Gry Roblox - Dołącz teraz, aby grać

DOŁĄCZ TERAZ

Roblox

Miliony graczy poruszają się w świecie Roblox. Chcesz do nich dołączyć? Puść wodze fantazji w tej wieloosobowej grze online. Możesz jeździć kolejkami górskimi, walczyć w epickich bitwach, projektować światy albo po prostu potańczyć ze znajomymi. Masz nieograniczone możliwości!

DOŁĄCZ TERAZ
thumbnail one

Dołącz do globalnej społeczności graczy, którzy zajmują się projektowaniem i odkrywaniem milionów światów w Roblox. Czeka na Ciebie mnóstwo przygód, ale możesz też spotkać się i pogadać ze znajomymi. Prowadź niekończące się pogawędki dzięki zintegrowanemu czatowi głosowemu lub systemom czatów wieloosobowych!

Roblox działa na wielu platformach. Oznacza to, że do gry możesz wykorzystać komputer, konsolę Xbox One, zestaw VR lub urządzenie mobilne.

thumbnail one

Roblox Games

’Marzysz o zaprojektowaniu własnej gry lub odjechanego avka? Wypróbuj Roblox! Możesz tworzyć królestwa w stylu RPG, górskie trasy narciarskie lub całe światy, a potem grać stworzoną przez siebie postacią!

Możesz także wypróbować gry innych użytkowników. Czy będziesz w stanie poradzić sobie ze wszystkimi ekscytującymi zadaniami, które czekają na miliony użytkowników na całym świecie?

thumbnail one

Roblox Studio

Silnik Roblox do tworzenia gier sprawia, że wszystko jest proste i ciekawe. Jeśli jesteś w stanie coś sobie wyobrazić, to na pewno dasz radę to stworzyć!

Utwórz mapę jednoosobowej strzelanki lub zaprojektuj wypełnione lawą lochy w przygodówce. Lubisz sporty ekstremalne? Możesz tworzyć samoloty dla wirtualnych akrobatów powietrznych lub wymagające trasy dla wielbicieli wyścigów terenowych. A jeśli od zdobywania okopów wolisz kocie ruchy, zaprojektuj nocny klub i pokaż, co potrafisz!

Możesz również wykorzystać gry do zarabiania. Wielu twórców zarabia dzięki Roblox. Dzięki zakupom w grze i tworzeniu wyjątkowych projektów możesz zbić fortunę! Jeśli od dawna marzysz o tworzeniu gier, dzięki Roblox poznasz tajniki tego zawodu.