• Bańki widmo
  Graj
  Bańki widmo
  Zagrano 169987 razy

  Wkrocz na cmentarz i przygotuj się na znalezienie kilku duchów i przebicie kilku baniek! Przejmij kontrolę nad działem i walcz z armią upierdliwych duchów w tej grze.

 • Zabójca: Edycja zimowa
  Graj
  Zabójca: Edycja zimowa
  Zagrano 64390 razy

  Ta gra-horror, widziana oczami jej głównego bohatera, nie jest dla ludzi o słabych nerwach. Czy zdołasz uciec przed Zabójcą? Wejdź w mroczny świat miejskiej legendy i wybierz wyzwanie czasowe. A może jesteś już w trybie przetrwania? Edycja zimowa na pewno przyprawi cię o gęsią skórkę. Możesz uciekać, ale czy uda ci się ukryć? Uwaga, nadchodzi Zabójca!

 • Freddy's Bomb
  Graj
  Freddy's Bomb
  Zagrano 29041 razy

  Czy może być coś gorszego niż pierwszy dzień w nowej pracy w roli nocnego stróża w pizzerii pełnej zabójczych robotów? Masa rzeczy, ale ty na szczęście masz torbę pełą bomb. Sprawdź, czy dasz radę pozostać przy życiu przez tydzień, torując sobie drogę w stronę wyjścia w tej przerażającej grze online.

 • Google Doodle Halloween
  Graj
  Google Doodle Halloween
  Zagrano 21347 razy
 • Slender Man
  Graj
  Slender Man
  Zagrano 19907 razy

  Wychodząc z cienia starego lasu, dobrze wiesz, że Slender Man jest na twoim tropie, więc żeby przetrwać, musisz uciekać! Pokonuj pułapki i przeszkody, uciekając przed straszliwym niebezpieczeństwem.

 • Five Nights at Freddy's: Ultimate
  Graj
  Five Nights at Freddy's: Ultimate
  Zagrano 18405 razy

  Niekończący się terror w najdziwniejszej pizzerii na świecie przejdzie na kolejny poziom! Pora dostosować przerażające szaleństwo w tej wersji jednej z najpopularniejszych i najstraszniejszych gier online. Możesz wybrać zautomatyzowane stwory, które będą Cię dręczyć podczas kolejnej zmiany na cmentarzu. Ustaw także poziom trudności, zanim wypróbujesz nowe, fantastyczne narzędzia, by je pokonać.

 • Adam i Ewa: Duch Adam
  Graj
  Adam i Ewa: Duch Adam
  Zagrano 16308 razy

  Adam wyrusza na emocjonującą przygodę, aby nieźle nastraszyć ludzi na całym świecie. Czy pomożesz mu przerazić nurków, turystów, a nawet zakonnice, w tej komicznej grze typu „wskaż i kliknij”? Będzie potrzebować twojej pomocy przy pokonywaniu przeszkód pomiędzy nim a osobami, którym chce spłatać figla.

 • Timore
  Graj
  Timore
  Zagrano 16215 razy

  Jesteś w przerażającym miejscu i masz do dyspozycji tylko latarkę. Co gorsza, ściga Cię potwór o imieniu Timore. Dasz radę wyrwać się z jego szpon i uniknąć śmierci w piekle w tej niekończącej się grze akcji z perspektywy pierwszej osoby?

 • Princess Juliet: Ghost Castle
  Graj
  Princess Juliet: Ghost Castle
  Zagrano 14983 razy
 • Bombowe duchy 2
  Graj
  Bombowe duchy 2
  Zagrano 12819 razy

  Do oryginalnej gry dodano więcej poziomów i duchów. Pozbądź się tych duchów, rzucając w nie, uderzając albo wysadzając w powietrze. Wyślij duchy z powrotem do przeszłości, gdzie ich miejsce. Ale nie szalej za bardzo, żeby nie zniszczyć cennych przedmiotów. Wyzwanie polega na tym, żeby użyć ograniczonej liczby amunicji i zachować cenne artefakty. Niewidzialne niebezpieczeństwa są niesamowite!

 • Zombie Vacation
  Graj
  Zombie Vacation
  Zagrano 10347 razy

  Niektórzy na wakacje wolą pojechać na wyspy tropikalne, na których w ogóle nie ma zombie. Co za nudy! Przyłącz się do tego odważnego żołnierza, jak zażywa odpoczynku i relaksu podczas dynamicznej walki z niezliczonymi hordami ożywieńców. Pomożesz mu przetrwać jak najdłużej w tej całkiem szalonej grze akcji?

 • Opuszczona wyspa
  Graj
  Opuszczona wyspa
  Zagrano 10294 razy

  Wujek John zaginął na tej tajemniczej wyspie położonej obok wybrzeża Kanady. Znajduje się tam pełno opuszczonych budynków, dziwnych sekretów, a może i nawet wściekłych potworów. Czy uda ci się go znaleźć, zanim będzie za późno?

 • Virtual Voodoo
  Graj
  Virtual Voodoo
  Zagrano 9957 razy

  Masz zły dzień? Wyładuj swą frustrację na tej lalce voodoo. Kłuj ją patykiem, wbijaj w głowę szpilki, podpal ją i zrób z nią wiele innych rzeczy w tej przerażającej grze. Nie przejmuj się, lalka wytrzyma wszystko!

 • Rolling Ghosts
  Graj
  Rolling Ghosts
  Zagrano 8746 razy

  Duchy wcale nie są straszne, kiedy już przywróci się je do życia!

 • Podróż ducha
  Graj
  Podróż ducha
  Zagrano 4459 razy

  Nigdy nie jest zbyt różowo, nawet gdy już nie żyjesz. Czy znasz to uczucie, że powinieneś być w innym miejscu?

 • Undead 2048
  Graj
  Undead 2048
  Zagrano 4240 razy
 • Pękające duszki
  Graj
  Pękające duszki
  Zagrano 3555 razy

  W to popołudnie zgraja pogromców duchów ma ręce pełne roboty. Możesz pomóc im złapać wszystkie natrętne zjawy, które nawiedziły ich dzielnicę? Naprawdę przydałaby się im twoja pomoc w tej grze w układanki.

 • Boo the Ghost
  Graj
  Boo the Ghost
  Zagrano 1042 razy

  Boo to kolorowy mały duszek, niestety niewielu jest w stanie go zobaczyć...

 • Haker-duch
  Graj
  Haker-duch
  Zagrano 513 razy

  Twój umysł został uwięziony w komputerowym świecie. Przygotuj się do walki.

 • BMX Ghost
  Graj
  BMX Ghost
  Zagrano 292 razy

  Trenując triki na wirtualnym BMXie przypomnisz sobie swoje rowerowe początki i małe wypadki!

 • Rise of the Zombies 2: Dark City
  Graj
  Rise of the Zombies 2: Dark City
  Zagrano 265 razy

  W ciemnych zakamarkach i na niebezpiecznych ulicach tego miasta aż roi się od zombie. Czy uda Ci się zniszczyć je, zanim wgryzą się w Twoje gardło? Pilnuj też swojej amunicji, gdy rozwalasz ich w tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby.

 • Colorful Ghosts
  Graj
  Colorful Ghosts
  Zagrano 219 razy

  Don't let the ghosts touch the humans in this fun puzzle game.