybrać odjazdowe, bardzo ciepłe i wygodne ubrania! Dzięki Tobie na pewno spędzą cudowny wieczór.

 • Konkurs na ślubną stylizację
  Graj
  Konkurs na ślubną stylizację
  Zagrano 8661 razy

  Trzy panny młode szukają idealnych sukien na swój ślub. Ale to nie wszystko! Przydałaby się im też pomoc z makijażem i doborem szkieł kontaktowych. Możesz pomóc im uzyskać idealny wygląd w tej grze w ubieranki ślubne online?

 • Bajkowy konkurs elegancji
  Graj
  Bajkowy konkurs elegancji
  Zagrano 13751 razy

  Te trzy modne przyjaciółki strasznie chcą zająć pierwsze miejsce w Bajkowym konkursie elegancji. Która z nich wygra? To zależy tylko od Ciebie! Pomóż im wybrać, które stylowe kostiumy do pływania, suknie wieczorowe i inne mają na siebie włożyć w tej grze w ubieranki online dla dziewczyn.

 • Princesses: Winter Braids
  Graj
  Princesses: Winter Braids
  Zagrano 1376 razy

  To najchłodniejszy, ale i najfajniejszy czas w roku! Pomożesz tym czterem modnym księżniczkom stworzyć zimowe fryzury w Princesses: Winter Braids

  Chciałyby wypróbować tę genialną fryzurę. Możesz im pomóc stworzyć idealny look. Gdy skończycie, możesz też do nich dołączyć podczas projektowania genialnych kreacji w tej zabawnej i bajecznej grze zimowej

  Jeśli szukasz więcej gier fryzjerskich, wypróbuj Latina Princess: Real Haircuts i Eliza's Neon Hairstyle.

  Sterowanie 

  • Używaj KURSORA, by wybierać opcje. 
  • Klikaj LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by dodawać je do stylizacji każdej księżniczki.

   

 • Princesses: Galaxy Crush
  Graj
  Princesses: Galaxy Crush
  Zagrano 6847 razy

  Młode arystokratki, bohaterki Princesses: Galaxy Crush, wypróbowują nowe style totalnie nie z tej ziemi! W tej ubierance możesz im pomóc dobrać najlepsze stroje i makijaż! Wybierając spośród świetnych ubrań i niezwykłych dodatków możesz stworzyć kilka nieziemskich kreacji dla wszystkich czterech księżniczek.

  Lubisz gry o makijażu i księżniczkach? Jeśli tak, wypróbuj Ellie: Get Ready With Me, Back to School: Princesses Rush i Princesses: Future Fashion.

  Sterowanie

  • LEWY PRZYCISK MYSZY - wybierz ubrania, makijaż i nie tylko, dla każdej księżniczki.
 • Prezenty urodzinowe dla przyjaciółek
  Graj
  Prezenty urodzinowe dla przyjaciółek
  Zagrano 8347 razy

  Szykuje się impreza u tych dwu sióstr! Będą świętować urodziny swojej przyjaciółki, które muszą wypaść doskonale. W końcu jest księżniczką, prawda? Możesz pomóc im sprawić, że urodziny królewskiej przyjaciółki będą niezapomniane, w tej grze w ubieranki i projektowanie?

 • Księżniczki: Brokatowe druhny
  Graj
  Księżniczki: Brokatowe druhny
  Zagrano 19163 razy

  Na tym eleganckim ślubie wszyscy goście muszą mieć na sobie brokatowe stroje. Dlatego te dwie księżniczki chcą dopilnować, aby suknie druhen błyszczały jak gwiazdy na niebie. Możesz pomóc im wybrać doskonałe kreacje, zanim zaczną nakładać makijaż, w tej ślubnej grze dla dziewczyn?

 • Princesses of the 4 Seasons
  Graj
  Princesses of the 4 Seasons
  Zagrano 4983 razy

  Te modne księżniczki kochają stylówki na wszystkie pory roku! Pomóż im stworzyć magiczne kreacje w Princesses of the 4 Seasons!

  Każda z bohaterek tej gry o metamorfozach ma swoją ulubioną porę roku. Zaprojektuj strój godny jesiennej wróżki dla księżniczki, która kocha jesień, a potem spróbuj stworzyć idealną stylizację dla miłośniczki zimy. Czy uda Ci się stworzyć świetne kreacje dla każdej z tych młodych, stylowych dam? 

  Princesses: Fashion Brands Favorite i Princesses: Summer Greatest Hits to dwie kolejne gry o księżniczkach, które na pewno Ci się spodobają. 

  Sterowanie

  • Używaj MYSZY, by przebierać w stylowych rzeczach dla księżniczek. 
  • LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY dodawaj nowe elementy do poszczególnych kreacji.

   

 • Princesses: The College's Popular Squad
  Graj
  Princesses: The College's Popular Squad
  Zagrano 3042 razy

  Te księżniczki nie tylko panują nad swoimi królestwami, trzęsą też szkołą! Dołącz do nich, by przeżyć rok pełen frajdy i mody w Princesses: The College's Popular Squad

  Przed nimi jesienny semestr, a ich kalendarze są pełne genialnych planów. Pomóż im wybrać świetne kreacje na bal w tej grze o księżniczkach. 

  Chcesz zagrać w inne ubieranki? Jeśli tak, wypróbuj Back to School: Princesses Rush i Princesses at a Masquerade

  Sterowanie 

  • Używaj KURSORA, by wybierać przedmioty. 
  • Klikaj LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by dodawać je do stylizacji. 
 • Wojny druhen
  Graj
  Wojny druhen
  Zagrano 8143 razy

  Cztery druhny próbują przebić kreacje innych w tej szalonej grze w ślubne ubieranki. Możesz pomóc im stworzyć idealną stylizację na zbliżający się ślub ich przyjaciółki? Która z nich będzie wyglądać najpiękniej? To wszystko zależy od Ciebie!

 • Profil syrenki na Instaphoto
  Graj
  Profil syrenki na Instaphoto
  Zagrano 8265 razy

  Ta czarująca księżniczka aktualizuje swój profil na ulubionej stronie w mediach społecznościowych. Możesz pomóc jej zdecydować, jaki post umieścić w tej grze w ubieranki i projektowanie online? Wybierz historie, które udostępni swoim znajomym, i pomóż jej zrobić selfie w nowej stylizacji!

 • Księżniczki: Mundurki w stylu kawaii
  Graj
  Księżniczki: Mundurki w stylu kawaii
  Zagrano 7225 razy

  Każda z tych trzech księżniczek ma ochotę wypróbować najlepsze style z Japonii i użyć ich do przygotowania nowych szkolnych mundurków! Czy pomożesz im zestawić stylizacje kawaii w tej grze w ubieranki i projektowanie? Możesz wybrać dla nich stroje, makijaż i o wiele więcej!

 • Wesele księżniczki: Motyw orientalny
  Graj
  Wesele księżniczki: Motyw orientalny
  Zagrano 5733 razy

  W tej grze w ślubne ubieranki ta księżniczka uwielbia tradycyjną modę prosto z Azji. Dlatego też postanowiła wziąć ślub utrzymany właśnie w tym stylu. Możesz pomóc jej wybrać idealną suknię dla siebie, piekną kreację dla druhny i fantastyczny makijaż oraz dodatki dla obydwu?