Gry Avie Pocket

 • Avie Pocket: Popstar
  Graj
  Avie Pocket: Popstar
  Zagrano 98574 razy

 • Avie Pocket: Plaża!
  Graj
  Avie Pocket: Plaża!
  Zagrano 141262 razy

  Avie jest gotowa na relaksujący dzień na plaży – zdecyduj, co powinna zabrać ze sobą.

 • Avie: Styl Halloween
  Graj
  Avie: Styl Halloween
  Zagrano 199087 razy

  Znajomemu Avie przydałaby się jej pomoc w laboratorium... tylko co Avie ma założyć? Decyzja należy do Ciebie.

 • Avie Pocket: Urodziny
  Graj
  Avie Pocket: Urodziny
  Zagrano 52551 razy

  Avie jest gotowa na najlepsze przyjęcie urodzinowe na świecie. Zdobądź przepyszny tort i wystrój Avie tak, by była w centrum uwagi. Bierz udział w różnych zabawach i świętuj urodziny Avie.

 • Avie Pocket: Noworoczny brunch!
  Graj
  Avie Pocket: Noworoczny brunch!
  Zagrano 22190 razy

  Avie chce uczcić nadejście Nowego Roku pysznym posiłkiem, ale jaki strój powinna wybrać?

 • Avie: Świąteczny styl
  Graj
  Avie: Świąteczny styl
  Zagrano 173835 razy

  Pomóż tej dziewczynie uczcić Boże Narodzenie w dobrym stylu. Zacznij od poddania jej przemianie!

 • Mój śliczny awatar
  Graj
  Mój śliczny awatar
  Zagrano 133404 razy

  Zrób się na bóstwo i rusz w miasto, by zagrać w kilka zabawnych minigier.

Avie i Averett potrzebują Twojej pomocy

Niektóre cykle gier są tak dobre, że mają własną kategorię na naszej stronie. Tak właśnie jest w przypadku przebieranek z serii Avie. Opowiadają one o przygodach pary przyjaciół — Avie i Averetta, którzy mają do wykonania pewne zadania i potrzebują Twojej pomocy. Przede wszystkim jednak Avie musi zadbać o swój wygląd, zanim spotka się z Averettem. Na szczęście ma wielki dom, w którym ma własny gabinet spa, wielką garderobę i mnóstwo kosmetyków. Oprócz ubierania naszych bohaterów będziesz grać w minigry i rozwiązywać łamigłówki logiczne, dzięki którym odblokujesz kolejne ubrania, szminki, kremy itd. 

Pierwszą grą w tej serii jest Avie: Styl Halloween. Avie pomaga Averettowi w laboratorium, a przy okazji zdobywa nowe, przerażające elementy garderoby, kosmetyki i dodatki na święto duchów. Nie ma jednak się czego bać — wszystkie ozdoby są utrzymane w lekkiej, humorystycznej atmosferze.

W grze Avie: Mój śliczny awatar pomagasz Avie w codziennych zabiegach pielęgnacyjnych, a także w wyborze kreacji i makijażu. Przy okazji zwiedzasz jej wspaniały dom. Następnie możesz wyruszyć w miasto i spędzić przyjemnie trochę czasu, a nawet zająć się codziennymi obowiązkami. W międzyczasie odblokowujesz kolejne dodatki i minigry logiczne.

Lubisz Boże Narodzenie? Koniecznie zagraj w Avie: Świąteczny styl. W tej grze pomożesz Avie przygotować się na nadchodzące święta. Pamiętaj, aby ubrać ją ciepło i zastosować odpowiednie kosmetyki ochronne! Przy okazji wraz z Averettem kupicie świąteczne prezenty i pozałatwiacie inne ważne sprawy, odblokowując jeszcze więcej ciekawych rzeczy. Wesołych Świąt!

Zaraz po świętach przychodzi Nowy Rok, a wraz z nim kolejna gra — Avie Pocket: Noworoczny brunch. Avi i Averett chcą uczcić Nowy Rok smacznym posiłkiem. Pomóż im wybrać najlepsze kreacje i przygotować coś pysznego!

W grze Avie Pocket: Urodziny Twoim zadaniem będzie zorganizowanie Avie najlepszego przyjęcia urodzinowego na świecie. Zdobądź przepyszny tort i wystrój Avie tak, aby była w centrum uwagi. Bierz udział w różnych zabawach i świętuj urodziny Avie!

Jeśli chcesz poznać wirtualny świat Avie i Averetta, koniecznie odwiedź naszą stronę. Znajdziesz tu całkiem sporo pozycji z tej kategorii. Zapraszamy!