Gry woda

 • Ogień i Woda 5: Żywioły
  Graj
  Ogień i Woda 5: Żywioły
  Zagrano 557246 razy

  Ogień i Woda zaraz wyruszą w kolejną fascynującą podróż, aby zdobyć mnóstwo drogocennych klejnotów. Pierwszym przystankiem będzie Leśna Świątynia. Dołącz do nich w niesamowitej wyprawie w tej grze platformowej.

 • Swimming Pro
  Graj
  Swimming Pro
  Zagrano 96863 razy

  Zostań reprezentantem swojego kraju w zawodach pływackich, w ekscytującej grze sportowej, Swimming Pro! Wybierz kraj i pływaka, a następnie daj z siebie wszystko!

 • Księżniczki: Podwodne nocowanie
  Graj
  Księżniczki: Podwodne nocowanie
  Zagrano 26100 razy

  Ta syrenia księżniczka mieszka w podwodnym królestwie i chce urządzić imprezę z noclegiem dla swoich naziemnych przyjaciółek. Czy to jest w ogóle możliwe? Jasne! dziewczyny wypiją przygotowany dla nich magiczny eliksir. Dołącz do tych fajnych królewskich bohaterek, aby spędzić z nimi wieczór pełen podwodnej zabawy w tej grze dla dziewczyn.

 • Skuteromaniak
  Graj
  Skuteromaniak
  Zagrano 30607 razy

  Czy zdołasz dojechać pierwszy do linii mety na wszystkich ekscytujących torach? Wybierz odjazdowy skuter wodny i pędź przed siebie, wyprzedzając przeciwników. W tej szalonej wieloosobowej grze w wyścigi możesz teraz zmierzyć się z komputerem lub graczami z całego świata.

 • Symulator łowienia
  Graj
  Symulator łowienia
  Zagrano 4387 razy

  W tym realistycznym symulatorze łowienia możesz wypróbować różne wędki i przynęty. Złapiesz wielką rybę i zdobędziesz fantastyczne trofeum?

 • Bajeczny konik wodny
  Graj
  Bajeczny konik wodny
  Zagrano 4729 razy

  Ta czarodziejska księżniczka była na wyprawie pełnej przygód i nieco zaniedbała wybrzeże swojego konika wodnego. Czy pomożesz jej oczyścić to miejsce, zanim wykąpie swojego uroczego pupila w tej grze online?

 • Ubieranka: Królowa wody
  Graj
  Ubieranka: Królowa wody
  Zagrano 11495 razy

  Tajemnicza królowa wody żyje w folklorze i legendach. Jak myślisz: jak może wyglądać?

 • Battleboats.Io
  Graj
  Battleboats.Io
  Zagrano 24792 razy

  Czy dasz radę obronić te wody? Dołącz do graczy z całego świata, gdy toczysz pojedynek o morskie panowanie w tej grze io? Zbieraj zasoby, jednocześnie broniąc swojej bazy i wysadzając w powietrze wrogie okręty przy użyciu potężnych min i odjazdowych działek.

 • Boat Drive
  Graj
  Boat Drive
  Zagrano 143851 razy

  Poprowadź motorówkę w odpowiednią stronę i pokonaj konkurentów w tej wspaniałej grze wyścigowej 3D! Pokonuj wąskie zakręty rzeki i zdobywaj gotówkę, którą możesz wydać na nową motorówkę! Wyścigi motorówek to jest to!

 • Wyścig ślizgaczy
  Graj
  Wyścig ślizgaczy
  Zagrano 2716 razy

  Szybkie akcje na wodzie nigdy wcześniej nie dawały tak wielkiej frajdy... Wszystko za sprawą ślizgacza! Przejeżdżaj przez kręgi energii, aby płynąć jeszcze szybciej!

 • Boat Simulator
  Graj
  Boat Simulator
  Zagrano 2812 razy

  Sterowanie łodzią może być świetną zabawą, ale łódź podwodna czy też ogromny pancernik to już inny poziom rozrywki! Wypróbuj każdy z nich w tym symulatorze 3D. Mają już pełne zbiorniki paliwa, więc możesz wypłynąć na to majestatyczne jezioro.

 • Fire and Water: Geometry Dash
  Graj
  Fire and Water: Geometry Dash
  Zagrano 7204 razy

  Ten niewielki kwadrat wybiera się w ekscytującą wyprawę przez pieczarę wypełnioną lawą i H2O. Aby przetrwać czyhające go niebezpieczeństwa, będzie musiał w mgnieniu oka przechodzić transformacje. Czy pomożesz mu zapanować nad siłami ognia i wody w tej wciągającej i emocjonującej grze akcji typu biegacz?

 • Bitwa na statki
  Graj
  Bitwa na statki
  Zagrano 25241 razy

  Za chwilę zacznie się wielka bitwa! Umieść strategicznie wszystkie statki z Twojej floty na tablicy w tej wersji klasycznej wojskowej strategii. Tu możesz zmierzyć się ze znajomym lub komputerem. Dasz radę zniszczyć flotę wroga, zanim ten los spotka Twoje statki, łodzie podwodne i nie tylko?

 • Cudowna woda
  Graj
  Cudowna woda
  Zagrano 36517 razy

  Vivian od wielu lat szuka w lesie magicznej fontanny, która uleczy jej chorego dziadka. Chyba udało jej się ją znaleźć za murami tego tajemniczego kościoła. Możesz pomóc jej nabrać cudowną wodę z fontanny w tej grze w ukryte przedmioty?

 • Water Splash
  Graj
  Water Splash
  Zagrano 6273 razy

  W tej grze logicznej typu Połącz 3 możesz teraz narobić wiele hałasu. Połącz siły z tą odważną wydrą i jej przyjaciółmi, gdy próbują uratować gromadkę uroczych kaczek i powstrzymać niesłychanie chciwego łotra.

 • Wyprawa na ryby
  Graj
  Wyprawa na ryby
  Zagrano 20068 razy

  Pora zarzucić wędkę i złapać świeżą rybkę!

 • Skakanie z klifu
  Graj
  Skakanie z klifu
  Zagrano 4725 razy

  Skakanie z klifu jest bardzo niebezpieczne w prawdziwym świecie, jednak możesz spróbować go w tej niesamowitej grze online. Dołącz do tego nieustraszonego kierowcy, który stale skacze do tej laguny. Czy potrafisz dopilnować, aby nie zranił się, zdobywając mnóstwo monet w każdym zapierającym dech w piersiach skoku?

 • Fireboy & Watergirl: Treasure Hunt
  Graj
  Fireboy & Watergirl: Treasure Hunt
  Zagrano 137740 razy
 • Boxhead: 2 Player
  Graj
  Boxhead: 2 Player
  Zagrano 177411 razy

  Cel Twojej misji: zabić wszystkie zombie. Twoja metoda: kilka naprawdę wielkich pukawek!

 • Rybna gorączka
  Graj
  Rybna gorączka
  Zagrano 14809 razy

  Ten młody rybak próbuje dzisiaj złowić masę przepysznych rybek. Pomóż mu uciec przed rekinami, gdy zarzuca wędkę w tej śmiesznej i fascynującej grze w łowienie ryb.

 • Wodomaniak
  Graj
  Wodomaniak
  Zagrano 15194 razy

  Całe miasto stanęło w ogniu! Pora się zabrać do roboty...

 • Mass Mayhem: Apokalipsa zombie
  Graj
  Mass Mayhem: Apokalipsa zombie
  Zagrano 15127 razy

  Banda nieumarłych potworów szaleje w okolicy. Chwyć za broń i załatw ich!

 • Lake Fishing 2
  Graj
  Lake Fishing 2
  Zagrano 39709 razy

  Nie możesz uciec z biura? Oderwij się od rzeczywistości... w biurze. Relaks przy wędkowaniu gwarantowany!

 • Aquar.io
  Graj
  Aquar.io
  Zagrano 580 razy

  Dno oceanu jest bardzo niebezpiecznym miejscem! Dołącz do tej małej żabnicy, jak próbuje zjeść jak najwięcej świetlistych punktów, aby stać się większą i silniejszą. Musisz jednak cały czas zachowywać czujność w tej fantastycznej grze online dla wielu graczy. Masz tam dużą konkurencję w postaci innych graczy, którzy mogą próbować pożreć Twoją rybkę!

 • Łowienie ryb w tropikach
  Graj
  Łowienie ryb w tropikach
  Zagrano 22024 razy

  Zrelaksuj się i znajdź najlepsze miejsce do wędkowania w tej grze z wyjątkowo piękną grafiką! Złap jak największą rybę!

 • Na ryby: Polowanie na trofeum
  Graj
  Na ryby: Polowanie na trofeum
  Zagrano 59048 razy

  W tej grze o łowieniu ryb czeka na ciebie dziewiętnaście zróżnicowanych, pełnych wyzwań poziomów. Czy uda ci się złapać rybę, dzięki której zyskasz uznanie przyjaciół i zdobędziesz trofeum? Przekonajmy się!

 • Łowienie ryb na lodzie
  Graj
  Łowienie ryb na lodzie
  Zagrano 61765 razy

  Jest idealny poranek na wędkowanie na lodzie. Chwyć sprzęt i ruszaj na jezioro, by trochę połowić. Tylko pamiętaj, by wybrać odpowiednie miejsce.

 • Mistrz rybołówstwa
  Graj
  Mistrz rybołówstwa
  Zagrano 18294 razy

  Zostanie znanym rybakiem nie jest proste, zwłaszcza gdy ma się do czynienia ze stukniętą, kreskówkową rybą. Czy masz potencjał by stać się mistrzem w tej rybackiej grze dla dzieci?

 • Waterslide Inferno
  Graj
  Waterslide Inferno
  Zagrano 142 razy
 • Kayaking Down
  Graj
  Kayaking Down
  Zagrano 3596 razy

  W tej klasycznej grze sportowej czekają na ciebie żywiołowe zawody w kajakarstwie! Czy uda ci się wykazać większym sprytem i przetrwać dłużej niż twoi rywale? Ścigaj się brawurowo do samej mety, ale uważaj na skały i innych graczy!

 • Motorówka
  Graj
  Motorówka
  Zagrano 4119 razy

  Czy uda ci się zgarnąć pierwszą nagrodę w tej niesamowitej grze wyścigowej? Ścigaj się w dół kanałów i uważaj, by nie zderzyć się z innymi łodziami, starając się jak najszybciej mknąć po zwycięstwo i sławę.

 • Przygoda na łódce
  Graj
  Przygoda na łódce
  Zagrano 5025 razy

  Rzeka w tej grze akcji jest naprawdę niebezpieczna. Pełno w niej pirackich statków, zdradzieckich wirów, a nawet barier laserowych. Ale także można tu znaleźć mnóstwo cennych monet i gwiazd. Wskakuj więc na pokład i szykuj się na wspaniałą przygodę na niebezpiecznych wodach. Skarby czekają!

 • Syrenka: Gry podwodne
  Graj
  Syrenka: Gry podwodne
  Zagrano 292 razy

  Kolejny pracowity dzień dla tej syrenki. Chciałaby udekorować podwodną jaskinię, przymierzyć nowe stylizacje i nie tylko. Możesz pomóc jej wykonać wszystkie rzeczy z listy do zrobienia w tej magicznej grze online?

 • Gorączka ogni 2: Ślad wodnego smoka
  Graj
  Gorączka ogni 2: Ślad wodnego smoka
  Zagrano 4292 razy

  Udaj się w poszukiwanie legendarnego smoka, rozwiązując łamigłówki w tej magicznej grze polegającej na dopasowaniu trzech elementów. Czy uda ci się szybko połączyć kolorowe fajerwerki we właściwej kolejności?

 • Fishing Day
  Graj
  Fishing Day
  Zagrano 1805 razy

  Taki piękny dzień, idealny na wędkowanie, ale niestety masz tylko trzy haczyki! Spróbuj skutecznie złapać rybę i przy tym uważać na bomby w tej świetnej rodzinnej grze zręcznościowej: Fishing Day!

 • Księżniczki: Podwodna przygoda
  Graj
  Księżniczki: Podwodna przygoda
  Zagrano 979 razy

  Nawet w podwodnych królestwach znajdują się cudowne butiki i pełno najmodniejszych stylizacji. Dołącz do tych trzech księżniczek, gdy wybierają kilka nowych fryzur i fantastycznych dodatków w tej grze w metamorfozę i ubieranki online.