Gry Duch

 • Głosy Ouija
  Graj
  Głosy Ouija
  Zagrano 5591 razy

  Jakie odpowiedzi otrzymasz z tej tajemniczej i mistycznej planszy? Pora przekonać się w tej dziwacznej grze online. Zadaj jej dowolne pytanie i przekonaj się, co się stanie!

 • Zombie Vacation
  Graj
  Zombie Vacation
  Zagrano 14867 razy

  Niektórzy na wakacje wolą pojechać na wyspy tropikalne, na których w ogóle nie ma zombie. Co za nudy! Przyłącz się do tego odważnego żołnierza, jak zażywa odpoczynku i relaksu podczas dynamicznej walki z niezliczonymi hordami ożywieńców. Pomożesz mu przetrwać jak najdłużej w tej całkiem szalonej grze akcji?

 • Bańki widmo
  Graj
  Bańki widmo
  Zagrano 193558 razy

  Wkrocz na cmentarz i przygotuj się na znalezienie kilku duchów i przebicie kilku baniek! Przejmij kontrolę nad działem i walcz z armią upierdliwych duchów w tej grze.

 • Krzyk straszliwej babci: Freddy
  Graj
  Krzyk straszliwej babci: Freddy
  Zagrano 7479 razy

  Budzisz się w sypialni w bardzo strasznym, starym domu. Jak się tu znalazłeś? A co ważniejsze, jakie złe monstra czają się w tych ciemnych korytarzach? Czy uda ci się uciec w ciągu pięciu dni lub wcześniej w tej przerażającej trójwymiarowej grze przygodowej? Podczas poszukiwań przedmiotów, które przydadzą ci się do ucieczki, rozglądaj się też za miejscami, gdzie możesz się ukryć.

 • Timore
  Graj
  Timore
  Zagrano 17799 razy

  Jesteś w przerażającym miejscu i masz do dyspozycji tylko latarkę. Co gorsza, ściga Cię potwór o imieniu Timore. Dasz radę wyrwać się z jego szpon i uniknąć śmierci w piekle w tej niekończącej się grze akcji z perspektywy pierwszej osoby?

 • Zabójca: Edycja zimowa
  Graj
  Zabójca: Edycja zimowa
  Zagrano 65365 razy

  Ta gra-horror, widziana oczami jej głównego bohatera, nie jest dla ludzi o słabych nerwach. Czy zdołasz uciec przed Zabójcą? Wejdź w mroczny świat miejskiej legendy i wybierz wyzwanie czasowe. A może jesteś już w trybie przetrwania? Edycja zimowa na pewno przyprawi cię o gęsią skórkę. Możesz uciekać, ale czy uda ci się ukryć? Uwaga, nadchodzi Zabójca!

 • Freddy's Bomb
  Graj
  Freddy's Bomb
  Zagrano 29661 razy

  Czy może być coś gorszego niż pierwszy dzień w nowej pracy w roli nocnego stróża w pizzerii pełnej zabójczych robotów? Masa rzeczy, ale ty na szczęście masz torbę pełą bomb. Sprawdź, czy dasz radę pozostać przy życiu przez tydzień, torując sobie drogę w stronę wyjścia w tej przerażającej grze online.

 • Google Doodle Halloween
  Graj
  Google Doodle Halloween
  Zagrano 23595 razy

 • Slender Man
  Graj
  Slender Man
  Zagrano 20362 razy

  Wychodząc z cienia starego lasu, dobrze wiesz, że Slender Man jest na twoim tropie, więc żeby przetrwać, musisz uciekać! Pokonuj pułapki i przeszkody, uciekając przed straszliwym niebezpieczeństwem.

 • Haker-duch
  Graj
  Haker-duch
  Zagrano 513 razy

  Twój umysł został uwięziony w komputerowym świecie. Przygotuj się do walki.

 • Colorful Ghosts
  Graj
  Colorful Ghosts
  Zagrano 219 razy

  Don't let the ghosts touch the humans in this fun puzzle game.

 • Pękające duszki
  Graj
  Pękające duszki
  Zagrano 3691 razy

  W to popołudnie zgraja pogromców duchów ma ręce pełne roboty. Możesz pomóc im złapać wszystkie natrętne zjawy, które nawiedziły ich dzielnicę? Naprawdę przydałaby się im twoja pomoc w tej grze w układanki.

 • Siedem dni w czyśćcu
  Graj
  Siedem dni w czyśćcu
  Zagrano 41 razy

  Witamy w Twojej nowej pracy w czyśćcu! Twoim zadaniem jest wybieranie tego, kto pójdzie do góry, a kogo czekać będzie wieczność na dole. Czy uda Ci się zaimponować swojemu szefowi, Ponuremu Żniwiarzowi, podejmując prawidłowe decyzje w pierwszym tygodniu na etacie w tej fantastycznej grze online? Tylko nie pomieszaj grzechów i dobrych uczynków!

 • Undead 2048
  Graj
  Undead 2048
  Zagrano 4339 razy

 • Podróż ducha
  Graj
  Podróż ducha
  Zagrano 4528 razy

  Nigdy nie jest zbyt różowo, nawet gdy już nie żyjesz. Czy znasz to uczucie, że powinieneś być w innym miejscu?

 • Boo the Ghost
  Graj
  Boo the Ghost
  Zagrano 1111 razy

  Boo to kolorowy mały duszek, niestety niewielu jest w stanie go zobaczyć...

 • Rise of the Zombies 2: Dark City
  Graj
  Rise of the Zombies 2: Dark City
  Zagrano 321 razy

  W ciemnych zakamarkach i na niebezpiecznych ulicach tego miasta aż roi się od zombie. Czy uda Ci się zniszczyć je, zanim wgryzą się w Twoje gardło? Pilnuj też swojej amunicji, gdy rozwalasz ich w tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby.

 • Adam i Ewa: Duch Adam
  Graj
  Adam i Ewa: Duch Adam
  Zagrano 17827 razy

  Adam wyrusza na emocjonującą przygodę, aby nieźle nastraszyć ludzi na całym świecie. Czy pomożesz mu przerazić nurków, turystów, a nawet zakonnice, w tej komicznej grze typu „wskaż i kliknij”? Będzie potrzebować twojej pomocy przy pokonywaniu przeszkód pomiędzy nim a osobami, którym chce spłatać figla.

 • BMX Ghost
  Graj
  BMX Ghost
  Zagrano 292 razy

  Trenując triki na wirtualnym BMXie przypomnisz sobie swoje rowerowe początki i małe wypadki!