Filmiki

Zobacz nasze gry

Masz ochotę zagrać, ale nie wiesz, na co się zdecydować? A może nie masz czasu przeglądać i sprawdzać gier w poszukiwaniu tych, które Cię wciągną? Na tej stronie znajdziesz filmiki prezentujące część naszych najciekawszych tytułów!

Jeśli lubisz gry sportowe, zobacz zwiastuny gier Summer Sports. Do wyboru masz szereg dyscyplin, od koszykówki i siatkówki po boks i rzut oszczepem. A to tylko część wszystkich pozycji tego cyklu. Stwórz własnego sportowca, wybierając ubiór, kolor skóry i inne szczegóły, i wskocz do zaciętej rywalizacji!

Motomaniacy też nie będą narzekać na brak atrakcji na naszej stronie. Możesz poszaleć w grach łączących elementy platformówki i strzelanki, jadąc przed siebie i niszcząc wszystko na swojej drodze, lub zmierzyć się z innymi graczami w morderczej rywalizacji wieloosobowej, odblokowując nowe pojazdy i ulepszając je, żeby zyskać przewagę nad przeciwnikiem. Masz ochotę poszaleć czymś nieco mniej standardowym? Obejrzyj wideo o Uphill Rush. Weź dmuchane kółko, gumowego krokodyla lub banana i mknij po zjeżdżalniach w parku wodnym. Możesz nawet tworzyć własne poziomy, na których będziesz wykręcać niesamowite akrobacje!

Miłośnicy absurdalnego humoru mogą poćwiczyć szare komórki w grach z serii Trollface Quest. Spróbuj dojść, co jest kluczem do przejścia każdej z kolejnych plansz, dokonując tego jak najmniejszą liczbą kliknięć. Czasem skuteczne okazuje się najdziwniejsze rozwiązanie, więc nie bój się myśleć nieszablonowo! Właściwie to w ogóle nie staraj się myśleć zbyt logicznie.

Filmiki na tej stronie pokazują tylko część naszej ogromnej bazy gier. Na pewno znajdziesz u nas coś dla siebie!