Gry Nickelodeon

O Naszym Gry Nickelodeon

Oto nasza odjazdowa i pełna zabawy kolekcja gry Nickelodeon! Wyrusz na naprawdę niezwykłe przygody wraz ze swoimi ulubionymi postaciami, które już nie mogą się doczekać. Co powiesz na ekscytujące misje z psiakami z Psiego Patrolu w tych grach dla dzieci? Wraz z Ryderem i szczeniaczkami poszukajcie skarbów w starożytnych świątyniach, uratujcie naprawdę słodkie małpki na Wyspie Wulkanów i podajcie pomocną dłoń – e, łapę – Farmerowi Alowi przy corocznym pieczeniu kukurydzy.

Możesz też odwiedzić SpongeBoba Kanciastoportego i podwodną ferajnę w tych niesamowitych przygodówkach. Daj nura do Bikini Dolnego, którego mieszkańcy biorą właśnie udział w pełnym wartkiej akcji wyścigu ślimaków. Ciężarówki z Blaze i megamaszyn również kochają wyścigi! 

Z pewnością spotkasz tu też inne postacie z kilku najpopularniejszych seriali wszech czasów produkcji Nickelodeon. Ostatnio ktoś widział Sanjaya i Craiga w salonie z automatami do gier wypełnionym po brzegi prześmiesznymi minigrami w stylu retro! Tymczasem bohaterowie serialu Dora i przyjaciele uwielbiają wspaniałe przygody z przytulaśnymi zwierzątkami i syrenkami! Wszystko to i o wiele więcej czeka na Ciebie w tych popularnych darmowych grach.