Idea Studio

 • Dranie kontra księżniczki: Szkolna moda
  Graj
  Dranie kontra księżniczki: Szkolna moda
  Zagrano 9012 razy

  Czterech czarnych bohaterów. Cztery księżniczki. Która grupa zwycięży w tej grze w ubieranki online? Połącz siły z obydwoma stronami, gdy walczą o panowanie w szkole za pomocą fantastycznych fryzur, ubrań i nie tylko!

 • Celebryckie życie
  Graj
  Celebryckie życie
  Zagrano 56407 razy

  Ta modna dziewczyna zawsze chciała przekonać się, jak to jest być celebrytką. Dołącz do niej, gdy poznaje ich styl życia w tej grze w ubieranki. Możesz pomóc jej zaprojektować modne ubrania, aby wyglądała jak słynna światowa piosenkarka lub aktorka?

 • Styl czarownicy: Wczoraj i dziś
  Graj
  Styl czarownicy: Wczoraj i dziś
  Zagrano 13915 razy

  Ta modna czarownica wspomina swoje stylizacje sprzed lat. Dołącz do niej, jak przymierza kilka sukni, które były uznawane za bardzo szykowne w XVIII w., a także kilka nowszych. Czy pomożesz jej zaprojektować kostium na Halloween, który będzie połączeniem stylu klasycznego z nowoczesnym, w tej grze w ubieranki dla dziewczyn?

 • Historie gwiazd
  Graj
  Historie gwiazd
  Zagrano 27783 razy

  Ta sławna gwiazda muzyki pop chce znaleźć dla siebie wspaniałe stroje na najbliższe dni. Szuka kostiumu na ogromny koncert w arenie, a także coś wspaniałego na ceremonię przyznania nagród. A po tym wszystkim będzie chciała założyć coś wygodnego, aby móc zrelaksować się w czasie wolnym. Czy pomożesz jej wybrać ubrania i przygotować fryzurę w tej grze w metamorfozy i ubieranki dla dziewczyn?

 • Ellie: Przygotuj się ze mną
  Graj
  Ellie: Przygotuj się ze mną
  Zagrano 1322775 razy

  Ellie zawsze wygląda olśniewająco. Jaki jest jej sekret? Dowiesz się, grając w tę grę w ubieranki dla dziewczyn. Dołącz do niej, gdy szykuje się na dzień pełen zabawy. Dostaniesz od Ellie masę fajnych wskazówek o modzie, gdy będzie nakładać makijaż i wybierać strój.

 • Cudowny ślub Elizy
  Graj
  Cudowny ślub Elizy
  Zagrano 84958 razy

  Eliza ma nadzieję, że jej ślub będzie po prostu niebiański. Dołącz do grupy druhen, gdy próbują zamienić ten dzień w coś niezwykle cudownego, w tej grze w ubieranki online. Ich zadaniem będzie wybrać doskonałe stroje, fantastyczny makijaż i wiele więcej.

 • Curly: Modna przez cały rok
  Graj
  Curly: Modna przez cały rok
  Zagrano 24479 razy

  Ta fashionistka o kręconych włosach przygotowuje stylizacje, dzięki którym będzie modna przez cały rok! W tej grze w ubieranki i projektowanie dla dziewczyn stworzyła temat dla wszystkich miesięcy. Możesz pomóc jej zaprojektować idealne ubrania na Współczesny marzec, Mistyczny maj i nie tylko? Jak już wszystko będzie gotowe, trzeba zrobić jej zdjęcia, z których powstanie fantastyczny kalendarz.

 • Luźny styl na weekend
  Graj
  Luźny styl na weekend
  Zagrano 73348 razy

  Te dwie modne przyjaciółki wybrały luźny styl w ten weekend. Możesz im pomóc wybrać wygodne i swobodne stroje w tej grze w ubieranki dla dziewczyn?

 • Makijaż na Halloween
  Graj
  Makijaż na Halloween
  Zagrano 18505 razy

  W tym roku Halloween nieco zaskoczyło tę stylową dziewczynę. Dlatego potrzebuje ona twojej pomocy i to szybko! Czy pomożesz jej wybrać idealną sukienkę i makijaż, aby wyglądała upiornie i pięknie zarazem, w tej ubierance dla dziewczyn?

 • Biedronka: Sekretna tożsamość
  Graj
  Biedronka: Sekretna tożsamość
  Zagrano 136447 razy

  Sławne francuskie superbohaterki, Biedronka i Czarny Kot, w końcu zdecydowały się spotkać twarzą w twarz. Jedna drugiej zamierza ujawnić swoją skrywaną tożsamość, ale najpierw Biedronka musi odgadnąć miejsce spotkania, rozwiązując zagadkę logiczną. Czy pomożesz jej znaleźć odpowiedź i wybrać strój w tej grze online?

 • Ellie: Modowa policja
  Graj
  Ellie: Modowa policja
  Zagrano 28133 razy

  Ellie za bardzo wczuwa się jako nowa członkini modowej policji! Właśnie zatrzymała trzy dziewczyny za poważne modowe wtopy! Możesz pomóc jej stworzyć dla nich kilka nowych wspaniałych stylizacji w tej grze w ubieranki i projektowanie?

 • Rywalizujące księżniczki
  Graj
  Rywalizujące księżniczki
  Zagrano 434414 razy

  Dwie księżniczki zadurzyły się w tym samym chłopaku. Ojej! Która z nich jest mu przeznaczona w tej zwariowanej grze online dla dziewczyn? Pomóż każdej z nich swoimi poradami modowymi, gdy wybierają stroje, akcesoria i świetne fryzury, które mają im pomóc zdobyć jego serce.

 • Ekstremalna przemiana
  Graj
  Ekstremalna przemiana
  Zagrano 210205 razy

  Poeksperymentuj z niesamowitymi transformacjami i przeżyj przygodę życia w wielopoziomowej grze o przemianach. Udowodnij swój talent do przeprowadzania metamorfoz za pomocą zdjęć „przed” i „po”!

 • Modne czarne charaktery
  Graj
  Modne czarne charaktery
  Zagrano 66196 razy

  Nawet sławne czarne charaktery chcą być z modą na czasie! Wybierz ulubioną postać i pomóż jej wybrać nowy strój wraz z odlotowymi dodatkami w tej iście diabelskiej grze dla dziewczyn w ubieranki.

 • Księżniczka-czarny charakter
  Graj
  Księżniczka-czarny charakter
  Zagrano 29406 razy

  Ta dziewczyna jest urodzonym czarnym charakterem, ale jej supernikczemny chłopak i tak z nią zerwał! Dasz wiarę? Jest bardzo zdeterminowana, by ożywić gasnący związek i rozpocząć z chłopakiem kolejną falę przestępstw, w tej niesamowitej ubierance dla dziewczyn. Pomóż jej przefarbować włosy i dobrać maniakalny makijaż i odpowiedni strój w ramach podstępnego planu, by odzyskać wybranka.

 • Księżniczki: Kostiumy anioła
  Graj
  Księżniczki: Kostiumy anioła
  Zagrano 11258 razy

  Zaczarowany gołąbek zaprosił te modne księżniczki do Anielskiego Królestwa. Możesz pomóc im zdecydować, co na siebie włożyć, podczas ich niebiańskiej podróży w tej grze w ubieranki? Mogą się przebrać za Dziennego lub Nocnego Anioła.

 • Mój awatar z mangi
  Graj
  Mój awatar z mangi
  Zagrano 12683 razy

  W tej grze w projektowanie online możesz teraz stworzyć własną postać z mangi. Jaki ma mieć nos? Czy ma być szczęśliwa czy też bardziej tajemnicza? A co najważniejsze, jaki strój ma mieć na sobie? Teraz możesz sam zdecydować!

 • Annie: Modna przez cały rok
  Graj
  Annie: Modna przez cały rok
  Zagrano 19274 razy

  Annie nie jest fashionistką tylko przez kilka dni w tygodniu czy miesiące. Ona uwielbia modę przez cały rok! Możesz pomóc jej zaprojektować pełno prześlicznych strojów z motywami typu „Modern March” czy też „Mystical May”, w tej grze w ubieranki dla dziewczyn? Zdecydowanie przyda jej się kilka modowych wskazówek, gdy tworzy kalendarz z jej ulubionymi stylizacjami!

 • Szkolny konkurs popularności
  Graj
  Szkolny konkurs popularności
  Zagrano 20547 razy

  Te dwie stylowe studentki są finalistkami konkursu popularności. Która z nich zasługuje na miano królowej szkoły? Dołącz do nich, gdy przygotowują się do finału i robią przeróbki w tej internetowej grze dla dziewcząt.

 • Księżniczki: Powrót do szkoły
  Graj
  Księżniczki: Powrót do szkoły
  Zagrano 57135 razy

  Poniedziałkowy poranek, księżniczki zaraz spóźnią się do szkoły! Możesz pomóc im szybko dobrać stylizacje, zanim wyjdą z domu, w tej grze online dla dziewczyn?

 • Rozmarzone księżniczki: wiosenne trendy
  Graj
  Rozmarzone księżniczki: wiosenne trendy
  Zagrano 14459 razy

  Najwyższy czas, aby te modne księżniczki wypróbowały najlepsze trendy sezonu. Możesz im towarzyszyć, podczas gdy przymierzają najnowsze stroje wiosenne i nie tylko w tej grze w przebieranki dla dziewcząt.

 • Księżniczka: Tęczowa sukienka
  Graj
  Księżniczka: Tęczowa sukienka
  Zagrano 30361 razy

  Wszystkie sukienki w szafie tej księżniczki wyglądają zbyt zwyczajnie i wręcz banalnie. A ona marzy, by mieć coś kolorowego i fantastycznego. Czy pomożesz jej przygotować wspaniałą sukienkę, na widok której inne księżniczki zzielenieją z zazdrości, w tej grze w ubieranki i projektowanie dla dziewczyn?

 • Księżniczka: W przyszłości
  Graj
  Księżniczka: W przyszłości
  Zagrano 737844 razy

  Przyszłość wydaje się strasznie obca, gdy jesteś księżniczką z odległej planety. Czy możesz pomóc tej królewskiej nastolatce przyzwyczaić się do życia w 2017 roku? Musi odświeżyć swój wygląd, zanim zacznie zastanawiać się, jak wrócić do swojego królestwa, w tej niekończącej się grze w ubieranki.

 • Szkolny cosplay z potworami
  Graj
  Szkolny cosplay z potworami
  Zagrano 12303 razy

  Bohaterki gry wybierają się dziś wieczorem na odjazdową i dziwaczną imprezę. Dlatego wszystkie chcą założyć kostium, który będzie wyglądać przerażająco pięknie! Możesz pomóc im dobrze się bawić na tej cosplayowej imprezie, na której udają, że są ulubionymi potworami, w tej grze w ubieranki online dla dziewczyn?

 • Przyjaciółki: Imprezowy wieczór
  Graj
  Przyjaciółki: Imprezowy wieczór
  Zagrano 46892 razy

  Te urocze przyjaciółki postanowiły wieczór spędzić w domu, ale to nie znaczy, że zamierzają tkwić przed telewizorem. Zamiast tego chcą zabawić się w quiz, poeksperymentować z nowymi cieniami do oczu, a także przymierzyć swoje ulubione stroje. Dołącz do nich i też się zabaw w tej grze online dla dziewczyn.

 • Emocjonalny dzień ślubu
  Graj
  Emocjonalny dzień ślubu
  Zagrano 18142 razy

  Dziś mają zabrzmieć dzwony weselne dla tej panny młodej, ale jedna z jej przyjaciółek postanowiła wszystko zepsuć! Która z dziewczyn zdobędzie serce pana młodego w tej szalonej ubierance i grze ślubnej?

 • Letnia wakacje dziewczyn
  Graj
  Letnia wakacje dziewczyn
  Zagrano 30030 razy

  Te trzy przyjaciółki spędzają letnie wakacje w nadmorskim kurorcie. Dziś wieczorem wybierają się na imprezę. Co mają na siebie włożyć? Twoim zadaniem w tej grze w ubieranki dla dziewczyn będzie pomóc im dobrać stylizacje.

 • Nowoczesna metamorfoza złej bohaterki
  Graj
  Nowoczesna metamorfoza złej bohaterki
  Zagrano 14869 razy

  Och nie! Ta dziewczyna zabujała się w jednym z największych złoczyńców na świecie! Czy jej znajomi mogą powstrzymać ją przed dołączeniem do jego kolejnej diabelskiej misji? Może metamorfoza i szybki remont w domu przekonają ją, aby z nim zerwała, zanim trafi do paki!

 • Zerwanie Królowej Lodu
  Graj
  Zerwanie Królowej Lodu
  Zagrano 57728 razy

  Lodowa Królowa czuje, że jej chłopak, Jack, odsuwa się od niej. Rozważa więc z nim zerwać. Czy możesz pomóc jej podjąć decyzję w tej grze online? Możesz udzielić jej rad, gdy ta pisze do niego pożegnalny list i rozważa odejście do innego chłopaka.

 • Rockowa moda
  Graj
  Rockowa moda
  Zagrano 24405 razy

  Ta bohaterka potrzebuje fantastycznej stylizacji, aby przekonać swoje koleżanki do założenia z nią zespołu rockowego. Pomożesz jej stworzyć odjazdowy strój w tej grze w ubieranki online? Jeśli jej się uda, trzeba będzie też przygotować ubrania dla wszystkich dziewczyn!

 • Princesses: Ice Skating Party
  Graj
  Princesses: Ice Skating Party
  Zagrano 37932 razy

  W tym roku Eliza na swoje urodziny zamierza urządzić fantastyczną imprezę na lodowisku dla wszystkich swoich przyjaciółek! Czy pomożesz im wybrać ciepłe i wygodne stroje przed rozpoczęciem przyjęcia w tej grze online w ubieranki i projektowanie dla dziewczyn? Możesz również pomóc im przy dekoracjach.

 • Nowe przygody superbohatera
  Graj
  Nowe przygody superbohatera
  Zagrano 36651 razy

  Ta młoda suberbohaterka zgubiła swój cenny notes i zaraz spóźni się do szkoły! Co powinna zrobić: przebrać się w swój kostium i szukać notesu czy też pędzić do szkoły? Pomóż jej podjąć decyzję w tej fascynującej grze online dla dziewczyn.

 • Glam Girls: Gala Prep
  Graj
  Glam Girls: Gala Prep
  Zagrano 29603 razy

  Coroczna Gala Mody odbywa się w ten weekend, a te dwie urzekające dziewczyny wcale nie są gotowe! Będą potrzebować twojej pomocy, by przekopać szafy w poszukiwaniu najbardziej efektownych, modnych i w ogóle przefantastycznych sukienek. Czy pomożesz im się wytwornie zaprezentować w tej ubierance dla dziewczyn?

 • Jesienne damy: Przytulna moda
  Graj
  Jesienne damy: Przytulna moda
  Zagrano 14619 razy

  Zanim te modne damy zaczną się relaksować wspaniałym, jesiennym popołudniem, muszą wybrać doskonałe, jesienne stroje! Czy pomożesz im zestawić trzy świetne stylizacje, a potem wybrać się z nimi na kawę latte z przyprawą korzenną w tej grze online w ubieranki dla dziewczyn?

 • Modniary: Boho kontra grunge
  Graj
  Modniary: Boho kontra grunge
  Zagrano 18751 razy

  Tym dwu modniarom podobają się dwa odmienne style. Jedna uwielbia boho, a druga — styl muzyki grunge. Dołącz do nich w tej grze w metamorfozę online dla dziewczyn, gdy wypróbowują odjazdowe makijaż i stroje, które odzwierciedlają ich fantastyczną osobowość i zainteresowania.

 • Modne celebrytki
  Graj
  Modne celebrytki
  Zagrano 7376 razy

  Te dwie celebrytki są przyjaciółkami i bardzo interesują się modą. Czy pomożesz sławnym elegantkom wybrać swój styl w tej grze w metamorfozy? Pomóż im podjąć decyzję dotyczącą nowego i wspaniałego makijażu, strojów i innych elementów!