Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Gry z windą

Baw się, jeżdżąc w dół i w górę

Czy wysiadając z windy, zdarzyło Ci się nacisnąć guziki wszystkich pięter? Jeśli tak, wstydź się! To bardzo nieodpowiedzialne z Twojej strony. No dobra, jest to trochę zabawne, ale zdecydowanie nie należy tak robić. Wszelkie wygłupy są natomiast dobrze widziane w grach, które znajdziesz w kategorii Gry z windą na naszej stronie. Dzięki nim możesz się rozerwać, przy okazji nikogo nie denerwując. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

W grze „Elevator Rush” wcielasz się w windziarza, czyli osobę wożącą gości windą na wybrane przez nich piętra w domu towarowym. Na każdym poziomie musisz przewieść określoną liczbę osób, za co otrzymujesz pieniądze. Uważnie obserwuj wskaźnik zadowolenia klientów. Jeśli spadnie poniżej minimalnego poziomu, wylatujesz z pracy! Gdy klienci będą zadowoleni, możesz przyspieszyć działanie windy, co pozwoli Ci szybciej wykonywać kursy i osiągać jeszcze lepsze wyniki. Staraj się opracować właściwą strategię, tak aby nigdy nie mieć „pustych” kursów. W Twojej pracy nie możesz sobie na to pozwolić.

„Elevator Fart” to z kolei gra o… puszczaniu bąków w windzie. Nasz bohater zjadł na obiad danie z fasolą i teraz ponosi konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego czynu. Co robić, przecież nie można trzymać gazów w nieskończoność! Przytrzymaj przycisk myszki, aby puścić bąka, ale nie daj się przyłapać! Przesuwaj myszkę w prawo i w lewo, aby kontrolować ciśnienie. Gdy pasażerowie windy robią się podejrzliwi, natychmiast przestań. Gdy odkryją, kto jest źródłem nieprzyjemnego zapachu, przegrywasz. Gra kończy się też, gdy żołądek bohatera zostanie w całości wypełniony gazem. Musisz więc tak puszczać bąki, aby nikt Cię nie przyłapał!

„Elevatorz” opowiada o przygodach pana Jittersa, wzorowego pracownika biurowego, który musi dotrzeć na czas do pracy. Problem w tym, że pan Jitters odczuwa paniczny strach przed windami, dlatego musi się dostać na ostanie piętro biurowca, w którym pracuje, korzystając wyłącznie z… drabin. Pomóż panu Jittersowi dotrzeć na czas do pracy i za wszelką cenę unikaj wind!

Jak widzisz, gry związane z windami mogą być różne, ale nie można im zarzucić, że są mało interesujące. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, na której znajdziesz wiele ciekawych tytułów z tej kategorii!