Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Gry Avie Pocket

Avie i Averett potrzebują Twojej pomocy

Niektóre cykle gier są tak dobre, że mają własną kategorię na naszej stronie. Tak właśnie jest w przypadku przebieranek z serii Avie. Opowiadają one o przygodach pary przyjaciół — Avie i Averetta, którzy mają do wykonania pewne zadania i potrzebują Twojej pomocy. Przede wszystkim jednak Avie musi zadbać o swój wygląd, zanim spotka się z Averettem. Na szczęście ma wielki dom, w którym ma własny gabinet spa, wielką garderobę i mnóstwo kosmetyków. Oprócz ubierania naszych bohaterów będziesz grać w minigry i rozwiązywać łamigłówki logiczne, dzięki którym odblokujesz kolejne ubrania, szminki, kremy itd. 

Pierwszą grą w tej serii jest Avie: Styl Halloween. Avie pomaga Averettowi w laboratorium, a przy okazji zdobywa nowe, przerażające elementy garderoby, kosmetyki i dodatki na święto duchów. Nie ma jednak się czego bać — wszystkie ozdoby są utrzymane w lekkiej, humorystycznej atmosferze.

W grze Avie: Mój śliczny awatar pomagasz Avie w codziennych zabiegach pielęgnacyjnych, a także w wyborze kreacji i makijażu. Przy okazji zwiedzasz jej wspaniały dom. Następnie możesz wyruszyć w miasto i spędzić przyjemnie trochę czasu, a nawet zająć się codziennymi obowiązkami. W międzyczasie odblokowujesz kolejne dodatki i minigry logiczne.

Lubisz Boże Narodzenie? Koniecznie zagraj w Avie: Świąteczny styl. W tej grze pomożesz Avie przygotować się na nadchodzące święta. Pamiętaj, aby ubrać ją ciepło i zastosować odpowiednie kosmetyki ochronne! Przy okazji wraz z Averettem kupicie świąteczne prezenty i pozałatwiacie inne ważne sprawy, odblokowując jeszcze więcej ciekawych rzeczy. Wesołych Świąt!

Zaraz po świętach przychodzi Nowy Rok, a wraz z nim kolejna gra — Avie Pocket: Noworoczny brunch. Avi i Averett chcą uczcić Nowy Rok smacznym posiłkiem. Pomóż im wybrać najlepsze kreacje i przygotować coś pysznego!

W grze Avie Pocket: Urodziny Twoim zadaniem będzie zorganizowanie Avie najlepszego przyjęcia urodzinowego na świecie. Zdobądź przepyszny tort i wystrój Avie tak, aby była w centrum uwagi. Bierz udział w różnych zabawach i świętuj urodziny Avie!

Jeśli chcesz poznać wirtualny świat Avie i Averetta, koniecznie odwiedź naszą stronę. Znajdziesz tu całkiem sporo pozycji z tej kategorii. Zapraszamy!