Idea Studio

 • Curly: Modna przez cały rok
  Graj
  Curly: Modna przez cały rok
  Zagrano 15647 razy

  Ta fashionistka o kręconych włosach przygotowuje stylizacje, dzięki którym będzie modna przez cały rok! W tej grze w ubieranki i projektowanie dla dziewczyn stworzyła temat dla wszystkich miesięcy. Możesz pomóc jej zaprojektować idealne ubrania na Współczesny marzec, Mistyczny maj i nie tylko? Jak już wszystko będzie gotowe, trzeba zrobić jej zdjęcia, z których powstanie fantastyczny kalendarz.

 • Ekstremalna przemiana
  Graj
  Ekstremalna przemiana
  Zagrano 159911 razy

  Poeksperymentuj z niesamowitymi transformacjami i przeżyj przygodę życia w wielopoziomowej grze o przemianach. Udowodnij swój talent do przeprowadzania metamorfoz za pomocą zdjęć „przed” i „po”!

 • Ellie: Przygotuj się ze mną
  Graj
  Ellie: Przygotuj się ze mną
  Zagrano 1240963 razy

  Ellie zawsze wygląda olśniewająco. Jaki jest jej sekret? Dowiesz się, grając w tę grę w ubieranki dla dziewczyn. Dołącz do niej, gdy szykuje się na dzień pełen zabawy. Dostaniesz od Ellie masę fajnych wskazówek o modzie, gdy będzie nakładać makijaż i wybierać strój.

 • Cudowny ślub Elizy
  Graj
  Cudowny ślub Elizy
  Zagrano 61639 razy

  Eliza ma nadzieję, że jej ślub będzie po prostu niebiański. Dołącz do grupy druhen, gdy próbują zamienić ten dzień w coś niezwykle cudownego, w tej grze w ubieranki online. Ich zadaniem będzie wybrać doskonałe stroje, fantastyczny makijaż i wiele więcej.

 • Szkolny konkurs popularności
  Graj
  Szkolny konkurs popularności
  Zagrano 17604 razy

  Te dwie stylowe studentki są finalistkami konkursu popularności. Która z nich zasługuje na miano królowej szkoły? Dołącz do nich, gdy przygotowują się do finału i robią przeróbki w tej internetowej grze dla dziewcząt.

 • Zerwanie Królowej Lodu
  Graj
  Zerwanie Królowej Lodu
  Zagrano 51416 razy

  Lodowa Królowa czuje, że jej chłopak, Jack, odsuwa się od niej. Rozważa więc z nim zerwać. Czy możesz pomóc jej podjąć decyzję w tej grze online? Możesz udzielić jej rad, gdy ta pisze do niego pożegnalny list i rozważa odejście do innego chłopaka.

 • Księżniczka: Street art dla chłopczycy
  Graj
  Księżniczka: Street art dla chłopczycy
  Zagrano 6866 razy

  Wieczorem te dwie modne księżniczki chcą obejrzeć sztukę uliczną w modnej dzielnicy. Oczywiście będą potrzebować do tego fantastycznych ciuszków. Pomożesz im skompletować dwie odjazdowe stylizacje w stylu chłopczycy w tej grze w ubieranki?

 • Gala projektantów mody
  Graj
  Gala projektantów mody
  Zagrano 10329 razy

  Zbliża się jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie mody w tej grze online w ubieranki! Czy pomożesz tym czterem modelkom w przygotowaniach? Muszą szybko ułożyć włosy oraz wybrać piękne akcesoria i fantastyczne stroje.

 • Przyjaciółki: Imprezowy wieczór
  Graj
  Przyjaciółki: Imprezowy wieczór
  Zagrano 41427 razy

  Te urocze przyjaciółki postanowiły wieczór spędzić w domu, ale to nie znaczy, że zamierzają tkwić przed telewizorem. Zamiast tego chcą zabawić się w quiz, poeksperymentować z nowymi cieniami do oczu, a także przymierzyć swoje ulubione stroje. Dołącz do nich i też się zabaw w tej grze online dla dziewczyn.

 • Styl czarownicy: Wczoraj i dziś
  Graj
  Styl czarownicy: Wczoraj i dziś
  Zagrano 10485 razy

  Ta modna czarownica wspomina swoje stylizacje sprzed lat. Dołącz do niej, jak przymierza kilka sukni, które były uznawane za bardzo szykowne w XVIII w., a także kilka nowszych. Czy pomożesz jej zaprojektować kostium na Halloween, który będzie połączeniem stylu klasycznego z nowoczesnym, w tej grze w ubieranki dla dziewczyn?

 • Letnia wakacje dziewczyn
  Graj
  Letnia wakacje dziewczyn
  Zagrano 27428 razy

  Te trzy przyjaciółki spędzają letnie wakacje w nadmorskim kurorcie. Dziś wieczorem wybierają się na imprezę. Co mają na siebie włożyć? Twoim zadaniem w tej grze w ubieranki dla dziewczyn będzie pomóc im dobrać stylizacje.

 • Księżniczka-czarny charakter
  Graj
  Księżniczka-czarny charakter
  Zagrano 24041 razy

  Ta dziewczyna jest urodzonym czarnym charakterem, ale jej supernikczemny chłopak i tak z nią zerwał! Dasz wiarę? Jest bardzo zdeterminowana, by ożywić gasnący związek i rozpocząć z chłopakiem kolejną falę przestępstw, w tej niesamowitej ubierance dla dziewczyn. Pomóż jej przefarbować włosy i dobrać maniakalny makijaż i odpowiedni strój w ramach podstępnego planu, by odzyskać wybranka.

 • Syrenka i Eliza: Aplikacja w Internecie
  Graj
  Syrenka i Eliza: Aplikacja w Internecie
  Zagrano 5023 razy

  Syrenka i Eliza pracują nad kolejnymi aktualizacjami do ich ulubionej aplikacji w mediach społecznościowych. Pomożesz im wybrać modne stylizacje, makijaż i wiele więcej w tej grze w ubieranki i projektowanie? Możesz także ozdobić ich zdjęcia wirtualnymi naklejkami, zanim umieszczą post w Internecie.

 • Rockowa moda
  Graj
  Rockowa moda
  Zagrano 15972 razy

  Ta bohaterka potrzebuje fantastycznej stylizacji, aby przekonać swoje koleżanki do założenia z nią zespołu rockowego. Pomożesz jej stworzyć odjazdowy strój w tej grze w ubieranki online? Jeśli jej się uda, trzeba będzie też przygotować ubrania dla wszystkich dziewczyn!

 • Księżniczki: Powrót do szkoły
  Graj
  Księżniczki: Powrót do szkoły
  Zagrano 53003 razy

  Poniedziałkowy poranek, księżniczki zaraz spóźnią się do szkoły! Możesz pomóc im szybko dobrać stylizacje, zanim wyjdą z domu, w tej grze online dla dziewczyn?

 • Modne czarne charaktery
  Graj
  Modne czarne charaktery
  Zagrano 49176 razy

  Nawet sławne czarne charaktery chcą być z modą na czasie! Wybierz ulubioną postać i pomóż jej wybrać nowy strój wraz z odlotowymi dodatkami w tej iście diabelskiej grze dla dziewczyn w ubieranki.

 • Pamiętnik podróżniczki: Wypad do miasta
  Graj
  Pamiętnik podróżniczki: Wypad do miasta
  Zagrano 7168 razy

  Ta księżniczka tęskni za swoimi królewskimi przyjaciółkami, które niedawno przeniosły się do Nowego Jorku. Dlatego też postanowiła odwiedzić je w tym symulatorze podróży i ubieranek. Pomożesz jej i przyjaciółkom wybrać, co mają na siebie założyć, zanim pójdą zwiedzać najmodniejsze miejsca na Manhattanie?

 • Nowoczesna metamorfoza złej bohaterki
  Graj
  Nowoczesna metamorfoza złej bohaterki
  Zagrano 13239 razy

  Och nie! Ta dziewczyna zabujała się w jednym z największych złoczyńców na świecie! Czy jej znajomi mogą powstrzymać ją przed dołączeniem do jego kolejnej diabelskiej misji? Może metamorfoza i szybki remont w domu przekonają ją, aby z nim zerwała, zanim trafi do paki!

 • Profil randkowy
  Graj
  Profil randkowy
  Zagrano 7109 razy

  Czy pomożesz tej modnej dziewczynie poszukać chłopaka jej marzeń? Chce użyć aplikacji randkowej, aby znaleźć miłość, w tej romantycznej grze online. Możesz pomóc jej przyjaciółkom przeprowadzić metamorfozę i zrobić piękne zdjęcia do jej profilu.

 • Droga do królewskiego życia: Bitwa lalek
  Graj
  Droga do królewskiego życia: Bitwa lalek
  Zagrano 62719 razy

  Kto zostanie królową i zdobędzie bajkową krainę w tej grze online łączącej ubieranki z układankami? Dołącz do tej grupy magicznych lalek, próbujących odzyskać swoje królestwo przejęte przez okropne rywalki. Podczas swoich zmagań będą potrzebowały twojej pomocy przy układaniu puzzli i przygotowywaniu wspaniałych strojów!

 • Ellie: Modowa policja
  Graj
  Ellie: Modowa policja
  Zagrano 19263 razy

  Ellie za bardzo wczuwa się jako nowa członkini modowej policji! Właśnie zatrzymała trzy dziewczyny za poważne modowe wtopy! Możesz pomóc jej stworzyć dla nich kilka nowych wspaniałych stylizacji w tej grze w ubieranki i projektowanie?

 • Emocjonalny dzień ślubu
  Graj
  Emocjonalny dzień ślubu
  Zagrano 12084 razy

  Dziś mają zabrzmieć dzwony weselne dla tej panny młodej, ale jedna z jej przyjaciółek postanowiła wszystko zepsuć! Która z dziewczyn zdobędzie serce pana młodego w tej szalonej ubierance i grze ślubnej?

 • Ellie: Styl kawaii kontra rock
  Graj
  Ellie: Styl kawaii kontra rock
  Zagrano 25223 razy

  Ellie szuka dobrego połączenia dwóch całkowicie odmiennych stylów. Chciałaby zestawić strój, który będzie jednocześnie totalnie rockowy, jak i supercukierkowy kawaii. Czy pomożesz jej dobrać ubrania i akcesoria z jej szafy, tak by uzyskać doskonałe zestawienie, w tej ubierance dla dziewczyn?

 • Księżniczka: Tęczowa sukienka
  Graj
  Księżniczka: Tęczowa sukienka
  Zagrano 26535 razy

  Wszystkie sukienki w szafie tej księżniczki wyglądają zbyt zwyczajnie i wręcz banalnie. A ona marzy, by mieć coś kolorowego i fantastycznego. Czy pomożesz jej przygotować wspaniałą sukienkę, na widok której inne księżniczki zzielenieją z zazdrości, w tej grze w ubieranki i projektowanie dla dziewczyn?

 • Celebryckie życie
  Graj
  Celebryckie życie
  Zagrano 33127 razy

  Ta modna dziewczyna zawsze chciała przekonać się, jak to jest być celebrytką. Dołącz do niej, gdy poznaje ich styl życia w tej grze w ubieranki. Możesz pomóc jej zaprojektować modne ubrania, aby wyglądała jak słynna światowa piosenkarka lub aktorka?

 • Modniary: Boho kontra grunge
  Graj
  Modniary: Boho kontra grunge
  Zagrano 16503 razy

  Tym dwu modniarom podobają się dwa odmienne style. Jedna uwielbia boho, a druga — styl muzyki grunge. Dołącz do nich w tej grze w metamorfozę online dla dziewczyn, gdy wypróbowują odjazdowe makijaż i stroje, które odzwierciedlają ich fantastyczną osobowość i zainteresowania.

 • Księżniczka: Gospodyni gali
  Graj
  Księżniczka: Gospodyni gali
  Zagrano 46374 razy

  Ta księżniczka będzie tego wieczoru gospodynią podczas widowiska ze świata mody i chce, aby jej strój był nieskazitelny. Co powinna ubrać? Pomóż jej wybrać idealną kompozycję w tej eleganckiej grze w przebieranki dla dziewcząt.

 • Biedronka: Sekretna tożsamość
  Graj
  Biedronka: Sekretna tożsamość
  Zagrano 116576 razy

  Sławne francuskie superbohaterki, Biedronka i Czarny Kot, w końcu zdecydowały się spotkać twarzą w twarz. Jedna drugiej zamierza ujawnić swoją skrywaną tożsamość, ale najpierw Biedronka musi odgadnąć miejsce spotkania, rozwiązując zagadkę logiczną. Czy pomożesz jej znaleźć odpowiedź i wybrać strój w tej grze online?

 • Księżniczki: Ulubione style mody
  Graj
  Księżniczki: Ulubione style mody
  Zagrano 22957 razy

  Te trzy księżniczki uwielbiają modę, ale każda z nich ma swój niepowtarzalny styl. Dlatego postanowiły pomóc przy artykule do magazynu, w którym chcą zaprezentować swoje ulubione stroje. Jedna z nich ma styl chłopczycy, druga jest elegantką, a trzecia lubi luźny styl i wygodne dżinsy. Czy pomożesz im przygotować się do sesji zdjęciowej w tej grze online w ubieranki?

 • Księżniczki idą na łyżwy
  Graj
  Księżniczki idą na łyżwy
  Zagrano 132641 razy

  Jest piątkowy wieczór. Na dworze straszny mróz, a te cztery księżniczki nie mają żadnych planów. Przecież to idealna pora na jazdę na łyżwach! Pomóż im wybrać odjazdowe, bardzo ciepłe i wygodne ubrania! Dzięki Tobie na pewno spędzą cudowny wieczór.

 • Nowe przygody superbohatera
  Graj
  Nowe przygody superbohatera
  Zagrano 30259 razy

  Ta młoda suberbohaterka zgubiła swój cenny notes i zaraz spóźni się do szkoły! Co powinna zrobić: przebrać się w swój kostium i szukać notesu czy też pędzić do szkoły? Pomóż jej podjąć decyzję w tej fascynującej grze online dla dziewczyn.

 • Rywalizujące księżniczki
  Graj
  Rywalizujące księżniczki
  Zagrano 408348 razy

  Dwie księżniczki zadurzyły się w tym samym chłopaku. Ojej! Która z nich jest mu przeznaczona w tej zwariowanej grze online dla dziewczyn? Pomóż każdej z nich swoimi poradami modowymi, gdy wybierają stroje, akcesoria i świetne fryzury, które mają im pomóc zdobyć jego serce.

 • Glam Girls: Gala Prep
  Graj
  Glam Girls: Gala Prep
  Zagrano 27481 razy

  Coroczna Gala Mody odbywa się w ten weekend, a te dwie urzekające dziewczyny wcale nie są gotowe! Będą potrzebować twojej pomocy, by przekopać szafy w poszukiwaniu najbardziej efektownych, modnych i w ogóle przefantastycznych sukienek. Czy pomożesz im się wytwornie zaprezentować w tej ubierance dla dziewczyn?

 • Łobuziara: Nowy Rok, nowa ja!
  Graj
  Łobuziara: Nowy Rok, nowa ja!
  Zagrano 26177 razy

  Wraz z rozpoczęciem nowego roku ta łobuziara o złej sławie pragnie szansy na nowy początek. Czy pomożesz jej otworzyć nowy rozdział w życiu, zaczynając od niesamowitej metamorfozy? Pomóż jej stworzyć nowy styl dzięki nowemu makijażowi, świetnym ubraniom i o wiele więcej! Tylko najpierw musi pozbyć się pryszczy!

 • Modne celebrytki
  Graj
  Modne celebrytki
  Zagrano 4888 razy

  Te dwie celebrytki są przyjaciółkami i bardzo interesują się modą. Czy pomożesz sławnym elegantkom wybrać swój styl w tej grze w metamorfozy? Pomóż im podjąć decyzję dotyczącą nowego i wspaniałego makijażu, strojów i innych elementów!

 • Luźny styl na weekend
  Graj
  Luźny styl na weekend
  Zagrano 59617 razy

  Te dwie modne przyjaciółki wybrały luźny styl w ten weekend. Możesz im pomóc wybrać wygodne i swobodne stroje w tej grze w ubieranki dla dziewczyn?