Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Gry Subway Surfers

O Naszym Gry Subway Surfers

Przygotuj się na niezłą jazdę w naszej wspaniałej kolekcji gry Subway Surfers! Zamień deskę surfingową na deskorolkę i ruszaj w podziemną podróż. Czy zdołasz uniknąć strażników, policjantów i innych natrętnych stróży porządku, którzy chcą przeszkodzić Ci w zabawie? Przekonaj się, jak daleko uda Ci się dotrzeć w tych grach biegowych bez końca.

W większości z nich Twoim celem jest dobiec lub dojechać jak najdalej, unikając po drodze przeciwników oraz przeszkód i zbierając monety i inne kosztowności. Omijaj bokiem, górą lub dołem barierki, płoty, a nawet autobusy! W niektórych z tych przygodówek będziesz poruszać się pieszo lub rowerem. Jaką odległość uda Ci się pokonać? Przekonaj się już teraz w tych rewelacyjnych grach online!

Jakie Gry Subway Surfers na komórkę są najlepsze?