Gry z windą

Baw się, jeżdżąc w dół i w górę

Czy wysiadając z windy, zdarzyło Ci się nacisnąć guziki wszystkich pięter? Jeśli tak, wstydź się! To bardzo nieodpowiedzialne z Twojej strony. No dobra, jest to trochę zabawne, ale zdecydowanie nie należy tak robić. Wszelkie wygłupy są natomiast dobrze widziane w grach, które znajdziesz w kategorii Gry z windą na naszej stronie. Dzięki nim możesz się rozerwać, przy okazji nikogo nie denerwując. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

W grze „Elevator Rush” wcielasz się w windziarza, czyli osobę wożącą gości windą na wybrane przez nich piętra w domu towarowym. Na każdym poziomie musisz przewieść określoną liczbę osób, za co otrzymujesz pieniądze. Uważnie obserwuj wskaźnik zadowolenia klientów. Jeśli spadnie poniżej minimalnego poziomu, wylatujesz z pracy! Gdy klienci będą zadowoleni, możesz przyspieszyć działanie windy, co pozwoli Ci szybciej wykonywać kursy i osiągać jeszcze lepsze wyniki. Staraj się opracować właściwą strategię, tak aby nigdy nie mieć „pustych” kursów. W Twojej pracy nie możesz sobie na to pozwolić.

„Elevator Fart” to z kolei gra o… puszczaniu bąków w windzie. Nasz bohater zjadł na obiad danie z fasolą i teraz ponosi konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego czynu. Co robić, przecież nie można trzymać gazów w nieskończoność! Przytrzymaj przycisk myszki, aby puścić bąka, ale nie daj się przyłapać! Przesuwaj myszkę w prawo i w lewo, aby kontrolować ciśnienie. Gdy pasażerowie windy robią się podejrzliwi, natychmiast przestań. Gdy odkryją, kto jest źródłem nieprzyjemnego zapachu, przegrywasz. Gra kończy się też, gdy żołądek bohatera zostanie w całości wypełniony gazem. Musisz więc tak puszczać bąki, aby nikt Cię nie przyłapał!

„Elevatorz” opowiada o przygodach pana Jittersa, wzorowego pracownika biurowego, który musi dotrzeć na czas do pracy. Problem w tym, że pan Jitters odczuwa paniczny strach przed windami, dlatego musi się dostać na ostanie piętro biurowca, w którym pracuje, korzystając wyłącznie z… drabin. Pomóż panu Jittersowi dotrzeć na czas do pracy i za wszelką cenę unikaj wind!

Jak widzisz, gry związane z windami mogą być różne, ale nie można im zarzucić, że są mało interesujące. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, na której znajdziesz wiele ciekawych tytułów z tej kategorii!